2024. Április 27. - 12:18:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lalika85 Evolúciója  (Megtekintve 76891 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 06. - 09:05:27
Válasz #15
Nem elérhető

Lalika85


A tánc az munka!! Nem pedig szórakozás. Van egy nagyon jó lehetőségem.
Sok pénzt lehet vele keresni. Nem mint szórakozásra gondoltam. Elösszőr magyarországon,majd külföldön.
Eddig is rengeteg munkám van benne és még nagyon messze a cél. Nem csak testépítésileg,hanem nyújtásilag is,meg tánc tudásilag is.

A strandot se értsétek félre!Mindig utáltam kimenni a strandra,mert szégyeltem ott magamat.
Ezért nyaranta max.3 szor mentem ki,pedig biztosan jó dolog másoknak.
Ezt a szégyenkezést és kisebbrendűségű érzéseimet szeretném legyőzni.

Az étkezéssl,meg azért foglakozom ennyit,mert mint már írtam, mindig dagadt kis gyerek voltam.
Édesapám is dagadt,olyan mint egy 9 hónapos terhes nő. Ezért nekem küzdenem kell,hogy ezt elkerüljem.
Másodszor, meg a testépítésnek kb. 70%-a múlik az étkezésen és szerintem ez elég komoly indok!
Harmadszor,meg ha valamit lehet még jobban csinálni,mint eddig csináltam, akkor keresem a fejlődéshez vezető utat és javítok a hibáimon.
Negyedszer, meg nagyon fontos nekem az egészséges élet és ebbe szintén nagyon fontos az étkezés.

Az értelme:
HA megfelelően táplálkozom és hozzá a legjobb kiegészítőket használom,na meg természetesen edzem rendesen,nyújtok akkor valőszínűleg olyan növekedést és változást fogok elérni,amilyet szeretnék és ezt ráadásul rövidebb időn belül.

Elkészült az étkezésem,de még így sem szabad befejezni az információ kutatást....
Én folyamatosan olvasok továbbra is és megosztom veled-veletek a hasznos információkat.

Remélem sikerült válaszolnom rendesen a kérdésedre.




Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 06. - 10:27:27
Válasz #16
Nem elérhető

zotja


nyugi nem kell elmagyarázni hogy az étkezés miért fontos ....de nem fogtad fel mire gondoltam. hajrá  :-)!

2008. Január 06. - 11:29:40
Válasz #17
Nem elérhető

L


táncolni meg strandra járni ? amugy nem tudom miért sza*akodol ennyit már megbocsáss az étkezéseddel?! minden informáciod meggvan. te meg már vagy 2 hónapjja azt tervezed mit akarsz enni..közben tervezgeted mit eszel és ezealatt a legjobb kiegeket tolod. ennek mi értelme? bocs ha durva voltam vagy vmi

????...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 06. - 13:14:17
Válasz #18
Nem elérhető

kovpeter


táncolni meg strandra járni ? amugy nem tudom miért sza*akodol ennyit már megbocsáss az étkezéseddel?! minden informáciod meggvan. te meg már vagy 2 hónapjja azt tervezed mit akarsz enni..közben tervezgeted mit eszel és ezealatt a legjobb kiegeket tolod. ennek mi értelme? bocs ha durva voltam vagy vmi

Öö, ezzel nem értek egyet. Lali nem csak tervezgeti, hogy mit fog enni, hanem már egy jó ideje "testépítő koszton" él.  :) Persze voltak hibák az étrendjében, de ezek javította(és folyamatosan finomítja) a fórumon kapott építő jellegű kritikák alapján.

2008. Január 06. - 13:32:13
Válasz #19
Nem elérhető

The Rock


Gyrünk Lalika, tetszik a hozzáállásod és sok sikert kívánok!!!  ;-oo-; @:-)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 06. - 13:38:18
Válasz #20
Nem elérhető

Lalika85


Köszönöm a bíztatást. Igyekszem nagyon.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 06. - 14:25:29
Válasz #21
Nem elérhető

petike_18


Sok ideje figyelem a fórumot az elején nem tudtam hova tenni Lalikát, de most abszolút jól viszonyulok hozzá...látszik hogy nagyon akar, még jobban és jobban fejlődni illetve tökéletesíteni a technikát tökéletesíteni a kaját, bár ez ritkán elég nehezen megy ;) de szerintem itt az akarást kéne észrevenni és becsülni és talán Lalika akadozásain ( amik mára egyre ritkábbak  :-)!) ezeken a fórumra érkező teljesen kezdő de testüket és életüket egészségessé tenni akaró emberek nagyon sokat tanulhatnak! És ha esetleg nem mernek feltenni egy kérdést mert a másik oldalon már egyszer nagyon csúnyán lehurrogták érte de nem ment el a kedve idejön és körülnéz olvasgat bejegyzéseket akkor sok kérdésére választ talál és látja hogy milyen barátságos a  közeg  :)
lehet ez kicsit hosszú lesz de..
most hogy olvasod arnold könyvét biztos fogsz azzal találkozni amit arnold mondott "ahova az elme megy, oda követi a test is", szóval Lalika képzeld el magadat mint szálkás, szimmetrikus, táncos vagy aki éppen külföldön keres egy valag pénzt ezzel és miután elképzelted akárhányszor lemész a terembe a cél lebegjen a szemed előtt hogy a mai nap miként fog ehhez az álomhoz illetve célhoz közelebb hozni..rendesen ettem? igen mindent beleadtam edzésen? igen pihenek eleget? igen akkor a mai napból mindent kihoztam hogy közelebb kerüljek az álmomhoz és ahogy látod a fejlődést az még jobban inspirálni fog hogy mindennaphoz így állj hozzá. Azokkal az emberekkel meg ne foglalkozz aki hátráltatni akar a cél elérésben. "impotens leszel" "mi a f*szé nem jössz bulizni jóh lesz haggyad már azt a gyúrást nem árt meg" "gyere el szívni velünk nézd meg milyen fasza röhögés lesz.." (persze azt nem tudják hogy ilyenkor mi megy végbe a szervezetben ha jól leissza magát vagy jól beszív és az egy testépítőnek vagy csak az egészségével törődő és izmosodni vágyó embernek micsoda rombolást csinál és keményt munkát b@sz el) meg ezekhez hasonló negatív szövegeket engedd el a füled mellett.. te már ilyen fiatalon is megtanulsz célokat felállítani és küzdeni hogy elérd őket..azok akik ilyeneket mondanak valószínűleg féltékenyek rád hogy neked vannak céljaid vannak az életben terveid vannak álmaid és ők azért isszák minden héten le magukat 3szor és a maradék négy napon azért szívják el az útmenti árkot is mert nem találják magukat nincsenek céljaik...de te Lalika különb vagy ennél...és téged egy nagyon erős dolog véd ez a sport amit itt mindannyian imádunk a testépítés és az ez iránti lelkesedésed véd meg ettől és segít téged jó emberré válni.
"Ha túl nagynak tűnik a lépés, ne félj megtenni, s közben gondolj arra: egy mély szakadékon sem lehet átugorni két kis lépéssel."

2008. Január 06. - 16:38:02
Válasz #22
Nem elérhető

The Rock


Korrekt hsz!!! Jár a K+  :-)!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 06. - 16:50:08
Válasz #23
Nem elérhető

hopika


A la Rock...+
Tényleg erről szól az egész. ;-oo-; :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 06. - 17:32:12
Válasz #24
Nem elérhető

Lalika85


Köszönöm az építő hozzászólást! Sokat olvastam én is más könyvekben erről   :)    (ezoterika)
Hamarosan nyitok még egy új topicot a minden másban amiben hasónlóak lesznek!!!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 06. - 22:37:28
Válasz #25
Nem elérhető

petike_18


Énis szoktam motiváció gyűjteni ilyen dolgokból meg sajnos mostanában a magánéletemben elég sok a sz@r így az edzésből próbálok erőt gyűjteni mert úgy vagyok vele hogy a súlyok mindig ott vannak velem ők nem csalnak meg ők nem nézik mennyi pénzed van, ők nem arra mennek hogy minél jobban kihasználhassák a helyzetüket hogy szereted őket.... ...bár az tény hogy a súlyoknak is van lyuk a közepükön:D @-o
"Ha túl nagynak tűnik a lépés, ne félj megtenni, s közben gondolj arra: egy mély szakadékon sem lehet átugorni két kis lépéssel."

2008. Január 06. - 23:52:10
Válasz #26
Nem elérhető

Lalika85


Engem is komoly dolgokon segítettek át a könyvek.
De szerencsére most már az edzés is segít.
Nincsenek nálam a jegyzeteim,de ha itt lesznek rakok fel pár gondolatot a topikba,amit nyitottam.

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=324.0
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 09. - 08:29:17
Válasz #27
Nem elérhető

Lalika85


Természetesen mellettem is áll egy személy aki megkönnyíti a dolgomat  8-)

Gondoltam megosztom veletek is.

Február 21.-én lesz 7 éve,hogy elviseli a dolgaimat  :-!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 09. - 08:30:46
Válasz #28
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 09. - 10:10:56
Válasz #29
Nem elérhető

L


Természetesen mellettem is áll egy személy aki megkönnyíti a dolgomat  8-)

Gondoltam megosztom veletek is.

Február 21.-én lesz 7 éve,hogy elviseli a dolgaimat  :-!

Ha, mindenben támogat akkor csak jó csaj lehet!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"