2024. Május 13. - 00:39:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rövid hírek  (Megtekintve 91371 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. December 11. - 10:28:24
Válasz #210
Nem elérhető

syntha


Syntha

Én itt élek már Svédbe 5 éve, úgy hogy tudom hogy milyenek  ;) Tájékozodj egy kicsit mielőtt beszólsz  ::)

Feltételezem személyesen ismered,Magnus Samuelssont is,és ő elmondta neked,hogy csak tehéntejet ivott egész életében.Esetleg őt is beszokták vinni "ilyen vizsgálatra"? ::)

2010. December 11. - 10:39:00
Válasz #211
Nem elérhető

George


Szerintem hagyjuk. Én 17 évesen nyomtam 130-al de nincs jegyezve sehol, szóval meg sem történt. 83 kg voltam akkor. Itt mindenki direkt bunkó. Vagy csak simán másképp értjük a teljesítményt. Synthanak meg igaza van.

2010. December 11. - 10:49:44
Válasz #212
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem hagyjuk. Én 17 évesen nyomtam 130-al de nincs jegyezve sehol, szóval meg sem történt. 83 kg voltam akkor. Itt mindenki direkt bunkó. Vagy csak simán másképp értjük a teljesítményt. Synthanak meg igaza van.

 :-}  ;D ;D ;D

2010. December 11. - 10:54:31
Válasz #213
Nem elérhető

Gabe


17 évesen 40-el szériáztam, 54 kiló voltam és 27-es volt a karom.
De ez sehol sincs jegyezve, szóval letagadom ezek után. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 11. - 11:13:57
Válasz #214
Nem elérhető

Kaess


Syntha

Én itt élek már Svédbe 5 éve, úgy hogy tudom hogy milyenek  ;) Tájékozodj egy kicsit mielőtt beszólsz  ::)

Feltételezem személyesen ismered,Magnus Samuelssont is,és ő elmondta neked,hogy csak tehéntejet ivott egész életében.Esetleg őt is beszokták vinni "ilyen vizsgálatra"? ::)


Osztálytársam ismeri személyesen mivel egy kondiba edzenek :) Èn Linköpingbe lakok és Magnus Samuelsson meg Kistába ami Linköping külvárosa. És a válasz igen, már ö is volt számtalanszor dopping vizsgálaton   ::)  Èppen az ilyen hülye gyerekektöl (mint sokan közületek) van a magyar sportolóknak rossz hírnevük külföldön. Mert megy a hülye szöveg hogy a dopping jóó, másképp nincs eredmény stb...  ˝=/  ˝=/ 

2010. December 11. - 11:27:28
Válasz #215
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 11. - 12:34:11
Válasz #216
Nem elérhető

Maszat


éppen az ilyen hülye gyerekektöl (mint sokan közületek) van a magyar sportolóknak rossz hírnevük külföldön.

kifejtenéd milyen rossz hírük van a magyar sportolóknak külföldön?  a dopping szar, de Te azért már körüljártad a növi témát.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 11. - 12:54:14
Válasz #217
Nem elérhető

Pity



;D ;D ember.. milyen kis hülyeségeken mekkorákat tudtok balhézni... inkább mennyetek edzeni!  ;D O0
Gabe ez a gif. meg .. TAG VAGY!!! ;D ;D ;D

2010. December 11. - 13:22:36
Válasz #218
Nem elérhető

George


Syntha

Én itt élek már Svédbe 5 éve, úgy hogy tudom hogy milyenek  ;) Tájékozodj egy kicsit mielőtt beszólsz  ::)

Feltételezem személyesen ismered,Magnus Samuelssont is,és ő elmondta neked,hogy csak tehéntejet ivott egész életében.Esetleg őt is beszokták vinni "ilyen vizsgálatra"? ::)


Osztálytársam ismeri személyesen mivel egy kondiba edzenek :) Èn Linköpingbe lakok és Magnus Samuelsson meg Kistába ami Linköping külvárosa. És a válasz igen, már ö is volt számtalanszor dopping vizsgálaton   ::)  Èppen az ilyen hülye gyerekektöl (mint sokan közületek) van a magyar sportolóknak rossz hírnevük külföldön. Mert megy a hülye szöveg hogy a dopping jóó, másképp nincs eredmény stb...  ˝=/  ˝=/ 
Itt csak ilyen hülyegyerekek vannak, szóval nem kell ide visszajönni. Szevasz!

2010. December 11. - 13:25:13
Válasz #219
Nem elérhető

Tóth Attila


Kaess szerintem a magyar sportolókat ne itt szapuld,hidd el nem ez a legjobb hely... ;D
George meg szereti ha neki van igaza és ezt sokszor ki is fejti, de nincs ezzel baj mert így szoktuk meg,építő jellegű hozzászólásai vannak és nem mond hülyeségeket az meg h milyen stílusba mondja el hát istenem..... internet..... ennyi!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. December 11. - 13:28:58
Válasz #220
Nem elérhető

George


Nekem olyan stílusom van a neten mint élőben ;) Arról meg nem tehetek, hogy az esetek 99%-ában igazam van ;D

2010. December 11. - 13:42:26
Válasz #221
Nem elérhető

pmiller06


Kaess! Dopping nélkül is van eredmény. Csak meg kell érteni, hogy egy bizonyos szint felett MINDENKI kokszol :D Persze kivételek mindig vannak  ;D ;D ;D

2010. December 11. - 13:53:38
Válasz #222
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem olyan stílusom van a neten mint élőben ;) Arról meg nem tehetek, hogy az esetek 99%-ában igazam van ;D

Határozott véleményed van, mint élőben.. Nincs ebben kivetni való, ha valakit flusztrál, az ő baja  ;-oo-;

2010. December 11. - 14:09:29
Válasz #223
Nem elérhető

Kaess


éppen az ilyen hülye gyerekektöl (mint sokan közületek) van a magyar sportolóknak rossz hírnevük külföldön.

kifejtenéd milyen rossz hírük van a magyar sportolóknak külföldön?  a dopping szar, de Te azért már körüljártad a növi témát.

Körüljárni meg használni még mindig 2 különbözö dolog  ;)   ****) 

2010. December 11. - 14:31:32
Válasz #224
Nem elérhető

Tóth Attila


Írtam is,hogy nincs ezzel baj!
Fasza gyerek vagy George... ****)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"