2024. Április 27. - 15:03:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 442298 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2024. Március 27. - 10:41:23
Válasz #6495
Nem elérhető

Janó


Azért mert a hcg esetleg nem jó/ aminek többféle oka is lehet/ még nem kell leirni a driadat szerintem. Itt többen laborral igazolták pl. a tesztojukat. Más termékeiket is dicsérték.

2024. Március 27. - 11:49:12
Válasz #6496
Nem elérhető

Trepi


Nekem most van úton a Driadatól az NPP meg Turinabol. Remélem kicsit segít majd izületek terén

2024. Március 27. - 12:06:16
Válasz #6497
Nem elérhető

Logan


Amúgy semmi okoskodás, de volt már valaki verkepen esetleg masteron és prima hasznaltkor? Mondjuk előtte és utána E2 szint mérésen?  Ha igen akkor lehet tudni egyik se egy erős E2 csökkentő hatással ellátott készítmény így nem teljesen értem mit vártok.. Ha csökkentené drasztikusan az E2 semmi szükség nem lenne arimire vagy aromasinra…
Csak beszélgetünk róla. Nem AI kiváltás a téma csak annyi hogy mérhetően csökkenti a drosta (és ezek szerint a primo is) az E2 szintet. Nyilván egy masszív kúrába ahol sokszázas E2 szint lehet nem elég a hatásuk. De mondjuk TRT-be el tudom képzelni hogy mondjuk 150g teszto.ena mellé 100gram masteron elég és nem kell AI (nekem sajnos kell mert ekkora mennyiség mellett is magas az elszállt testzsír miatt)

Pont ugyan ezzel a dozissal csináltam amit írtál 1 éve. 150mg test ena ment régóta  trt. Melle tettem 100mg mast enat es nekem túlságosan is csökkentette összes alacsony osztrigen tünet jött szarul voltam. Emeltem a testen később utána jó volt. Nekem átlagosan 4-500mg test melle 100mg mast elég osztrigen szabályozásra


Én ezt az éreztem hatást sose tudom felfogni… most vagyok 225 mg teszton és 300 mg masteronon meg se “erzem” az alacsony osztogen tüneteket…  elkell menni verkepre és ott kiderül minden érezni mindent lehet …

Én azért tudom hogy érzésre mert volt korábban mar ilyen hogy letrozol al lenyomtam túlságosan az ösztrigént akkor se kellet labor akkor is ereztem a tüneteket szarul voltam stb. Mosz ugyan ez. Sokszor nem kell verkep ahhoz hogy be tudd azonosítani ezeket a tüneteket. Ez nem ugyan az mikor emberek azt irjak hogy nem érzik a tesztot szerintük üres  pedig 3 ml használnak es közbe verkepre elmennek és tele vannak tesztoval. Teljesen mas a kettő.

2024. Március 27. - 12:07:10
Válasz #6498
Nem elérhető

Logan


Nekem most van úton a Driadatól az NPP meg Turinabol. Remélem kicsit segít majd izületek terén

Nekem jobb vállam egy ideje fajdogalt. Heti 60mg deca val így elmúlt hogy semmi baja azóta se

2024. Március 27. - 12:56:34
Válasz #6499
Nem elérhető

Gábor77


Nekem most van úton a Driadatól az NPP meg Turinabol. Remélem kicsit segít majd izületek terén

Nekem jobb vállam egy ideje fajdogalt. Heti 60mg deca val így elmúlt hogy semmi baja azóta se
Erről van szó! Nekem is megy TRT-ben kb ennyi deca. Elmúlt a vállfájdalmam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hatékony lesz.

2024. Március 27. - 13:24:37
Válasz #6500
Nem elérhető

Janó


Urak! Aki vásárolt driadatol kártyával leírná mi a menete? Nekem feldobott egy kriptovaluta vásárlási oldalt mikor a kártyás vásárlást választottam.

2024. Március 27. - 15:28:12
Válasz #6501
Nem elérhető

Trepi


Urak! Aki vásárolt driadatol kártyával leírná mi a menete? Nekem feldobott egy kriptovaluta vásárlási oldalt mikor a kártyás vásárlást választottam.

Szia!
Én kriptóval szoktam(BTC), viszont úgy, hogy bankartyaval feltoltok Revolutra, azt 1 gombnyomással szinte semmi költséggel átváltom BTC, majd bescannelem a QR kódot vagy az címet amit kiadott a driada és kész is. Szerintem ez lehet a legegyszerűbb módja. Ha a díjakat(átváltás, tranzakció) figyelembe vesszük a Kripto miatti 10% extra kedvezményből simán marad 6-7%.. ami ugye egy 200 eurós rendelésnél akár nem is kevés összeg, legalább a szállítási költség majdnem i”ingyenes”




2024. Március 27. - 15:29:46
Válasz #6502
Nem elérhető

Trepi


Nekem most van úton a Driadatól az NPP meg Turinabol. Remélem kicsit segít majd izületek terén

Nekem jobb vállam egy ideje fajdogalt. Heti 60mg deca val így elmúlt hogy semmi baja azóta se
Erről van szó! Nekem is megy TRT-ben kb ennyi deca. Elmúlt a vállfájdalmam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hatékony lesz.

Logáan, gGábor77 NPP-ből mekkora adagot ajánlanátok? Megy most 3 naponta 1ml eq és 1 ml cyp.

2024. Március 27. - 16:39:32
Válasz #6503
Nem elérhető

Logan


Nekem most van úton a Driadatól az NPP meg Turinabol. Remélem kicsit segít majd izületek terén

Nekem jobb vállam egy ideje fajdogalt. Heti 60mg deca val így elmúlt hogy semmi baja azóta se
Erről van szó! Nekem is megy TRT-ben kb ennyi deca. Elmúlt a vállfájdalmam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hatékony lesz.

Logáan, gGábor77 NPP-ből mekkora adagot ajánlanátok? Megy most 3 naponta 1ml eq és 1 ml cyp.

Trt be decat ajánlom mg/ml jobban jön ki plussz akkora dózisban amiben en használnom nincs jelentősége. Akkor van ha először használsz nandrolone es nemtudod hogyan reagálsz ra érdemes Npp vel kezdeni utána lehet deca ra váltani. Én azt tanultam hogy a kura törzsét tesztoszteron adja és mast/ primo val egészítsük ki a maradék mg ot amit céltól függően határozunk meg. Mivel nemtudom mi a celod, mekkora kockázatot vallalsz, mennyi ideig, semmit így mikyen választ vársz? Npp  adhat egy kis pluszt + ízületi problémákon is segit de 150-200mg felett mar jonnek a nandrolone mellékhatások( ez persze váltózo emberenkent de  ez az átlag ami felett jonnek a gondok.( prolaktin, libido csökkenés, gyno, stb) komolyabb célokkal érdemes egy hozzáértőt keresni…

2024. Március 27. - 16:43:43
Válasz #6504
Nem elérhető

Logan


Fiúk innen lehet rendelni ez tényleg jó minőség es az árak is jok.

https://goldenlabs.shop/guide-to-buy/

Csak bitcoin al lehet fizetni

2024. Március 27. - 19:28:13
Válasz #6505
Nem elérhető

Norborg34


https://kepkuldes.com/image/PMjGoL
Ebből még maradt múltkorról és tegnap beküldtem egyet, most estére szétrobbant kb a cerka, úgy hogy biztos, hogy driadából én szart fogtam ki, mert egy ideje halott volt a helyzet! Gondolom ebben propi lehet, attól szokott másnap felugrani a libidó! Jóval előtte meg valószínű kurva sokat tolhattam, mert ebből ment heti 3, 2 bayer ena és 2 biosira ena meg 2 imperia boldi!

2024. Március 27. - 21:44:21
Válasz #6506
Nem elérhető

Trepi


Fiúk innen lehet rendelni ez tényleg jó minőség es az árak is jok.

https://goldenlabs.shop/guide-to-buy/

Csak bitcoin al lehet fizetni

Mi az amit próbáltál és működött?

2024. Március 27. - 22:19:04
Válasz #6507
Nem elérhető

Logan


Fiúk innen lehet rendelni ez tényleg jó minőség es az árak is jok.

https://goldenlabs.shop/guide-to-buy/

Csak bitcoin al lehet fizetni

Mi az amit próbáltál és működött?

Az edző baratom és az edzettei mind ezt használják ezzel készülnek és minden jo onnan

2024. Március 28. - 10:42:31
Válasz #6508
Nem elérhető

Petyuli


 @-o
Hali,
Cryptorids rol nezegettem par gyartot.
Imperia, driada, es pharmatec-es termekbol rendeltetek mostanaban?
 @-o

2024. Március 28. - 11:37:55
Válasz #6509
Nem elérhető

Alex111


@-o
Hali,
Cryptorids rol nezegettem par gyartot.
Imperia, driada, es pharmatec-es termekbol rendeltetek mostanaban?
 @-o
Imperia vagy PharmaGroup mindketto nagyon jo.