2024. Május 08. - 07:18:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG. teszt stevestrong módra  (Megtekintve 29552 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 03. - 21:03:02
Válasz #45

stevestrong

Vendég
Üdv mindenkinek!
Péntek reggeltől szombat estig melóztam, úgyhogy 2napig nem tudzam edzeni :-Đ
Viszont a csütörtöki láb olyan szarul sikerült, hogy majd be :-/] még most is.
Olyan izomlázam van, még a hasamban is /a héten nem hasaztam semmit/, mintha most jártam volna először teremben.
Ma de. lenyomtam egy mell-tricepszet. Azt tapasztalom, hogy folyamatos az erőszint növekedésem. Persze igyekszem ésszel emelgetni, nehogy megsérüljek. Mentálisan is nagyon tol a cucc, és az izmaim keménysége is javul. =/+'
Azt kell mondjam, hogy úgy be tudok durranni tőle, hogy már-már szívesen nézek a tükörbe edzés közben. Ami számomra elég nagy szó, mert az emúlt néhány hónap leamortizált rendesen épp úgy testileg, mint lelkileg.
Holnap megin meló, úgy hogy kedden megyek megint edzeni. Hát-bicepsz lesz, és már előre tudom, hogy széttépem az összes vasat, ami a kezembe kerül @:-)

2008. Február 09. - 10:10:40
Válasz #46

stevestrong

Vendég
Sziasztok!
Bocsánat, hogy eltüntem pár napra. :-){ Mentségemre szolgáljon, hogy csak az írást mellőztem. Az edzéseket nem hagytam ki, és ha volt egy kis időm, mindíg olvastam a topicot vagy a párom informállt telefonon a többiek tapasztalatairól.
Amint írtam előzőleg, úgy is tettem a hát bicepsznél széttéptem a vasakat. Velem volt 3jóbarátom erő, kitartás, koncentráció(ők néha nem jönnek velem).Szóval qrva jó volt az edzés, letusoltam és azt éreztem amit egy jó edzés után szoktam. Ellazultam, friss, energikus voltam újra. Persze ez elmúlik 1-2órán belül, de lelkiismeretfurdalás nélkül tértem nyugovóra, tudva, hogy ma igazán megtettem mindent a növekedésért. 8-}
 {-) {-) {-)
Aztán eljött az idő mikor újra beléptem a terembe. A váll volt műsoron. =/+'
Küldtem neki rendesen, bár csak erre az izomcsoportra volt időm. Szeretek vállazni, ez az ami legjobban és leggyorsabban fejlődik nálam.

Elfogyott a fehérjém és telefonos segítséget kértem egy bizonyos S.N. monogrammú személytől. mondván úgysem ért hozzá, de csak mond vmit ;D ;D ))=/
A pénztárcám szabja a hatátrt nekem is, ezt kellett elsősorban szem előtt tartania. Meg persze a mennyiséget.
Javasolta az Optimum 100% whey-t. Vettem is egy zsákkal, úgyhogy már tolom is. Ezuton is köszönöm a seítséget neki és Lindának is aki a vásárlásnál segített nekem és a páromnak. Apropó párom. Neki vettünk 1 Hidroxycut max-ot.
Talán nyithatna egy topicot a diétájáról.....
Ismerem, úgysem mer. ))=/

2008. Február 09. - 10:15:47
Válasz #47
Nem elérhető

God Vazzeg


...Elfogyott a fehérjém és telefonos segítséget kértem egy bizonyos S.N. monogrammú személytől. mondván úgysem ért hozzá, de csak mond vmit ;D ;D ))=/

Schobert Norbert   @:-) Mit nyertem?  ;-oo-;  :-oD

2008. Február 09. - 10:40:43
Válasz #48

stevestrong

Vendég
Rühellem ezt a  nevet, de nem rossz próbálkozás!

 :-)!
 
NYERTÉL EGY UPDATE 1-ES PARADICSOMOS TONHAL KONZERVET!!!  /7%

Nyereményedet átveheted hétfőn az új címemen, ahová holnap költözünk, a címet majd küldöm, ha érdekel a nyeremény  Łł=

2008. Február 09. - 13:20:54
Válasz #49
Nem elérhető

God Vazzeg


Rühellem ezt a  nevet, de nem rossz próbálkozás!

 :-)!
 
NYERTÉL EGY UPDATE 1-ES PARADICSOMOS TONHAL KONZERVET!!!  /7%

Nyereményedet átveheted hétfőn az új címemen, ahová holnap költözünk, a címet majd küldöm, ha érdekel a nyeremény  Łł=

Köszi  :----
Lemondok valakinek a javára aki szereti  O0
Én se szívlelem Norbit, de nincs is okom rá haragudni. Mindenki abból él, amiből tud  8)

2008. Február 09. - 19:11:45
Válasz #50
Nem elérhető

shp


...Elfogyott a fehérjém és telefonos segítséget kértem egy bizonyos S.N. monogrammú személytől. mondván úgysem ért hozzá, de csak mond vmit ;D ;D ))=/

Schobert Norbert   @:-) Mit nyertem?  ;-oo-;  :-oD


Nekem is S.N. a monogrammom, de szerintem nem engem hívott.. ˝=/  ( bár én is ezt a tanácsot adtam volna ) 
Én nyertem valamit?

2008. Február 09. - 19:12:55
Válasz #51
Nem elérhető

Jordan


Ha mást nem, tapasztalatot.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 12. - 22:43:50
Válasz #52

stevestrong

Vendég
Sziasztok!

Itt vagyok még, csak költöztünk a hétvégén. Łł= Megjegyzem ettől is van izomláz az alkaromban. ?:-/
Most jöttem a lábazásból. Nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna. :-Đ
De szerintem érezni fogom holnap. Van még 3napom a SD NG-bol, a MassFx-ből még kb  1 hét, aztán jön a PCT+Retain.
A hét végén teszek fel néhány képet is, amik talán szemléltetnek némi változást. :-)->

2008. Február 18. - 23:16:36
Válasz #53

stevestrong

Vendég
Szevasztok!

Hát végetért a teszt első szakasza elfogyott a SD. NG.   Bár a stack-nek még nincs vége számomra, ha nem bánjátok arról is madj írogatok, hogy mi újság van RETAIN és PCT terén.

A képek amiket ígértem olyan mint a Bánfi hajszesz, lehet hogy szép nem vagyok de mégis hódítok  Łł=  talán a "Mislen" képviselői megkeresnek, de ígérem jövő őszre ez másképp lesz.

Tapasztalataimat bővebben megosztom veletek holnap, mert most nem egyszerű a netezés a költözés miatt. Otthon még nincs itt meg nem akarunk sokáig zavarni.  Szóval holnap újra jelentkezem egy bővebb beszámolóval, addig is pumping iron!!!!   =/+'


2008. Február 18. - 23:19:21
Válasz #54

stevestrong

Vendég
Még pár kép, amolyan Before-After képek.
Talán látható némi külömbség....

2008. Február 23. - 19:43:35
Válasz #55

stevestrong

Vendég
A fotók nem fedik a valóságot, igazából nagyon jóképű vagyok, 110kg színtiszta sovány izom, és a bankszámlám vetekszik Bill Gates-ével.   ))=/
 

2008. Február 23. - 19:54:12
Válasz #56

stevestrong

Vendég
Félretéve  a tréfát, megkésve bár de törve nem....

Az SD.NG. értékelése az én szemszögemből:

Számomra hatalmas mentális lökést biztosítot, már reggelente alig vártam, hogy mehessek edzeni este. Az edzések alatt szinte már az első napokban teljesen oda tudtam tenni magam, tökéletesen tudtam koncentrálni minden gyakorlatnál a megdolgozott izmokra. Éreztem a vért ahogy áramlik az ereimben. Minden alkalommal örületes volt a bedurranás. És persze minden edzés után izomlázam volt és van a mai napig.
Edzésen kívül is érezhetően keményebbek az izmaim a súlyom mintegy 3kgmal gyarapodott a 4hét alatt.Erőben is gyarapodtam jócskán, lassan elérem a tavaly nyári erőszintemet, ami jócskán lecsökkent a 4-5hónapos rossz ídőszakom alatt. Úgy látom néhány elveszetnek hitt erecske is előbukkan újra. Libidóbeni változást nem vettem észre, maradt olyan mint előtte.

Összeségében azt gondolom, hogy egy 8-12 hetes szedéssel nagyon jó eredményeket lehet elérni. Bátran merem ajánlani mindenkinek aki erősődni és izmosodni akar.

Szeretném megköszönni az Extrémfitnek és mindenkinek, akik lehetőséget adtak nekem- nekünk a termék tesztelésére. Most folytatom a  steck-et, Retain 2 és PCT felállásban. Igyekszem erről is megosztani tapasztalataimat veletek.

Erősödöm, izmosodom, baj nem lehet!  @:-)

2008. Február 25. - 13:28:00
Válasz #57
Nem elérhető

LilD


Így a teszt végére azt hiszem kijelenthetem függő lett Pisti  :-)->
Ami annyit tesz, hogy még a kutyát is elkezdte tápkiegészítővel (kutyáknak gyártottal) nyomni  !+"%



2008. Március 03. - 12:41:37
Válasz #58

stevestrong

Vendég
Sziasztok!
Az elmúlt héten sokminden történt velem, de legfőképp keveset voltam netközelben. :-}
Viszont edzeni voltam rendesen, ahogy illik 8-}.
Mégpedig napi 3-3 szem Retain és PCT kíséretében. Azt hiszem beszarás, hogy ezek ketten mit tudnak! (:-) Folyamatosan erősödök még mindíg, és szufla is van bőven. =/+' =/+'
Fekvenyomáson, gugguláson...szinte mindenen emeltem 20,30 kilókat, jó, a bicepszen ennyi nem ment, de arányaiban a kissebb izomcsoportokat is tudom sokkolni. Itt persze 8-as ismétlésszámokról beszélek!!!
Valószínűleg azért tudok ilyen léptékben emelni, mert az SD NG alatt a sérülésektől tartva óvatosan emelgettem a súlyokat, holott lehettem volna bátrabb. !+"%
Mostmár érzem, hogy szinte "sebezhetetlen" vagyok, és minden porcikám kívánja a szenvedést, amit egy nagyobb súly legyőzése okoz. Úgyhogy örömmel taposom tovább ezt az ösvényt, és ki tudja hová jutok... :-):-)::

2008. Március 10. - 15:58:15
Válasz #59
Nem elérhető

vertexx