2024. Április 27. - 14:28:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol Ng-Mass Fx by Lgy  (Megtekintve 44761 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 22. - 10:47:50
Válasz #15
Nem elérhető

Lalika85


Sok sikert a teszthez!!!
Dobsz fel képeket???

írsz egy kicsit bővebben a táplálkozásodról és az edzésedről?
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 22. - 10:56:08
Válasz #16

csudri

Vendég
Na ezt a tesztet tuti, hogy követni fogom, végre egy nagydarab tesztelő, nem ilyen 35-ös karú csirkék!  =/+'

2008. Január 22. - 10:59:28
Válasz #17
Nem elérhető

Lgy


Lesznek képek (talán délután). Fogok írni az edzésről és a táplálkozásról is bővebben (most épp egy tál rizst tömök be főtt hússal, mert 11 óra van  /7%).
Az Endrét meg büntiből elviszem magammal guggolni délután.  ;D  >:D

2008. Január 22. - 11:00:26
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


Az Endrét meg büntiből elviszem magammal guggolni délután.  ;D  >:D

 !+"%  (:-)

2008. Január 22. - 11:02:26
Válasz #19
Nem elérhető

Lgy


Eredményes tesztelésst Lgy! Várjuk a képeket  @-o

Én is ezt kívánom minden tesztelő társamnak! SOHA NEM GYŐZHETNEK A VASAK!!!!!!!!!!   =/+'

2008. Január 22. - 11:19:41
Válasz #20

csudri

Vendég
Na ezt a tesztet tuti, hogy követni fogom, végre egy nagydarab tesztelő, nem ilyen 35-ös karú csirkék!  =/+'
Köszi csudri, de valahol el kell kedzeni mindekinek. Nem születhetünk 100 kgal. Vagy aki ez alatt van ne is teszteljen?  :-/-(-:

Aki csirke, annak előbb kéne valami alap tömeget felépíteni, nem pedig egyből ellőni a rakétákat! De befejeztem az Off-olást, hajrá LGY, nyomd fel azokat a karokat mégjobban!

2008. Január 22. - 11:25:37
Válasz #21
Nem elérhető

darknight


Na ezt a tesztet tuti, hogy követni fogom, végre egy nagydarab tesztelő, nem ilyen 35-ös karú csirkék!  =/+'


No comment :-/--!

Talán csak annyi: Csudri,itt az alkalom, hogy dobj fel magadról méreteket, neadjisten képeket, lássuk, hogy te mi alapján szólsz le másokat, különben elsodor a népharag!

Abban igazad van, hogy kell egy alap tömeg, amire lehet építeni, de valamiért csak ki lettek választva ezek az emberek erre a tesztre. Valószínűleg azért, hogy az edzeni járók szélesebb palettáján teszteljék a terméket!  Elég egysíkú lenne a teszt, ha 100 kilós, 50-es karú emberekből állna az egész tesztcsapat. Kell ebből is, és abből is. Amúgy én nem érzem magam egy 35-ös karú csirkének, ahogy fogalmaztál, de mindenki elkezdi valahol, és lehet hogy valakinek ez a teszt lesz a kezdőlökés!

Igazad van Jana, senki sem születik 100 kilóval. Pont azért lesz jó ez a teszt, mert hozzád és Lgy-hez hasonló, nem azonos kategóriákat jelentő emberek fognak tesztelni. Lehet, hogy mások az eddig elért eredmények, mások voltak a kiindulási alapok, más az edzésmúlt stb-stb., de a cél ugyanaz: =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+' =/+'
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Január 22. - 11:38:00
Válasz #22
Nem elérhető

endre66


  @-o Na jó, bocs...marháskodok itt kora reggel  :angry:

Guggolni? Neeeeeeeeeeee!       

2008. Január 22. - 11:41:35
Válasz #23
Nem elérhető

Lgy


  @-o Na jó, bocs...marháskodok itt kora reggel  :angry:

Guggolni? Neeeeeeeeeeee!       

De bizony ám!!!  ))=/  ;D

2008. Január 22. - 11:43:30
Válasz #24
Nem elérhető

endre66


 /:-)

Akkor hozom az övem, és mehetünk.

 ?:-/

2008. Január 22. - 11:58:09
Válasz #25
Nem elérhető

L


Na ezt a tesztet tuti, hogy követni fogom, végre egy nagydarab tesztelő, nem ilyen 35-ös karú csirkék!  =/+'
Köszi csudri, de valahol el kell kedzeni mindekinek. Nem születhetünk 100 kgal. Vagy aki ez alatt van ne is teszteljen?  :-/-(-:

Aki csirke, annak előbb kéne valami alap tömeget felépíteni, nem pedig egyből ellőni a rakétákat! De befejeztem az Off-olást, hajrá LGY, nyomd fel azokat a karokat mégjobban!
:-)(-:
Emiatt kell lenézni a másikat? Negatív jelzőkkel illetni? Biztosan te olyan tökéletes vagy  :-){

Én kérek elnézést!
Az ilyen szintű hozzászólás szerintem nem ide való. Szerintem a fórum olvasói között többen vannak akiknek nincs ötvenes karjuk és őket esetleg érdekelheti, hogy pl Jana mit hoz ki a tesztből nem?
(-)

Bocs az offért Lgy!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 22. - 12:09:05
Válasz #26
Nem elérhető

Lgy


Na ezt a tesztet tuti, hogy követni fogom, végre egy nagydarab tesztelő, nem ilyen 35-ös karú csirkék!  =/+'
Köszi csudri, de valahol el kell kedzeni mindekinek. Nem születhetünk 100 kgal. Vagy aki ez alatt van ne is teszteljen?  :-/-(-:

Aki csirke, annak előbb kéne valami alap tömeget felépíteni, nem pedig egyből ellőni a rakétákat! De befejeztem az Off-olást, hajrá LGY, nyomd fel azokat a karokat mégjobban!
:-)(-:
Emiatt kell lenézni a másikat? Negatív jelzőkkel illetni? Biztosan te olyan tökéletes vagy  :-){

Én kérek elnézést!
Az ilyen szintű hozzászólás szerintem nem ide való. Szerintem a fórum olvasói között többen vannak akiknek nincs ötvenes karjuk és őket esetleg érdekelheti, hogy pl Jana mit hoz ki a tesztből nem?
(-)

Bocs az offért Lgy!

A Janának teljesen igaza van. Én sem így születtem, rengeteg munka és kitartás (na meg pénz) vezetett idáig. Amikor először átléptem egy edzőterem küszöbét 63 kg voltam és 30-as volt a karom. Janának igen is tisztelni kell a kitartását, és a legfontosabb, hogy van egy célja (ezt sokakról nem lehet elmondani), amiért hajlandó tenni is.

2008. Január 22. - 12:13:33
Válasz #27
Nem elérhető

L


Na ezt a tesztet tuti, hogy követni fogom, végre egy nagydarab tesztelő, nem ilyen 35-ös karú csirkék!  =/+'
Köszi csudri, de valahol el kell kedzeni mindekinek. Nem születhetünk 100 kgal. Vagy aki ez alatt van ne is teszteljen?  :-/-(-:

Aki csirke, annak előbb kéne valami alap tömeget felépíteni, nem pedig egyből ellőni a rakétákat! De befejeztem az Off-olást, hajrá LGY, nyomd fel azokat a karokat mégjobban!
:-)(-:
Emiatt kell lenézni a másikat? Negatív jelzőkkel illetni? Biztosan te olyan tökéletes vagy  :-){

Én kérek elnézést!
Az ilyen szintű hozzászólás szerintem nem ide való. Szerintem a fórum olvasói között többen vannak akiknek nincs ötvenes karjuk és őket esetleg érdekelheti, hogy pl Jana mit hoz ki a tesztből nem?
(-)

Bocs az offért Lgy!

A Janának teljesen igaza van. Én sem így születtem, rengeteg munka és kitartás (na meg pénz) vezetett idáig. Amikor először átléptem egy edzőterem küszöbét 63 kg voltam és 30-as volt a karom. Janának igen is tisztelni kell a kitartását, és a legfontosabb, hogy van egy célja (ezt sokakról nem lehet elmondani), amiért hajlandó tenni is.

Szimpatikus hozzáállás! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 22. - 12:50:08
Válasz #28

csudri

Vendég
Nem azt szólom le, hogy vékony a karja, mindenki úgy kezdi. Csak úgy gondolom, hogy előbb az alapoknak kellene meglennie, aztán kellene nyúlni mondjuk ilyen Superdrol NG féle cuccokhoz. És nem Janát akartamleszólni a beszólással, hiszen nem is 35-ös a karja, hanem 36-os.  ;D

Csak sok olyan emberkét látok a termekben, akik lemennek a terembe, nulla tömeg, látja hogy két hét alatt nem lett belőle Cutler és egyből azon kezd el izgulni, hogy akkor milyen kieget (neadjisten koxot) toljon magába, hogy villoghasson a strandon.

Respect az összes tesztelőnek, csak láttunk már nem egy olyan tesztet itt és anno az exfiten, hogy a delikvens még nagyon nem állt készen a dologra, nem is ért el semmit, csak ellőtt 50-100ezernyi cuccot.

Na  :-!!! !

2008. Január 22. - 12:56:21
Válasz #29
Nem elérhető

Lalika85


A tükörben is láttam ilyen barmot   ˝=/ ˝=/ ˝=/

Ha bekerült a tesztbe,akkor hajrá!!!
Vagy szerinted hagyja ki?
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)