2024. Április 28. - 01:50:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2494928 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2018. Január 24. - 11:20:51
Válasz #10755
Nem elérhető

endokrin1


Úgy látom az anyagcseréd rendben. Gondolom nagy hízásod nem lehetett rövid idő alatt. A TSH-t a rendszertelen alvás is kibillentheti.Tüneteid nem utalnak alulműködésre.
Ha gondolod kipróbálhatod a pajzskomplexet,sok értékes vitamin van benne.Bármelyik patikába lehet kapni. Én magam is szedem.

2018. Január 24. - 15:45:18
Válasz #10756
Nem elérhető

Gyuf


Srácok!

Összetudnátok nekem írni akkor miket nézessek meg szűk 2hét múlva? Illetve amit most nézettettem meg, azt ismételjük meg még egyszer? Ma már csinálom a pct-t, szóval olyan magas értékek már biztos nem lesznek.
Köszi :)  :-){

2018. Január 24. - 22:28:07
Válasz #10757
Nem elérhető

endokrin1


Leírnám én ha nem baj...
-LH
-FSH
-Ösztradiol
-Testosteron (aktív,szabad)
-SHBG (Szexuál hormon kötő fehérje)
-TSH,T3,T4
_____________
-Gamma GT
-Alkálikus foszfatáz
-Bilirubin
-eGFR
-GFR-EPI
-Laktát-Dehidrogenáz
-HDL-LDL koleszterin
-Vércukor


Bár létezik olyan hogy 24 órás szteroid hormon vizsgálat 52.000 forintért nem tudom megéri-e vagy hogy mennyire pontos. Egy kúra után a fentieket kellene megnézni. Bár megjegyzem egy orvos ezt ingyen kiírná TB-re,a synlabnál ez drága.

2018. Január 25. - 09:08:30
Válasz #10758
Nem elérhető

Gyuf


Leírnám én ha nem baj...
-LH
-FSH
-Ösztradiol
-Testosteron (aktív,szabad)
-SHBG (Szexuál hormon kötő fehérje)
-TSH,T3,T4
_____________
-Gamma GT
-Alkálikus foszfatáz
-Bilirubin
-eGFR
-GFR-EPI
-Laktát-Dehidrogenáz
-HDL-LDL koleszterin
-Vércukor


Bár létezik olyan hogy 24 órás szteroid hormon vizsgálat 52.000 forintért nem tudom megéri-e vagy hogy mennyire pontos. Egy kúra után a fentieket kellene megnézni. Bár megjegyzem egy orvos ezt ingyen kiírná TB-re,a synlabnál ez drága.

Dehogy baj , hogy leírtad. Köszönöm :)  :-){

2018. Január 25. - 10:09:36
Válasz #10759
Nem elérhető

Gyuf


Leírnám én ha nem baj...
-LH
-FSH
-Ösztradiol
-Testosteron (aktív,szabad)
-SHBG (Szexuál hormon kötő fehérje)
-TSH,T3,T4
_____________
-Gamma GT
-Alkálikus foszfatáz
-Bilirubin
-eGFR
-GFR-EPI
-Laktát-Dehidrogenáz
-HDL-LDL koleszterin
-Vércukor


Bár létezik olyan hogy 24 órás szteroid hormon vizsgálat 52.000 forintért nem tudom megéri-e vagy hogy mennyire pontos. Egy kúra után a fentieket kellene megnézni. Bár megjegyzem egy orvos ezt ingyen kiírná TB-re,a synlabnál ez drága.

Dehogy baj , hogy leírtad. Köszönöm :)  :-){
15ezerbe fog kerülni, megnéztem az árlistát
Viszont ha itt se derül ki semmi, hogy mi az ami "felzabálja",vagy mi az ami miatt nem működik akkor hogyan tovább?

2018. Január 25. - 10:39:02
Válasz #10760
Nem elérhető

G


Leírnám én ha nem baj...
-LH
-FSH
-Ösztradiol
-Testosteron (aktív,szabad)
-SHBG (Szexuál hormon kötő fehérje)
-TSH,T3,T4
_____________
-Gamma GT
-Alkálikus foszfatáz
-Bilirubin
-eGFR
-GFR-EPI
-Laktát-Dehidrogenáz
-HDL-LDL koleszterin
-Vércukor


Bár létezik olyan hogy 24 órás szteroid hormon vizsgálat 52.000 forintért nem tudom megéri-e vagy hogy mennyire pontos. Egy kúra után a fentieket kellene megnézni. Bár megjegyzem egy orvos ezt ingyen kiírná TB-re,a synlabnál ez drága.

Dehogy baj , hogy leírtad. Köszönöm :)  :-){
15ezerbe fog kerülni, megnéztem az árlistát
Viszont ha itt se derül ki semmi, hogy mi az ami "felzabálja",vagy mi az ami miatt nem működik akkor hogyan tovább?

általános egészségi állapotra egy nagyvérkép abban szerintem minden fontos benne van, plussz amit még leírtak ezen felül ami még szerintem hasznos lehet
prolaktin
Kortizol
DHT (ide tűnhet el még a szabad tesztoszteron)
a T3 csak szerintem önmagában is elég mert ha az normál az összes többi normál lesz
Hemoglobin a1c
b12 vitamin
d vitamin

2018. Január 25. - 10:51:49
Válasz #10761
Nem elérhető

Gyuf


Leírnám én ha nem baj...
-LH
-FSH
-Ösztradiol
-Testosteron (aktív,szabad)
-SHBG (Szexuál hormon kötő fehérje)
-TSH,T3,T4
_____________
-Gamma GT
-Alkálikus foszfatáz
-Bilirubin
-eGFR
-GFR-EPI
-Laktát-Dehidrogenáz
-HDL-LDL koleszterin
-Vércukor


Bár létezik olyan hogy 24 órás szteroid hormon vizsgálat 52.000 forintért nem tudom megéri-e vagy hogy mennyire pontos. Egy kúra után a fentieket kellene megnézni. Bár megjegyzem egy orvos ezt ingyen kiírná TB-re,a synlabnál ez drága.

Dehogy baj , hogy leírtad. Köszönöm :)  :-){
15ezerbe fog kerülni, megnéztem az árlistát
Viszont ha itt se derül ki semmi, hogy mi az ami "felzabálja",vagy mi az ami miatt nem működik akkor hogyan tovább?

általános egészségi állapotra egy nagyvérkép abban szerintem minden fontos benne van, plussz amit még leírtak ezen felül ami még szerintem hasznos lehet
prolaktin
Kortizol
DHT (ide tűnhet el még a szabad tesztoszteron)
a T3 csak szerintem önmagában is elég mert ha az normál az összes többi normál lesz
Hemoglobin a1c
b12 vitamin
d vitamin
DHT nem találok a listában. Dihidrotesztoszteron néven sincs

2018. Január 25. - 11:31:44
Válasz #10762
Nem elérhető

Gyuf


Viszont mivel 'endokrin1' kérted a HDL és egyéb dolgokat, amik benne vannak egy vérképben, feltöltöm azt is mert azon megvan amit 1 hete csináltattam.
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/01/25/124IMG_1193.jpg
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/01/25/542IMG_1194.jpg

2018. Január 25. - 12:53:10
Válasz #10763
Nem elérhető

endokrin1


Teljesen jó a leleted ahogy nézem,de azért megnézheted még egyszer a biztonság kedvéért.
Van DHT a synlab listában,alul az endokrin részben,7000 forint és 20 nap az értékelési ideje.

2018. Január 25. - 21:47:34
Válasz #10764
Nem elérhető

Gyuf


Teljesen jó a leleted ahogy nézem,de azért megnézheted még egyszer a biztonság kedvéért.
Van DHT a synlab listában,alul az endokrin részben,7000 forint és 20 nap az értékelési ideje.
Igen tervbe van hogy újra megnézzük, a beutaló már megvan, mert ismerősöm a doki asszisztense és elküldött mert a vas értéke nem tetszett neki hogy annyira lent van.
hát remélem ha mindent megcsináltatok előrébb leszek.
Akárkit kérdeztem, senki nem tudja miért nem reagálok

2018. Január 25. - 23:43:45
Válasz #10765
Nem elérhető

Theodoro


Sziasztok,stanábol melyik gyárto ami müködik mostanába?

2018. Január 26. - 11:07:45
Válasz #10766
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok,stanábol melyik gyárto ami müködik mostanába?
postaládát üríts  :-){

2018. Január 26. - 19:21:39
Válasz #10767
Nem elérhető

Theodoro


megtörtént....

2018. Január 27. - 18:54:26
Válasz #10768
Nem elérhető

Eliteboy


Elég sokan kérdeztétek milyen a SIS labs. Inkább már leírom itt... Propi,masteron,szemes stana megy. Nem gyullad, erőbe sokat hozott, súly csak minőségbe jött. víz semmi. erek sokkal jobban kijöttek.Biztos van még jó gyártó,nekem ez bevált eddig ugyhogy maradok. angliában is elég népszerüek a sis cuccok,nem hiszem hogy a többi termékével probléma lenne

2018. Február 02. - 13:31:04
Válasz #10769
Nem elérhető

Blueeyed


Sziasztok

Már jó pár éves edzés múltal , most jutottam el oda hogy meglépném az első kúrám. Elolvastam az előttem kérdezők írásait ,de gondoltam mégis jobb ha magam teszem fel azokat a kérdéseket ,amik foglalkoztatnak. Nyilván mindenki törekszik arra , hogy növelje a teljesítményét ,magához képest mindenképpen ha másokhoz nem is, ezért nagy eséllyel , nincs az "egy kúra". Érdemes-e ilyen esetben szemessel kipróbálni , mi is ez? Tudom a hordozó anyagok stb miatt jobban üti a vesét/májat, de nem tudom mi az általános tapasztalat. Gyengébb Anavar adná magát, de ellene szól hogy állítólag jóval drágább mint hasonló társai ,ráadásul ember legyen a talpán aki talál olyat ami működik is rendesen. Sok érvet hallottam kezdésnek a sima Test. Propianát mellett. Gyorsan kiderül ha valami nem oké, gyorsan ki is ürül, jól adagolható, nem szemes. Hátránya viszont hogy eddig még sohasem szúrtam magam, és ennél 2-30naponta kellene. Enantát ebből a szempontból könnyebben kezelhető, de lassan ürül/hat Propi társához képest. Ti mit javasolnátok? Tudom nem egy orvosi gárda ül a monitor túloldalán , de többetek átlátja ezt. Korom 30, étel +pihenés+ vita, ásványi anyagok ,izület védő stb természetesen tartva ,amennyire ez lehet ezen a szinten, de ez persze alap.