2024. Április 27. - 09:44:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sztereó memoárja,meséi 1990-től....minden ami megtörtént!  (Megtekintve 26460 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 12. - 20:36:16
Megtekintve 26460 alkalommal
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
1991-től igyekszem a testem formában tartani,és büszke vagyok arra hogy azon kevesek egyike vagyok,akik a mai napig aktív versenyzők. Nagyon sokat köszönhetek ennek a sportnak,és ebben a topikban szépen sorjában előkeresem az emlékeim a versenyekkel,magammal,és az ide valamelyest kapcsolható témákkal egyetemben.

Szó lesz itt a kezdetekről,versenyélményekről,lesz sírás,nevetés. Lehet hogy pár embernek keserédes lesz az írásom,másoknak meg örömet okoz. Szeretném leírni ebben a topikban azokat dolgokat amelyek történtek velem 1990 óta. Néha biztos egy kicsit vulgáris leszek,néha meg vicces,néha meg sértő.  ;D

Azthiszem van miről mesélnem. Sok embert és sorsot megismertem a 20 év alatt. ( Húh basszameg de öreg vagyok  ;D )

Elmesélem mit csináltam a 20 év alatt. Természetesen a pikáns részekre nem térek ki teljeskörűen,és nem szeretnék személyiségi jogokat sem sérteni...de azért majd mindent igyekszem a magam módján megosztani veletek.Megígérem hogy csakis a színtiszta igazat!!!  o:)


Nem holmi pletykarovatra kell itt gondolni,hanem mindenféle ami eszembe jut. Mint egy napló a régmúltból. Hamarosan összekapom a gondolataim,és kezdődik a történet!  ;)

2010. Február 12. - 21:20:05
Válasz #1
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...nakérem onnan kezdem hogy megláttam 14 évesen egy barátomat Gábort hogy valami brutális lepkéket (széleshátizom) tud megmutatni. Ekkor én még néptánccal foglalkoztam serényen meg aszertornával. Kitaláltam hogy nekem is ilyen lepkék kellenek. Node.....megtudtam a titkot....Gábor a lengyelpiacon PROTEINT  @-o vásárolt. (fél kilót) és ettől indult meg ennyire. Hú mondom ilyen illegális dolgokhoz folyamodik? Nekem is kell valami. Elkezdtem otthon edzeni,úgy saját ötlet alapján (intenet nemvót 1991-et írunk) ...fekvőtámasz,meg volt egy kézisúlyzóm...oszt avval mindeféle őrület. Ebben az időben jelent meg a Body & Power újság meg a Flex magazín magyarországon. Na abból kezdtem előszőr valami ihletet meríteni. Megnéztem minden Arnold meg Sly filmet...engem mégis Van Damme nyűgözött le. Egytelen problémám volt. Honnan vagyek PROTEINT????? Szerencsére az unaköcsém ez időtájt született meg,így bátyámék (mivel rengeteget felírtak) hordták fel a Mildibé babatápszert.  !+"% Mondom van itt protein.  ;D Így edzettem otthon. A kajám többnyire 4-5 liter tejből állt és az otthoni kosztból. A Body & Powerből megtudtam hogy Kiss Jenő mikor nem jött a súlya,akkor olyan praktikát vetett be hogy annyi háztartási kekszet kell megennie 1 liter tejjel,amennyit csak bír. Na így csináltam énis.

Egyre jobban megtetszett a dolg mert már látszatja is volt. A Flex magazínban lév képek lenyűgőztek. Nem hittem a szememnek hogy ezek az emberek léteznek. A flex mindig egy poszter is adott a lap közepén. Ezzel tapétáztam ki a szobámat először. Francis Benfatto,Lee Haney,Lenda Murray...stb... Nagyon jó poszterek. Ugyanebben az időben a Flex magazín írta hogy megrendelhető Joe Weider The Bodybuilding System című könyve magyarul.Természetesen megrendeltem. Végre egy kicsit komolyabb tudomány. Anatómiai poszterek, meg gyakorlatvégrehajtási poszterek.Minden ami kel!!!b ****:))))))
Időközben gondolkoztam ha híres badis akarok lenni (14 évesen) akkor bizony pózolnom is meg kell tanulni. A szekrényvitrin volt a a tükör. De hogy csináljam? Egyszer csak egy Karesz nevű asszem kaposvári srác hirdetését láttam az egyik hirdetési újságban: "Testépítő szerek és videókazetták eladók". Természetesen én a videókazettákat rendeltem meg.  !+"% Mindenfélét. Abban az időben így kezdésnek kiválasztottam Rich Gasparit példaképnek és megtanultam a Europe :: Final Countdown című számára előadott komplett kűrjét. Azután jöttek sorba és rájöttem hogy  az 1984-86-88-as Olympia összes versenyzőjének tudom a kűrjét fejből.  Łł=

Magyarországon könyv ekkor még nem sok minden volt. Kivéve a Fekete Feri bácsi féle Erő műhelyében és a Bodybuilding királyai. ...eközben én szorgalmasan jártam a könyvtárba és ügyesen egy gilette penge segítségével az orvosi könyvekből kivágtam az engem érdeklő részeket. ( Fejből tudom a Hungaropharmát  ;D )

2010. Február 12. - 21:35:19
Válasz #2
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 12. - 21:37:41
Válasz #3
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Február 12. - 21:44:42
Válasz #4
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Olyan sztorik fognak előkerülni hogy beszartok!!!!  ;D

2010. Február 12. - 21:46:42
Válasz #5
Nem elérhető

Kicsibors


Olyan sztorik fognak előkerülni hogy beszartok!!!!  ;D

Akkor minden szorulásokkal küszködőnek ajánlhatod szeretettel!   :laugh:

2010. Február 12. - 21:49:59
Válasz #6
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Olyan sztorik fognak előkerülni hogy beszartok!!!!  ;D

Akkor minden szorulásokkal küszködőnek ajánlhatod szeretettel!   :laugh:

A kiskegyed hozzám képest kismiska lesz.  ;D ...aki itt akar székelni,székeljen itt!!!  ****:)))))) ;D
Puncis rész is kell bele hogy az olvasottságot növeljem vagy elég ha mindekiről lerántom a vizeslepedőt?  >:D

2010. Február 12. - 21:55:35
Válasz #7
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Elég, ha mindenkiről lerántod a leplet. :azn:
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 12. - 22:00:25
Válasz #8
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 12. - 22:01:22
Válasz #9
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Elég, ha mindenkiről lerántod a leplet. :azn:

Okéj! Neked lesz külön rész az egykori bb-s korszakból.  ;)

2010. Február 12. - 22:02:21
Válasz #10
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Elég, ha mindenkiről lerántod a leplet. :azn:

Engem a puncis dolog is erdekel  ;D

Neked meg külön fejezetet szentelek a "Hogyan öltöztünk együtt a lányokkal" részhez.  ;) @-o

2010. Február 12. - 22:07:10
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Február 12. - 22:12:22
Válasz #12
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Elég, ha mindenkiről lerántod a leplet. :azn:

Engem a puncis dolog is erdekel  ;D

Csatlakoznék! Szaftos punci rendel  /7%

Vannak iszonyat jó backstage fotóim. Istenbizony berakom.  ;D Te God! Ez egy badis fórum. Biztos hogy puncikról kell beszélnem a topikban? Nem esik nehezemre mert tényleg szeretem ezeket a rózsaszín kis lukacskákat,csak azért mégis.

2010. Február 12. - 22:13:11
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


Elég, ha mindenkiről lerántod a leplet. :azn:

Engem a puncis dolog is erdekel  ;D

Csatlakoznék! Szaftos punci rendel  /7%

Vannak iszonyat jó backstage fotóim. Istenbizony berakom.  ;D Te God! Ez egy badis fórum. Biztos hogy puncikról kell beszélnem a topikban? Nem esik nehezemre mert tényleg szeretem ezeket a rózsaszín kis lukacskákat,csak azért mégis.

Ilyenkor mindig hülyülünk, természetesen a sztorik érdekelnek engem is  :-){

2010. Február 12. - 22:14:53
Válasz #14
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és ha én mosmá csak puncikról akarok mesélni???  ;D

A fene sem érti a mai fiatalokat! Egyszer feláll nekik,utána meg már arról beszélnek hogy mekkora a pajszer meg a pisztoly.  !+"% ;D