2024. Április 27. - 12:05:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SUPERDROL NG TESZT  (Megtekintve 55772 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 14. - 21:36:26
Megtekintve 55772 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
...akkor a jó hír az, hogy órákon belül kiderül(remélem még éjfél előtt  ;D ), hogy kik kerültek be a bodybuilding.hu új Superdrol NG tesztjébe és kik fognak erről a kiegészítőről pár héten át tapasztalatokat megosztani velünk, online interaktive itt a fórumon.  O0

Hamarosan érkezik Mr. Steve Namat, hogy bejelentse a teszt további lépéseit és a résztvevőket. ;)

Sok sikert és tömeget kívánok a tesztelőknek a következő hetekre!

(Addig is idemásolom a teszt bevezetőjét)

Mivel, sokan érdeklődnek a SuperdrolNG iránt másik topikban és az üzletekben is most, ezért pár infót még megpróbálok megosztani róla, a több megértés érdekében.(aztán van mégegy jó hírem: itt a fórumon leteszteljük a SuperdrolNG-t pár kemény legénnyel, aki szivesen bevenné ezt a kieget az arzenáljába és így nekünk is lesz online visszajelzésünk itt a bodybuilding.hu fórumon,. Csak szigorúan 18 éven felüliek jelentkezését várom ebben a topikban, akik mögött legalább másfél év folyamatos edzés van most! Folyamatosan használnak kiegészítőket. "Kezdők", és "most kezdem éppen újra fijjúk" kíméljenek ;D) 6 tesztelő jelentkezőt várunk, olyanokat akik tömegelnek éppen.

Néhány gyakran ismételt kérdés és válasz:

Miért Superdrol NG a neve és egyáltalán, mi az a Superdrol?

1. Az AnabolicXtreme - Superdrol 2005 végén és 2006 nyaráig a legtöbbet eladott hardcore izomépítő kiegészítő volt a világon(elsősorban amerikában). A Superdrol NG(Next Generation) a nevét valóban a korábbi nagy sikert elért eredeti Anabolic Xtreme SUPERDROL után kapta. Még szép, hogy ezt egy cég így csinálja, miután a név befuttatásába több 10 ezer dollárt beletett, aztán a kiegészítő ereje és félig illegális összetevői miatt betiltották amerikában a Superdrol-t. Hülyék lennének veszni hagyni a nevet. A windows XP után jön a windows Vista stb...pedig a Vistának már nem sok köze van az XP-hez. >:D Az is igaz, hogy összetevőiben és működésében nem sok köze van az eredeti Superdrolhoz az új NG-nek. Ami viszont jó hír, hogy mellékhatásaiban sem sok köze van az eredetihez.

Akkor mi a nagy cucc ebben a cuccban? ????...

Ha egyszerűen akarom összefoglalni, akkor annyi, hogy egy elég biztató összetevő kombinációval készült új kiegészítőt rakott össze az AX, ami ha a hírek és a (valódi)visszajelzések igazak, akkor nagyon jól működik önállóan egy kúrában; és nagyon jól működik erősebb szteroid kúrák után utókúra kiegészítőként is.(akár önmagában is!!!) Ez lehet, hogy nem hangzik soknak, de ma legálisan elérhető maximumot képes nyújtani a SuperdrolNG, a lehető legkevesebb mellékhatás lehetőséggel és ez már bőven elég ahhoz, hogy valaki számításba vegye, mint egy új rész a kiegészítői között.

Egyszerű, gyengusz, ismert összetevők összedobálva egy dobozban?

Nem! A Superdrol összetevői elég potens kivonatok, úgyhogy senki ne gondolja, hogy cukorkát szed majd!!!

Hogy kell szedni?

A Superdrol NG-t 4 héten át naponta 4 szem adagolással kell szedni. 1(egy) szemet 4(négy) alkalommal 1(egy) nap.(kb 4 óra különbséggel a szedés között). Tehát, maximum 4 szem egy napon.

Kell-e, lehet-e valamival kombinálni?

A Superdrol NG nagyon jó eredményeket képes produkálni önmagában is megfelelő edzés, táplákozás és pihenés mellett, de a fokozott eredményért kombinálhatod az Anabolic Xtreme - MassFX nevú kiegészítőjével 4 héten át.

Kell-e utókúra a Superdrol NG-hez?

A Superdrol NG egyik fő összetevője a szervezetben 5-AD-vé és tesztoszteronná konvertálódik bizonyos mértékben és mivel ezek külsőleg bevitt hormonnak számítanak, ezért a szervezet úgy reagál, hogy csökkenti a saját hormontermelést. Egy ilyen kúra után a saját pl. tesztoszteron termelésed elnyomott lehet, az ösztrogén szinted emelkedhet és a kortizol bonthatja az újonnan megszerzett izomrostokat. A kúra utáni terápia ezek megelőzésére jött létre és arra, hogy visszaállítsa az eredeti hormon-egyensúlyt a szervezetedben. Az AnabolicXtreme PCT hatékonyan képes visszaállítani a kívánt hormon-egyensúlyt ezen a területen és ezért javasolt a Superdrol NG kúra után. Az AnabolicXtreme - Retain pedig képes kezelni az emelkedett kortizolszintet. Javasolt utókúra protokoll: AnabolicXtreme PCT és Retain 3 kapszula naponta 4 héten át.

Mit lehet várni a Superdrol NG-től?

Megfelelő edzés,táplálkozás és pihenés mellett a Superdrol NG Főbb Jellemzői:
- Extrém Keményítő és Erősítő Szer
- Drámai Erő- és Méretnövekedés
- Égbeszökő Tesztoszteron Szintek
- Új Befecskendező Mátrix az Azonnal Érezhető Eredményekért
- Megnövekedett Szexuális Vágy & Teljesítmény a Magasabb Tesztoszteronnak Köszönhetően
- Az Ösztrogén Kiküszöbölése Megakadályozza az Ösztrogén Okozta Negatív Mellékhatásokat
- Felgyorsított Anyagcsere és Thermogenézis, a Szuper Zsírcsökkentő Képességért

Szedheti nő vagy 18 év alatti személy?

Nem szedése nőknek nem javasolt és csak 21 év feletti férfi sportolóknak készült ez a kiegészítő.

Ha doppingellenőrzött sportoló vagyok akkor használhatom ezt a kiegészítőt?

A kiegészítő hatóanyagai közül némelyiket tilthatják sportági hatóságok, továbbá potens hatása a szervezetre olyan, ami miatt hamis doppingtesztet okozhat, ezért nem javasolt a szedése doppingellenörzött sportolóknak.

Használat előtt mindenképpen olvasd el a termékhez tartozó összes figyelmeztetést!  

Ha használod már ezt a terméket akkor oszd meg a tapasztalataidat az itt fórumozókkal és segíts, hogy több információt szerezzenek róla.

Ha alkalmasnak találod magad arra, hogy teszteld ezt a kiegészítőt és hajlandó vagy egy edzésnaplót is vezetni itt a fórumon és megosztani minden tapasztalatodat, akkor jelentkezz itt ebben a topikban vagy küldj egy emailt a steve@stevenamat.com email címre. Javasolhatsz tesztelésre olyan fórumozót is, aki már tesztelt itt nálunk kiegészítőt és tetszett a naplója!

Kösz és jó edzéseket minden itt fórumozónak! ;)

 :-!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Január 14. - 21:43:15
Válasz #1
Nem elérhető

fastor


...akkor a jó hír az, hogy órákon belül kiderül(remélem még éjfél előtt  ;D ), hogy kik kerültek be a bodybuilding.hu új Superdrol NG tesztjébe és kik fognak nekünk erről a kiegészítőről pár héten át tapasztalatokat megosztani velünk online interaktive itt a fórumon.  O0

Hamarosan érkezik Mr. Steve Namat, hogy bejelentse a teszt további lépéseit és a résztvevőket. ;)

Sok sikert és tömeget kívánok a tesztelőknek a következő hetekre!

nagyon várjuk ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 14. - 21:46:30
Válasz #2
Nem elérhető

ViCtor


:)   Łł=
a 'Lottóval' is ilyen mákos vagyok, sok sikert a hivatalos teszthez skacok!  <3! ;D ;D ;D
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 14. - 22:16:10
Válasz #3
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Üdv Mindenkinek!!!

Akkor először azzal kezdeném, hogy kik is lettek beválasztva tesztembernek... @-o


Úúúgyis tudom, hogy csak arra várnak, hogy bepötyögjem végre a neveket!!!  8-)


Tehát a Superdrol NG tesztelői:







































































 :-}
























































































 ))=/ ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 14. - 22:20:06
Válasz #4
Nem elérhető

fastor


Üdv Mindenkinek!!!

Akkor először azzal kezdeném, hogy kik is lettek beválasztva tesztembernek... @-o


Úúúgyis tudom, hogy csak arra várnak, hogy bepötyögjem végre a neveket!!!  8-)


Tehát a Superdrol NG tesztelői:




 :-}





 ))=/ ;D

Stevét elöterjesztem lincselésre :-/-- :-/-- :-p :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 14. - 22:22:36
Válasz #5
Nem elérhető

parrre


Pont javasolni akartam hogy álljatok össze oszt osszatok ki neki 1-2 sallert !  :-/- :-/- :-/-  ))=/ ))=/   @-o

Steve Namat monnyonle !  8-)  ;D

2008. Január 14. - 22:30:27
Válasz #6
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Akkor azt hiszem holnap kerülő úton kell majd hazamennem...  :-O :--: @-o o--O ;D


 :-< Ladies and gentlemen...



God Vazzeg

Lgy

jana

Sanyi Nyiregyháza

BodyX

stevestrong



 :-):-):: :-):-):: :-):-)::
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 14. - 22:37:22
Válasz #7
Nem elérhető

L


Hajrá srácok! Extrém anabolizmust akarunk látni! ;D
 :-):-):: :-):-):: :-):-)::
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 14. - 22:39:07
Válasz #8
Nem elérhető

fastor


Akkor azt hiszem holnap kerülő úton kell majd hazamennem...  :-O :--: @-o o--O ;D


 :-< Ladies and gentlemen...



God Vazzeg

Lgy

jana

Sanyi Nyiregyháza

BodyX

stevestrong



 :-):-):: :-):-):: :-):-)::

 ˝=/ :-[

sok iskert nektek! :-):-)::
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 14. - 22:45:48
Válasz #9
Nem elérhető

Lalika85


Gyerünk fiúk! Kiváncsian várom a tesztet!!!
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 14. - 22:46:35
Válasz #10
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Miről szól és mit foglal magába a teszt:


A teszt elsősorban a Superdrol NG teszteléséről szólt volna, de szeretnénk megadni a tesztelőknek a lehetőséget, hogy egy komplett, igazán ütős kúrát csinálhassanak minimális anyagi ráfordítással.


Ezért:


Minden tesztelő kap ajándékba egy doboz Superdol NG-t (14140 Ft).

De hogy a maximumot hozhassunk ki a dologból, minimum 3 cuccra lenne még szükségünk: Mass FX (16800 Ft), Advanced PCT (13440 Ft), Retain (10880 Ft).




És most jön a jó rész:


Annak aki szeretné a plafonig fokozni az anabolikus/antikatabolikus folyamatokat...az ajándék Superdrol NG mellé féláron odaadjuk a többi 3 terméket!!! Mit jelent ez pontosan...? Azt, hogy egy 55260 Ft értékű csúcs kúrát csinálhatsz végig 20560 Ft-ból!!!  :-O



Mindenkit biztosítok afelől, hogy a Superdrol NG-Mass FX-PCT-Retain kúra a Magyarországon legálisan kapható cuccok közül a legeslegütősebb kombináció!!! Efelől semmi kétségem!  :-){
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 14. - 22:49:59
Válasz #11
Nem elérhető

fastor


öööö
Steve
én kaptam töled egy ígéretet karácsonykor hogy a kövi tesztben benne leszek :-[ ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 14. - 22:52:22
Válasz #12
Nem elérhető

ViCtor


Mindig a következőben:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Január 14. - 22:53:39
Válasz #13
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
öööö
Steve
én kaptam töled egy ígéretet karácsonykor hogy a kövi tesztben benne leszek :-[ ::)


Lehet, hogy most ezzel a hozzászólásommal nem leszek valami népszerű, de azért csak leírom...

Én asszem kedden küldtem a jelentkezésemet Steve-nek a tesztre. Igaz, még sokmindent nem tettem az asztalra a fórumon, meg a tesztre való jelentkezésem is valószínűleg hagyott kívánnivalót maga után, mivel ez volt az első "tesztelhetnékem" és lehet, hogy nem igazán úgy és annyit fogalmaztam meg benne, mint amit és amennyit kellett volna, de az első dolgom az volt, hogy szabaddá tegyem magam a hétvégére és hétfőre... Való igaz, nem kerültem be a keretbe sok emberrel egyetemben, de nem verem az asztalt miatta, nem húzom a számat, sőt, úgyhiszem lesz még a jövőben hasonló lehetőség...még a megvariált hétvégét/hétfőt sem bánom. Így úgy néz ki nem kell csinálnom semmit...pihenhetek, amire már nagyon rég nem volt példa sajnos. Félreértés ne essék, ezzel nem azt akarom mondani, hogy én vagyok a fasza gyerek, de ha már emberek voltak olyan szívesek, hogy felajánljanak idézőjelesen harmincakárhányezer jó magyar forintot a két szép szememért, akkor visszafelé tiszteljem már meg Őket azzal, hogy nem nyavajgom szét magam, hogy az összeget ötszázas és kétszázas címletekben, valamint lehetőleg szemszonájtbőröndben, fekete limuzinnal kézbesítsék az általam meghatározott időpontban...
Ha valakinek zűrösek mostanában a napjai, vagy tisztában van vele, hogy bizonyos dolgokhoz a munkájából (barátnőjéből/családjából/egészségügyi okokból/közlekedési nehézségeiből) kifolyólag nem tud alkalmazkodni, akkor az miért jelentkezett a tesztre? Ha már most a teszt megkezdése előtt nem tud kompromisszumokat kötni, akkor hogy lesz képes a tesztet normálisan végrehajtani mind edzésmennyiség, mind étkezés, mind pedig az esetleges Steve-ék által előrít egyéb utasítások szempontjából?

Ez egy kicsit piszkálta a csőrömet... Of kórsz akinek nem inge, az ne vegye magára, valamint természetesen hirtelen közbejövő nyomós okok is előfordulhatnak, amik esetén nyilvánvalóan körültekintően kell eljárni, úgyhogy tessenek ezeket figyelembe venni eme betűrengetegre való reagálás esetén!

Köszönöm...
Köszönjük!  :-)!

Na, ezért is lesz Yanou a legközelebbi tesztemberünk!

De persze fastor is...viszont Ő csakis szálkásító tesztbe jöhet!  =/+' @:-)

 :-O


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 14. - 22:54:30
Válasz #14
Nem elérhető

fastor


öööö
Steve
én kaptam töled egy ígéretet karácsonykor hogy a kövi tesztben benne leszek :-[ ::)


Lehet, hogy most ezzel a hozzászólásommal nem leszek valami népszerű, de azért csak leírom...

Én asszem kedden küldtem a jelentkezésemet Steve-nek a tesztre. Igaz, még sokmindent nem tettem az asztalra a fórumon, meg a tesztre való jelentkezésem is valószínűleg hagyott kívánnivalót maga után, mivel ez volt az első "tesztelhetnékem" és lehet, hogy nem igazán úgy és annyit fogalmaztam meg benne, mint amit és amennyit kellett volna, de az első dolgom az volt, hogy szabaddá tegyem magam a hétvégére és hétfőre... Való igaz, nem kerültem be a keretbe sok emberrel egyetemben, de nem verem az asztalt miatta, nem húzom a számat, sőt, úgyhiszem lesz még a jövőben hasonló lehetőség...még a megvariált hétvégét/hétfőt sem bánom. Így úgy néz ki nem kell csinálnom semmit...pihenhetek, amire már nagyon rég nem volt példa sajnos. Félreértés ne essék, ezzel nem azt akarom mondani, hogy én vagyok a fasza gyerek, de ha már emberek voltak olyan szívesek, hogy felajánljanak idézőjelesen harmincakárhányezer jó magyar forintot a két szép szememért, akkor visszafelé tiszteljem már meg Őket azzal, hogy nem nyavajgom szét magam, hogy az összeget ötszázas és kétszázas címletekben, valamint lehetőleg szemszonájtbőröndben, fekete limuzinnal kézbesítsék az általam meghatározott időpontban...
Ha valakinek zűrösek mostanában a napjai, vagy tisztában van vele, hogy bizonyos dolgokhoz a munkájából (barátnőjéből/családjából/egészségügyi okokból/közlekedési nehézségeiből) kifolyólag nem tud alkalmazkodni, akkor az miért jelentkezett a tesztre? Ha már most a teszt megkezdése előtt nem tud kompromisszumokat kötni, akkor hogy lesz képes a tesztet normálisan végrehajtani mind edzésmennyiség, mind étkezés, mind pedig az esetleges Steve-ék által előrít egyéb utasítások szempontjából?

Ez egy kicsit piszkálta a csőrömet... Of kórsz akinek nem inge, az ne vegye magára, valamint természetesen hirtelen közbejövő nyomós okok is előfordulhatnak, amik esetén nyilvánvalóan körültekintően kell eljárni, úgyhogy tessenek ezeket figyelembe venni eme betűrengetegre való reagálás esetén!

Köszönöm...
Köszönjük!  :-)!

Na, ezért is lesz Yanou a legközelebbi tesztemberünk!

De persze fastor is...viszont Ő csakis szálkásító tesztbe jöhet!  =/+' @:-)

 :-O



diszkrimináció  :-p
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó