2024. Május 15. - 00:51:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109925 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Október 02. - 09:51:18
Válasz #195
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 10. - 01:00:51
Válasz #196
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 10. - 16:55:26
Válasz #197
Nem elérhető

dino


a végéhez közeledik a felkészülésem. 27-én újra színpadra állhatok.  :) a formám szerintem egészen jól alakul, köszönhető ez több apró étrend és edzésbeni változtatásnak. bekerült az étrendembe szénhidráként a rizs mellé a zabpehely, a szója mennyiségének egy részét átvette a tejsavó izolátum, brutál mennyiségű BCAA megy. az edzésben egyre több az egy testrészre végzett szuperszett. erőben már jelentkezett egy minimális visszaesés, de nem tulajdonítok neki jelentőséget, ez tök normális dolog. kardio szinte minden nap van, kb fél óra. ezen egy kicsit még valószínűleg emelek a napok folyamán. a közérzetem valószínűleg a zabpelyhes turmixoknak hála lényegesen javult, kiegyensúlyozottabban- jobb hangulatban telnek a mindennapjaim. mondhatni élvezem a diéta minden percét  ;)   ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 10. - 19:32:29
Válasz #198
Nem elérhető

Maszat


NYomjad Dino!!! Lehet kiugrok majd 1 versenyre megnézni  :-):-)::  (de csak akkor ha beindul a metil, és újra lesz 40es karom  @:-) ;D ;D ;D )
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 10. - 19:46:02
Válasz #199
Nem elérhető

ninja14


NYomjad Dino!!! Lehet kiugrok majd 1 versenyre megnézni  :-):-)::  (de csak akkor ha beindul a metil, és újra lesz 40es karom  @:-) ;D ;D ;D )
de hülye ez a MAszat  Łł= @:-)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Október 10. - 19:54:42
Válasz #200
Nem elérhető

hopika


27.-n szerintem én is leszek...
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Október 10. - 19:57:44
Válasz #201
Nem elérhető

dino


NYomjad Dino!!! Lehet kiugrok majd 1 versenyre megnézni  :-):-)::  (de csak akkor ha beindul a metil, és újra lesz 40es karom  @:-) ;D ;D ;D )
40...   ****)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 10. - 19:59:51
Válasz #202
Nem elérhető

dino


27.-n szerintem én is leszek...
 @:-)
rendben, majd előtte pár nappal beszélünk!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 10. - 20:02:05
Válasz #203
Nem elérhető

Maszat


NYomjad Dino!!! Lehet kiugrok majd 1 versenyre megnézni  :-):-)::  (de csak akkor ha beindul a metil, és újra lesz 40es karom  @:-) ;D ;D ;D )
40...   ****)

poén volt te barom  :-p
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 10. - 20:13:59
Válasz #204
Nem elérhető

hopika


Még nem tudom,hogy kenek-e,vagy csak nézőnek megyek...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Október 11. - 07:57:29
Válasz #205
Nem elérhető

ninja14


a végéhez közeledik a felkészülésem. 27-én újra színpadra állhatok.  :) a formám szerintem egészen jól alakul, köszönhető ez több apró étrend és edzésbeni változtatásnak. bekerült az étrendembe szénhidráként a rizs mellé a zabpehely, a szója mennyiségének egy részét átvette a tejsavó izolátum, brutál mennyiségű BCAA megy. az edzésben egyre több az egy testrészre végzett szuperszett. erőben már jelentkezett egy minimális visszaesés, de nem tulajdonítok neki jelentőséget, ez tök normális dolog. kardio szinte minden nap van, kb fél óra. ezen egy kicsit még valószínűleg emelek a napok folyamán. a közérzetem valószínűleg a zabpelyhes turmixoknak hála lényegesen javult, kiegyensúlyozottabban- jobb hangulatban telnek a mindennapjaim. mondhatni élvezem a diéta minden percét  ;)   ;-oo-;
a zabpehelyt ledarálod hőkezeled, vagy milyen formában tolod?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Október 11. - 09:12:17
Válasz #206
Nem elérhető

dino


a végéhez közeledik a felkészülésem. 27-én újra színpadra állhatok.  :) a formám szerintem egészen jól alakul, köszönhető ez több apró étrend és edzésbeni változtatásnak. bekerült az étrendembe szénhidráként a rizs mellé a zabpehely, a szója mennyiségének egy részét átvette a tejsavó izolátum, brutál mennyiségű BCAA megy. az edzésben egyre több az egy testrészre végzett szuperszett. erőben már jelentkezett egy minimális visszaesés, de nem tulajdonítok neki jelentőséget, ez tök normális dolog. kardio szinte minden nap van, kb fél óra. ezen egy kicsit még valószínűleg emelek a napok folyamán. a közérzetem valószínűleg a zabpelyhes turmixoknak hála lényegesen javult, kiegyensúlyozottabban- jobb hangulatban telnek a mindennapjaim. mondhatni élvezem a diéta minden percét  ;)   ;-oo-;
a zabpehelyt ledarálod hőkezeled, vagy milyen formában tolod?
csak belerakom a turmixba összerázom és megiszom. aprószemű, nincs vele sok rumli.
na de vár rám egy kora reggeli combfeszítő edzés, erről írok egy rövidebb beszámolót. ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 15. - 20:17:10
Válasz #207
Nem elérhető

dino


lassan a végéhez közelít a diéta.  már a hajrában vagyok, úgy érzem ez lesz az utolsó bejegyzésem. amit fontosnak tartottam azt mind leírtam a naplóba, pár edzésem is le lett vezetve, bár ezekből soha nincs két egyforma. vegyes érzelmeim vannak, egyfelől minden nap minden perce egyre nehezebb lesz, így alacsony ch-n, másfelől igazából nem várom a végét; bárcsak örökké tartana. :)  régen voltam ennyire motívált, és talán még soha semmit nem akartam ennyire. jó érzéssel tölt el, hogy ami tőlem tellett azt kihoztam a fizikumomból (még azért van egy pár nap a finomhangolásra). már a következő vastagítás is meg-megfordul a fejemben. szépen el van tervezve a hátralévő egy évre a program: LÁBAZNI kell kurvasokat, kurvakeményen.
egyedül csináltam végig, de egy pár embertől nagyon sok segítséget kaptam. szeretném kiemelni Német Gyulát, a fórumról Mangela Doktort, Bolla Jocit, és végül de nem utolsó sorban a szüleimet. köszönöm mindenkinek aki egy-egy jó szóval bíztatott, elviselt, mikor elviselhetetlen voltam. innét folytatjuk januárban, ha beindul a vastagítás ;)
természetesen a versenyről egy beszámoló+ képek lesznek.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 15. - 20:25:05
Válasz #208
Nem elérhető

dino


egy kis képecske még az alkaros mellé
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 15. - 21:50:18
Válasz #209
Nem elérhető

warren


Fasza a forma, már amennyi látszik.
Testsúly most?
Mennyit tervezel a versenyre?
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."