2024. Április 27. - 14:08:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sztereó memoárja,meséi 1990-től....minden ami megtörtént!  (Megtekintve 26464 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Február 26. - 12:27:33
Válasz #30
Nem elérhető

Kicsibors


1-2 Barbár fíling.  ****:)))))) ;D
3. Akkoriban az Eurosport meg a Screensport nyomta a pankációt. Van akinek Lex Luger jött be,nekem Undertaker.  ;)

Ez nagyon menő!  ****:)))))) :D

2010. Február 26. - 12:29:03
Válasz #31
Nem elérhető

Kicsibors


Tankcsapda koncerten mikor már folyt a pulcsimból a víz akkor le mertem venni. Nem is kötött belénk senki. Volt hely "kultúráltan" táncolni.

 !+"%  ****:)))   @:-)  ;D

2010. Február 26. - 12:31:17
Válasz #32
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tankcsapda koncerten mikor már folyt a pulcsimból a víz akkor le mertem venni. Nem is kötött belénk senki. Volt hely "kultúráltan" táncolni.

 !+"%  ****:)))   @:-)  ;D

A kedvenc nótám abban az időben a "Mitől legyen jókedvem". Mindegy melyik nótát játszották,én ezt a refrént ordítottam.  :D

2010. Február 26. - 12:32:55
Válasz #33
Nem elérhető

Kicsibors


Tankcsapda koncerten mikor már folyt a pulcsimból a víz akkor le mertem venni. Nem is kötött belénk senki. Volt hely "kultúráltan" táncolni.

 !+"%  ****:)))   @:-)  ;D

A kedvenc nótám abban az időben a "Mitől legyen jókedvem". Mindegy melyik nótát játszották,én ezt a refrént ordítottam.  :D

Na ezért vagy nekem te igazi ájdol, éccsapa!  :-OO :laugh: :laugh: :laugh:

2010. Február 26. - 12:34:02
Válasz #34
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tankcsapda koncerten mikor már folyt a pulcsimból a víz akkor le mertem venni. Nem is kötött belénk senki. Volt hely "kultúráltan" táncolni.

 !+"%  ****:)))   @:-)  ;D

A kedvenc nótám abban az időben a "Mitől legyen jókedvem". Mindegy melyik nótát játszották,én ezt a refrént ordítottam.  :D

Na ezért vagy nekem te igazi ájdol, éccsapa!  :-OO :laugh: :laugh: :laugh:

Nekem meg ezért vagy a kedvencem Kicsim!  ;)

2010. Március 13. - 08:33:35
Válasz #35
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hogyisvót tovább?  ::)

Igen. Koslattam a magazinik után,és végre megjelent magyar nyelven a Flex magazín és a Body & Power. Mindegyik száma megvan a mai napig. A Flex közepén mindig volt poszter,amit kiragasztgattam a falra. A Body & Powert meg sokszor késve vettem meg mert a néni az újságárusbodéban aztmondta hogy ilyen újság nincs. Mondta hogy "Bódi pover" van de ilyen "Bádi end Pávör" nincs.  ;D  Mindkét újság szerencsére már híreket adott a honi versenyekről is. Nagyon akartam felkészülni versenyre,de úgyéreztem ez kevés. A Flex újságban megjelentek a "menő" proteinek a weidertől és a misztikus nevű kiegészítők mint smilax,dibencozide,yohimbe....stb. Sajnos pénzem nemigen volt,ezért megrendeltem a weider cég 400 grammos "50% Muscle Building Protein" nevű termékét. Hol érdekelt hogy mi van benne.... ;D Jó volt a neve,meg ki tudtam fizetni. 2 hónapig osztottam be azt az íztelen sz@rt.  ;D Raktam bele kakaót meg nyers tojást. Előfordult hogy ez egyik tojás amit beleütöttem zápgyanús volt. Szerintetek kidobtam a turmixot?  ::) ;D :-oD  :----
Rájöttem hogy ez nem kifizetődő,így elkezdtem rendelni nagy mennyiségben először az unipro (fekete feri bácsi terméke) majd a masterpro-t. Többszázkilót megettem az 50% és a 80%-os verzióbol is. Szerettem. 19-20 évesen úgydöntöttem hogy vagy pesten vagy szegeden folyatatom tovább az életemet mert otthon nem tudok boldogulni. Szegedet választottam több okból is. Nem bántam meg! Elkezdtem edzeni az akkor még létező eredeti Izometria Stúdióban. (már van klónja csak azért írom hogy eredeti) Az Izometria vezetője Zsigovics Ágoston aki nagyon sokat segített a kezdetekben.( Akkor már létezett a zöld könyv elődje  ;D ) Az Izometria csapata versenyzők szempontjából: Kokovai Andor,Kuczi András,Palágyi Bálint,Molnár Csanád és jómagam voltam. Az első versenyem 1996-ban volt. De addig azért képeztem magam versenyzés területén mint néző.  ;D Mivel ismerősöm nemvolt még így a Mekiben és a Pizzahutban kamatoztattam tehetségemet.  !+"% ;D Versenyről versenyre jártam,volt hogy külföldre is. De a kezdő legnagyobb élményem a 93-as Badi Eb volt. Ennek bemásolom az akkori általam írt memoárját:
"Budapest Sportcsarnok /…ahogy én láttam/
Vegyes érzelmekkel tekintettem a fent említett nap elé. Egyrészt megrögzött versenylátogató voltam (és vagyok), másrészt ilyen nagy volumenű versenyre most jutottam el először és nem utolsósorban szerettem volna látni testközelből a vendégként meghívott profi testépítőket. A kétnapos verseny jegyeinek árára már régóta félretettem a pénzt (700.-Ft elődöntő, 800.-Ft döntők). A meghívottak közt szerepelt Lee Haney, Alq Gurley (a mai napig az egyik kedvenc testépítőm) és Frank Hillebrand. Mivel akkor már bújtam az összes testépítéssel kapcsolatos Magyarországon fellelhető kiadványt, előre tudtam róluk mindent.

 A (megboldogult) BS-be lépve hatalmas kirakodó"vásár" fogadott. Az akkori gépeket gyártó cégek standjai körűl nagy volt a sürgés-forgás. Bárki kipróbálhatta a gépeket. Sokan éltek is a lehetőséggel és talán az egész heti adagjukat leedzették. Táplálékkiegészítő cégek közül a "Power Lean" próbált betörni a magyar piacra több-kevesebb sikerrel. Amit mai szemmel érdekesnek találok az az, hogy az EB egyik fő szponzora a California Fitness volt. Ma már ezt a "gesztust" biztos nem tennék meg!

Hogy a számadatokról is beszéljünk egy kicsit, 31 ország képviseltette magát! A magyarok 14 versenyzőt indítottak. A mieink közül Gerőcs Tibor és Rubos Kati szerepelt a legjobban. Mindketten a dobogó harmadik fokán végeztek. De, hogy senkit ne hagyjak ki indultak még: Balkó Anna, Hajagos Zsuzsa, Taksonyi Erika (az idei EB nagy visszatérője), Csurgó Erika, Lengyel Aranka (szintén nagy visszatérő), Könczöl János, Lantos János (őt szerintem nem kell senkinek bemutatnom - a versenyen 21 évesen állt helyt, ami nem kis dolog), Kardos Lajos, Tenta Miklós, Ignácz Attila, Kovács György, Monostori Antal.

A kategóriák szüneteiben profik léptek színpadra. Frank Hillebrand hatalmas combjaival mindenkit ámulatba ejtett. A második fellépő Alq Gurley volt. Hatalmas deltái és lendületes pózolása feltüzelte az amúgy is tűkön ülő publikumot. Szenzációs showt mutatott be!

"Hölgyeim és uraim köszöntsék nagy szeretettel Lee Haneyt!!!" - jelentette be Dobor Dezső az est egyik konferansziéja. Emlékszem a hangulatra, a közönség majd szétszedte a sportcsarnokot! Megékezett a nagy Lee Haney az est fénypontja (kicsit formám kívűl…vagy nagyon?) Bemutatta a Mr.Olympián győztes szabadgyakorlatot amit még ebben a formájában is bámulatos volt végignézni. A közönség háromszor visszatapsolta. Az elődöntők napján Haney már mutatott magából valamit egy nyilvános edzés és konferencia erejéig. Ott megtudhattuk hogy miért csal a gyakorlatoknál, használ-e szteroidokat (a "nem" válasz után a közönség nagy része hallható kuncogásba kezdett), és olyan "komoly" kérdésekre is választ kaphattunk hogy: "ki a nagyobb, Arnold vagy Lee".

A közönség hihetetlen "testépítés fanatizmusához" legyen írva, hogy a különböző akkori sztárzenekarok koncertjét a közönség hangos fütyüléssel és "menjetek hazával" jutalmazta (Szandi, Manhattan,…).

A verseny után fáradtan, de élményekkel és motivációval telve indultunk haza. Remélem még láthatunk ilyet egyszer!"

Ezután a második legnagyobb élményem a Magyar bajnokság volt ahová meghívták akkor Kövér Juliék és Szepesi Tivadarék Edgar Fletchert!!! Brutál jó volt. .....

.....utána pedig beindult a Profi Liga Buranits Ildikó vezetésével....és a nagy sztárok megérkeztek kishazánkba.


2010. Március 13. - 13:09:12
Válasz #36
Nem elérhető

Kicsibors


"De addig azért képeztem magam versenyzés területén mint néző."  :D
Én is már 2004 óta látogatok versenyeket, onnantól megvan az összes Superbody belépőm, bár a tavalyiból hiányt szenvedek így, hogy a Tisza Cup-on voltam...  :-\ :)

2010. Március 13. - 17:57:09
Válasz #37
Nem elérhető

Cressler


1-2 Barbár fíling.  ****:)))))) ;D
3. Akkoriban az Eurosport meg a Screensport nyomta a pankációt. Van akinek Lex Luger jött be,nekem Undertaker.  ;)
Ráadásul Undertaker még mindig aktív és bajnok is
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 13. - 18:31:54
Válasz #38
Nem elérhető

mushroom


Nocsak-nocsak, vannak még pankráció rajongók?:) Akinek van kedve jöjjön el árpilis 18-án a wigwamba, lesz egy mma gála, szakágak közt meg egy 20 perces pankráció, ahol igyexünk nagyon bedobni magunkat, amolyan TNA style ba :) Sztereóhoz még közel is állnak az akrobatikus mozdulatok, ő szakértői szemmel is tudná értékelni :D Sorry az offért, a topik meg nagyon király, mindig alig várom az újabb bejegyzéseket!  @:-)

2010. Március 13. - 22:21:44
Válasz #39
Nem elérhető

jepi


Fura hogy én is pont ezeket a versenyeket jártam végig. ***)))Azért Vince Taylorról sem feledkezzünk meg azon a bizonyos magyar bajnokságon. ;) Neked melyik évben volt az első versenyed Zsolti?Azt tudom hogy a 96-os vidékbajnokságon Salgótarjánban találkoztunk először személyesen.Te 75kg-ban indultál egy nagyon jó fazonnal.Nálunk 80kg-ban  Csanád nyert.

2010. Március 13. - 22:34:56
Válasz #40
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Fura hogy én is pont ezeket a versenyeket jártam végig. ***)))Azért Vince Taylorról sem feledkezzünk meg azon a bizonyos magyar bajnokságon. ;) Neked melyik évben volt az első versenyed Zsolti?Azt tudom hogy a 96-os vidékbajnokságon Salgótarjánban találkoztunk először személyesen.Te 75kg-ban indultál egy nagyon jó fazonnal.Nálunk 80kg-ban  Csanád nyert.

Igen-igen Vince Taylor!!!  ****:))))))  Meg ugye volt egy Profi Gála amire meg egy csomó akkori profit meghívtak,mekkora show volt.De arról még majd mesélek. Vince Taylortól van dedikált programfüzetem,meg pólóm.  ;)
Nekem a 96-os vidék bajnokság volt először. A következő bejegyzés szerintem arról (is) fog szólni. Szerintem 96-tól minden évben találkoztunk valahol,valamelyik versenyen.  ****:))))))

2010. Március 14. - 12:27:57
Válasz #41
Nem elérhető

jepi


Tudni kell hogy a 90es években olyan népszerű volt ez a sport hogy külön volt nyugat ,kelet- magyarország és Budapest bajnokság is.1995-ben a vidékbajnokságon Egerben 80kg-ban 28 induló volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Barnítókrém sem nagyon volt.Én önbarnítót használtam.Volt aki téglaport kevert össze testápolóval,és úgy becézték a színpadon hogy kismalac. ;D

2010. Április 04. - 18:25:53
Válasz #42
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mesélek tovább...96-ban elindultam életem első versenyén. Nagyon rákészültem! A diéta alapját korpovit keksz és alma adta.  !+"%  Salgótarján , Vidék bajnokság. Ahogy Jepi is mondta akkor még volt presztizse ha valaki versenyen indult. ...és ha netán 1-6-ban vagy adj isten 1-3-ban végzett ez vidék bajnokságon vagy egy II. osztályú magyar bajnokságon (merthogy ilyen is volt),akkor az bizony nagy dolog volt. Az első csapat akivel mentem,Kokovai Amdor,Molnár Csanád és jómagam volt. Minden irányítást rábíztam a tapasztaltabb kollegákra. Megérkeztünk a tett helyszínére és megláttam A testépítőket!  :-O :-){  Huh mit keresek én itt. Lázasan ment az olajozás meg a pumpálás,meg a kajálás....meg abban az időben kultusza volt annak hogy az emberek hoztak magukkal valami ártós alkoholos italt.  ;D Persze én hallgattam az öregebbekre. Láttam hogy mindenki készülődik (Jenei Pisti is  ;D Ott taliztunk először ),de a szegedi különítmény neigen mozdult. Andor aztmondta alszik egy kicsit,Csanád pedig megnyugtatott hogy van idő és elővette a pálinkát.  ;D "Zsozsóbozsó! Erre szükség van verseny előtt,gyere iszogatunk! Jobban kijönnek az erek!" Ahan értem! - mondtam. Az idő telt,a pálesz fogyott,Andor aludt,az emberek nagyrésze már színpadkész állapotban. Telt múlt az idő,a többi versenyző furán tekintgetett fel a különítményünkre hogy mi miért nem készülünk. Mondanom sem kell elég jól álltunk már.  !+"% ;D Nemhogy színpadképesnek alig éreztem magam,de azért rendesen fejbevágott ez a fajta töltést. Andor még közölte hogy "Elmegyek még sz@rni."  :D  Szóval nyugodtak voltunk. Summa summárum azért a színpadon már igykeztem összeszedni magam. Csanád akkor Vidék bajnom lett 80 kilóban,én 4. lettem 75 kilóban,Andor pedig asszem 2. lett 90 kilóban. Nagy volt az öröm! Így visszatekintve a mostani 5 hónapos diéta helyett akkor elég volt még 6-8 hét a diétára. 21 éves voltam. Valami jobban működött még.
Keresek a versenyről képeket és be szkennelem.

2010. Április 04. - 21:53:46
Válasz #43
Nem elérhető

jepi


Csanád 2.lett.Major Attila nyerte a 80-at.van róla egy videó felvételem is. ::)A diéta nálam is érdekesen alakult.100kg-ról fogytam be 78-ra.A diétám 8hetes volt.az első 4 hétben a napi ch bevitelem egy csomag hamlett volt,amit az utolsó 4 hétben fél csomagra csökkentettem!!!!!!!!!! !+"%.Hullagyenge voltam.turmixot csak napi kétszer egy adagolókanállal mertem inni nehogy hízzak. ****)Az abszolut bajnok Torma Laci lett aki akkori mértékkel hihetetlen vastagsággal bírt.Ezután csak 4 év múlva álltam színpadra.Te ugye indutál ezalatt?

2010. Június 27. - 21:09:28
Válasz #44
Nem elérhető

jepi


Zsolti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)