Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2054/2537) > >>

Maszat:

--- Idézetet írta: Ragadoz0 - 2015. Április 26. - 20:33:22 ---Hali !

Erdemes szemes Stanazolt tolni elso kurakent ? Es milyen adagolast javasoltok ? Koszi

--- Idézet vége ---

Érdemes. Napi 25, de inkább 50mg, minimális felvezetéssel 5-6 hétig. Nagy durranásra ne számíts, de kicsit megdobja a fazont, főleg ha amúgy is ki van élezve kaja-edzés téren.

kemi:
Melyiket használnátok a kúra első felében, drostanolone propionate-ot vagy stanozolol-t?
6-6 hétig menne egyik-egyik, tesztoszteron végig

dino:

--- Idézetet írta: kemi - 2015. Április 27. - 19:14:22 ---Melyiket használnátok a kúra első felében, drostanolone propionate-ot vagy stanozolol-t?
6-6 hétig menne egyik-egyik, tesztoszteron végig

--- Idézet vége ---
Mind a három végig!  /7%

kemi:

--- Idézetet írta: dino - 2015. Április 27. - 19:35:03 ---
--- Idézetet írta: kemi - 2015. Április 27. - 19:14:22 ---Melyiket használnátok a kúra első felében, drostanolone propionate-ot vagy stanozolol-t?
6-6 hétig menne egyik-egyik, tesztoszteron végig

--- Idézet vége ---
Mind a három végig!  /7%

--- Idézet vége ---

olyan opció nincs :D de most komolyan, menyiket tennétek előre? én a stanára szavaznék, de masteront még soha sem használtam, elvieg annak alig van anabolikus hatása

dino:

--- Idézetet írta: kemi - 2015. Április 27. - 20:09:26 ---
--- Idézetet írta: dino - 2015. Április 27. - 19:35:03 ---
--- Idézetet írta: kemi - 2015. Április 27. - 19:14:22 ---Melyiket használnátok a kúra első felében, drostanolone propionate-ot vagy stanozolol-t?
6-6 hétig menne egyik-egyik, tesztoszteron végig

--- Idézet vége ---
Mind a három végig!  /7%

--- Idézet vége ---

olyan opció nincs :D de most komolyan, menyiket tennétek előre? én a stanára szavaznék, de masteront még soha sem használtam, elvieg annak alig van anabolikus hatása

--- Idézet vége ---
hat ha a 3 egyben nem jatszik, akkor a stanat vedd is ki.. a masteron fenyevekkel jobb. mondjuk ha bevasaroltal akkor mar mind1, szar ugy :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése