2024. Április 29. - 12:14:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Utikalauz kezdőknek - Tizenéveseknek  (Megtekintve 74503 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Március 25. - 19:13:29
Válasz #90
Nem elérhető

Suncity


Nem vagyok szakértő! De az almás hangyás bokszkesztyűs dolog szerintem is rendesen hozná az izom tömeget ****:))) =/+' Amúgy szerintem meg szedd a lábadat  ****:))) Komolyra fordítva a szót szvsz. 16 évesen nem kell feltétlenül táplálék kiegészítőt szedned hogyha megálltál a fejlődésben. Próbáld ki, hogy változtatsz az edzés terveden vagy próbálj ki új gyakorlatokat. Ha mindenképp táp.kieget akarsz akkor meg kérdezd meg az okos embereket akik értenek hozzá mondjuk egy táp.kieges topikban ahol leirod pontosan mit szeretnél elérni és akkor megmondják neked, hogy mi lenne hozzá a legjobb   ****:))))))
na hy

nem a tömeget hozza a hangya+bokszkesztyű kombó, hanem a türelmet 8-) ****:))) ****:))) ****:)))

 jó a szó !  @:-) ebben a sportban, a türelmesség nagy erény ****)

2009. Március 26. - 08:11:40
Válasz #91
Nem elérhető

akinho94


Nem vagyok szakértő! De az almás hangyás bokszkesztyűs dolog szerintem is rendesen hozná az izom tömeget ****:))) =/+' Amúgy szerintem meg szedd a lábadat  ****:))) Komolyra fordítva a szót szvsz. 16 évesen nem kell feltétlenül táplálék kiegészítőt szedned hogyha megálltál a fejlődésben. Próbáld ki, hogy változtatsz az edzés terveden vagy próbálj ki új gyakorlatokat. Ha mindenképp táp.kieget akarsz akkor meg kérdezd meg az okos embereket akik értenek hozzá mondjuk egy táp.kieges topikban ahol leirod pontosan mit szeretnél elérni és akkor megmondják neked, hogy mi lenne hozzá a legjobb   ****:))))))
na hy

nem a tömeget hozza a hangya+bokszkesztyű kombó, hanem a türelmet 8-) ****:))) ****:))) ****:)))
Ja ok ****:))))))  !+"% Látszik van még mit tanulnom  :-){
Train with passion!

2009. November 25. - 19:01:46
Válasz #92
Nem elérhető

Zalán


Sziasztok!
16 éves vagyok és 1éve (otthon ugymondott "hobbygépen")+ durvan 3 honapja(terembe)edzek. Gyakorlatilag 1 éve 73 kg on vegetálok(193 cm-el el tudjatok képzelni).Érdekemre legyen szolva szó szerint a 0 rol indultam még 1 fekvötámasz se ment rendesen.Igaz a tömegem nem nött kb semmit de erösebbnek érzem/látom magam (és most már a fekvötámasz is megy egyhuzamba 30-35).1 honapja kezdtem edzés utani fehérje shake-t inni kb mennyi az ugymondott optimalis tömegbeli (zsír nélküli) növekedés mondjuk fél éven belül?
Elöre köszi a segítséget   @-o

2009. December 24. - 11:21:55
Válasz #93
Nem elérhető

Gabe


Nincs olyan, hogy optimális tömegnövekedés!
Ne a turmixra alapozz, hanem a szilárd táplálékra!
Egyébként kezdőként fél év alatt akár 5-6-8 kg-ot isl ehet hízni, a zsírmentes izomtömeg növekedés már más kérdés, de 3-4kg is meglehet!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 10. - 13:59:43
Válasz #94
Nem elérhető

FenQi7


Sziasztok! Én egy eléggé kezdő srác vagyok, nem edzek még nagy súlyokkal, de vannak problémák ... Már kb. 2 hónapja nagyon hangos recsegő-ropogó hangot ad a könyököm, és éjszakánként / kondi után már fáj is kicsit. Nem tudom mit lehetne vele tenni?! A térdem sem túl jó, ezért a guggolást is kerülöm már, pedig rendesen bemelegítek, stb.. Lehet ezzel valamit tenni??? :S @-o



üdv.

2010. Május 08. - 14:15:49
Válasz #95
Nem elérhető

Alex46


Sziasztok! Én egy eléggé kezdő srác vagyok, nem edzek még nagy súlyokkal, de vannak problémák ... Már kb. 2 hónapja nagyon hangos recsegő-ropogó hangot ad a könyököm, és éjszakánként / kondi után már fáj is kicsit. Nem tudom mit lehetne vele tenni?! A térdem sem túl jó, ezért a guggolást is kerülöm már, pedig rendesen bemelegítek, stb.. Lehet ezzel valamit tenni??? :S @-o



üdv.

Igyál sok vizet és ügyelj a zsírbevitelre, hagyd el azokat a gyakorlatokat amik túlterhelik az izületeidet, homlokraengedés helyett JM press, a guggolásnál pdig vedd vissza a súlyt és menj le olyan mélyre hogy a "segged a vádlidhoz érjen" és erőből dolgozz ne lendületből alul állj meg egy pillanatra, ne használd ki az izmokban eltárolt, akkumulálódott erőt, ne pattintsd a súlyt,hanem nyomd szigorúan csak erőből,fent pedig ne akaszd ki,ne rúgd hátra a térdeidet,könyöködet és az izmok nyújtásáról se feledkezz meg. Elfognak múlni a panaszaid. Sok sikert.
http://www.youtube.com/watch?v=NxfzWbEKd6s

2011. Április 26. - 12:26:03
Válasz #96
Nem elérhető

kisgazi


Hali! 14 vagyok,és atlétika mellett edzek otthon,saját testsúllyal,mert még szeretnék jóállapotba lenni 40 évesen :D és a kérdésem a következő...nagyon gizdának érzem magam.és izomerősítés és tömegnövelés kéne nekem ......valaki segítsen.!!! otthon húzódszkodok szűken/szélesen,fekvőzök szűken szélesen,tolockodást csinok,hasazok,meg 4 kilós súllyal bicepszezek..de tanács kéne,hogy hogy állítsak össze úgy edzésprogramot vagy esetleg leírhatom részletesen a programom,vagy mit tehetek hogy jobban erősítsem az izmaim,és hogy tömeget növeljek?

2015. Január 10. - 20:43:16
Válasz #97
Nem elérhető

bálint jános


Elkeztem edzeni heti hat nap és nekem a  100% kteatin monohidrátot ajánloták szerintetek jo h elkeztem vagy nem?
Edzés tervel edzek!!
A választ elöre is köszönöm!!!!

2015. Január 10. - 20:59:21
Válasz #98
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Elkeztem edzeni heti hat nap és nekem a  100% kteatin monohidrátot ajánloták szerintetek jo h elkeztem vagy nem?
Edzés tervel edzek!!
A választ elöre is köszönöm!!!!

Szerintem, csak eddz, a kreatin még ráér számodra...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 10. - 21:24:37
Válasz #99
Nem elérhető

bálint jános


És hogyan hagyam abba csak ugyegyszerüen leálok vele vagy szép lassan?

2015. Január 10. - 21:27:15
Válasz #100
Nem elérhető

andras123


Janos megis csak milen korban elsz?mert a tizeneves lehet kreatinra erett is,
Efitmester javits ki ha tevednek  =/+'

2015. Január 10. - 21:27:59
Válasz #101
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És hogyan hagyam abba csak ugyegyszerüen leálok vele vagy szép lassan?

Csak egyszerűen abbahagyod és kész.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Január 10. - 21:35:12
Válasz #102
Nem elérhető

bálint jános


És ha ugyan ugy edzek és abba hagyom a kreatint akor nagyon látszodni fog?

2015. Január 10. - 21:37:04
Válasz #103
Nem elérhető

andras123


Elkeztem edzeni heti hat nap és nekem a  100% kteatin monohidrátot ajánloták szerintetek jo h elkeztem vagy nem?
Edzés tervel edzek!!
A választ elöre is köszönöm!!!!

Szerintem, csak eddz, a kreatin még ráér számodra...
de egyertetek veled! Bar enyhe kuranak nem vetheti magat ala?

2015. Január 10. - 21:37:56
Válasz #104
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
És ha ugyan ugy edzek és abba hagyom a kreatint akor nagyon látszodni fog?

Hány hete/napja edzel?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"