2024. Május 09. - 11:58:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Alap és pozitív gondolatok a mindennapokra  (Megtekintve 125093 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2011. November 16. - 20:46:54
Válasz #315
Nem elérhető

vekony



2011. November 16. - 23:53:18
Válasz #316
Nem elérhető

Maszat


Hát Én mindig is próbáltam előre tekinteni, és pozitívan állni az élethez, de sajnos már volt,h elért engem is a totál pesszimizmus. Mindenesetre Én azt vallom, hogy pozitív gondolkodással lehet pozitív irányba terelni az életünket, de ebben a geci országban tényleg 1re nehezebb. Főleg amikor folyamatosan jön a szar az életünkbe.Talán 2x voltam úgy,h azt gondoltam, ez nem lesz jobb, csak rosszabb, ami megmondom őszintén kurvára megijesztett. Már eleve,h ilyenre gondolok, mert világ életemben pozitív voltam, és tudtam,h kell megoldani a gondjaimat.

De ezeken túl kell lépni, akinek nem tetszik menjen el, mert senki nem fogja megoldani a gondokat helyettünk. Mindenki saját magának az ura, de a pozitív gondolatok kellenek, hisz ez viszi az ember életét előre.

Rocky is megmondta:

"Nem az számít, hogy mekkorát ütsz, hanem az, hogy mennyi ütést állsz ki, amikor talpon kell maradni, hogy mennyit bírsz, amikor folytatni kell"
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 17. - 12:04:23
Válasz #317
Nem elérhető

Tóth Attila


Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. November 21. - 07:06:12
Válasz #318
Nem elérhető

Lalika85


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Új hét, új nap, új lendület, még több erő, rengetek kreativitás!
Ez az,ami jellemezni fog minket ezen a héten!
Én nem hiszek a körülmények hatalmában.
Hiszem viszont, hogy ebben a világban csak azok boldogulnak, akik megkeresik a megfelelő körülményeket, és ha nem találják, megteremtik azokat!
Hogy ezt mikor teszik? Most! Mert csak a most van!
Az én életem erről az egy napról szól, mindig. Mert mindig a mai nap dönti el, hogy milyen lesz a jövőd.
Add bele a maximumot a mindennapjaidba és csodálatos lesz az élet!

Jó munkát és eredményes hetet kívánok!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2011. November 21. - 08:13:13
Válasz #319
Nem elérhető

God Vazzeg


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Új hét, új nap, új lendület, még több erő, rengetek kreativitás!
Ez az,ami jellemezni fog minket ezen a héten!
Én nem hiszek a körülmények hatalmában.
Hiszem viszont, hogy ebben a világban csak azok boldogulnak, akik megkeresik a megfelelő körülményeket, és ha nem találják, megteremtik azokat!
Hogy ezt mikor teszik? Most! Mert csak a most van!
Az én életem erről az egy napról szól, mindig. Mert mindig a mai nap dönti el, hogy milyen lesz a jövőd.
Add bele a maximumot a mindennapjaidba és csodálatos lesz az élet!

Jó munkát és eredményes hetet kívánok!


Neked is  ;-oo-;

2011. December 26. - 17:33:09
Válasz #320
Nem elérhető

Idie


"Minden nap egy új lehetőség, hogy szeretetet adj másoknak a jó érzéseid által. Ha boldog vagy, garantáltan pozitivitást és szeretetet adsz annak, akivel kapcsolatba kerülsz. És ha szeretetet adsz valakinek, ez a szeretet visszatér hozzád, méghozzá sokkal nagyszerűbb módon, mint gondolnád. Mert amikor szeretetet adsz valakinek, és ez a szeretet olyan pozitív hatást gyakorol az illetőre, hogy aztán ő is szeretetet ad valaki másnak, akkor mindegy, hány embert érintett pozitívan a dolog, mindegy, milyen messzire vándorolt a szereteted, az összes szeretet visszatér hozzád. Vagyis nemcsak azt a szeretetet kapod vissza, amit eredetileg te adtál egy embernek, hanem az összes szeretetet, amit a láncreakcióban részt vevők kaptak! Számíthatsz rá, hogy mindez pozitív körülmények, emberek és események képében jelenik majd meg az életedben."

Rhonda Byrne - Erő című könyvéből idézve
"Cselekedeteid tükrében tudod megismerni, milyen is vagy valójában."

2011. December 30. - 11:14:24
Válasz #321
Nem elérhető

Idie


"A legnagyobb hiba, amit elkövethetünk, hogy elkerüljük azokat a helyzeteket, amikben fennáll a veszélye, hogy hibát követhetünk el. Ezzel ugyanis azt a lehetőséget is elszalasztjuk, hogy tanulhassunk.
Természetesen nem lenne szabad ragaszkodnunk a hibáinkhoz. Sokan mégis ezt teszik, például a következő rövid történet szereplője is:

Egy férfi egy vonaton ül, és minden állomáson kinéz az ablakon, hogy elolvassa a település nevét a pályaudvar épületén. Minden alkalommal felsóhajt. Miután már ötször felsóhajtott, a vele szemben ülő férfi aggódva kérdezi tőle: "Csak nem fáj valamije? Beteg, hogy ilyen fájdalmasakat sóhajt?" A férfi így válaszol: "Tulajdonképpen már rég le kellett volna szállnom, mert nem a jó irányba szálltam fel, de olyan jó meleg van itt bent."

Bár a történet látszólag rendkívül együgyű, sokak számára mégis a valóságot jelenti. Gondoljunk csak bele, hányan élnek olyan párkapcsolatban, ami már rég meghalt, vagy legalábbis nem működik. Vagy hányan végeznek olyan munkát, ami egyáltalán nem illik hozzájuk, és nem a hivatásuk.
Legbelül mi is sejtjük, sőt tudjuk is, hogy nem a megfelelő utat járjuk, mégsem térünk le róla, és a történetben szereplő férfihoz hasonlóan nem szállunk le a vonatunkról. A helyünk (jelenlegi élethelyzetünk) már annyira ismerős a számunkra, hogy tudjuk, mire számíthatunk. Néha ugyan elhatározzuk, hogy változtatunk, de visszariadunk attól, ami várhat ránk és rettegünk a változás okozta esetleges kényelmetlenségektől. Gondolkozzon el azon, nem ül-e ön is olyan vonaton, ami az ellenkező irányba halad."

Kurt Tepperwein - A boldogság törvényei könyvből idézve
"Cselekedeteid tükrében tudod megismerni, milyen is vagy valójában."

2011. December 30. - 11:25:41
Válasz #322
Nem elérhető

dingo


Hi Idie, nem kotekedek de hol itt a pozitivitas ??? Vagy csak en vagyok hulye es negativnak latom a tortenetet ?!? >:D
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 31. - 15:45:03
Válasz #323
Nem elérhető

Idie


Hi Idie, nem kotekedek de hol itt a pozitivitas ??? Vagy csak en vagyok hulye es negativnak latom a tortenetet ?!? >:D

Hi dingo,
szerintem ez egy ébresztő, elgondolkodtató idézet, a pozitivitás felé vezető út, hogy észrevegyük egyáltalán, a helyes irányban vagyunk-e, azt csináljuk-e, amit legbelül érzünk, hogy mi vagyunk és a természetünkhöz leginkább illik. Néha nehéz változtatni, de sokszor sokkal jobb következik.
Boldog új évet kívánok mindenkinek!   :-):-)::
"Cselekedeteid tükrében tudod megismerni, milyen is vagy valójában."

2012. Január 15. - 12:30:24
Válasz #324
Nem elérhető

Idie


"Az érzelmek ragályosak, mert öntudatlanul átvesszük mások hangulatát - jót-rosszat egyaránt. Ha időt szakítunk a bolondozásra, megfertőzzük egymást a jókedvünkkel, és azok, akik szeretnek bolondozni, sokkal esélyesebbek a boldogságra..."
"Cselekedeteid tükrében tudod megismerni, milyen is vagy valójában."

2012. Január 16. - 20:41:32
Válasz #325
Nem elérhető

Idie


"A boldogság azoknak van fenntartva, akik hajlandók boldogok lenni dacára a körülményeiknek."

Darnel
"Cselekedeteid tükrében tudod megismerni, milyen is vagy valójában."

2012. Január 17. - 13:53:13
Válasz #326
Nem elérhető

Idie


Elgondolkoztató dolgok...
Tudod-e, hogy az az ember, aki lelkileg erősnek tűnik, az
valójában érzékeny és gyenge?
Tudod-e, hogy akik azzal foglalkoznak, hogy másokat
védenek, azoknak van a legnagyobb szükségük védelemre?
Tudod-e, hogy a 3 legnehezebben kimondható szó a
"Szeretlek!", "Bocsáss meg!", és "Kérlek, segíts!"?
Tudod-e, hogy azok, akik pirosba öltöznek, azok
rendelkeznek a legnagyobb önbizalommal?
Tudod-e, hogy azok, akik sárgába öltöznek, azok a
legelégedettebbek a külsőjükkel?
Tudod-e, hogy azok, akik feketébe öltöznek, azok nem
akarnak látszani, és segítségre, megértésre vágynak?
Tudod-e, hogyha valakin segítesz, az a segítség mindig
visszakerül hozzád?
Tudod-e, hogy sokkal könnyebb valamit leírni valakinek,
mint a szemébe mondani, ÁM sokkal értékesebb a szemébe
mondani?
Tudod-e, hogyha valamit becsületesen, a szívedböl kérsz, az
a kérésed teljesül?
Elérheted, hogy az álmaid teljesüljenek, mint az egészség,
a gazdagság, vagy a szerelem.
Ha igazán kéred, és hiszel is benne, meg leszel lepődve, mi
mindent meg tudsz tenni a gondolataiddal...
"Cselekedeteid tükrében tudod megismerni, milyen is vagy valójában."

2012. Január 22. - 17:20:17
Válasz #327
Nem elérhető

Idie


"Ne arra gondolj, hogy mi hiányzik, hanem annak örülj, ami megvan."

Moldova György
"Cselekedeteid tükrében tudod megismerni, milyen is vagy valójában."

2012. Január 22. - 23:50:35
Válasz #328
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 23. - 11:37:59
Válasz #329
Nem elérhető

Gabe



Tudod-e, hogy azok, akik pirosba öltöznek, azok
rendelkeznek a legnagyobb önbizalommal?
Tudod-e, hogy azok, akik sárgába öltöznek, azok a
legelégedettebbek a külsőjükkel?
Tudod-e, hogy azok, akik feketébe öltöznek, azok nem
akarnak látszani, és segítségre, megértésre vágynak?
Tudod-e, hogyha valakin segítesz, az a segítség mindig
visszakerül hozzád?
Ez igen, tehát én egyik nap nagy önbizalommal rendelkezem, másik nap elégedett vagyok a külsőmmel, harmadik nap meg segítségre és megértésre van szükségem.
"Yeah buddy, light weight baby!"