2024. Május 15. - 01:46:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109926 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Szeptember 02. - 19:16:09
Válasz #135
Nem elérhető

dino


nos.  holnaptól elkezdem a napló részletes vezetését. kicsit elkezdtem visszatöltődni :)
az egyik legkedvesebb videóm:
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 02. - 21:22:55
Válasz #136
Nem elérhető

dingo


Figyelunk sokan !!!! Sok sikert !!!! =/+'
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Szeptember 03. - 08:42:17
Válasz #137
Nem elérhető

Lifter


Ha jól emlékszem már a forma kategóriánál is érték emiatt támadások... szerintem sok az az infó. sajnos.
jah az a fasz bunny.. utolsó fizikum nélküli nagypofájú csicska paraszt. remélem ezt is olvassa és jelentkezik a pofonjáért! :))))

 :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ ****:))) bunny egy büdös csicska nyálverőgép ;-oo-;
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Szeptember 03. - 12:56:45
Válasz #138
Nem elérhető

Fuji


Ha jól emlékszem már a forma kategóriánál is érték emiatt támadások... szerintem sok az az infó. sajnos.
jah az a fasz bunny.. utolsó fizikum nélküli nagypofájú csicska paraszt. remélem ezt is olvassa és jelentkezik a pofonjáért! :))))

 :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ ****:))) bunny egy büdös csicska nyálverőgép ;-oo-;
Bunny ahogy kinez,szamomra hiteltelen.En csak attol tudok elfogadni tanacsot aki mar mutatott valamit a testepitesben.Az a gyoker meg semmi mast nem tud csak fikazni,buzizni.Az elejen meg turheto volt a stilusa,de most azt hiszi o a magyar Joe Weider.De csak ra kell nezni es latod a valosagot=0,0.

2012. Szeptember 04. - 15:29:03
Válasz #139
Nem elérhető

dino


tegnap mell napom volt. az erőm sajna még nem az igazi, de a forma a méretek visszajöttek. a lábam még egy kicsit tömeghiányos, de meglátásom szerint ezt a SB-ig szintre hozhatom, heti 2 edzéssel. cél még a bicepsz tricepsz méretének a lehetőségekhez képesti javítása. a definícióval nincs gond. a has intenzív tréningezése is megkezdődött. ami meglepő, az a szervezetem szénhidrát igénye. több szénhidrátot követel, mint amennyit vastagításnál használtam.  >:D

a mell programom:
egykezes nyomás vízszintesen 25kg* 20 35 kg* 15  2*40kg*10
pozitív padon nyomás amit elég gyengén teljesítettem, ingadozott közben a vércukrom is szépeket 2*60kg*12  1*70kg*10 2* 80kg*8
kábeles keresztbehúzás szuperszettben gépi tárogatással 5*12 ismétlés mindkét eszközön
tolódszkodó gép 4*125kg*12

az edzés végére leesett a vércukrom kicsit csillagokat láttam így a kardió és a hasazás kimaradt.

ma délelőtt aerob edzésként elmentem sétálni egy órát pécs belvárosában, csodás idő, gyönyörű lányok minden merre. kicsit jobban bejött mint a taposógép  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 04. - 15:38:52
Válasz #140
Nem elérhető

dino


ajánlom figyelmetekbe a Best-Body csapat fórumán a Németh Pisti interjút, nekem óriási motívációt adott, 2-szer olvastam el egymás után

hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 04. - 15:48:03
Válasz #141
Nem elérhető

dino


újabb szabadpóz zene esélyes
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 05. - 16:26:24
Válasz #142
Nem elérhető

Maszat


tényleg jó az üteme szabadpóz zenének.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 06. - 17:12:20
Válasz #143
Nem elérhető

dino


2 nap csúszásban vagyok.. este lesz időm, pótolom a hiányosságokat, teszek némi kitérőt az étrendre is, bár abban nagy csodák nincsenek  8)
addig is egy kis zene. kultúrálódjatok fiaim!  >:D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 06. - 20:57:02
Válasz #144
Nem elérhető

dino


szóval! a keddi kar nap brutálra sikerült bemelegítést követően:
egy spéci triszett gyakorlattal nyitottam: váltott karú bicepsz-20kg, ülve váltott karú bicepsz 3*4 ismétlésekkel karonként- 10 kilósokkal, majd ülve kalapács bicepsz 8asokkal. ez lement 5-ször a durranás valami kegyetlen volt. ezt egy pózhúzás követte felső csigán, a súlyokat passzolom, a csiga áttételei miatt amúgy is tökmindegy. zárásnak egyenes rudas bicepsz volt szettben fordított fogású bicepsszel.
a tricepsz edzés egykezes köteles lehúzásból állt csigán 5 szériában, a végére egészen emmberi súlyokat használva (piramis rendszer), ezt egy egykezes nyakmögé engedés követte 3 szériában fix súllyal azthiszem 10esekkel, lassan koncentráltan. a 3. gyakorlatnak negatív pados (haspad) homlokraengedéssel bombáztam 30 kilóval 15-ös ismétlésekkel. zárásnak egyenes rudas szűk csigás letolást tettem be közepes súlyokkal 15-10es ismétlésekkel 4-5 szériában. az edzés végére még jutott egy kis has, vádli.

a tegnapi (szerda) edzésnapomon váll volt. ezt a testrészemet nem különösebben kell edzenem, kapott 4 gyakorlatot egy gépi nyomást egy csigás oldalemelést, egy döntött törzsű oldalemelést, és egy csigás döntött törzsű oldalemelést. semmi érdemi szenvedés, bedurrantottam frankón, aztán annyi:) az edzés végére adtam egy kis ingert a hasizmoknak is.

ma lényegében pihenőnapom volt. szülővárosomban az itthoni termemben csináltam pozitív pados nyomásból 5 szériát, felmentem 100kg-ig amibe 6 ismétlés ment tisztán erőlködés nélkül. ez az egész kb arra volt jó, hogy a hétfői gyengélkedésemet mentálisan kompenzáljam magamban:) magyarul kellett az egomnak na! :D ezen felbuzdulva 20-fokon is nyomtam 5 szériát szűken 60 kilóval pumpálós jelleggel, kevés pihenővel. + ugye a szokásos hasazás a végére, ami ma elég komolyra sikerült.
a 2010-es versenyfazonomat így a betegségből kilábalva kb utolértem.

a kajáról a későbbiekben, most lépnem kell!  ;D  /7% /7% /7%

hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 07. - 13:29:12
Válasz #145
Nem elérhető

dino


ma délelőtt lement egy futás, kb 3 kilóméterről volt szó, nem egy nagy dolog, de baromi jól esett. persze ebből nem lesz rendszer, a kardió tartomány nem a barátunk :)
ejtenék az étkezésről egy pár szót. jelenleg teljesen ösztönösen étkezem, a betegséget követően csak azt ettem amit a szervezetem kívánt minden tervszerűséget nélkülözve, persze szigorúan diétás keretek közt. így ment le napi szinten 80 dkg csirkemell, 4 tasak rizs, fagyasztott vegyes zöldség+ brokkoli nem mérve, amennyi jól esett. ezen felül nap 1 adag tejsavó 4-6 szójaizolátum, 5-6 teáskanál lenmag olaj. most, hogy visszakaptam az elveszettnek hitt izmokat, egy lényegesen szárazabb fazonban, ideje lesz komolyabb szintre helyezni a napi tápanyag bevitelemet. ennek még neki kell ülnöm, végiggondolni, felvázolni. amint megvan közlöm itt is.
most vár rám egy főzés, aztán egy brutál lábedzés a nagykanizsai Szan-Dia Fitness-ben.  =/+' =/+'
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 07. - 22:31:35
Válasz #146
Nem elérhető

dino


hát nap letudva. húzódszkodás 5*15. széles fogású lehúzásban 5 szériában mentem fel 100kg-ig amibe még 8 ismétlés ment erőlködés nélkül. melltámaszos evezőgép ment szuperszettben fordított közepesen széles fogású lehúzással, egy ingás jellegű gépen. 80 kg-os sok ismétléses felhúzással zártam az edzést. nem erőltettem meg magam valami túlzottan, szabadsúlyos gyakorlatokhoz nem is igazán volt hangulatom, lassú koncentrált gépi edzés volt ez. ritkán csinálok ilyent, de úgy érzem tökéletesen megdolgoztattam a célzott területet.
az egyik ismerősömmel beszélgetve szóba került ma a chips evés. drága szüleim hoztak is ma a teszkóból, "hadd egyen ez a gyerek" (nem igazán tudnak azonosulni a diéta lényegével  ;D ;D). szóval kb minden második gondolatom, hogy megeszem. mindet.  ?:-/ ?:-/ szenvedek!  perverz módon vágyom rá!!  na ez a  :-)-   ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 07. - 22:48:20
Válasz #147
Nem elérhető

dino



hát nap letudva, a láb helyett :D húzódszkodás 5*15. széles fogású lehúzásban 5 szériában mentem fel 100kg-ig amibe még 8 ismétlés ment erőlködés nélkül. melltámaszos evezőgép ment szuperszettben fordított közepesen széles fogású lehúzással, egy ingás jellegű gépen. 80 kg-os sok ismétléses felhúzással zártam az edzést. nem erőltettem meg magam valami túlzottan, szabadsúlyos gyakorlatokhoz nem is igazán volt hangulatom, lassú koncentrált gépi edzés volt ez. ritkán csinálok ilyent, de úgy érzem tökéletesen megdolgoztattam a célzott területet.
az egyik ismerősömmel beszélgetve szóba került ma a chips evés. drága szüleim hoztak is ma a teszkóból, "hadd egyen ez a gyerek" (nem igazán tudnak azonosulni a diéta lényegével  ;D ;D). szóval kb minden második gondolatom, hogy megeszem. mindet.  ?:-/ ?:-/ szenvedek!  perverz módon vágyom rá!!  na ez a  :-)-   ;D

hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 08. - 17:58:52
Válasz #148
Nem elérhető

dino


ma először ébredtem idegbetegen a diéta során. kezd jó lenni.  :-\
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Szeptember 08. - 18:57:19
Válasz #149
Nem elérhető

ninja14


ma először ébredtem idegbetegen a diéta során. kezd jó lenni.  :-\
ne hagyd magad Dino Úr!  ;D amúgy mennyi időd van az első versenyig, vagy mit céloztál meg?  @:-)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D