2024. Április 27. - 14:43:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG. teszt stevestrong módra  (Megtekintve 29478 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 25. - 23:47:27
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


Hello everybody!
Itt vagyok, megvagyok, bár alig tudtam lejönni a terem lépcsőjén, olyat lábaztam.
Szemétül bedurrantam, és nemcsak a lábam! Ma már 4 szemet nyomtam  én is.
Kezdek hinni a csodákban :-){
Holnap meló, úgyhogy kénytelen vagyok pihenőnapot tartani, pedig szívem szerint beköltöznék a terembe!
Ezért vasárnap kihagyom a misét, és inkább edzeni megyek >:D

Mindenhol emeleten van a terem?  ˝=/  !+"%

2008. Január 27. - 21:32:04
Válasz #16

stevestrong

Vendég
Hahó mindenki!
A tegnapi meló után reggel hazajöttem nyomtam 3 reggelit.6-kor, 8-kor,10-kor, aludtam 1,5 órát, aztán szabadjára engedtem a bennem élő állatot. Irány a terem. 8-}
Kezdtem elölről a 4napost. Mell-tricepsz. Nemtudom ki hogy van vele, nekem még ma is izomlázam van mindenhol. ?:-/
Viszont az első hét végére sokkal teltebb vagyok és az izmaim is keményebbek. Napról napra jobban megy az edzés :-):-)::

2008. Január 27. - 21:44:26
Válasz #17
Nem elérhető

parrre


Hahó mindenki!
A tegnapi meló után reggel hazajöttem nyomtam 3 reggelit.6-kor, 8-kor,10-kor, aludtam 1,5 órát, aztán szabadjára engedtem a bennem élő állatot. Irány a terem. 8-}
Kezdtem elölről a 4napost. Mell-tricepsz. Nemtudom ki hogy van vele, nekem még ma is izomlázam van mindenhol. ?:-/
Viszont az első hét végére sokkal teltebb vagyok és az izmaim is keményebbek. Napról napra jobban megy az edzés :-):-)::


Aha aha ... nekem a mult hét hétfői mell izomláz most kezd eltűnni  :-O :-O .... Áhhh ez nekem má magas ...  :-}  ;D

2008. Január 27. - 21:51:40
Válasz #18

stevestrong

Vendég
Hahó mindenki!
A tegnapi meló után reggel hazajöttem nyomtam 3 reggelit.6-kor, 8-kor,10-kor, aludtam 1,5 órát, aztán szabadjára engedtem a bennem élő állatot. Irány a terem. 8-}
Kezdtem elölről a 4napost. Mell-tricepsz. Nemtudom ki hogy van vele, nekem még ma is izomlázam van mindenhol. ?:-/
Viszont az első hét végére sokkal teltebb vagyok és az izmaim is keményebbek. Napról napra jobban megy az edzés :-):-)::


Aha aha ... nekem a mult hét hétfői mell izomláz most kezd eltűnni  :-O :-O .... Áhhh ez nekem má magas ...  :-}  ;D


Igaz, hogy minden mozdulat lassú és fájdalmas, de azért élvezem. Łł=
Nyugtassatok meg, hogy ez azért nem beteges ugye :-/-(-:

2008. Január 27. - 21:57:19
Válasz #19
Nem elérhető

parrre


Hahó mindenki!
A tegnapi meló után reggel hazajöttem nyomtam 3 reggelit.6-kor, 8-kor,10-kor, aludtam 1,5 órát, aztán szabadjára engedtem a bennem élő állatot. Irány a terem. 8-}
Kezdtem elölről a 4napost. Mell-tricepsz. Nemtudom ki hogy van vele, nekem még ma is izomlázam van mindenhol. ?:-/
Viszont az első hét végére sokkal teltebb vagyok és az izmaim is keményebbek. Napról napra jobban megy az edzés :-):-)::


Aha aha ... nekem a mult hét hétfői mell izomláz most kezd eltűnni  :-O :-O .... Áhhh ez nekem má magas ...  :-}  ;D


Igaz, hogy minden mozdulat lassú és fájdalmas, de azért élvezem. Łł=
Nyugtassatok meg, hogy ez azért nem beteges ugye :-/-(-:

 Łł=

2008. Január 27. - 23:17:52
Válasz #20
Nem elérhető

LilD


Azt bezzeg elfelejti megemlíteni , kedves stevestrong, hogy egész nap görcsölt a tricepsze!!!  ))=/   ;D
de azt hiszem ő még ezt is élvezi ebben az egészben...  !+"%

2008. Január 27. - 23:20:22
Válasz #21
Nem elérhető

Bubee


Azt bezzeg elfelejti megemlíteni , kedves stevestrong, hogy egész nap görcsölt a tricepsze!!!  ))=/   ;D
de azt hiszem ő még ezt is élvezi ebben az egészben...  !+"%

Tessékmondani, magácska csak nem Sztívsztrongné?  --)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 28. - 10:11:29
Válasz #22
Nem elérhető

LilD


Hát, ...né még nem vagyok, és asszem, ha így folytatom nem is leszek  ;D
Én inkább az vagyok, aki végig kiséri a tesztet, és ha izomlázról van szó aktívan becsatlakozik.  Mióta teszt van azóta az esti közös program az edzés lett ,nem a mozi  =/+'

2008. Január 28. - 10:27:19
Válasz #23
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 28. - 10:39:55
Válasz #24
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mondjam?  ;D
De én sem tudtam hogy ő stevestrong.  ????...


2008. Január 29. - 00:13:03
Válasz #25

stevestrong

Vendég

2008. Január 29. - 00:31:52
Válasz #26

stevestrong

Vendég
Sziasztok!
Megvolt a mai edzés is. Napról napra erősebbnek érzem magam, viszont a billentyűzettel nem tudok megbarátkozni.
1mondat = 10perc. Talán erre is szednem kéne vmit. :-)-> ?:-/
Szóval hát-bicepsz.
A hátnál emeltem a súlyokon, mégsem tapasztaltam akora bedurranást, mint a bicepsznél, ahol ma még nem emeltem.
Nem mondom, azért jól esett a hátazás is.
Ja!! Tapasztalok némi eresedést is :-):-):: :-):-)::


2008. Január 29. - 00:39:37
Válasz #27

stevestrong

Vendég
@:-)
Szerintem is nagyon remek kis készitmény  ;D
stevestrong, rikán vagy fent, melózol?  ::)


Néha meló, néha suli, aztán sokminden után kell szaladgálnom mostanság. :-Đ
De este 11 körül ált. itt vok, aztán {-)
Holnap is meló, úgyhogy pihenőnap. :(

2008. Január 29. - 01:10:25
Válasz #28

stevestrong

Vendég
SNG, Mass Fxaztán a végén Retain, PCT

2008. Január 30. - 00:43:25
Válasz #29
Nem elérhető

LilD


Emmeg ki?  ????... ?:-)


 @:-) ;-oo-;


Őööőő... hát ez nem a legelőnyösebb fotó --)



Gondoltam amíg dolgozik becsempészem egy szerintem elnyösebb fotóját,mert ha itt van, úgysem engedi  :P
de csalódást kell okoznom, még nem engedélyezi nekem a forum, szóval várnotok kell még aktívabb tag leszek, márha ez a gond  8-)