2024. Május 09. - 10:48:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lalika85 Evolúciója  (Megtekintve 77022 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 10. - 11:08:52
Válasz #300
Nem elérhető

God Vazzeg


"A kaszinózásnak megkell lenni...!"

lehet én vagyok szőke vagy ez vmi gyúrós kódnyelv, de nem értem  ????...

Én se értem, pedig "sötét"barna vagyok  ****:)))

2009. Szeptember 10. - 11:20:00
Válasz #301
Nem elérhető

FirstLady


Én értem... csak furcsa, hogy egy moderated státuszú júzer igyekszik rendet tenni... ::)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 10. - 11:26:41
Válasz #302
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én értem... csak furcsa, hogy egy moderated státuszú júzer igyekszik rendet tenni... ::)

Tündi-Bündi úgy is törölteti, ha nem tetszik neki.  ;D

2009. Szeptember 10. - 11:48:47
Válasz #303

Tündi-Bündi

Vendég
Én értem... csak furcsa, hogy egy moderated státuszú júzer igyekszik rendet tenni... ::)

Tündi-Bündi úgy is törölteti, ha nem tetszik neki.  ;D

lehet...és?most sem én térek el a topictól hanem pl te... én szerintem semmi rosszat "rendetlent" nem írtam... de ha igen ezer bocs.... ha ennyire zavar titeket, hogy itt vagyok majd nem leszek... ennyi  ;D

és nem véletlen, hogy nem téged kértelek a törlésre sem... vannak itt szimpibb moderátorok is szerencsére...  ****:)))))) olyanok, akikhez bizalommal lehet fordulni és akivel normálisan lehet beszélni... és nem sértegetnek nem flegmáznak... én szerintem még senkit nem sértegettem ezen az oldalon és nem is áll szándékomban... és lehet még itt offolni Lalit... de akkor már te is ugyan olyan szabálysértő leszel, mint akiket piszkálsz... inkább példát kéne mutatnod....

2009. Szeptember 10. - 12:09:23
Válasz #304

Torony

Vendég
Én értem... csak furcsa, hogy egy moderated státuszú júzer igyekszik rendet tenni... ::)

Tündi-Bündi úgy is törölteti, ha nem tetszik neki.  ;D

lehet...és?most sem én térek el a topictól hanem pl te... én szerintem semmi rosszat "rendetlent" nem írtam... de ha igen ezer bocs.... ha ennyire zavar titeket, hogy itt vagyok majd nem leszek... ennyi  ;D

és nem véletlen, hogy nem téged kértelek a törlésre sem... vannak itt szimpibb moderátorok is szerencsére...  ****:)))))) olyanok, akikhez bizalommal lehet fordulni és akivel normálisan lehet beszélni... és nem sértegetnek nem flegmáznak... én szerintem még senkit nem sértegettem ezen az oldalon és nem is áll szándékomban... és lehet még itt offolni Lalit... de akkor már te is ugyan olyan szabálysértő leszel, mint akiket piszkálsz... inkább példát kéne mutatnod....

Balu bazmeg kapjadösszemagad! ;D

2009. Szeptember 10. - 12:11:41
Válasz #305
Nem elérhető

George


Balu már megint részeg vagy? ****:)))

2009. Szeptember 10. - 19:10:55
Válasz #306
Nem elérhető

Gabe


Én értem... csak furcsa, hogy egy moderated státuszú júzer igyekszik rendet tenni... ::)
Ha már a moderátorok meg sem próbálják!  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Szeptember 10. - 20:19:50
Válasz #307
Nem elérhető

lue


Én értem... csak furcsa, hogy egy moderated státuszú júzer igyekszik rendet tenni... ::)
Ha már a moderátorok meg sem próbálják!  !+"%
Nekem itt nincs hatalmam ;D ;D ;D

2009. Szeptember 11. - 08:38:30
Válasz #308

Tündi-Bündi

Vendég
Köszi pamela!Vannak itt még jó arcok  ;-oo-; a többiekre meg .... azért alakul már a baráti társaság... a gyengék meg elhullnak...  ;D nem a barátok és a szimpatizánsok száma, hanem a minősége a fontos!!!Akik normálisan képesek kommunikálni, azokat meghallgatom és priviben tök sok jó dolgot megtudtam már egyesekről, és még segítséget is kaptam egyesektől... és ez az amiért még itt vagyok... nem a sok negatív forma miatt...

2009. Szeptember 13. - 01:53:13
Válasz #309
Nem elérhető

csaba.r


Hülye kérdés de a Smartotok véletlenül nem fehér????
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 13. - 13:59:55
Válasz #310
Nem elérhető

fastor


Hülye kérdés de a Smartotok véletlenül nem fehér????
megint rátapostál egyre véletlenül? ;D ****)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 13. - 15:04:14
Válasz #311

Tündi-Bündi

Vendég
hát fekete fehér :) miért láttál minket? reggel és este szokam Lalikát meloba hozni vinni...:) na meg Újpesten vagy az M0áson láthattál..:)

2009. Szeptember 13. - 17:48:51
Válasz #312
Nem elérhető

hummerdikk


hát fekete fehér :) miért láttál minket? reggel és este szokam Lalikát meloba hozni vinni...:) na meg Újpesten vagy az M0áson láthattál..:)
LoL! Akkor M0ason pecel fele vezeto uton egyszer elmenttem mar melletted  ;D Ott kuncogtam h szegeny Smartal palyan...  :D
(jo, konnyu volt pofazni nagyobb autobol  :-)o-: )
http://www.automobilesreview.com/uploads/2008/04/lancia-delta-01.jpg

2009. Szeptember 13. - 21:09:32
Válasz #313

Tündi-Bündi

Vendég
 :-!!!  autós témát folyt. chaten..;)

2009. November 17. - 08:14:10
Válasz #314

Tündi-Bündi

Vendég
Boldog Szülinapot Kicsim!!!


Szülinapodra 24 éved röpke pillanat,
Lepereg előtted minden mozdulat,
Oly kevés ez idő mit megértél,
Kívánom, hogy még sokáig legyél!
Boldogítsd melletted az embereket,
Szíved szomorkodni soha ne engedd!
Ha valaki mégis megbántana téged,
Gyorsan lépj túl rajta, hisz ilyen az élet,
Mindenben a jót, s a szép keresd,
S ki megérdemli, nagyon szeresd,
Mosolyod aranyozza be a világot,
Még sok Boldog Születésnapot kívánok!!!!

Isten Éltessen Sokáig Édes Kicsi Bogaram!!!
Nagyon Szeretlek! <3!
(este megkapod az ajándékod is  :-)o-:;D  :-*