2024. Április 27. - 14:12:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG teszt by God Vazzeg  (Megtekintve 65750 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 25. - 20:46:15
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


adjad neki, ne sajnáld :D így legalább combban tuti meglesz az 50 >:D
én nem bírok sajnos guggolni, a térdemet bassza nagyon... pedig jó olvasni, hogy mennyire durva gyaksi tud lenni.. kár, hogy 100%-osan soha nem tudtam még odatenni magam benne.. 60 kilótól márszúr, 80 kiló felett meghal a térdem..

Azért 60-80kg-al is szét lehet azt csapni, csak lassan, koncentráltan csináld   8-) Ha kis súllyal (30-40kg) bemelegítesz akkor is szúr?  ????...

2008. Január 25. - 22:38:02
Válasz #31
Nem elérhető

bandus




Azért 60-80kg-al is szét lehet azt csapni, csak lassan, koncentráltan csináld   8-) Ha kis súllyal (30-40kg) bemelegítesz akkor is szúr?  ????...

sajnos igen, bár a fásli segít rajta.. de 80-nál már akkor is halál.. lehet az lesz, hogy még alaposabban bemelegíteni 40-el, és akkor szépen lassan 60-ba, így még nem próbáltam.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Január 25. - 23:31:15
Válasz #32
Nem elérhető

fastor




Azért 60-80kg-al is szét lehet azt csapni, csak lassan, koncentráltan csináld   8-) Ha kis súllyal (30-40kg) bemelegítesz akkor is szúr?  ????...

sajnos igen, bár a fásli segít rajta.. de 80-nál már akkor is halál.. lehet az lesz, hogy még alaposabban bemelegíteni 40-el, és akkor szépen lassan 60-ba, így még nem próbáltam.
miylen terpeszben nyomod???
lehet szélesebben kéne úgy kevésbé terheled! vagy próbáld keretben!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 25. - 23:35:25
Válasz #33
Nem elérhető

shp


Terpesz is jó ötlet. Guggolj  40 kg-val és több ismétléssel/sorozattal. Vagy ciki lenne.... nem már.....

2008. Január 25. - 23:46:09
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg




Azért 60-80kg-al is szét lehet azt csapni, csak lassan, koncentráltan csináld   8-) Ha kis súllyal (30-40kg) bemelegítesz akkor is szúr?  ????...

sajnos igen, bár a fásli segít rajta.. de 80-nál már akkor is halál.. lehet az lesz, hogy még alaposabban bemelegíteni 40-el, és akkor szépen lassan 60-ba, így még nem próbáltam.

Jól mondják a srácok, nagy terpesz, kis súly, koncentrálva. Vagy ami még nehezít, ha folyamatosan csinálod, tehát alul/felül nem állsz meg  8) Próbáld ki  :-!

2008. Január 26. - 01:45:04
Válasz #35
Nem elérhető

sixooshu


Bandus, én a mellső guggolást is kipróbálnám a helyedben. a sima guggolástól nekem is fáj a térdem, de a mellsőnél sose fájt még. az a trükkje, hogy teljesen le kell menni.

http://youtube.com/watch?v=XkK9-mnDAy4   

2008. Január 26. - 01:45:56
Válasz #36
Nem elérhető

God Vazzeg


Na, most végeztem a melókkal, végre mehetek alukálni. Regenerálódás: ON  @:-)  :-oD  :-)-> Jó éjt mindenkinek  {-)

2008. Január 26. - 12:00:34
Válasz #37
Nem elérhető

bandus


Köszi srácok a tippeket, legközelebb ki is próbálom őket.
Amúgy meg bocs a sok offért God  :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Január 26. - 15:03:57
Válasz #38
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi srácok a tippeket, legközelebb ki is próbálom őket.
Amúgy meg bocs a sok offért God  :-){

Ugyanmár, örülünk ha tudtunk segíteni  ;-oo-;

2008. Január 26. - 16:59:01
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg


Széjjel rohad a lábam, olyan izomlázam van, alig bírok felkelni a székből..  @:-) Még a seggem is fáj (nem úgy  >:D8-) Jó volt az edzés úgy látszik  =/+'

2008. Január 28. - 12:23:58
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kérem, elmondhatom, hogy az érzés kedvéért már megérte a teszt, olyan szinten feszül mindenem, hogy kedvem lenne már most lemenni edzeni, de sajna du még el kell vinnem az autóm szerelőhöz, illetve helyre kell állítanom 2 adatbázist  ;D A lábam még mindig fáj, viszont úgy fel van durranva, hogy a farmerom alig jön rám. Majd csinálok képet róla  8-) Erőt is érzek magamban keményen, kíváncsi leszek milyen lesz az edzés, hát váll lesz  (:-)

Ja és holnap akarok kezdeni egy kreatin feltöltést!  :-O  :-)->  =/+'

2008. Január 28. - 12:49:01
Válasz #41
Nem elérhető

Bubee


fel van durranva

Te God, ezt h kell csinálni?  ????...  ::) Megmondom őszintén h én csak bedurrantani tudok egy izmot, de fogalmam sincs h lehetne feldurrantani  ????... ::)  >:D Tudnál segíteni?  >:D  --)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 28. - 12:55:38
Válasz #42
Nem elérhető

BrianB


A la Greg Valentino... [:-o] ;D

2008. Január 28. - 12:56:07
Válasz #43
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 28. - 12:59:56
Válasz #44
Nem elérhető

BrianB


Vagy..."Hablublabuaaa....click...What the f...bummmmm" by Walter ;D
http://www.youtube.com/watch?v=udtGNPZvIYg