2024. Május 18. - 17:25:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: edzésterv összeállítás  (Megtekintve 6045 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Április 17. - 17:44:52
Megtekintve 6045 alkalommal
Nem elérhető

uveges8


segítségeteket kérném edzésterv összeállításában.

2012. Április 17. - 17:45:21
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
segítségeteket kérném edzésterv összeállításában.

Melyik izomra? Mellre?  :-}  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 17. - 18:10:58
Válasz #2
Nem elérhető

dino


segítségeteket kérném edzésterv összeállításában.
magadnak..! másé nem fog működni. vagy írj a bunny-nak azon a szennyhonlapon, majd ő segít. ez nem a hülyék paradicsoma!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 17. - 18:32:13
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
segítségeteket kérném edzésterv összeállításában.

Tényleg, üveges8! Olvasd el ezt a topikot az edzéstervhez, és indulj ki ebből:  =/+'
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=173.0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 17. - 18:34:30
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
segítségeteket kérném edzésterv összeállításában.
magadnak..! másé nem fog működni. vagy írj a bunny-nak azon a szennyhonlapon, majd ő segít. ez nem a hülyék paradicsoma!

dino, most mé' küldjön má' sms-t szegény ?  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 17. - 19:18:37
Válasz #5
Nem elérhető

dino


segítségeteket kérném edzésterv összeállításában.
magadnak..! másé nem fog működni. vagy írj a bunny-nak azon a szennyhonlapon, majd ő segít. ez nem a hülyék paradicsoma!

dino, most mé' küldjön má' sms-t szegény ?  ;D
aki hülye az fizessen érte, hogy az nem??:))) (tudom, hogy a kezdő, és a hülye közt van külömbség;))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 18. - 10:50:47
Válasz #6
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Van itt az oldalon egy-két edzésterv, nézd át őket, fogsz találni olyat, amivel el tudsz "indulni".

De persze sok mindent magadnak kell megtapasztalnod, magadnak kell rájönnöd mi a legjobb neked.

Egyébként nem kellett volna ezért új topicot nyitni  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 18. - 10:52:24
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
segítségeteket kérném edzésterv összeállításában.
magadnak..! másé nem fog működni. vagy írj a bunny-nak azon a szennyhonlapon, majd ő segít. ez nem a hülyék paradicsoma!

dino, most mé' küldjön má' sms-t szegény ?  ;D
aki hülye az fizessen érte, hogy az nem??:))) (tudom, hogy a kezdő, és a hülye közt van külömbség;))
Kicsit türelmesebben, nem a koxról kérdezett hülyeségeket  ;D..........végre egy újonc, aki nem a szteroid topicok miatt regelt fel  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).