2024. Április 27. - 13:59:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sztereó memoárja,meséi 1990-től....minden ami megtörtént!  (Megtekintve 26463 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 27. - 21:11:25
Válasz #45
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jajajaj! Folytatom nemsoká...gyön a BB-s korszak.  ;) :D

2010. Június 27. - 21:49:23
Válasz #46
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
1997....Következő verseny....Debrecen. Corpus Kupa. Jó sokan voltak. Vékony Zolit ott láttam először. Hihetetlen volt. Krucsai Józsi nyerte a 80 kilót. Nagyon komoly formája volt ott. Olyan igazán szögletes és csontig metszett. Nemhittem hogy ilyet lehet csinálni 80 kilósan,és lám Józsi ismét bebizonyította ezt 10 év után.
97 olyan szempontból is emlékezetes volt számomra hogy az első sorból nézhettem végig Kevin Levrone Grand Prix győzelmét. Élőben láthattam a legendákat:
1   Kevin Levrone
 
2   Nasser El Sonbaty
 
3   Lee Priest
 
4   Paul Dillett
 
5   Jean Pierre Fux
 
6   Ronnie Coleman
 
7   Milos Sarcev
 
8   Chris Cormier
 
9   Vince Taylor
 
10   Mike Matarazzo
 
11   Thomas Zechmeister
 
12   Elek Joba
 
13   Istvan Kis Horvath
 
14   Laszlo Kovacs


Mekkorák voltak,el sem hittem. Ronnie Coleman akkor még nem is tünt ki annyira. Nasser,Priest, és Levrone. Akkor ott olyan akartam lenni mint Kevin. A mai napig rengetegszer megnézem Kevin, Jr Nationals-es Snap:Power szabadgyakiját. Állat! Vicces dolgok is voltak a versenyen. Rengeteget bohóckodott a színpadon a kicsi és a nagy: Priest és Dilett. Cukkolták egymást. Az alapállásoknál Kevin végignézett a "line-up"-on és valami nemtetszett neki. Egyszer csak kiállt a sorból és elindul valahová a színpad másik széléhez. Senki nemtudta hová megy. Egyszer csak megállt Kovács László előtt és beállította hogy hogyan kell egy alapállást felvenni. Ott a színpadon míg mindenki izzadt,ő egy gyorstalpalót tartott a magyar atlétának hogy miképp kell felvenni az alapállást. Nemkicsit volt ciki na valljuk be. Amikor vége lett a versenynek Kevin átvette a kupát,boldogan pózolt majd az első sorban állóknak (nekem is) belecsapott a kezébe. Felemelő érzés volt. Na ezis egy olyan élmény volt ami továbbvitte a "karrierem". ;)


1998. Vidékbajnokság. ....ami miatt fontos volt számomra hogy végre 2. lettem és hogy bemutatózot Kiss Jenő. Itt láttam először hogy milyen is az amikor az embert "bebarnítják". ...én eleddig sima önbarnítót használtam...de itt már láttam Korom Dezsőtől hogy nívea össze van keverve piros vagy valami hasonló színű temperával. Olyan lett az eredmény mint a kisördög.  ;D De akkor én ezt trendinek éreztem. Itt láttam először Barna Robit is. Rettenet nagy volt már akkor is. Balogh Anti is versenyzett itt,második lett. Remekül nézett ki és lám visszatérőként most ő is kupát kupára halmoz. ;)

...na majd folytatom.

2010. Június 27. - 22:15:41
Válasz #47
Nem elérhető

dino


huh  ****:))))))  erről a 97-8as szezonrol esetleg pár kép??  ::)  meg a levrone-nak az említett kűrjéről ha van esetleg link
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 27. - 22:19:46
Válasz #48
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Itt a 97-es grand prix-n ez volt. Ez a fej,ez a fazon,ez a zene.


2010. Június 27. - 22:22:58
Válasz #49
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2010. Június 27. - 22:24:54
Válasz #50
Nem elérhető

dino


Itt a 97-es grand prix-n ez volt. Ez a fej,ez a fazon,ez a zene.


kár, h akkor volt versenyző, amikor a tömeget az esztétikum elé helyezték
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Június 28. - 21:00:39
Válasz #51
Nem elérhető

jepi


Zsolti!Szerintem azon a bizonyos vidékbajnokságon nyerhettél is volna.Asszem a szárazság nem volt meg.Füzesi Tibi nyert aki csak szárazságban volt jobb tőled.Egyébként őt én készítettem fel akkor! ::)  ***)))

2010. Július 31. - 22:34:40
Válasz #52
Nem elérhető

Aco



2010. Augusztus 28. - 17:04:50
Válasz #53
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
1999-2000-ben mgjelent a fitness mint sportág magyarországon. Kitalltam hogy ez nekemvaló,mivel itt kamatoztathatom a néptáncos,szertornász és badis múltamat. Ezeken a versenyeken ismerkedtem meg Kormos Zolival akit egy remek sportembernek tartok és a világ legjobb fitness versenyzőjének. Nem hiába lett világbajnok.  :)

...én mögötte mindig csak második tudtam lenni.

2001-től felvettem a kapcsolatot Hercsuth Attilával aki a NAC egyik vezetője,és már akkor "kijártam" Németországba NAC versenyekre. Akkoriban még Dennis Wolf is ott versenyzett. Tehát míg sokan azthiszik hogy új dolog ez a NAC mizéria,nos nemígy van. Már régóta vannak úttörők!!!  ;) 2001 és 2003 között több versenyt is nyertem németországban és ausztriában is.
Az egyik kinti versenyen asszem a NAC Német bajnokságon indultam fitness kategóriában és Attila rábeszélése alapján badiban is. A fitnesst megnyertem a badiban pedig ezüstérmes lettem. A poénos rész pedig az volt hogy közöltem a helyszínen hogy én badira nem készültem,és zeném sincs hozzá. Mondták hogy válasszak egyet a stúdióban. Felmentem kiválasztottam egy Will Smith Wild wild west nótáját. Ismertem a számot is,csináltam rá egy közönséghegelős gyakit egy kis electric boogival megfűszerezve. A második hely mellé,megkaptam a legjobb gyakijért járó különdíjat is.  Łł=

1-2 Kormos Zolival versenyen és közös edzés.
3. NAC verseny németország 2002
4. Stuttgart

2010. Augusztus 28. - 17:18:55
Válasz #54
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member