2024. Május 09. - 13:16:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol Ng-Mass Fx by Lgy  (Megtekintve 44853 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 01. - 08:35:52
Válasz #120
Nem elérhető

Lgy


Nem tapasztaltam semmiféle libidoval kapcsolatos problémákat, hagulat ingadozásom nincs, kis plusz agresszió van de azt az edzésben kamatoztatom nem a környezetemmel éreztetem./még az internet szolgáltatóval sem volt konfliktusom ;D/
Erőszint emelkedik szépen a súlyom kicst lassabban, eddig 1,5kg+. Az étvágyam is nőtt .
Nem tapasztaltam negatív hatást eddig.

2008. Február 02. - 15:06:54
Válasz #121
Nem elérhető

Lgy


Szépnapot mindenkinek!

Csinálom sorba a testrészeket, naprol napra erősödöm kicsit.
Edzéseken a vérbőség félelmetes és jóval utána is megmarad a pumpáltság.
A súlyom ma reggel 110kg volt. Ez 3kilo plusz 12 nap alatt és nem egy vizes massza ez a 3 kilo!!!
Szerintem ez önmagáért beszél. Folyamatos a fejlődés  igy még mindig nem rakom mellé a Cell Techet.
Kicsit még növekedett az elmult két napban az agresszivitásom, de kontrolálom.
Jó edzést kivánok mindenkinek. Edzetek úgy mint egy állat!!!!

2008. Február 02. - 22:35:39
Válasz #122
Nem elérhető

Beda


Szépnapot mindenkinek!

Csinálom sorba a testrészeket, naprol napra erősödöm kicsit.
Edzéseken a vérbőség félelmetes és jóval utána is megmarad a pumpáltság.
A súlyom ma reggel 110kg volt. Ez 3kilo plusz 12 nap alatt és nem egy vizes massza ez a 3 kilo!!!
Szerintem ez önmagáért beszél. Folyamatos a fejlődés  igy még mindig nem rakom mellé a Cell Techet.
Kicsit még növekedett az elmult két napban az agresszivitásom, de kontrolálom.
Jó edzést kivánok mindenkinek. Edzetek úgy mint egy állat!!!!

Mindent bele Lgy!Tépd szét a rudat! @:-)
Az vagy,ami felszívódik abból,amit megeszel.

2008. Február 06. - 17:21:25
Válasz #123
Nem elérhető

Lgy


Nagyon jól haladok a tömegeléssel, edzéseimet 100%-on pörgetem végig. Folyamatosan tudom emelni a használt súlyokat, folyamatosan tudok enni.
Viszont hétfö óta elég csúnya pattanások jelentek meg rajtam, nem tudom hogy ez a használt anyagok számlájára irható-e? Szerintem igen.
De ez legyen a legnagyobb baj.
Nyomjátok keményen, egyetek sokat!

2008. Február 07. - 19:36:19
Válasz #124
Nem elérhető

Lgy


Sziasztok

Ma egy Mell-Tricepsz volt. Magas ismétlés számmal nyomtam végig plusz bedobtam egy-két szuperszettet.
Kéthetente szoktam egy ilyen edzést tartani hogy ne mindíg a nagy súlyokkal gyilkoljam magam, meg egyébként is jót tesz  az izomnak az ereknek stb.
Ezeken az edzéseken mindig jobb a vérbőség az edzett izomban ami egy természetes dolog. Viszont a mai izompumpáltság minden eddigi plafont áttört.
A Mell utolsó gyakiját már nem tudtam megcsinálni mert annyira tele volt vérrel hogy fájt.
Ma is ötösre vizsgáztak az anyagok. :-)!

2008. Február 09. - 16:40:34
Válasz #125
Nem elérhető

Lgy


Sziasztok

Hátedzés volt ma +combhajlitó.
Folyamatosan tol ez a két anyag, mind méretben mind erőben.
A sulyom majd hét elején fogom mérni de jött megint a tükör nem hazudik, meg a másodikon lakunk és érzem mire felérek.
Az erőröl. Egy kis huzódzkodás bemelegitésnek, aztán Evezés ruddal :  3*6*160
                                                                        Evezés T-ruddal:3*6*120
                                                                                  Felhuzás:3*6*200 itt is csörögtek még a tárcsák de a derekam itt már nagyon kivolt készülve, ugyhogy a combajlitó már csak ülő és fekvő csigát kapott.
Számomra hihetetlen hogy egy legális anyagok ilyet "tudjanak".
Biztos vagyok benne hogy egy jól megervezett edzéssel, elegendő pihenéssel és sok-sok minőségi kajával bárkinél szenzciósan működnek.

2008. Február 09. - 16:58:45
Válasz #126
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia

Az evezés rúddal az szabadsúlyos gyaki nálad? Mert nagyon sok a 160kg, max tiszteletem érte  /:-) 100kg-ig én is felmegyek azért T-rúddal, de szabadsúlynál letörne a derekam  o--O Gurtnit használsz?

Amúgy  :-)!

2008. Február 09. - 17:12:04
Válasz #127
Nem elérhető

Lgy


Szia

Az evezés rúddal az szabadsúlyos gyaki nálad? Mert nagyon sok a 160kg, max tiszteletem érte  /:-) 100kg-ig én is felmegyek azért T-rúddal, de szabadsúlynál letörne a derekam  o--O Gurtnit használsz?

Amúgy  :-)!

Egy minimális "lábmunka" van, én ezt kontrolált csalásnak nevezem, már a sima rudas bemelegitésnél is benne van a mozdulatban. Nem biztos hogy jó ez de nekem ez vált be az évek alatt és hiszem azt hogy a testet egyre nagyobb sulyok emelgetésével lehet igazán fejleszteni.
A gurtni alapvető dolog a táskámba, el sem indulok nélküle.

2008. Február 09. - 18:01:29
Válasz #128
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia

Az evezés rúddal az szabadsúlyos gyaki nálad? Mert nagyon sok a 160kg, max tiszteletem érte  /:-) 100kg-ig én is felmegyek azért T-rúddal, de szabadsúlynál letörne a derekam  o--O Gurtnit használsz?

Amúgy  :-)!

Egy minimális "lábmunka" van, én ezt kontrolált csalásnak nevezem, már a sima rudas bemelegitésnél is benne van a mozdulatban. Nem biztos hogy jó ez de nekem ez vált be az évek alatt és hiszem azt hogy a testet egyre nagyobb sulyok emelgetésével lehet igazán fejleszteni.
A gurtni alapvető dolog a táskámba, el sem indulok nélküle.

Egy ilyen edzőtárs kellene nekem is, én nagyon gyenge vagyok sajna, bár ugye nem az erő számít. De biztos tudnék tőled olyan technikákat tanulni, amivel lehet fejleszteni az erőt, hisz te se így születtél  8)

Csak így tovább, mindent bele  /:-)  @:-)

2008. Február 10. - 18:14:55
Válasz #129
Nem elérhető

Lgy


Hello Mindenkinek

Csináltam ma egy karedzést szuperszettben 10-15-ös ismétlésekkel, a végére ugy jártam minta mellnél.
Holnaptol magy edzés előtt a No Explode. Hogy ebböl mi lesz... ::)
A pattanásaim múló félben vannak. Viszont az étvágyam már betges méreteket ölt.

2008. Február 15. - 20:30:53
Válasz #130
Nem elérhető

Lgy


Hello

Szórakozott velem egy kicsit az internet ördöge ezért nem voltam pár napig.
Viszont edzeni jártam ahogy illik, ahogy kell.
Végére érek én is a Superdrolnak, a Mass Fx böl van még v.mennyi.
112 kilo vagyok jelenleg tehát 5 kilo jött+erősödtem is elég jól.
Megvagyok elégedve e két termékkel, bátran ajánlom mindenkinek. Egy levezető "kúra" semmiképp nem árt utánuk ami most nálam kimarad mert jövőhéttöl mással folytatom, de ez már egy másik történet ;D
Hét elején teszek föl képeket hogy lássátok a változásokat ti is.
Szeretném ezúton is megköszönni az Extermefitnek hogy részt vehettem ebben a teszben.
Legyetek jók, erősek, nagyok, így ebben a sorrendben.

2008. Február 15. - 20:42:36
Válasz #131
Nem elérhető

L


Üdv Lgy!

Dobsz be majd egy két előtte-utána képet így a végére?  ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 15. - 20:57:37
Válasz #132
Nem elérhető

Lgy


Üdv Lgy!

Dobsz be majd egy két előtte-utána képet így a végére?  ;-oo-;
Igen! Ez igy korrekt, szerintem.

2008. Február 23. - 16:50:45
Válasz #133
Nem elérhető

Lalika85


Szia! egy kicsit nagyobb összegzést tudnál írni nekünk ?
Erősen gondolkozom,hogy én is csináljak egy ilyen kombót az E...max után.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 24. - 12:58:55
Válasz #134
Nem elérhető

Lgy


Sziasztok

Irok egy nagyobb összegzést a kúrárol.
A szedés elkezdése utáni pár napban már jelentkezek a kezdeti eredmények ami számomra elég meglepő volt.
Ezek, edzés allat jobb pumpálóhatás, nagyobb étvágy.
Aztán elkezdődött az erőnövekedés ami folyamatos volt és az edzések végére nem készültem ki annyira mint egyébként szoktam, illetve volt olyan hogy egy igen húzós tréning után pár órával legszivesebben mentem volna ujra. Hihetetlen energiám volt az edzéseken.
Először tmörebbnek , keményebbnek tüntek az izmaim ez megállt egy ponton és utána kezdődött a húsosodás.
Ami nem egy vizes massza volt hanem egy elfogadható minőség és jött is a használat végéig.
Persze alá volta kaja is pakolva rendesen.
Egyetlen negativum a pattanásosodás volt amit azért kordában tudtam tartani  és pár napig tartott az egész.
Nagyon jó ez a két anyag igy együtt. Biztos fogom még használni mind a kettőt.
Az "utána" képek késnek egy kicsit de meglesznek.

Soha nem győzhetnek a vasak!!!