2024. Május 18. - 03:45:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fehérjeháztartás  (Megtekintve 42908 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 24. - 12:22:55
Válasz #60
Nem elérhető

Seth


u.i.: És Bill azt is mondta hogy 1971 ben úgy nerte meg a Universe-t, hogy nem csak hogy vegetáriánus volt, de nem használt szteroidokat sem... hm... hm... ha ez igaz jó kis genetikája lehet az öregnek! :-){

2008. Január 24. - 15:18:53
Válasz #61
Nem elérhető

sixooshu


lawes, Seth, gratulálok, mindketten helyesen tippeltetek következtettetek. Lalika, te csak a savót találtad el.

Mellékelek egy kicsit bővebb táblázatot. ha van rá igény, csinálok egyet a gabonafélék és hüvelyesek aminoprofiljával is. de arra várni kell kicsit, mer hiperbrutál szigorlatom lesz hétfőn.

http://indafoto.hu/sixooshu/image/396565-4e70c67f/details/xl       (a kép eredeti helye)


2008. Január 24. - 17:38:33
Válasz #62
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Húst hússal lehet építeni. Az ember mindenevő, és nem növényevő. Ennyi. De a kérdés jogos, és sztem nincs vegetáriánus testépítő. Bár hallottam egyszer hogy valami Steve Namat nevű srác.. nemtudom igaz-e  :-}  ;D
Így van!

Csatlakoztam a vegetáriánus mozgalomhoz!!!  /7%




Viszont hallottam egy nyúlról akit meg húsevésen kaptak... ;D

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 24. - 21:12:46
Válasz #63
Nem elérhető

L


u.i.: És Bill azt is mondta hogy 1971 ben úgy nerte meg a Universe-t, hogy nem csak hogy vegetáriánus volt, de nem használt szteroidokat sem... hm... hm... ha ez igaz jó kis genetikája lehet az öregnek! :-){

Hehehe...ez nem a humor topicba készült? ;D ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 24. - 22:03:01
Válasz #64
Nem elérhető

parrre



Viszont hallottam egy nyúlról akit meg húsevésen kaptak... ;D


Má megin ezek a nyulak ! Nem lesz ennek jó vége !   :-/-- :-/-- :-/--

 @-o

2008. Január 24. - 22:38:34
Válasz #65
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member

Viszont hallottam egy nyúlról akit meg húsevésen kaptak... ;D


Má megin ezek a nyulak ! Nem lesz ennek jó vége !   :-/-- :-/-- :-/--

 @-o
Jól van na...hazudtam nyúllal kapcsolatban...

Íme az igazság...

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 26. - 12:38:13
Válasz #66
Nem elérhető

parrre



Viszont hallottam egy nyúlról akit meg húsevésen kaptak... ;D


Má megin ezek a nyulak ! Nem lesz ennek jó vége !   :-/-- :-/-- :-/--

 @-o
Jól van na...hazudtam nyúllal kapcsolatban...

Íme az igazság...



 Łł= Łł= Łł=

2008. Január 29. - 01:53:46
Válasz #67
Nem elérhető

Ikaros


A rengeteg bajnok közül mindössze 3-at tudunk aki vega?!?!?! Ez nagyon kicsi arány. Na jó, ha valaki vega és testépítő, akkor leírhatná a tapasztalatait... Szívesen elolvasnám!
Ikaros, aki ezúttal nem repül közel a naphoz!

2008. Január 29. - 06:45:31
Válasz #68
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...attól hogy nem tudunk róla még lehet. Én is elég szélsőségesnek számítok...lehet hogy egyedülálló vagyok a világon?  @-o ;D

Ausztriában van egy testépítő faszi aki zsírdiétával készül. Ez halál komoly...van honlapja is..és nem is rossz a fazon.Egy osztrák rajongó hívta fel a figyelmet rá.  ::)

Majd előkeresem kiaz.

2008. Január 29. - 10:24:40
Válasz #69
Nem elérhető

Johnnyx


Találtam egy ide kívánkozó táblázatot. Ez eredetileg a Syntha-6 komponenseihez készült, de némi megszorítással alkalmozható általánosságban. Az egyes fehérjefajták felszívódási idejét mutatja. A tejsavó izolátum minimum 2 órás felszívódási ideje engem elsőre meglepett, de nyílván azért lehet, mert a többi komponens lassítja a felszívódását.
Azért hasznos lenne tisztázni, hogy vajon milyen gyorsan szívódnak fel az egyes fehérjék.
Egyetek zabot!

2008. Január 29. - 22:37:19
Válasz #70
Nem elérhető

Ikaros


A bodyboltok polcain a tejsavófehérjék vannak többnyire. A tömegnövelőkbe is ezt tesznek. A tojásfehérjéről azt hallottam, hogy jobb az aminosav összetétele, azonban kevés információim vannak róla. Szerintetek melyik a jobb?
Ikaros, aki ezúttal nem repül közel a naphoz!

2008. Február 04. - 15:56:18
Válasz #71
Nem elérhető

bandus


A bodyboltok polcain a tejsavófehérjék vannak többnyire. A tömegnövelőkbe is ezt tesznek. A tojásfehérjéről azt hallottam, hogy jobb az aminosav összetétele, azonban kevés információim vannak róla. Szerintetek melyik a jobb?

én is úgy tudom, hogy a tojásfehérje komplexebb, viszont ezért nehezebben, és lassabban emészthető. talán azért nyomják annyira, mivel az ember főleg akkor issza a turmixot, amikor gyors felszívódású fehérjére van szüksége, pl reggel felkelés után, vagy edzés után. este jobb a lassú felszívódású kazein. a többi időpontban amikor fehérjére van szükséged, akkor meg eszel, szóval ezért használnak szerintem kevesen tojásfehérjét. ha pedig használ valaki, pl Bubee, akkor inkább tiszta tojásfehérje-levet. de ettől még jó választás lehet pl reggelire a zabpehelyre, ha spórolni akarsz. azthiszem olcsóbb mint a tejsavó fehérje.

javítsatok ki, ha rosszul tudom/gondolom :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 05. - 11:03:18
Válasz #72
Nem elérhető

sixooshu


Hát, szerintem a tojásfehérje egyáltalán nem nehezen emészthető. nekem az egyik kedvenc fehérjeforrásom (fehérjelé), a marhahús mellett.

2008. Február 05. - 11:05:24
Válasz #73
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hát, szerintem a tojásfehérje egyáltalán nem nehezen emészthető. nekem az egyik kedvenc fehérjeforrásom (fehérjelé), a marhahús mellett.

Good. Jó választás!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 05. - 11:08:46
Válasz #74
Nem elérhető

Bubee


Hát, szerintem a tojásfehérje egyáltalán nem nehezen emészthető. nekem az egyik kedvenc fehérjeforrásom (fehérjelé), a marhahús mellett.

Good. Jó választás!

Nem, kijavítalak ha megengeded  >:D A LEGJOBB választás  >:D  ;D  --) Főleg fuvaroslovaknak  !+"%  Łł=
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index