2024. Április 27. - 11:24:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lalika85 Evolúciója  (Megtekintve 76890 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. November 17. - 11:19:31
Válasz #315
Nem elérhető

Lalika85


Köszönöm szépen Babóka  <3!
Szeretlek!
Már várom,hogy haza érj.
 ;)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. December 27. - 18:10:02
Válasz #316

Tündi-Bündi

Vendég
Halihó!
Végre Karácsonyi szünet van és van időnk mozogni és edzeni (az utóbbi időben nem volt időnk a sok munka miatt)!!! Kő keményen belelendültünk tegnap és ma folytattuk..:)
Egyenlőre ilyen átmozgatásos edzések vannak...
Mindketten egy kis bicajozással kezdtük...45 perc..egy adag zsírégetős body géllel a makacs zsírpárnákra és hagy szóljon...:) én voltam a hajcsár...:) Lalika közben bicepszezett nekem elég volt a bicaj...(mára úgy fájta a hátsóm, hogy csak kipárnázva tudtam felülni :) ) aztán én csináltam a szokásos hasazást a fittballon a billiárdasztal kis golyótartó résébe akasztott lábammal :) (mire nem jó egy billiárdasztal) kezembe fogtam egy másfél kilós súlyzót és úgy csináltam..hatásos volt mert ma még a reggeli felkelés is nehezemre esett :) aztán ugyan itt a labdán hátaztam meg félkarú evezést csináltam meg mindenféle kar váll hát gyakorlatot, amit csak lehet a kis súlyzómmal aztán a lábaimat a labdán hagyva fekvőtámaszoztam kb. 15-t és mára olyan cici izomlázam lett, hogy Lalikát majdnem lecsaptam mikor hozzám bújt  ***)))) ...végül egy kis deszkát raktam a sarkam alá és úgy csináltam nagy terpeszes guggolásokat..aztán nyújtás. Lalika eközben fekve nyomott, aztán kipróbálta az új bandázsát (hehe most már tudom mi az  ))=/ ) püfölte a zsákot meg rugdosta.... amíg el nem kezdet vérezni a keze :) ( azt mondta még pár ilyen és megerősödik) (vagy nem) :) majd egy kis ping-ponggal vezettük le az edzést :) jó volt... ma is hasonló edzést csináltunk. Én jövő hónaptól kénytelen leszek terembe járni, mert többet leszek otthon, mint Lalinál és sajna nálunk nem lehet a tv nézésen kívül más tevékenységet folytatni..és azért heti 2x kéne mozogni...plusz még Lalinál is legalább heti 1x .... na majd jelentkezünk jövőre :) képes illusztrációval együtt  :-*