2024. Április 27. - 18:40:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Új Év Új fórum  (Megtekintve 11344 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. Január 10. - 16:50:20
Válasz #15
Nem elérhető

Maszat


De egyébként ha lehet is majd választani, akkor sem fogom a régit használni. Mostanában kezdek rájönni,h a folyamatos fejlődés-újítás, az alkalmazkodás fontos. Régen csak megrögzötten ragaszkodtam a megszokott dolgokhoz, bizonyos helyzetben ez jó, de nem mindenben. Sőt. A világ folyamatosan változik. Azt meg már nálam okosabbak megmondták,h nem a legerősebb marad fenn, hanem aki a legfogékonyabb a változásokra. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 10. - 16:53:34
Válasz #16
Nem elérhető

Maszat


...és,h ezt egy képpel is illusztráljam ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Január 10. - 16:54:20
Válasz #17
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
... okosabbak megmondták,h nem a legerősebb marad fenn, hanem aki a legjobban fogékonyabb a változásokra. ;D

...És a legjobban képes alkalmazkodni a változásokhoz, (talán Darwin is mondta ezt, vagy Gattyán Gyuri is, már nem emlékszem...)  :D

De ebben nagyon egyetértek veled!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 10. - 17:22:30
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És már meg is érkeztek az első indiai spamelők, a qrva anyjukat  ;D

Az új rendszer új biztonsági beállításokat igényel...shit... 8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 10. - 17:23:07
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"


2015. Január 12. - 12:25:58
Válasz #21
Nem elérhető

Gabe


Fúj de utálom megszokni az új dolgokat  ˝=/ ;D

Ez olyan mint egy új 3-as bmw.  :D Klasszikus értékeket megőrizve, kitűnő.  ;D

Háát nem tudom Efit... ;D  Orrba-szájba lebutított elektronikás autók, megbízhatatlan motorok, eltűnt a vezető felé fordított műszerfal, gyakori meghibásodások...Ezek már egy fogyasztói társadalomnak szánt autók, nem az örökké valóságnak... Nem nem és nem!  ;D
en maradok az F30-nal
"Yeah buddy, light weight baby!"