2024. Április 27. - 13:21:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: kezdö edzésterv  (Megtekintve 5833 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. November 28. - 00:49:44
Megtekintve 5833 alkalommal
Nem elérhető

doboslaszlo


sziasztok! Otthon szeretnék edzeni 1db egykezes sulyzoval és kiegésziteném saját testsullyal végzet gyakorlatokkal. Viszont elég sok elentmondást olvastam. Nem tudom hogy kezdjek hozzá, szeretnék 7 napbol 5-öt edzeni, ebböl egy izomcsoportot 2x.  azért szeretnék ilyen intenzitással edzeni hogy ne maradjon ki sok nap mert akkor félek hogy nem fogok tovább edzeni. Pl megunom. Viszont félek hogy nem fogok fejlödni mivel nem pihennek eleget az izmaim. Kérlek adjatok valami tanácsot hogy folyamatos fejlödést érhessek el. Elöre is köszönöm

2012. November 28. - 09:15:10
Válasz #1
Nem elérhető

dino


szúrj be minden nap egy enanthate-ot, és jó lesz.  (:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. November 28. - 21:28:18
Válasz #2
Nem elérhető

ninja14


szúrj be minden nap egy enanthate-ot, és jó lesz.  (:-)
te állat a végén meg beszúrja  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. November 28. - 21:40:10
Válasz #3
Nem elérhető

Milo


sziasztok! Otthon szeretnék edzeni 1db egykezes sulyzoval és kiegésziteném saját testsullyal végzet gyakorlatokkal. Viszont elég sok elentmondást olvastam. Nem tudom hogy kezdjek hozzá, szeretnék 7 napbol 5-öt edzeni, ebböl egy izomcsoportot 2x.  azért szeretnék ilyen intenzitással edzeni hogy ne maradjon ki sok nap mert akkor félek hogy nem fogok tovább edzeni. Pl megunom. Viszont félek hogy nem fogok fejlödni mivel nem pihennek eleget az izmaim. Kérlek adjatok valami tanácsot hogy folyamatos fejlödést érhessek el. Elöre is köszönöm

ha ennyi mindentől félsz akkor ne edz
Riceman