2024. Április 27. - 11:24:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Eszteró Zsolt - ÚJRATÖLTVE - 2010 -  (Megtekintve 122853 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 28. - 12:37:19
Megtekintve 122853 alkalommal
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A cím alapján gondoljon mindenki amire csak akar.  ;D

Körvonalazódott a versenyszezon(unk). Természetesen Yvette-el karöltve indul el a felkészülés.
A születésnapom után indul a bevetés. Május 31.-én kezdek neki a tényleges felkészülésnek. Egy hónapom van hogy kiélvezzem kulináris perverzióimat még. Ebben az egy hónapban viszont már kialakul a tényleges precíz forgatókönyv. Semmit nem bízok a véletlenre. Tanultam a múlt év hibáiból.
Pillanatnyilag fogalmam sincs mennyi a súlyom,de nem is érdekel. Nincs rajtam (szerintem) nagy massza mert másfél hét múlva ezzel a súllyal még ugrálnom kellene a Westend színpadán. 

A versenyek amelyeket beterveztem:

-FITPARÁDÉ
-WBPF AUSZTRIA KUPA
-WBPF VB
-SUPERBODY


Illik megköszönnöm Nagy Zolinak (Efitnek) hogy mellémállt segítségként az őszi szezonra.  :-){
Valamint hatalmas köszönet Dr Jójárt Ferencnek illetve a Goodwill Pharma cégnek,hogy évek óta teljes mellszélességgel segítenek! :-){

A pillanatnyi étrendkiegészítő repertoárom ( még 4 hétig )  ;D :
Gaspari Real Mass  :-)!
DHEA napi 100 mg.

2010. Április 28. - 13:10:51
Válasz #1
Nem elérhető

mushroom


Pillanatnyilag fogalmam sincs mennyi a súlyom,de nem is érdekel. Nincs rajtam (szerintem) nagy massza mert másfél hét múlva ezzel a súllyal még ugrálnom kellene a Westend színpadán. 



Akkor most nem készül majd szokásos "előtte-utána" Sztereó az átalakulóművész fotósorozat?  ;D

2010. Április 28. - 13:19:07
Válasz #2
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pillanatnyilag fogalmam sincs mennyi a súlyom,de nem is érdekel. Nincs rajtam (szerintem) nagy massza mert másfél hét múlva ezzel a súllyal még ugrálnom kellene a Westend színpadán. 



Akkor most nem készül majd szokásos "előtte-utána" Sztereó az átalakulóművész fotósorozat?  ;D

De lesz fotósorozat. Anélkül nemjó.  ;D Valamint Novák Tomi profi kameramann barátom elvállalta hogy időközönként amolyan STEREO TV vagy STEREOVISION néven dobunk fel kisvideókat a pillanatnyi formáról,edzésről. Ezt úgy tervezem hogy szerintem havi rendszerességgel hogy ne legyen unalmas.  ;D


2010. Április 28. - 13:29:46
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Pillanatnyilag fogalmam sincs mennyi a súlyom,de nem is érdekel. Nincs rajtam (szerintem) nagy massza mert másfél hét múlva ezzel a súllyal még ugrálnom kellene a Westend színpadán. 



Akkor most nem készül majd szokásos "előtte-utána" Sztereó az átalakulóművész fotósorozat?  ;D

De lesz fotósorozat. Anélkül nemjó.  ;D Valamint Novák Tomi profi kameramann barátom elvállalta hogy időközönként amolyan STEREO TV vagy STEREOVISION néven dobunk fel kisvideókat a pillanatnyi formáról,edzésről. Ezt úgy tervezem hogy szerintem havi rendszerességgel hogy ne legyen unalmas.  ;D



Nagyon jó, várjuk nagyon  @-o

2010. Április 28. - 13:58:25
Válasz #4
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tudod ez most olyan trendi dolog. Mondjuk én nem akarok trendi dolgot,úgyhogy valami ott is más lesz.  @-o ;D

2010. Április 28. - 14:00:04
Válasz #5
Nem elérhető

mushroom


Tudod ez most olyan trendi dolog. Mondjuk én nem akarok trendi dolgot,úgyhogy valami ott is más lesz.  @-o ;D

Kíváncsian várjuk!  @:-)

2010. Április 28. - 14:00:21
Válasz #6
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudod ez most olyan trendi dolog. Mondjuk én nem akarok trendi dolgot,úgyhogy valami ott is más lesz.  @-o ;D

Nagyon "mást" nem akarunk  8-}  **:))))*  8)

2010. Április 28. - 14:01:44
Válasz #7
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tudod ez most olyan trendi dolog. Mondjuk én nem akarok trendi dolgot,úgyhogy valami ott is más lesz.  @-o ;D

Nagyon "mást" nem akarunk  8-}  **:))))*  8)

Olyan nem lesz benne.  :D
Csajokat a kedvedért rakok bele.  ;) ;D

2010. Április 28. - 14:06:10
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


Tudod ez most olyan trendi dolog. Mondjuk én nem akarok trendi dolgot,úgyhogy valami ott is más lesz.  @-o ;D

Nagyon "mást" nem akarunk  8-}  **:))))*  8)

Olyan nem lesz benne.  :D
Csajokat a kedvedért rakok bele.  ;) ;D

 ;-oo-;

2010. Április 28. - 15:40:40
Válasz #9
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Április 28. - 15:43:06
Válasz #10
Nem elérhető

Kicsibors


Nagyszerű! Már várom!  :-OO
De sztem akkor sem unnánk meg a vidiket, ha hetente lenne egy...  ***)))
Aztán néha - ha nem mindig - Yvette is kerüljön a kamera látószögébe; köll a motivésön!  =/+'
Na ne érts félre Apuci, nem azért mondom, mert te nem motiválsz, de érted hogy értem?!  :D


"Semmit nem bízok a véletlenre. Tanultam a múlt év hibáiból."
- Ezeket a hibákat kifejtenéd bővebben is?... Vagy úgy vagy vele, mint én a töri érettségi B-tételével, mikor ugyanezt kérdezte a tanár , s én azt feleltem : Nem szívesen!...  ;D ;D ;D

2010. Április 28. - 20:25:54
Válasz #11
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kűggyed Zsóti!
 ;-oo-;

Kűdöm Uram! Adok az érzésnek. A Superbody még jó buli lesz,de jól fogtok szórakozni az biztos. 2005-ben voltam utoljára Superbodyn. Nehogy elfelejtsenek már!  ;) Lerakom a névjegyem,hogy Sztereó még él és virul!  @-o :-)!

2010. Április 28. - 20:26:31
Válasz #12
Nem elérhető

George


Kűggyed Zsóti!
 ;-oo-;

Kűdöm Uram! Adok az érzésnek. A Superbody még jó buli lesz,de jól fogtok szórakozni az biztos. 2005-ben voltam utoljára Superbodyn. Nehogy elfelejtsenek már!  ;) Lerakom a névjegyem,hogy Sztereó még él és virul!  @-o :-)!
2006 ***))) 8-}

2010. Április 28. - 20:32:12
Válasz #13
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyszerű! Már várom!  :-OO
De sztem akkor sem unnánk meg a vidiket, ha hetente lenne egy...  ***)))
Aztán néha - ha nem mindig - Yvette is kerüljön a kamera látószögébe; köll a motivésön!  =/+'
Na ne érts félre Apuci, nem azért mondom, mert te nem motiválsz, de érted hogy értem?!  :D


"Semmit nem bízok a véletlenre. Tanultam a múlt év hibáiból."
- Ezeket a hibákat kifejtenéd bővebben is?... Vagy úgy vagy vele, mint én a töri érettségi B-tételével, mikor ugyanezt kérdezte a tanár , s én azt feleltem : Nem szívesen!...  ;D ;D ;D

Lesz vidi Yvettről is. Sőt Yvette mivel vendégfellépő lesz Boszniába most május 15.-én,így kaptok majd fényképet és videót is a fellépéséről. Bosnyák zenére fogja nyomni. Egy monumentálissal kezdődik,aztán átmegy bosnyák rap-be,de Yvette-re szabva. Még nem tudjátok elképzelni,de jól áll majd neki. Népi hős lesz kinn! Sírni fognak és üvölteni! Lehet hogy szobrot is emelnek neki.  ;D
"Semmit nem bízok a véletlenre. Tanultam a múlt év hibáiból."
Úgy értem hogy mint a diéta területén mint a "más"  ::) terén sok  új dolgot tanultam. A súlyom majdhogynem nemérdekel. Ahogy esik. Elvileg a Vb-re 85 van megcélozva,aztán meglátjuk. Lényeg hogy nincs több túlfogyasztás!!!!

2010. Április 28. - 20:33:21
Válasz #14
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kűggyed Zsóti!
 ;-oo-;

Kűdöm Uram! Adok az érzésnek. A Superbody még jó buli lesz,de jól fogtok szórakozni az biztos. 2005-ben voltam utoljára Superbodyn. Nehogy elfelejtsenek már!  ;) Lerakom a névjegyem,hogy Sztereó még él és virul!  @-o :-)!
2006 ***))) 8-}

2006? Akkor az nem is volt olyan régen.  !+"% Kösz George! Akkor 4 év maradt ki.