2024. Április 27. - 11:30:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Eszteró Zsolt - ÚJRATÖLTVE - 2010 -  (Megtekintve 122854 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Május 14. - 21:03:08
Válasz #30
Nem elérhető

Kicsibors


Yvette jövőhéten vendégként lép fel a Bihac Openen. 3 hét múlva kezdi az éles bevetést. Május végétől indul a "tömegelés". Yvette tegnap.

 @-o ... ... ...  :'( :-)->  =/+' /7% :-oD


2010. Május 14. - 21:04:48
Válasz #31
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Yvette jövőhéten vendégként lép fel a Bihac Openen. 3 hét múlva kezdi az éles bevetést. Május végétől indul a "tömegelés". Yvette tegnap.

 @-o ... ... ...  :'( :-)->  =/+' /7% :-oD



Kicsit elgondolkoztam mikor Hajdú Gabesz súlyát írtam hogy 78,5 kiló. Yvette is ennyi!  @-o ;D

2010. Május 14. - 21:05:51
Válasz #32
Nem elérhető

Kicsibors


Yvette jövőhéten vendégként lép fel a Bihac Openen. 3 hét múlva kezdi az éles bevetést. Május végétől indul a "tömegelés". Yvette tegnap.

 @-o ... ... ...  :'( :-)->  =/+' /7% :-oD



Kicsit elgondolkoztam mikor Hajdú Gabesz súlyát írtam hogy 78,5 kiló. Yvette is ennyi!  @-o ;D

Persze, forgasd még azt a tőrt bennem...  :angry: ***))))  :laugh: :laugh: :laugh:

mod.: Most szó szerinti tőrre gondolok!  ;D

No, de mindenképpen hajrá neki, csak irigylem...  :D  :-):-):: =/+'  :-!

2010. Május 23. - 12:57:54
Válasz #33
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Holnap indul a 6 hónapos felkészülés! Tóth Dani minden titkát kiadta nekem, így reszkessen mindenki aki az őszi szezonban versenyezni akar!  >:D ;D

...lényeg a lényeg holnaptól okos étkezés MyoFusion...a többit nem mondom meg.  ))=/ ;D

2010. Május 23. - 13:49:15
Válasz #34
Nem elérhető

Gabe


Holnap indul a 6 hónapos felkészülés! Tóth Dani minden titkát kiadta nekem, így reszkessen mindenki aki az őszi szezonban versenyezni akar!  >:D ;D

...lényeg a lényeg holnaptól okos étkezés MyoFusion...a többit nem mondom meg.  ))=/ ;D
Na mesélj Zsolti a 20hetes kúrádról is! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 23. - 13:54:14
Válasz #35
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Holnap indul a 6 hónapos felkészülés! Tóth Dani minden titkát kiadta nekem, így reszkessen mindenki aki az őszi szezonban versenyezni akar!  >:D ;D

...lényeg a lényeg holnaptól okos étkezés MyoFusion...a többit nem mondom meg.  ))=/ ;D
Na mesélj Zsolti a 20hetes kúrádról is! ;D

Hol élsz te Gabe? ...tök felesleges bármilyen kémiai rásegítés. Kifejlesztettem egy rendszert. Egy hármas periódust. A TRIPPER nevet adtam neki. 6 hét b12, 6 hét ginzeng, 6 hét mega e vitamin. Jól működik szerintem,talán néha kicsit jobban viszketek a kelleténél.  :-)!

2010. Május 23. - 13:59:02
Válasz #36
Nem elérhető

Gabe


 :o
Bocsánat, hogy így le vagyok maradva!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 23. - 14:01:46
Válasz #37
Nem elérhető

Kicsibors


Holnap indul a 6 hónapos felkészülés! Tóth Dani minden titkát kiadta nekem, így reszkessen mindenki aki az őszi szezonban versenyezni akar!  >:D ;D

...lényeg a lényeg holnaptól okos étkezés MyoFusion...a többit nem mondom meg.  ))=/ ;D
Na mesélj Zsolti a 20hetes kúrádról is! ;D

Hol élsz te Gabe? ...tök felesleges bármilyen kémiai rásegítés. Kifejlesztettem egy rendszert. Egy hármas periódust. A TRIPPER nevet adtam neki. 6 hét b12, 6 hét ginzeng, 6 hét mega e vitamin. Jól működik szerintem,talán néha kicsit jobban viszketek a kelleténél.  :-)!

Jah, én meg majd hullahopp karikával kardiózom...  !+"%

2010. Május 23. - 14:03:49
Válasz #38
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Olyan kis iróniát érzek a mondanivalód mögött. Akkor mit szólnátok hozzá ha elárulnám hogy meztelen tai-chi órákat veszek Benkő Dánieltől hetente 1 alkalommal?  :-O

A lelki békém miatt.

2010. Május 23. - 14:09:02
Válasz #39
Nem elérhető

Kicsibors


Olyan kis iróniát érzek a mondanivalód mögött. Akkor mit szólnátok hozzá ha elárulnám hogy meztelen tai-chi órákat veszek Benkő Dánieltől hetente 1 alkalommal?  :-O

A lelki békém miatt.

Mosmé, mi a bajod a hullahoppos kardiómmal, csak te lelheted meg a szent grált, én nem?!...  :angry:   :laugh:

Hmm... Benkő Dániel... Ő egy igazi férfi, less el tőle minél több dolgot, csak a javadra válhat a későbbiekben! :D :D :D


2010. Május 23. - 17:05:04
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Olyan kis iróniát érzek a mondanivalód mögött. Akkor mit szólnátok hozzá ha elárulnám hogy meztelen tai-chi órákat veszek Benkő Dánieltől hetente 1 alkalommal?  :-O

A lelki békém miatt.

Az én lelki békémnek viszont annyi..  :-O  !+"%

2010. Május 23. - 17:20:48
Válasz #41
Nem elérhető

Kicsibors


Olyan kis iróniát érzek a mondanivalód mögött. Akkor mit szólnátok hozzá ha elárulnám hogy meztelen tai-chi órákat veszek Benkő Dánieltől hetente 1 alkalommal?  :-O

A lelki békém miatt.

Az én lelki békémnek viszont annyi..  :-O  !+"%

 ;D ;D ;D

2010. Május 28. - 15:28:45
Válasz #42
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...na a héten elkezdődött a diéta. Nagyon vártam! Nem lesz egy felpukkadós tömegelés,az nem az én műfajom.
Megmértem magam....féltem hogy rosszabb a helyzet,de 87 kiló. Nemvészes. 

Mivel az egész hetem a rohanás jegyében telt így a kajám viszonylag egyszerű volt.

-Makréla filé
-Tejsavó fehérje
-Puffasztott rizs
-Cottage cheese
-Kukorica

A hétvégén már ráállok a tőkehalra. A Pennybe is hoztak. 500 gramm 575 ft.

Bevásárlok a jövőhétre is mert kicsit megtervezettebb kell a kajákból,és nemárt ha olyan ami már bevált.

A fehérje bevitel: Gaspari-MyoFusion,tőkehalfilé,makrélafilé,tojás,(időnként csirkemell)

A szénhidrát: zabpehely,hajdina,zöldségek,rizs,minimális gyümölcsbevitel.

Zsírok: ...még nem figyelek annyira rá. Ha alacsonyabb egy nap a ch,akkor emelek a zsíron valamivel.

2010. Május 28. - 16:40:46
Válasz #43
Nem elérhető

George


Nem lesz egy felpukkadós tömegelés,az nem az én műfajom.
;D Jáááááájjj a faszt nem ;D

2010. Május 28. - 18:06:54
Válasz #44
Nem elérhető

endre66


Nem lesz egy felpukkadós tömegelés,az nem az én műfajom.
;D Jáááááájjj a faszt nem ;D
Ezzel azt akarta neked mondani tanulatlan barátom, hogy "ejnye a betyárját már, hát tessék csak odadurrantani neki bátran".  =/+' :-/- :-)-> :-oD