2024. Május 09. - 10:52:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Berkes Laci Felkészülése a 2007-es Ausztria Kupára!  (Megtekintve 24300 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 26. - 18:32:09
Válasz #15
Nem elérhető

tomi


kis kép egy nagy emberről... :D jó a beszámoló Laci, így tovább!
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 26. - 20:29:58
Válasz #16
Nem elérhető

Kola


ez kemény lesz lackó... :-)!
aztán mindent bele... ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 27. - 10:18:26
Válasz #17
Nem elérhető

ati75


Laci!
Mindent bele, még 2 és fél hét van a versenyig!Nem számít a fáradtság vagy a kimerültség, most kell még rápakolni 110%-ot!!!! Úgyis tudod, hogy semmi nem számít, csak az hogy "mennyit nyomsz fekve és mekkora a karod"!!  ;D =/+' d:)

2007. Szeptember 27. - 10:49:22
Válasz #18
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. Szeptember 28. - 20:05:12
Válasz #19
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szevasztok!!!

Pár szó a kajálásomról ebben a 4hétben.
A diéta normál esetben 12hét de merészen 8-ra röviditettem, kicsit féltem, hogy kevés lessz.
Mivel előtte nem követtem a diétát, mindenevő voltam a szervezetem már aminimális megvonásokra is jól reagált.
A legfontosabb a rendszeresség volt, heti 5 szilárd kaja+2-3 turmix(Nitro-Tech).
Nagy titkok nincsenek a szénhidrátbevitelre én is rizst használok+napi egyszer rizstészta(imádom).
Persze, hogy könyebben csússzon még egy kevés zöldség(uborka, paradicsom natúran)
A hús főleg marha(hátszin, mert a bélszint a magamfajta csóró rendőr nem tudja megfizetni ;D ).
Néha harapok Eszti csirkéjéből is egy keveset ő azt favorizálja, nekem bejött a marha talán a 0-ás vércsoportom miatt, talán mert lasabban szalad át rajtam.
A cukros üdítők is kiesnek, csak néhány édesítőszeres lötty, meg energiaitalok néha bejátszhatnak.
Kétnaponta még talán egy almával is jutalmazom magam, ha jót edzettem(a jutalmazás fontos, legyetek jó gazdái a testeteknek)
A lényeg ebben a  hétben is a fokozatosság a kalóriák leépítésében, hirtelen nem szabad mert a szervezet bepánikol.
A sót eszembe se jut még itt elvenni, persze nem sózok túl semmit(csak az íze miatt.
Reggelire néha eszek tojásfehérjét kb 10barabot, sárgája semmi!
Ezek mentek nálam kajaként az első 4hétbe.

Pár kép szemléltetni a 3. hétről az edzésnaplómból, megindult a változás!

2007. Szeptember 28. - 20:14:24
Válasz #20
Nem elérhető

fLeSs


Kéne nekem egy kis segítség hamár a diétáról okosítasz minket.  /:-) :-){ Én is épp diétázok, igaz már a végén vagyok. Azt vettem észre, hogy bizonyos kcal alatt már elkezdek leépülni (izmot vesztek), viszont érdekes, hogy az erőm még mindig nem csökkent. Viszont ezután nem sokkal meg is állt a fogyás, szóval most én azt gondolom, hogy még csökkentenem kéne a ch-n, viszont már túl alacsony a kcal, ezért a fehérjén vagy a zsíron emelnem kéne, szerinted melyiket emeljem? A zsír jelenleg nagyon minimális, a húst nem beleszámolva kb. napi 20 gr, a fehérje meg 3 gr/tskg (220-240 gr).
Mit mondasz?  d:)

2007. Szeptember 28. - 20:25:40
Válasz #21
Nem elérhető

tomi


Nagyon szimpatkus étrend. Vöröshús a király, meg a többi is amit írtál! Apropó, a felsálat, hogyan készíted el? Én ha steaknek csinálom nagyon rágós, viszont ha kuktában főzöm totál semmi íze nincs.
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 28. - 20:38:01
Válasz #22
Nem elérhető

szv


Bárcsak lehetnék ilyen "csóró rendőr" ;) HAJRÁ LACI !!! :-):-)::

2007. Szeptember 28. - 21:04:42
Válasz #23
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
szia Tomi!

Őszinte leszek: felsálat nem eszek mert rágós mindig nekem is! A kukta nem jutott eszembe!
A fehér-fekete pecsenyét pácolni szoktam tejbe, az kicsit megpuhítja! /7%
A Vöröshústól sokkal jobb a közérzetem diéta alatt!
Örülök, hogy tetszik a kajázás, évekig fejlesztettem. :-OO
 d:) 

2007. Szeptember 28. - 21:45:55
Válasz #24
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
FleSs!

Mást mondok! >:D

Szerintem a ch ne csökkentsd, hanem emeld meg az edzéseid intenzitását, hogy a szervezeted belendüljön és elégesse a maradék zsirt rajtad. Tudod a szénhidrátok a zsirok kemencéi.
Ha lecsőkkented a szénhidrátot, nem lesz erőd edzeni, és a zsirbontásig a szervezeted 3. energianyerési fázisáig el sem jutsz majd.
Edzés előtt vidd be a szénhidrátot, ne félj tőle, el fogod égetni(pl: emeld az aerobot).

 d:)

2007. Szeptember 28. - 21:51:53
Válasz #25
Nem elérhető

tomi


Laci leírom a kuktás módszert, elég prosztó, de hatásos: fogsz egy kuktát, öntessz bele félig forróvizet, belehajítod a marhahúst (1az 1be, nem kell szarakodni a szeleteléssel) mellé öntessz fél zacskó fűszert, vagy amit akarsz, lezárod és 1 órát hagyod hagy döngesse magából a gőzt. Kinyitásnál vigyázz, ha nincs rajtad a SWAT-os cucc. Ha rajtad van ki se nyisd a kuktát, csak edd meg. :D:D:D sok sikert
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 28. - 22:13:01
Válasz #26
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Köszi Tomi!!  <:-)

Kipróbálom, és elmondom mi lett belőle!
Imádok kotyvasztani, csak utánna robbanás van a konyhába, és az én Xénán leharapja a fejem. :-Đ
Ezért aztán valóban S.W.A.T.-os cuccba kell öltöznöm  @-o
Ha tudnád azért is mit kapok ha a tápkieges dobozokat nem rakom vissza a kiindulási pozícióba, főleg most ő is fogyaszt velem együtt  8-).
Jó éjszakát, most átlépek egy párhuzamos dimenzióba!
 d:)

2007. Szeptember 28. - 22:42:13
Válasz #27
Nem elérhető

fLeSs


FleSs!

Mást mondok! >:D

Szerintem a ch ne csökkentsd, hanem emeld meg az edzéseid intenzitását, hogy a szervezeted belendüljön és elégesse a maradék zsirt rajtad. Tudod a szénhidrátok a zsirok kemencéi.
Ha lecsőkkented a szénhidrátot, nem lesz erőd edzeni, és a zsirbontásig a szervezeted 3. energianyerési fázisáig el sem jutsz majd.
Edzés előtt vidd be a szénhidrátot, ne félj tőle, el fogod égetni(pl: emeld az aerobot).

 d:)
Köszi a tanácsot. Viszont vmit mindenképpen emelnem kell, mert elkezdtem elfogyni. És ez a kérdés, hogy a fehérjét vagy a zsírt?

2007. Szeptember 28. - 22:44:25
Válasz #28
Nem elérhető

tomi


És az igazi igénytelenség, ha még a rizset is bedobod a hús mellé!!! Ezt már csak extrém-igénytelen embereknek ajánlom, mint én.  /:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 29. - 00:50:28
Válasz #29
Nem elérhető

parrre


Azt hiszem egy fontos, már-már méltatlanul mellőzött kérdéskört fogok itt feszegetni.


MÉÉÉRETEKET!!!  MÉÉÉRETEKET!!!  8-) ;D

Ja és mindent bele !  d:) /:-) :-!