2024. Április 28. - 13:44:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rövid hírek  (Megtekintve 91065 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2014. Augusztus 18. - 14:06:55
Válasz #240
Nem elérhető

doncicco



2014. Augusztus 18. - 15:56:59
Válasz #241
Nem elérhető

dino


http://www.flexonline.com/general-news/rip-mike-matarazzo
a csapbol is ez folyik  :-}  minden rosszindulattol mentesen mondom, 1: attol h mindenki ezt posztolgatja, meg nem jon vissza. 2: nyilvanvaloan a sajat onimadatanak es fuggosegenek esett aldozatul. erdemes inkabb tanulni belole, es abbahagyni az onamitast, h a kox nem karos. szep napot  :violinplay3:
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Augusztus 19. - 09:03:45
Válasz #242
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
http://www.flexonline.com/general-news/rip-mike-matarazzo
a csapbol is ez folyik  :-}  minden rosszindulattol mentesen mondom, 1: attol h mindenki ezt posztolgatja, meg nem jon vissza. 2: nyilvanvaloan a sajat onimadatanak es fuggosegenek esett aldozatul. erdemes inkabb tanulni belole, es abbahagyni az onamitast, h a kox nem karos. szep napot  :violinplay3:
Teljesen egyetértek.

Még annyit hozzátennék, hogy valóban káros, de amennyit a pro-k használnak, abban a mennyiségben meg öngyilkosság.........lassú öngyilkosság, és sokszor fájdalmas is.

Nem sajnálom, tudta, hogy mit vállal, a szteroidok, és más egyéb hormonok ilyen mértékű használata lehet "elvidelhető" sokáig, 20-25 évig is (genetika kérdése), de nem következmény nélkül. A hegymászót sem sajnálom, ha leesik, tisztában van annak veszélyeivel amit csinál.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Augusztus 19. - 11:45:30
Válasz #243
Nem elérhető

doncicco


Ezer bocsánat, hogy mertem betenni a linket.Semmilyen közösségi oldalon nem vok ezért máshol nem láttam.

Nem csak a hegymászók, a pro testépítők is pontosan tudják mibe kezdenek..egy szar kis stana, hogy elviszi az ldl/hdl értéket, akkor mit tesz az évtizedes használat?Tripla bypass műtétet.

2014. Augusztus 19. - 15:03:32
Válasz #244
Nem elérhető

warren


http://www.flexonline.com/general-news/rip-mike-matarazzo
a csapbol is ez folyik  :-}  minden rosszindulattol mentesen mondom, 1: attol h mindenki ezt posztolgatja, meg nem jon vissza. 2: nyilvanvaloan a sajat onimadatanak es fuggosegenek esett aldozatul. erdemes inkabb tanulni belole, es abbahagyni az onamitast, h a kox nem karos. szep napot  :violinplay3:

Ha nem használt volna semmit akkor is lehet hogy pont ugyanígy bekrepált volna.
Ezt nem lehet tudni, pont olyan mint a dohányzás meg a többi faszság, megrövídíti az életed, de ha nem szívod, lehet hogy 1 percel nem éltél volna tovább.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2014. Augusztus 19. - 18:20:56
Válasz #245
Nem elérhető

dino


http://www.flexonline.com/general-news/rip-mike-matarazzo
a csapbol is ez folyik  :-}  minden rosszindulattol mentesen mondom, 1: attol h mindenki ezt posztolgatja, meg nem jon vissza. 2: nyilvanvaloan a sajat onimadatanak es fuggosegenek esett aldozatul. erdemes inkabb tanulni belole, es abbahagyni az onamitast, h a kox nem karos. szep napot  :violinplay3:

Ha nem használt volna semmit akkor is lehet hogy pont ugyanígy bekrepált volna.
Ezt nem lehet tudni, pont olyan mint a dohányzás meg a többi faszság, megrövídíti az életed, de ha nem szívod, lehet hogy 1 percel nem éltél volna tovább.

ez tok logikus meg hiheto! figy lehet azert elt eddig mert tele volt mint a deli busz, ha nem lett volna, lehet mar 10 eve halott lenne. :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Augusztus 20. - 09:16:32
Válasz #246
Nem elérhető

prd


Bakker lehet dohányoznia is kellett volna és akkor csak 58 évesen megy el!

2014. Augusztus 20. - 10:10:04
Válasz #247
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezer bocsánat, hogy mertem betenni a linket.Semmilyen közösségi oldalon nem vok ezért máshol nem láttam.

Nem csak a hegymászók, a pro testépítők is pontosan tudják mibe kezdenek..egy szar kis stana, hogy elviszi az ldl/hdl értéket, akkor mit tesz az évtizedes használat?Tripla bypass műtétet.
Nem azt akartuk mondani, hogy nem idevaló a hír, mert nyilván egy testépítő fórumon van leginkább a helye, csak azzal van a gond, hogy kicsit eltorzul a testkultusz az ókori görögök óta, ezekkel az emberekkel reklámoznak tesztoszteron fokozó készítményeket  ;D ;D, stb....A feleslegesen nagy mennyiségű (ehhez a szinthez sajnos kell bizonyos mennyiség) koksztól meg úgy hullanak mostanában, mint ősszel a levelek, sajnálni meg egyre inkább nem tudom őket. Lehetett volna ésszel is kokszolnia, igaz, akkor nem tudnánk, ki az a Mike Matarazzo.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Augusztus 20. - 11:27:10
Válasz #248
Nem elérhető

warren


http://www.flexonline.com/general-news/rip-mike-matarazzo
a csapbol is ez folyik  :-}  minden rosszindulattol mentesen mondom, 1: attol h mindenki ezt posztolgatja, meg nem jon vissza. 2: nyilvanvaloan a sajat onimadatanak es fuggosegenek esett aldozatul. erdemes inkabb tanulni belole, es abbahagyni az onamitast, h a kox nem karos. szep napot  :violinplay3:

Ha nem használt volna semmit akkor is lehet hogy pont ugyanígy bekrepált volna.
Ezt nem lehet tudni, pont olyan mint a dohányzás meg a többi faszság, megrövídíti az életed, de ha nem szívod, lehet hogy 1 percel nem éltél volna tovább.

ez tok logikus meg hiheto! figy lehet azert elt eddig mert tele volt mint a deli busz, ha nem lett volna, lehet mar 10 eve halott lenne. :-}

Zsenikém, nem ezt írtam.
De igazad lehet,  mert szívprobléma átlag embereket nem visz el.

 !+"%
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2014. Augusztus 20. - 20:07:03
Válasz #249
Nem elérhető

Gabe


Szerintem meg mindenki azt ír, amit akar, főleg, ha testépítéssel kapcsolatos.
Akinek meg nem tetszik, annak nem kell mindenhez hozzászólnia, pláne, ha magába néz az ember néha, hogy pár hónap elteltével a saját véleményét úgy változtatja, hogy az már vicc kategória!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Augusztus 20. - 23:04:38
Válasz #250
Nem elérhető

Maszat


A volt szomszédunk 32 évesen meghalt szívproblémában... Ha egy testépítő hal meg, az mindig jobban fel van fújva. Én egyébként csodálkozom, hogy ilyen "kevesen" hallnak meg a profik közül, ahhoz képest, hogy mennyi koxot tolnak. A fociban több halálos áldozat van, bár ott a szív jobban meg is van terhelve a durva kardió miatt. Mindenesetre R.I.P.  ...és Dino, nem volt jogos a beszólásod, ez a topic pont erről szól, ki a faszt érdekel, hogy mi megy facebookon?! Végre valaki írt valami erre a fórumra valót!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 22. - 07:22:44
Válasz #251
Nem elérhető

Gabe


Mindegyik profi sportban módszeresen mérgezik a szervezetet a szteroidokkal, hol így, hol úgy.
Mi a testépítőkkel kapcsolatos hírekre kapjuk fel a fejünket, nem egy túrakerékpárosra, vagy pl. egy jégkorongozóra.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Augusztus 22. - 08:12:32
Válasz #252
Nem elérhető

Woodslave


Oh, god, where do I begin? I'd have to say that everything that led to my heart problem began the minute I started getting serious about competitive bodybuilding. In order to get bigger, I'd eat five, six, seven pounds of red meat a day, no vegetables. And I'd stay away from fruits because of their sugar.  

Worst were the chemicals. I have so many memories of being alone in a hotel room the week, five days or two days before a contest, and doing unspeakable things to my body—steroids, growth hormones, diuretics—anything and everything that we as bodybuilders do to achieve a certain look.It has affected my whole life, so to all those guys who are on an eternal quest to have 21" arms and 20" calves, and who are so vain about their never-say-die attitude, I say, "Change your attitude." Worry about keeping that body of yours as healthy as possible, because it's going to have to last you not just through your next contest or to the end of your bodybuilding contract, but for a long time. And a long time for a human being is nothing. It goes by real quick, even quicker when your health is gone and you have nothing to stand live for."

"I know it was the drugs that caused this to happen to me and I don’t give a shit what anyone says. All these gurus and self-proclaimed steroid experts that try to downplay the risks are just talking out of their ass. They have no idea what will happen to people. Nobody in my family ever had heart problems. It was the steroids I took for years. Anytime you put a powerful artificial drug in your body you are taking a chance. Most guys think nothing bad will ever happen to them. But you watch – you will be seeing more and more serious heart problems and worse once these guys hit forty."

ezt most találtam, Matarazzo mondta..

2014. Augusztus 22. - 09:11:41
Válasz #253
Nem elérhető

Gabe


Legalább őszinte, nem beszél mellé, mint egyesek.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Augusztus 22. - 10:54:50
Válasz #254
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Matarazzo szavait lefordítottam, hogy olvashatóbb legyen:  ;D  ;)


“Oh, istenem, hol is kezdjem? Azt kell mondanom, hogy minden, ami a szívproblémámhoz vezetett, abban a pillanatban kezdődött amikor kezdtem komolyan venni a versenyszerű testépítést. Ahhoz hogy nagyobb legyek, két - három kiló vörös húst ettem naponta, zöldségek nélkül. Kihagytam teljesen a gyümölcsevést a bennük lévő cukor miatt.

A legrosszabbak a "vegyszerek" voltak. Annyi emlékem van az egyedül töltött időkről egy hotelszobában, öt nappal vagy éppen kettővel a versenyek előtti héten, elmondhatatlan dolgokat tettem a testemmel – szteroidok, növekedési hormonok, vízhajtók – bármi, amit mi testépítők arra használunk, hogy elérjünk egy bizonyos kinézetet. Ez az egész életemre hatással volt. Szóval mindekinek, aki végetnemérően hajszolja azt, hogy 54-es karja legyen és 50-es vádlija, és azoknak, akik annyira hiúak a soha-nem-adom-fel hozzáállásukkal, azt mondanám, hogy “változtasd meg a hozzáállásodat”. Kezdj el azzal foglakozni, hogy a tested annyira egészségesen tartsd amennyire csak lehetséges, mert az egészséged nem csak a következő versenyig vagy a szerződésed lejártáig tart majd, hanem sokkal tovább. És a "sokkal tovább" egy emberi lénynek semmi. Nagyon gyorsan elmúlik, és még gyorsabban amikor az egészséged elveszett és semmi nem maradt, amiért élhetnél.”

“Tudom, hogy a gyógyszerek okozták ezt nekem és leszarom, hogy mások mit mondanak. Az összes ilyen fickó, önjelölt szteroid-guru, akik megpróbálják leértékelni a kockázatot, csak a seggükből beszélnek. Fogalmuk sincs arról, hogy mi történik az embekkel. A családomban senkinek nem volt szívproblémája. Ezt a szteroidok okozták, amiket évekig szedtem. Bármikor, amikor csak erőteljes, mesterségesen előállított szereket adsz a testednek, mindíg “kihívod a sorsot”. A legtöbben azt gondolják, hogy soha semmi rossz nem fog velük történni. De majd figyelj – egyre több komoly szívproblémát fosz látni és még annál is rosszabbat, amikor ezek a srácok elérik a negyvenet.”
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"