2024. Május 14. - 16:47:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rövid hírek  (Megtekintve 91420 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. December 10. - 18:15:00
Válasz #195
Nem elérhető

Kaess


Megalapozott gyanu?! "Ez a feka pali legalabb 185 magas es 135 kg...readasul eleg szalkas. Tuti kokszol, vigyuk mar be es teszteljuk le!"

 ;D ;D ;D

1. Mi kozuk hozza?

2. OK, ha ott van ilyen torveny, egeszsegukre...de Toney amerikai allampolgar es turistakent, raadasul meghivasra volt Svedorszagban...

Full idiotak.

Magyarországon alapos gyanú, megalapozott gyanú ugyanaz. Benne van a szóban, a lényeg gyanú a bűncselekmény elkövetésére. Ezért ne lepődjön meg a kislány az út szélén rövid szoknyában, ha megkérdezik tőle mit csinál. Ez az eset ugyanilyen, legalább vannak országok ahol az alapos gyanú fogalmát szó szerint értelmezik. Teljesen mindegy milyen állampolgár az elkövetés helye szerinti jog az irányadó.
Szarok Magyarorszagra, meg Svedorszagra is.  ;D

De akkor egy kerdes:

Az nevetseges hogy csak ugy bevisznek vkit...de akkor most Svedorszagban (vagy Magyarorszagon) ha vkirol kiderul, hogy irrealisan magas a tesztoszteron es a novekedesi hormon szintje akkor vadat emelnek ellene?

Hogy ha egyértelmüen bizonyitják hogy használt tiltott szereket akkor komoly pénzbüntetés vár rá. (ezt írták a cikben Toney-ról is) Ha visszaesö fogyasztó vagyis nem elöször kapták el akkor börtön is jár érte és ugyan csak börtön jár a terjesztésért. Szerintem ez igy van helyén, és ami fontos hogy használ is!!!

George:
Nem tudom hogy te milyen teljesitményröl beszélsz, ebben az évben országos 3. helyet értem el és se a második se az elsö nem volt túl messze töllem  ;) ja és azt is megnéztem hogy az én korosztályomban és súlycsoportomban a magyar országoson ezzel 2. lettem volna  ::)  szerintem ha azt figyelembe vesszük hogy 19 évesen kezdtem és most 21 évesen már országos 3. illetve magyarban országos 2. vagyok akkor szerintem ez elég jó :) Cucc nélkül is lehet eredményt elérni. Valakinek megy valakinek nem, dehát ezek a gének már csak ilyenek  ;)

2010. December 10. - 18:26:11
Válasz #196
Nem elérhető

Gabe


George, vaze', te genetikai hulladék. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 10. - 18:27:50
Válasz #197
Nem elérhető

Kaess


George, vaze', te genetikai hulladék. ;D

haha  !+"%  ;D George tudja hogy nem így értettem  ::)

2010. December 10. - 19:41:13
Válasz #198
Nem elérhető

syntha


Megalapozott gyanu?! "Ez a feka pali legalabb 185 magas es 135 kg...readasul eleg szalkas. Tuti kokszol, vigyuk mar be es teszteljuk le!"

 ;D ;D ;D

1. Mi kozuk hozza?

2. OK, ha ott van ilyen torveny, egeszsegukre...de Toney amerikai allampolgar es turistakent, raadasul meghivasra volt Svedorszagban...

Full idiotak.

Azért nem ilyen egyszerüen megy hogy ránéznek valakire és azt mondják hogy hmmmm na gyere fiam pisilni  ;D Közük meg sok van mert az ö országuk  ::)  De ezen ne inditsunk vitát :) Ez van és kész :) Nekem tetszik a svédek felfogása hogy a törvény az törvény és mindenkire vonatkozik. Ez nem amerika  ::)
Ezt képmutatásnak nevezik.

2010. December 10. - 19:58:12
Válasz #199
Nem elérhető

George


Sántha Lacika. 19 évesen. 275 kg fekvenyomásban. EZ teljesítmény, hivatalosan. Vitát lezártam, illetve el sem kezdtem.

2010. December 10. - 20:09:01
Válasz #200
Nem elérhető

doncicco


Megalapozott gyanu?! "Ez a feka pali legalabb 185 magas es 135 kg...readasul eleg szalkas. Tuti kokszol, vigyuk mar be es teszteljuk le!"

 ;D ;D ;D

1. Mi kozuk hozza?

2. OK, ha ott van ilyen torveny, egeszsegukre...de Toney amerikai allampolgar es turistakent, raadasul meghivasra volt Svedorszagban...

Full idiotak.

Magyarországon alapos gyanú, megalapozott gyanú ugyanaz. Benne van a szóban, a lényeg gyanú a bűncselekmény elkövetésére. Ezért ne lepődjön meg a kislány az út szélén rövid szoknyában, ha megkérdezik tőle mit csinál. Ez az eset ugyanilyen, legalább vannak országok ahol az alapos gyanú fogalmát szó szerint értelmezik. Teljesen mindegy milyen állampolgár az elkövetés helye szerinti jog az irányadó.
Szarok Magyarorszagra, meg Svedorszagra is.  ;D

De akkor egy kerdes:

Az nevetseges hogy csak ugy bevisznek vkit...de akkor most Svedorszagban (vagy Magyarorszagon) ha vkirol kiderul, hogy irrealisan magas a tesztoszteron es a novekedesi hormon szintje akkor vadat emelnek ellene?



Ha törvényben szabályozzák a tesztoszteron természetes küszöbét, akkor gyanusitható, majd ha van elegendő bizonyíték vádolható bárki tiltott teljesítményfokozók használatával.Magyarországon egyelőre ilyen nem lesz :D svéd o. nem tom. mi a helyzet..akadémikus a vita pontosan kellene látni a svéd jogszabály szó szerinti szövegét.

2010. December 10. - 22:40:11
Válasz #201
Nem elérhető

Kaess


Megalapozott gyanu?! "Ez a feka pali legalabb 185 magas es 135 kg...readasul eleg szalkas. Tuti kokszol, vigyuk mar be es teszteljuk le!"

 ;D ;D ;D

1. Mi kozuk hozza?

2. OK, ha ott van ilyen torveny, egeszsegukre...de Toney amerikai allampolgar es turistakent, raadasul meghivasra volt Svedorszagban...

Full idiotak.


Azért nem ilyen egyszerüen megy hogy ránéznek valakire és azt mondják hogy hmmmm na gyere fiam pisilni  ;D Közük meg sok van mert az ö országuk  ::)  De ezen ne inditsunk vitát :) Ez van és kész :) Nekem tetszik a svédek felfogása hogy a törvény az törvény és mindenkire vonatkozik. Ez nem amerika  ::)
Ezt képmutatásnak nevezik.


Nem, ezt vélemény nyilvánitásnak nevezik. A 2 között nagy különbség van  ;)

George amit te mondasz az már csak kötekedés. Ha te azt nevezed teljesitménynek akkor még Mészáros Lacinak sincs teljesitménye mert még Ő se nyomot 275-öt 19 évesen   ****)  Úgy hogy szerintem feleslegesen írtál most ide :)

2010. December 10. - 22:42:48
Válasz #202
Nem elérhető

Kaess


Syntha

Én itt élek már Svédbe 5 éve, úgy hogy tudom hogy milyenek  ;) Tájékozodj egy kicsit mielőtt beszólsz  ::)

2010. December 10. - 23:59:54
Válasz #203
Nem elérhető

Cressler


Idén az Ifi Ob-n 3 induló volt 82,5-ben, azért ezt tegyük hozzá ...... és nagy kontraszt volt köztük..... 
 


 2008-ban guggoltam 200-at fekve 130 felhúzás 215 ,89 kilósan RAW a megyei versenyen,  21 évesen.........
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. December 11. - 00:15:24
Válasz #204
Nem elérhető

Gabe


Idén az Ifi Ob-n 3 induló volt 82,5-ben, azért ezt tegyük hozzá ...... és nagy kontraszt volt köztük.....  
 


 2008-ban guggoltam 200-at fekve 130 felhúzás 215 ,89 kilósan RAW a megyei versenyen,  21 évesen.........
:-O ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 11. - 00:17:28
Válasz #205
Nem elérhető

Cressler


Idén az Ifi Ob-n 3 induló volt 82,5-ben, azért ezt tegyük hozzá ...... és nagy kontraszt volt köztük..... 
 


 2008-ban
guggolás 200 Kg
 fekvenyomás  130Kgű
 felhúzás 215 Kg
 Testsúly 89 Kg
 RAW ,
 21 évesen.........
no.... jóvannna fáradt vagyok
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. December 11. - 00:23:05
Válasz #206
Nem elérhető

Kaess


Idén az Ifi Ob-n 3 induló volt 82,5-ben, azért ezt tegyük hozzá ...... és nagy kontraszt volt köztük..... 
 


 2008-ban guggoltam 200-at fekve 130 felhúzás 215 ,89 kilósan RAW a megyei versenyen,  21 évesen.........

Cressler ha ez nekem szólt akkor elnéztél valamit mert én is Junior vagyok   ;D  Ès ott nem 3 induló volt  ;) Nekem most RAW-ban 93 kg-os testsullyal 195 guggolás, 132,5 kg fekve és 220 vagy több a felhúzásom  ::)

2010. December 11. - 00:31:25
Válasz #207
Nem elérhető

Kaess


Én kérek elnézést az ifiben 4-en és a juniorban 3-an voltak  :-){  de hogy kerültek ide az ifik ??  :-O   ::)

2010. December 11. - 00:40:55
Válasz #208
Nem elérhető

Cressler


Idén az Ifi Ob-n 3 induló volt 82,5-ben, azért ezt tegyük hozzá ...... és nagy kontraszt volt köztük..... 
 


 2008-ban guggoltam 200-at fekve 130 felhúzás 215 ,89 kilósan RAW a megyei versenyen,  21 évesen.........

Cressler ha ez nekem szólt akkor elnéztél valamit mert én is Junior vagyok   ;D  Ès ott nem 3 induló volt  ;) Nekem most RAW-ban 93 kg-os testsullyal 195 guggolás, 132,5 kg fekve és 220 vagy több a felhúzásom  ::)
juniorban 3 volt
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. December 11. - 00:44:51
Válasz #209
Nem elérhető

Kaess


Cressler nekem úgy tünik mintha direkt kötekednél  ::)    !+"%