2024. Május 29. - 19:17:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Muscletech teszt by Hopika...  (Megtekintve 32308 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 13. - 14:00:03
Válasz #45
Nem elérhető

ati75


Köszi a biztatást, engem meg az motivál! Tömegelni, meg derekat csökkenteni szerintem egyszerre nem lehet, úgyhogy le törj le és vágj oda keményen!!

2007. December 14. - 09:32:47
Válasz #46
Nem elérhető

hopika


Na reggeli mérést elfelejtettem,mivel kb. 5 perc alatt kellett indulásra kész állapotba vágnom magam(az a qrva telefon nem ébresztett  :-Đ :-Đ :-Đ)
Volt azért még tegnap este-éjjel érdekesség:
-tegnap volt a szombaton előadandó musical jelmezes főpróbája és többen megjegyezték,hogy:-elkezdtél megint edzeni?-jó sokat izmosodtál!-stb.
Ez jól esett a kicsi szívemnek... <3!
Majd szombaton a fellépés előtt csináltatok az asszonykával egy két képet a fellépő ruhámban...ami egy ZSÁK!!! @-o
Na maj' meglátjátok!

Ps:szerintem nekem 2 nap és a Mass Technek bevégeztetett...A Nitrom is elfogyóban van-igaz azzal úgy tudtam spórolni,hogy vettem egy másikat és felváltva iszom... @-o :-oD @-o

Na cép napot!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 14. - 15:15:48
Válasz #47
Nem elérhető

hopika


Huhhhh...Nem közvetlen a tesztelt anyagokhoz tartozik,de közvetve igen:
Messzire hallhatóan zugyborog a hasam és már :-/] voltam vagy 5x...Lehet nem jól tolerálja a tonhalat a Masstech,vagy a Celltech...Mos megyek edzeni és betoltam a Vaport-most aztán elindult a háború bent rendesen.Csak bicepszezés közben nehogy lefxssam a lábam... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 14. - 20:47:37
Válasz #48
Nem elérhető

shp


Na, guggoltál végül bicepszezés helyett?  ;)

Zsákformát mondjuk én is hozom, csak ez nem jelmez....

2007. December 14. - 22:52:12
Válasz #49
Nem elérhető

hopika


Megúsztam a dolgot...
A mai nap már a most kortyolgatott Nitroé és a szundié.
 :-oD {-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 15. - 14:12:51
Válasz #50
Nem elérhető

hopika


Na ma 6-tól fellépés,már be vagyok szxrva-de rendesen...
Az az igazság,hogy a mostani előadásra nem nagyon készült fel a társulat(szerintem) és egy teltházas mókánál illene normálisan előadnunk a dolgokat...na mind1-megoldjuk szerintem.
Amúgy egy ilyen fellépés 100x nehezebb,mint valamelyik zenekarommal fellépni.
Itt minden egyes előadásnál úgy parázok legalább,mint mikor a Pecsában játszottunk a Lord-dal.
A teszt fénypontjaként fellépés előtt muszáj vagyok egy 3-as Unicumot meginni:egyrészt kötelező a társulatban,másrészt oldja egy kicsit a feszültséget.
Ma edzés szempontjából pihenőnap van,de a "jelmezes" képeket majd holnap feltöltöm.
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 15. - 16:45:29
Válasz #51
Nem elérhető

Lalika85


Szia! Egy másik hozzászólásodban láttam,hogy azt írtad,hogy te soha sem lehetsz olyan,mint Ati75.  :-\
Ne add fel!! Mindenre képes vagy!!!
Arányaiban lehetsz te is ilyen,csak legfeljebb kicsit nagyobban.
Rajtad múlik,hogy mennyire szeretnéd!

Mindent bele! Én szurkolok.
Csak pozitívan!!!

Hajrá Hopika!  :-<
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 16. - 04:24:49
Válasz #52
Nem elérhető

hopika


király vagy tesó,de tényleg csak nagyobban lehetnének meg az arányok...de hasonlóra hajazok most.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 16. - 05:03:07
Válasz #53
Nem elérhető

Lalika85


Biztosan sikerülni fog. Képes vagy rá!
Jó  =/+'
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 16. - 11:45:56
Válasz #54
Nem elérhető

ViCtor


Lalika, micsoda ösztönző és inspiráló mondatok! Ez tetszik benned, de most kicsit Bubis leszek; te is alkalmazod ezeket?   :-/-(-: :-< d:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 16. - 11:49:57
Válasz #55
Nem elérhető

Bubee


de most kicsit Bubis leszek

Hmm, csak nem valamiféle új stílust teremtettem?  ::)  :-O  8-)  :-*
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 16. - 11:56:14
Válasz #56
Nem elérhető

ViCtor


khm, ez egy régi stílus, változtatni kéne...
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 16. - 11:59:14
Válasz #57
Nem elérhető

Bubee


khm, ez egy régi stílus, változtatni kéne...

Bocs, de nem érzem úgy. Ez van. Biztos CSAK BENNEM VAN A HIBA  ;D Más úgy tűnik hibátlan ezen a fórumon  8-)

Amúgy meg  :-!!!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 16. - 12:45:12
Válasz #58
Nem elérhető

ViCtor


Egy lovat levihetünk a patakhoz, de nem tudjuk rávenni, h igyon is belőle. Viszont, sót tehetünk a szájába! A testépítés szívderítő és kreatív folyamat, ha az edzésmunka inkább céltudatos, semmint kemény. Így, kimagasló eredmények tudnak születni. A tapasztalat mindig győz a tehetség fölött.
Vannak olyan emberek, akik sosem jönnek rá, hogyan kell testet építeni, mégis azt remélik, h vmi csoda folytán a siker az ölükbe hullik. Sok embert kell motiválni arra, hogy behozzuk őket a fórumba vagy le az edzőterembe, és ehhez vonzani kell őket. Pozitívan hozzájuk állni. Az igazi munka azonban ott keződik, amikor sok száz ember indul, minden hónapban. Kiképezni őket arra, hogyan építsék gyorsan, profibb módon a testüket, életvitelüket. Ez az edzők, a tapasztalt fórumozok legfontosabb feladata. Ez egy kölcsönös bizalomra épülő kapcsolat a megfelelő emberekkel. Azonban igaza van Bubinak, nem kell minden strandolóból úszót csinálni.

"Amikor fiatal voltam, megfigyeltem, h 10 dologból kilencet elhibázok. Ezért tízszer többet dolgoztam." (G.B.S.)  :)

Ez egy szabad fórum. mindenkinek lehet kérdése és véleménye, hozzászólása. Aki többet tud, az segít is, akinek nem világos, az többet kérdez. Aki meg ideges, az menjen tréningezni.
Bármit meg lehet tanulni, ha van elég türelmünk ismételni és begyakorolni azt. rossz szokásainkat felül tudjuk írni, és újakat tudunk kialakítani, ha van elég önfegyelmünk az ismétléshez és a gyakorláshoz. Természetesen a gyakorlások és az ismétlések sora idővel tapasztalattá alakul át. Bárki képes arra, h egy téma mesterévé váljon, ha ráfokuszál és eleget gyakoról.

Még valami a fórumról és persze úgy általánosságban az életről: A világ legrosszabb bádisa vagy fórumosa is túltesz a legjobbakon, ha több embertől informálódik, találkozik, kérdez, mégha butaságot is. Mindegy, milyen meggyőző vagy, az eredményeidet korlátozza az a tény, h csak egy bizonyos mennyiségű emberrel tudsz kommunikálni, mert a többitől félsz, h lecsesznek.
Nem az ékesszoló vagy a lelkes teszto-harcos lesz a legsikeresebb, hanem a legbátrabb, aki hajlandó újra és újra ringbe szállni, minden más menet közben megtanulható, magdba szívható. A bátorságuk nem a félelem hiányát jelenti, hanem azt, h a félelmeik ellenére is mennek előre.

Tudatosan változni--> a siker kombinációja, (könnyen magunkba szívható): Folyamatosan tanulni a hibákból, alk. a körölményekhez és mindehez óriási ambíció.

A lázadó természet arra ösztönzi tulajdonosát, h bebizonyítsa mindenkinek, h képes nagy dolgokra. Könnyed, vidám, nyitott természet, bárkivel, bármilyen helyzetben meg tud barátkozni.
Nekik szükségük van valakire, aki bevezeti ebbe a világba őket. Egyáltalán nem mindegy, hogyan indítják útnak az embert. Én mindig azt mondom nekik, hogy bízhatsz abban, aki megcsinálta! Mindannyiukra óriási hatást gyakorol a társaság, amelyikben itt forognak. Ők bíznak bennünk és hisznek bennünk. Nem mindegy,hogy ösztönözzük őket avagy lehurrogjuk törekvéseiket.

"Többet érnek a nagy emberek asztaláról  lehullott morzsák, mint a középszerű emberek legnagyobb bölcsességei." (Arisztotelész)

Másrészt...;
Azok az emberek, akik kioktatnak, meg vannak győződve a saját igazukról, és nem hagyják, hogy a tények bezavarjanak a képbe. Nem csak arról van szó, hogy az egójuk nem tudja elviselni mások sikereit, nem is az irígység beszél belőlük. Itt igazi önámításról van szó, egyszerűen nem akarják meglátni azt, amit mi látunk.  ;)
Én ezeket így gondolom, ugyanis nem azért hibázunk, mert túl nehéz észrevenni az igazságot, hanem azért hibázunk, mert a legkönnyebb és legkényelmesebb megoldás számunkra csak azt meglátni, ami összhangban  áll az érzéseinkkel - legfőképpen az önzőekkel.

-- sorry mr hoppika az offért, legalább több látogatód lesz  o:)
bye
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 16. - 12:59:24
Válasz #59
Nem elérhető

Jordan


Egy lovat levihetünk a patakhoz, de nem tudjuk rávenni, h igyon is belőle. Viszont, sót tehetünk a szájába! A testépítés szívderítő és kreatív folyamat, ha az edzésmunka inkább céltudatos, semmint kemény. Így, kimagasló eredmények tudnak születni. A tapasztalat mindig győz a tehetség fölött.
Vannak olyan emberek, akik sosem jönnek rá, hogyan kell testet építeni, mégis azt remélik, h vmi csoda folytán a siker az ölükbe hullik. Sok embert kell motiválni arra, hogy behozzuk őket a fórumba vagy le az edzőterembe, és ehhez vonzani kell őket. Pozitívan hozzájuk állni. Az igazi munka azonban ott keződik, amikor sok száz ember indul, minden hónapban. Kiképezni őket arra, hogyan építsék gyorsan, profibb módon a testüket, életvitelüket. Ez az edzők, a tapasztalt fórumozok legfontosabb feladata. Ez egy kölcsönös bizalomra épülő kapcsolat a megfelelő emberekkel. Azonban igaza van Bubinak, nem kell minden strandolóból úszót csinálni.

"Amikor fiatal voltam, megfigyeltem, h 10 dologból kilencet elhibázok. Ezért tízszer többet dolgoztam." (G.B.S.)  :)

Ez egy szabad fórum. mindenkinek lehet kérdése és véleménye, hozzászólása. Aki többet tud, az segít is, akinek nem világos, az többet kérdez. Aki meg ideges, az menjen tréningezni.
Bármit meg lehet tanulni, ha van elég türelmünk ismételni és begyakorolni azt. rossz szokásainkat felül tudjuk írni, és újakat tudunk kialakítani, ha van elég önfegyelmünk az ismétléshez és a gyakorláshoz. Természetesen a gyakorlások és az ismétlések sora idővel tapasztalattá alakul át. Bárki képes arra, h egy téma mesterévé váljon, ha ráfokuszál és eleget gyakoról.

Még valami a fórumról és persze úgy általánosságban az életről: A világ legrosszabb bádisa vagy fórumosa is túltesz a legjobbakon, ha több embertől informálódik, találkozik, kérdez, mégha butaságot is. Mindegy, milyen meggyőző vagy, az eredményeidet korlátozza az a tény, h csak egy bizonyos mennyiségű emberrel tudsz kommunikálni, mert a többitől félsz, h lecsesznek.
Nem az ékesszoló vagy a lelkes teszto-harcos lesz a legsikeresebb, hanem a legbátrabb, aki hajlandó újra és újra ringbe szállni, minden más menet közben megtanulható, magdba szívható. A bátorságuk nem a félelem hiányát jelenti, hanem azt, h a félelmeik ellenére is mennek előre.

Tudatosan változni--> a siker kombinációja, (könnyen magunkba szívható): Folyamatosan tanulni a hibákból, alk. a körölményekhez és mindehez óriási ambíció.

A lázadó természet arra ösztönzi tulajdonosát, h bebizonyítsa mindenkinek, h képes nagy dolgokra. Könnyed, vidám, nyitott természet, bárkivel, bármilyen helyzetben meg tud barátkozni.
Nekik szükségük van valakire, aki bevezeti ebbe a világba őket. Egyáltalán nem mindegy, hogyan indítják útnak az embert. Én mindig azt mondom nekik, hogy bízhatsz abban, aki megcsinálta! Mindannyiukra óriási hatást gyakorol a társaság, amelyikben itt forognak. Ők bíznak bennünk és hisznek bennünk. Nem mindegy,hogy ösztönözzük őket avagy lehurrogjuk törekvéseiket.

"Többet érnek a nagy emberek asztaláról  lehullott morzsák, mint a középszerű emberek legnagyobb bölcsességei." (Arisztotelész)

Másrészt...;
Azok az emberek, akik kioktatnak, meg vannak győződve a saját igazukról, és nem hagyják, hogy a tények bezavarjanak a képbe. Nem csak arról van szó, hogy az egójuk nem tudja elviselni mások sikereit, nem is az irígység beszél belőlük. Itt igazi önámításról van szó, egyszerűen nem akarják meglátni azt, amit mi látunk.  ;)
Én ezeket így gondolom, ugyanis nem azért hibázunk, mert túl nehéz észrevenni az igazságot, hanem azért hibázunk, mert a legkönnyebb és legkényelmesebb megoldás számunkra csak azt meglátni, ami összhangban  áll az érzéseinkkel - legfőképpen az önzőekkel.

-- sorry mr hoppika az offért, legalább több látogatód lesz  o:)
bye

Victor!!! Mondhatsz nekem bármit! Én tudom hogy te csak az ingyen cuccokra hajtasz!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)