2024. Május 14. - 07:51:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rövid hírek  (Megtekintve 91405 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Október 02. - 07:37:59
Válasz #165
Nem elérhető

God Vazzeg


Larry Scott 71 éves!  @:-) ;-oo-;

Így kell kinézni 71 évesen! Ez igen!  @:-)

2010. Október 02. - 13:49:30
Válasz #166
Nem elérhető

Milito


Szeretnék én is így kinézni 71 évesen!  @-o

2010. Október 02. - 17:23:31
Válasz #167
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Larry Scott 71 éves!  @:-) ;-oo-;

Így kell kinézni 71 évesen! Ez igen!  @:-)
Szerintem így kellene kinézni fiatalon, nem 71 évesen.....
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Október 02. - 18:07:36
Válasz #168
Nem elérhető

pmiller06


Larry Scott 71 éves!  @:-) ;-oo-;

Így kell kinézni 71 évesen! Ez igen!  @:-)
Szerintem így kellene kinézni fiatalon, nem 71 évesen.....

Pontosan!

2010. Október 05. - 15:20:24
Válasz #169
Nem elérhető

vwmarci



2010. Október 20. - 20:41:44
Válasz #170
Nem elérhető

Tóth Attila


Infarktust kapott Jean Claude Van Damme!Már kiengedték a korházból és otthon lábadozik.
Nagy kedvencem a csóka! :-\
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Október 20. - 20:52:17
Válasz #171
Nem elérhető

Aco



2010. December 09. - 12:58:02
Válasz #172
Nem elérhető

Raymond


Hát ez a hír....ez beszarás......nem tudom beraktátok e már máshova...... :-O........

Toney Freemant őrizetbe vették Svédországban mert túl nagy testalkattal rendelkezik ami szteroidhasználatra utal ....... ****:)))

Érdemes elolvasni..... 8-}

Nem hittem volna hogy ilyen barmok a svédek...az a vicces a dologban hogy Jay is hamarosan vendégszerepelni fog a svédeknél....

http://www.rxmuscle.com/articles/latest-news/2359-muscle-gossip-9-freeman-taken-into-custody-in-sweden.html

2010. December 09. - 13:06:49
Válasz #173
Nem elérhető

George


Mi a fasz ez az agyrém??? Ez nem negatív diszkrimináció? Ilyenkor hol vannak a köcsög emberijogi aktivisták? Az biztos, hogy be nem teszem a lábam ilyen buzi országba, ahol ha nem tetszik a pofám elvisznek vizsgálatra...még ha tisztának találnak is, akkor is közlik, hogy jobb ha elhagyod az országot...rohadékok &5* &5* &5*

2010. December 09. - 13:16:03
Válasz #174
Nem elérhető

Milito


Faszom, nem tudok angoloul, de ezek alapján pöcsök a svédek! :-Đ

2010. December 09. - 13:20:27
Válasz #175
Nem elérhető

George


A lényeg az, hogy volt nála receptel növi meg tesztoszteron, és marijuanat találtak a vérében miután előzőleg Amsterdamban volt, ahol legálisan lehet használni azt. Miután elengedték megcsinálta a vendégpózolást, de mivel közölték vele, hogy többet nem látják szívesen az országban, ezért rögtön utána repült haza az USA-ba. Dennis James-nek és Jay-nek meg azt javasolják, hogy kerüljék el Svédországot, ahol is vendégfellépésük lenne - mert nyilván ezt velük is eljátszanák. Toneyt egyébként a hírdetési plakátok alapján várták már a "rend"őrök.

2010. December 09. - 13:27:31
Válasz #176
Nem elérhető

Milito



2010. December 09. - 16:30:25
Válasz #177
Nem elérhető

trobert2


A lényeg az, hogy volt nála receptel növi meg tesztoszteron, és marijuanat találtak a vérében miután előzőleg Amsterdamban volt, ahol legálisan lehet használni azt. Miután elengedték megcsinálta a vendégpózolást, de mivel közölték vele, hogy többet nem látják szívesen az országban, ezért rögtön utána repült haza az USA-ba. Dennis James-nek és Jay-nek meg azt javasolják, hogy kerüljék el Svédországot, ahol is vendégfellépésük lenne - mert nyilván ezt velük is eljátszanák. Toneyt egyébként a hírdetési plakátok alapján várták már a "rend"őrök.

szemét patkányok :-/- :-/- aki nálluk ezt kitalálta biztos valami törpe vézna kissebségmániás köcsög :-/- :-/-
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 09. - 17:14:39
Válasz #178
Nem elérhető

Pretorian


Érdekes... Azért Johannes Arsjo se egy hurkapálca a többi hasonló strongmannel együtt és ott sem naturál az összes...
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2010. December 10. - 00:59:45
Válasz #179
Nem elérhető

Kaess


Utánna olvastam a svéd hírekben ennek és hát ez nem igazán úgy volt ahogy ti olvastátok :) 1. nem a reptéren kapták el és 2 nem vártak rá :) Egyszerüen az a lényeg hogy nem akarják hogy egy olyan ember inspirálja a gyerekeket meg a fiatalokat az edzésre aki szétdoppingolta magát. A vizelet minta alapján több féle drogot és doppingot találtak benne amiket késöbb maga is bevalotta hogy tesztoszteront, növit meg marihuánát is használt pár napja.. De nem volt nálla semmi sem. Jah és nem Stockholmban vették örizetbe hanem Sundsvall-ban ahol egy épületben osztogatott éppen autogrammokat.  (ezt most a cikkböl szó szerint idéztem)  Ezt most nem úgy kell venni hogy a Svédek egy köcsögök akik elöítéletekel élnek hanem itt komolyan veszik a törvényeket és a törvény itt mindenkire vonatkozik. Itt még a királynak is elvették a jogsiját mert gyorsan hajtott a ferrarival, akkor majd pont Toney lenne a kivétel?  ;D  Megalapozott gyanujuk volt Toney-val kapcsolatban és ez éppen elég volt.

Itt egy link ahol van egy kis video is az esetröl :)

http://st.nu/medelpad/sundsvall/1.2562995-har-grips-stjarnan-misstankt-for-dopningsbrott