2024. Április 29. - 13:07:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ANABOLIC XTREME - Superdrol NG (Next Generation)  (Megtekintve 34620 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 11. - 11:01:04
Válasz #15
Nem elérhető

endre66


Nem vagyunk egyformák  @-o
(ülve mindenki alacsony)  ;)

2008. Január 11. - 11:45:54
Válasz #16
Nem elérhető

Bubee


A tesztre Bubee kollégát javasolnám, ha nem diétázna épp  ;D

Köszönöm h gondoltál rám  :-){
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 11. - 11:56:12
Válasz #17
Nem elérhető

God Vazzeg


A tesztre Bubee kollégát javasolnám, ha nem diétázna épp  ;D

Köszönöm h gondoltál rám  :-){

Nekem tetszett a beszámolód, mert reális képet adott, ezt így kell csinálni. Remélem ha tesztelhetek, én is hasonlóképp meg tudom írni, úgy, hogy mindenkit érdekeljen  8-)

2008. Január 11. - 12:41:22
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
OK, alakulunk, vagyis alakul a Superdrol NG teszt csoport ahogy látom.  ;) Még lehet jelentkezni!

Pár extra kritérium:

1. A következő 10 napban el kell kezdeni a tesztet.
2. A tegnapi napig regisztrált bodybuilding.hu fórum felhasználók jelentkezhetnek.
3. A teszt terméket ki is postázzuk.

Hamarosan még több infóval jelentkezem... :-}

Kösz az eddigi jelentkezéseket!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 11. - 13:04:05
Válasz #19
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Szia Efit!

Jelentkezni szeretnék én is a tesztre.
5 éve edzek több terméketeket is kipróbáltam már ,sokat hallottam  a superdrolról de még nem volt alkalmam ilyen "csodaszert használni".
Egyébként eladó vagyok a nyiregyi boltban ezt csak azért írom mert mi még személyesen nem találkoztunk ,de remélem majd erre is sor kerül.
90 kiló 180 cm magas vagyok.
 :-)->


WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Január 11. - 13:04:05
Válasz #20
Nem elérhető

BodyX


Szeretnék jelentkezni a Superdrol NG tesztre én is! 21éves vagyok 190/82kg énis 2-3 kg várnék el a terméktől:D REMÉLEM TELJESÍTI.....Úgyis van még egy félig bontott AX-PCT-m:D

2008. Január 11. - 13:45:15
Válasz #21
Nem elérhető

tothrichard


 Helló EFIT!
   Tóth Richárd vagyok a nyiregyházai EXTREMEFIT táplálékkiegészítő szaküzletben dolgozom, mint eladó.
   22 éves vagyok, 177 cm, 81 kg, és 1 éve kezdtem edzeni, és rámférne még néhány kiló izom, ezért
   JELENTKEZNI SZERETNÉK erre a Termék Tesztre!

2008. Január 11. - 14:06:38
Válasz #22
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jelentem George júzer is általam jelentkezne tesztre,mert ő nincs most gép előtt. Mit mondjak róla...nagy  ;D....őőőő és erős is,de félek hogy le fog maradni ha nekikezdek a készülésnek úgy rendesen.  ;D Szeretném ha jobb lenne mint én! A súlya most asszem 105 kiló körül van.

Szóval kérem a tisztelt bíróságot,George júzer felterjesztéséről szóló indítványomat mérlegeljék és együtt lássuk meg amint a George-ból GeOGRE lesz.  ;D

Köszönettel!

2008. Január 11. - 14:09:00
Válasz #23
Nem elérhető

Bubee


Én is szeretnék javasolni valakit mindenképpen. Ő pont az ellenkezője lenne GeOGRE júzernek  ;D Mindenképpen szeretném ha felvennétek. Csak előbb meg kéne beszéljem vele a dolgot.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 11. - 14:55:14
Válasz #24
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

Szedheti nő vagy 18 év alatti személy?

Nem szedése nőknek nem javasolt és csak 21 év feletti férfi sportolóknak készült ez a kiegészítő.

Jajjjjjj ne mi ez az igazságtalanság  :-O ????...   Akkor én már nem is jelenkezhetek  :-[ :'( :'(?
nem lehetne kivételt tenni most ,mondjuk egy : "hogyan hat a női szervezetre az előírás szerint nem szedhető termék" tesztet indítva hmmm  ? ;D ;D ;D


Ha doppingellenőrzött sportoló vagyok akkor használhatom ezt a kiegészítőt?

A kiegészítő hatóanyagai közül némelyiket tilthatják sportági hatóságok, továbbá potens hatása a szervezetre olyan, ami miatt hamis doppingtesztet okozhat, ezért nem javasolt a szedése doppingellenörzött sportolóknak.
 
Én készülök versenyre ,de ott nem lesz doppigteszt ha minden igaz  ;D .








2008. Január 11. - 15:53:08
Válasz #25
Nem elérhető

fastor


Jana is jelentkezett így megkérdezem hogy esetleg 18 éves is jelentkezhet? ::)
elvileg nekem is lessz dopping tesztem kövi versenyen de az összel lessz szal addig kiürül nem? gondolom igen de azért megkérdeztem
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 11. - 16:34:38
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


3. A teszt terméket ki is postázzuk.

Vááá, éljen, éljen, még sosenemse teszteltem, remélem benne leszek a "kis" csapatban  @:-)

2008. Január 11. - 16:47:19
Válasz #27
Nem elérhető

fastor


hopp én közben jelentkeznék ;D
elolvastam hog az elején írtad a 18 at, én a terméknél olvastam a 21 et azért kérdeztem:P
szal 18 éves vagyok, 3 év edzésmultal, 192 centi magas 74 kiló szálkásan, most kezdtem a tömegelést 2 hete:D
eddig felszaladt 3 kiló.
kell még valmi infó?
elöre is köszönöm
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 11. - 17:33:26
Válasz #28
Nem elérhető

RolandFi


Szevasztok!
Mi ez  a teszt és miről is van szó??Kapunk ingyé Superdrolt?

2008. Január 11. - 17:55:41
Válasz #29
Nem elérhető

Jordan


hát Jordan.... apámra ütöttem  @-o  ő 193.. remélem én már ennél magasabb nem leszek  ;D

Én túlléptem a fateron!  8)
A fater 165, én 170cm magas, vagyis inkább alacsony vagyok!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)