2024. Május 14. - 06:32:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rövid hírek  (Megtekintve 91404 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 02. - 06:54:34
Válasz #120
Nem elérhető

endre66


Moe Elmoussawi bejelentette visszavonulását, élete ezentúl az üzletről és két lányáról fog szólni.

http://www.rxmuscle.com/videos/c-interviews/1098-moe-elmoussawi-at-the-2010-la-fit-expo.html



2010. Június 04. - 13:36:04
Válasz #121
Nem elérhető

endre66


Victor Martinez promótál egy New York-i éttermet (Muscle Maker Grill), ahol az egészséges kaják mellett a legszínvonalasabb kiegészítőket is fogyaszthassák  (:D) az arra járók, mint pl.:BSN,MHP,Gaspari,CytoSport.  :-oD



Az étterem egyébként az év elején nyitott, még egy kis film róla:

2010. Június 04. - 15:06:28
Válasz #122
Nem elérhető

zotja


FAsza kis étterem lehet ****:))))))

Nekünk meg be kell érni a csipsz és sör akciókkal Foci vb alatt.. :---- :-/-(-:

2010. Június 06. - 10:35:49
Válasz #123
Nem elérhető

endre66


Németh Pistiről 2 kép:

A Tampa-i Powerhouse Gym 1 éves évfordulóján a 3 tulajjal:


Valamint Kenya Sudával, akarom mondani Ken Yasudával:


Aki mellesleg testépítő, színész, meg MMA edző, és Mr. Japán is.
  ;)


2010. Június 06. - 10:37:38
Válasz #124
Nem elérhető

Cressler


Németh Pistiről 2 kép:

A Tampa-i Powerhouse Gym 1 éves évfordulóján a 3 tulajjal:


Valamint Kenya Sudával, akarom mondani Ken Yasudával:


Aki mellesleg testépítő, színész, meg MMA edző, és Mr. Japán is.
  ;)


Mr. Bikicsunáj  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Június 06. - 10:39:23
Válasz #125
Nem elérhető

endre66


 !+"% Cressler...


2010. Június 06. - 20:03:59
Válasz #126
Nem elérhető

endre66


Phil Heath új dvd-jének (Journey to Olympia) kisfilmje:


2010. Június 07. - 20:44:41
Válasz #128
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bátki Detti nem is tudtam hogy már ilyen szerepkörben is leledzik. Akik régebben is jártak versenyre emlékezhetnek Dettire a modell kategóriában. Nagyon dekoratív leányzó.

A cikk hangvétele még nemtudom hogy pozitív vagy negatív.

http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=30489

2010. Június 28. - 11:40:27
Válasz #129
Nem elérhető

Kicsibors


Friss adalék a 2008 -ban, a pasija által meggyilkolt Amanda Savell ügyéhez :

http://www.rxmuscle.com/articles/romanos-rage/1600-the-tail-wags-the-dog-savell-family-files-wrongful-death-suit-against-chinese-gh-manufacturer.html

- Aki nagyon tud angolul, kivonatolva összefoglalhatja a lényeget a többieknek...  ***)))  :)

2010. Június 29. - 01:25:53
Válasz #130
Nem elérhető

Raymond


Friss adalék a 2008 -ban, a pasija által meggyilkolt Amanda Savell ügyéhez :

http://www.rxmuscle.com/articles/romanos-rage/1600-the-tail-wags-the-dog-savell-family-files-wrongful-death-suit-against-chinese-gh-manufacturer.html

- Aki nagyon tud angolul, kivonatolva összefoglalhatja a lényeget a többieknek...  ***)))  :)

....ez érdekesnek ígérkezik...ha lesz időm mindenképp elolvasom és beszámolok róla.....

2010. Július 02. - 10:29:41
Válasz #131
Nem elérhető

Izompisti


 :-<

Figyelem, figyelem (Csongrád megyeiek főleg).

Jövőhét csütörtökön(8.-a) én és Maszlag József bemutatót tartunk, minimum néhány szó erejéig, délelőtt 10 órától, Bokroson a művelődési házban...térképen ne keresd, nincs rajta ;D
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2010. Július 02. - 19:15:04
Válasz #132
Nem elérhető

Gabe


:-<

Figyelem, figyelem (Csongrád megyeiek főleg).

Jövőhét csütörtökön(8.-a) én és Maszlag József bemutatót tartunk, minimum néhány szó erejéig, délelőtt 10 órától, Bokroson a művelődési házban...térképen ne keresd, nincs rajta ;D
Sziasztok.


Nemrégiben velem és csongrádi versenytársammal riportot készített a

Szentes Rádió.


A riportban a testépítésről van szó, szubjektíven.

Megtudhatod miért élek én pl. ennek ennyire, s ki is Maszlag József, aki

Nemzetközi Bajnok!!!!!

Lehet, hogy csak nekem szúrja a szemem ez az ÉN szamár előre a hozzászólásaidban?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 02. - 20:59:31
Válasz #133
Nem elérhető

Cressler


:-<

Figyelem, figyelem (Csongrád megyeiek főleg).

Jövőhét csütörtökön(8.-a) én és Maszlag József bemutatót tartunk, minimum néhány szó erejéig, délelőtt 10 órától, Bokroson a művelődési házban...térképen ne keresd, nincs rajta ;D
Sziasztok.


Nemrégiben velem és csongrádi versenytársammal riportot készített a

Szentes Rádió.


A riportban a testépítésről van szó, szubjektíven.

Megtudhatod miért élek én pl. ennek ennyire, s ki is Maszlag József, aki

Nemzetközi Bajnok!!!!!

Lehet, hogy csak nekem szúrja a szemem ez az ÉN szamár előre a hozzászólásaidban?
;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Július 13. - 14:48:23
Válasz #134
Nem elérhető

endre66


A 64 éves Sly egy tegnapi felvételen, mikor is állítólag 20 fitness és harcművészeti magazint vásárolt egy újságárusnál.  :-}


2007-ben ugye perbe fogták, amikor Ausztráliába Jintropin-t, egy tiltott növekedési hormonfajtát "importált".  ***))))
Ezt tudtuk eddig is, de hogy a volt menyasszonya mekkora elmebetyár, arról a következő hír tanúskodik.
2 évvel ezelőtt, a szóban forgó Janice Dickinson azt találta nyilatkozni a sajtónak mélyen ledöbbenve, hogy a kapcsolatuk alatt szemtanúja volt annak, hogy Sly mindenféle szteroidot lődöz magába.  :-O Csúnya-csúnya Sly.  :-<

Egyébként Rambo már kavart a 90-es évek elején a hölggyel, de ejtette, mikor kiderült, hogy a gyerek, akit szült, másnak a kölyke... ::)

George: Szegeden volt egy ember, aki szteroidokat szedett!   @-o