2024. Április 27. - 22:37:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Külföld  (Megtekintve 16882 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2012. Január 31. - 14:51:46
Válasz #30
Nem elérhető

vekony


nem azt mondtam h nincs olyan terem, biztos h van, de itt csak "nagy" termek vannak nálunk pl. easy sport, ami minden városban megtalálható és itt 2évre alá kell írni és havonta vonják a számládról, de biztos h van vmi kibúvó, amivel fel lehet bontani a szerződést, ennek még nem jártam utána. Amúgy ha lejár a szerződésed, automatikusan meghosszabbodik egy évvel. Én ezt nem tudtam és 1évig fizettem a szar netet...kurvaannyukat! Hát igen, ezt a fajta kiszolgáltatottságot-egyedüllétet-ennyi szart lenyelni bizony nem sokan képesek hosszútávon, mióta itt vok 10-20-an megfordultak itt magyarok az ismerettségi körömben, de hamar rájöttek h azért nem úgy van az, ahogy ők elképzelték, de azért pár hónapig bírják ált. Kibaszott talpraesettnek-kitartónak-szerencsésnek kell lenni szerintem, hogy mindez megtérüljön...Ha tehetném hazamennék, el se hiszitek mennyire szeretném,  de nem látok otthon jövőt...Itt egy kis szerencsével azért el lehet kavircolni, családot alapítnai, arról nem is beszélve h a gyerekeidnek azért már nagy májerság lesz itt, de amúgy...kuka az egész...

2012. Január 31. - 15:08:46
Válasz #31
Nem elérhető

Jordan


nem azt mondtam h nincs olyan terem

Nem is rád írtam, én sem.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 03. - 13:22:41
Válasz #32
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 03. - 19:18:22
Válasz #33
Nem elérhető

dingo



  a LEGNAGYOBBBBB FILM   ever 25 th hour ezert ma erdemes volt bejelenkeznem hohohoho  bullpit  ;-oo-;   beszaras
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2013. Június 05. - 18:36:56
Válasz #34
Nem elérhető

cpggyurma


Ausztriában milyen a helyzet? mármint konditerem árak és tápkieg árak-ra gondolok