2024. Május 08. - 09:44:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: SUPERDROL NG TESZT  (Megtekintve 55881 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 01. - 18:40:09
Válasz #105

Bandi

Vendég
Folyamatosan olvasom a srácok tesztjeit,egy kúrába lassan belevágok én is =/+'

Csak még nem tudom mi legyen.Hátha érkezik valami bivaly cucc @-o

Ha nem,akkor lekövetem ezt a kombót..

Ráférne a fizikumomra 5-6 kg izomtömeg.Jópár éve stagnálok :(

2008. Február 03. - 20:07:18
Válasz #106
Nem elérhető

darknight



Forradalmi ötletem támadt az előbb >:D!

Szerintem BodyX-et kellene beletenni a Gyurma következő adásába, ahol Steve, Johnny bácsi és Berkes Laci alávetné a galádot mondjuk egy kis S.W.A.T. kiképzésnek... :-< :-/- :-/-- :---- [:-o]

Szégyen, hogy vannak ilyen emberek, de sajna ez (M)AGYARORSZÁG... :-p
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 03. - 21:40:35
Válasz #107
Nem elérhető

Lalika85


Jó ötlet!!!!
Szerintem ezért előnyös ha régi forumozókkal csinálják a tesztet,akiken már látni,hogy nem linkek és megvan a hozzá állásuk.
(esetleg már bizonyítottak is)
Persze az újaktól sem szabad elvenni az esélyt....

Sajnálom,hogy nem írt eddig semmit a srác. (lehet hogy megvan az oka,de ez így akkor sem korrekt)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 04. - 15:11:13
Válasz #108
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Épp most hozta vissza BodyX anyukája az üzletbe a Superdrol-t... Łł=

Mondván megtalálta...és az ő fia nem szedhet ilyet... ::)


Na mindegy, nem ismerem az esetleges háttértörténetet...úgyhogy nem kezdek minősíteni senkit...

Minden esetre én nem egészen ilyen 21 éves srác voltam... ;D 8-)





Na, majd jól beszedem a Superdrol-ját... >:D =/+' :-/-- @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 04. - 15:15:26
Válasz #109
Nem elérhető

fastor


Épp most hozta vissza BodyX anyukája az üzletbe a Superdrol-t... Łł=

Mondván megtalálta...és az ő fia nem szedhet ilyet... ::)


Na mindegy, nem ismerem az esetleges háttértörténetet...úgyhogy nem kezdek minősíteni senkit...

Minden esetre én nem egészen ilyen 21 éves srác voltam... ;D 8-)



Na, majd jól beszedem a Superdrol-ját... >:D =/+' :-/-- @:-)
!+"% ˝=/ :-/--
szegény srác :o
Steve esetleg helyette nem tesztelhetném? ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 04. - 15:46:56
Válasz #110
Nem elérhető

Jordan


Épp most hozta vissza BodyX anyukája az üzletbe a Superdrol-t... Łł=

Mondván megtalálta...és az ő fia nem szedhet ilyet... ::)


Na mindegy, nem ismerem az esetleges háttértörténetet...úgyhogy nem kezdek minősíteni senkit...

Minden esetre én nem egészen ilyen 21 éves srác voltam... ;D 8-)





Na, majd jól beszedem a Superdrol-ját... >:D =/+' :-/-- @:-)

Egyrészről megértem, mert aggódik a fiacskájáért.
De....
A tudatlanságra nincs magyarázat, ráadásul az ilyen "határozott egyéniségekkel" még beszélni sem lehet,
nem lehet őket megingatni saját "tudásukban", másnak nem is lehet igaza mert ő olvasta valahol hogy "ezektől dölenek a sportolók".
Inkább odaadja a pénzt hétvégére discoba menet hogy:
-"Mennyél fiam rugjál úgy be hogy hazafelé végighány az utat, bent még dobjál rá egy-két karikát,
majd mikor hazaérsz szívj el két szál füvescigit hogy el is tudjál aludni a nagy pörgés után!"  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 04. - 16:40:32
Válasz #111
Nem elérhető

Kris


Nekem nem kell messzire mennem ,hogy " okos dolgokat halljak ".

A csaladban valaki multivitamint akart. Persze ez kimerult abban ,hogy Supradyn.
Adtam egy kulon dobozban 30-40 szemet amit otthon talaltam azt hiszem akkor eppen Ultimate Multi-t.

Ugy nem volt jo , vigyem at a dobozt ,hogy menezze egy orvos ismeros ,hogy jo-e.

Inkabb megettem en.

2008. Február 04. - 17:03:45
Válasz #112
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na, remélem kezditek akkor kapizsgálni, hogy miért vannak a tesztek 18 éves kor felett. Ha ez a gyerek 16 lett volna, az anyja még be is perelt volna minket akár vagy a franc tudja...

De úgy látom a cégünk védelmében, ki kell tolnunk a korhatárt pár idióta miatt 21 éves kor fölé, mint amerikában. Ez van, pár idióta miatt szív a normális emberek nagy többsége mindíg, a felnőttek között is. Kurva idegesítő az ilyesmi, nem gondoljátok?

Ugyanez az anya viszont szemrebbenés nélkül teletömné a gyerekét sokkal veszélyesebb gyógyszerekkel, amikor a gyerek beteg, sőt azt sem zárnám ki, hogy gyerekkorában is teletömte már. Mert ő a felelős anya. A legjobb lenne, ha megtiltaná a 21 éves felnőtt embernek, a "gyerekének" a tévénézést, az internetezést és az életet is. Nehogy baj érje.

Borzalmas, hogy egy 21 éves ember felelősségszintjét hogy rombolják le még mindig a szülei...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 04. - 17:10:52
Válasz #113
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Természetesen kiválasztunk egy másik tesztelőt a srác helyett, olyan tesztelőt, aki kijelenti, hogy ő irányítja a saját életét és a döntéseit és senki nem szólhat bele, hogy milyen kiegészítőt használ a sportolás mellé és képes 100% felelősséget vállalni magáért...
Remélem, a további tesztjeinkre csak ilyen jelentkezők lesznek, mert ezután kicsit szigorúbban fogjuk vizsgálni ezt.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 04. - 17:31:28
Válasz #114
Nem elérhető

God Vazzeg


Természetesen kiválasztunk egy másik tesztelőt a srác helyett, olyan tesztelőt, aki kijelenti, hogy ő irányítja a saját életét és a döntéseit és senki nem szólhat bele, hogy milyen kiegészítőt használ a sportolás mellé és képes 100% felelősséget vállalni magáért...
Remélem, a további tesztjeinkre csak ilyen jelentkezők lesznek, mert ezután kicsit szigorúbban fogjuk vizsgálni ezt.

 :-)!  :-){

2008. Február 04. - 19:55:56
Válasz #115
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Épp most hozta vissza BodyX anyukája az üzletbe a Superdrol-t... Łł=

Mondván megtalálta...és az ő fia nem szedhet ilyet... ::)


Na mindegy, nem ismerem az esetleges háttértörténetet...úgyhogy nem kezdek minősíteni senkit...

Minden esetre én nem egészen ilyen 21 éves srác voltam... ;D 8-)





Na, majd jól beszedem a Superdrol-ját... >:D =/+' :-/-- @:-)


Ehhez egy kis hozzáfűznivaló. Ígértem Efitnek hogy Yvette tapasztalatait is megosztom a Superdrol+Mass Fx kombóval kapcsolatban.

Az első héten nem történt semmi.....sőt Yvette jelezte hogy semmi alfahím mentalitás,semmi agresszió.  @-o Ezen a héten már csupa pozitív jött vissza...a tömeg kezd nagyon szépen feljönni,talán egy kicsi vízmegötés észlelhető.

Semmi agresszió,bár én mondtam neki ha észleli a legcsekélyebb jelét is hogy egy tudathasadásos állapotban ki akarja nyírni a családot,azonnal szóljon!  :-/- ;D  @-o ;D

2008. Február 04. - 20:25:07
Válasz #116
Nem elérhető

George


Azért vannak meredek szülők :D Az én fia(i)m kötelező jelleggel inni fogják majd a turmixot, hogy ne bélgiliszta legyen belőlük :-oD Volt egy őrült tanárom a fősulin, ő 6 éves korukban már húzódzkodni zavarta a fiait ;D

2008. Február 05. - 08:28:10
Válasz #117
Nem elérhető

Beda


Egyik haverom szülei mondták:ami színes dobozban van,az mind dopping! Łł= @-o
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Február 05. - 08:32:51
Válasz #118

stevestrong

Vendég
Épp most hozta vissza BodyX anyukája az üzletbe a Superdrol-t... Łł=

Mondván megtalálta...és az ő fia nem szedhet ilyet... ::)


Na mindegy, nem ismerem az esetleges háttértörténetet...úgyhogy nem kezdek minősíteni senkit...

Minden esetre én nem egészen ilyen 21 éves srác voltam... ;D 8-)





Na, majd jól beszedem a Superdrol-ját... >:D =/+' :-/-- @:-)






Minden haladó gondolkodónak ezernyi elmaradott elme állja útját, a múltat védelmezve.
(Daniel Gray nyomán)

2008. Február 05. - 09:35:14
Válasz #119
Nem elérhető

Jordan


Egyik haverom szülei mondták:ami színes dobozban van,az mind dopping! Łł= @-o

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
Ezt felírom!!!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)