2024. Április 28. - 21:23:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fitness minden mennyiségben  (Megtekintve 92841 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 12. - 21:21:50
Válasz #30
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Másfél,kétóra hossza,mert annak idején ezekből egy vágottabb promociós anyag lett. Sajnos nem hatalmaztak fel arra hogy ezeket bárhová is felhasználhassam. Ez érthető.

A verseny meglesz egyszer...talán nem is olyan sokára. ;)


2007. December 12. - 22:14:22
Válasz #31
Nem elérhető

gurkha


Neked legyen igazad!!!!!!!!!

2007. December 13. - 19:57:13
Válasz #32
Nem elérhető

cukor


Szia Linda.
Azt szeretném kérdezni, h a verseny utáni időszakről és az étkezésről(falánkságról:)) hol lehet beszélgetni, veled vagy másokkal is?
Dórika

2007. December 16. - 08:20:20
Válasz #33
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ha személyesen Linda kell akkor a topicjában megtalálod: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=180.15#lastPost

...vagy ha csak úgy cseveghetnéked van,arra a chat topicot használjuk:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=186.450

Remélem tudtam segíteni!  ;)

2007. December 18. - 13:45:25
Válasz #34
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kamila Porczyk egyszerre volt IFBB profi fitness versenyző és IFF versenyző. Na erre varrjon ki-ki gombot. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IRFJRXbN6Cg

Vagy Marietta Zigalova is ezt az utat járja...járta:

http://www.youtube.com/watch?v=uJaKUP1OLaM    mint IFF


http://www.youtube.com/watch?v=r5R6UOagXdI    mint IFBB



2007. December 18. - 13:55:55
Válasz #35
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Méri Reni!!!!!!! 


http://www.youtube.com/watch?v=VrAJO-ZzT0w

 @:-) Łł= ;D


..ez pedig az egyik győztes gyaki volt most a junior vb-n: http://www.youtube.com/watch?v=PkTfxnzc_cE


2007. December 18. - 22:00:07
Válasz #36
Nem elérhető

gurkha


Reni most a V.B.-én is nagyon jó volt!! Én speciel a Viki elé raktam volna ha pontozok,mert a Viki nagyon elkészült az erejével!! A gyakija egyharmadátol valami nem stimmelt vele! Túl nagy volt a nyomás rajta,(ott voltam velük a V.B.alatt a szinfalak mögött végig és látszott rajta hogy nagyon-nagyon izgul) ő bizony győzni jött! Nembaj majd jövőre sokkal jobb lesz!!! Szegény ahogy lejött az eredmény hirdetés után abba akarta hagyni,de hálistennek az esti banketten már átértékelte a dolgot és azt mondta hogy csakazértis megmutatja!!!!!!  Na,ez a sportember!!!!

2007. December 18. - 23:06:31
Válasz #37
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szia Linda.
Azt szeretném kérdezni, h a verseny utáni időszakről és az étkezésről(falánkságról:)) hol lehet beszélgetni, veled vagy másokkal is?

Szióka!

bárhol kérdezhetsz nyugodtan  ;) , illetve velem akár még személyesen is tudsz beszélgetni .....a Lurdy házban az Extremefit üzletben megtalálsz  :) ;).

2007. December 19. - 13:51:42
Válasz #38
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Reni most a V.B.-én is nagyon jó volt!! Én speciel a Viki elé raktam volna ha pontozok,mert a Viki nagyon elkészült az erejével!! A gyakija egyharmadátol valami nem stimmelt vele! Túl nagy volt a nyomás rajta,(ott voltam velük a V.B.alatt a szinfalak mögött végig és látszott rajta hogy nagyon-nagyon izgul) ő bizony győzni jött! Nembaj majd jövőre sokkal jobb lesz!!! Szegény ahogy lejött az eredmény hirdetés után abba akarta hagyni,de hálistennek az esti banketten már átértékelte a dolgot és azt mondta hogy csakazértis megmutatja!!!!!!  Na,ez a sportember!!!!

Igen a Viki elkészült az erejével a végére.De összességében szerintem egy nagyon jó versenyző. Asszem neki volt egy rundel szuplé-flik-zsugorszaltó sora. Akkor volt csak részemről:  :-O Írtam egy privátot is neked.

2007. December 19. - 13:56:51
Válasz #39
Nem elérhető

gurkha


Hali!Nem jött a privimbe semmi!!!Küld inkább ide:rigogurkha@gmail.com.Köszi.

2007. December 19. - 19:01:40
Válasz #40
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Már nem kell...látom az emilcímedből hogy ki vagy. Csak egy kérdés volt...de mostmár oké.  ;D

2007. December 19. - 19:24:48
Válasz #41
Nem elérhető

gurkha


Látom nem túl nagy az öröm.....Mindegy,én vállalom a döntéseimért a felelősséget,aki meg úgy érzi hogy jobban tudja csinálni akkor álljon a helyemre...
Üdv!

2007. December 19. - 20:42:00
Válasz #42
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Csupán arról van szó hogy nem tudtam hogy kivel vitatom meg a dolgokat.De mostmár az emiledből látom. Csak ennyi!
Nálam aki gyerkőcökkel foglalkozik és még szereti is őket az maximális tiszteletet érdemel!!!  :-){

Senki nem vonta és nem is vonja kétségbe a döntéseid helyességét.
Beszélgessünk még majd a kiccsajokról. Szeretem ezt a topicot...és tényleg örülök hogy erről a részéről is tudok valakivel eszmét cserélni.  :-)!

2007. December 19. - 20:54:06
Válasz #43
Nem elérhető

Jordan


Csupán arról van szó hogy nem tudtam hogy kivel vitatom meg a dolgokat.De mostmár az emiledből látom. Csak ennyi!
Nálam aki gyerkőcökkel foglalkozik és még szereti is őket az maximális tiszteletet érdemel!!!  :-){

Senki nem vonta és nem is vonja kétségbe a döntéseid helyességét.
Beszélgessünk még majd a kiccsajokról. Szeretem ezt a topicot...és tényleg örülök hogy erről a részéről is tudok valakivel eszmét cserélni.  :-)!

Remélem ezt nem látja egy rendor sem!  d:) Még rosszra gondolnának!  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. December 19. - 21:26:44
Válasz #44
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jooordan  :-/-(-:


De elmesélem az utolsó fitness versenyem sztoriját bár vannak akik ismerik már. 2004-ben miután fitnessben megnyertem a magyar bajnokságot majd utána a magyar kupát ( így volt ) ;D, bekerültem a válogatottba amely utazott az IFBB eb-re. A súlyomat az előző évhez hasonlóan mint Kormos Zolinál 77 kilóra kellett belőnöm  mert az akkori szabály ezt diktálta.Tudtam hogy gyakiban tudok annyit mint az akkori világbajnok Frantisek Bartos. Csakhogy amikor odakint Portugáliában megkezdődött a mérlegelés...bizony megtudtam milyen savanyú is a szőlő. Levetkőztünk pózgatyára...persze mindenki méregette a másikat...a vezetés egyértelműen azt mondta hogy testfordulóban nincs ellenfelem. Nagy levegőt vettem és ráálltam a mérlegre.Imádkoztam hogy meglegyen a 77 kg. A mérleg 76 kiló akárhány dekát mutatott...erre Axel az osztrák szövetség elnöke odalépett és lehúzta a mérleg nyelvét 72 kilóra.Azt mondta:"Ennyi lehetsz! Így nem versenyezhetsz mert túl izmos vagy!" Meg sem várták hogy magamhoz térjek paff már rá is nyomták a nevezési lapomra a "diszkvalifikálva" bélyegzőt. Egy világ dőlt össze bennem...erre készültem egy évet...és így ér véget. Közölték velem hogy volt egy szabálymódosítás nemrég és miért nem néztünk utána. Felvetettem hogy ezt nem kellett volna hivatalos levélben közölni a magyar szövetséggel? Erre nem jött válasz csak hogy jobban kellett volna tanulmányoznom az internetet. Szét akartam robbanni,nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek...aznap magambafordultam és kikészültem. Reggel átértékeltem mindent és segítettem a lányoknak amiben tudtam. Megnézve a versenyt egyértelműen a dobogón lettem volna.
Ezekután megfogadtam hogy semmilyen ifbb rendezvényen nem indulok.Ismét egy átértékelés következett és édesanyám mondását szem előtt tartva (ha megdobnak kővel,dobd vissza kenyérrel) segítettem és segítem az mtfsz munkáját a mai napig.Nem miattuk hanem a versenyzők miatt. Hogy kit kellett volna akkor felelősségre vonnom? Nem tudom és nem is lenne értelme ezen filózni,mert visszacsinálni már nem lehet.


Egy apró megjegyzés: Abban az évben ott Szántai Dóri ezüstérmes lett. Tehát Dóri bármelyik szövetségnél megállná a helyét.