2024. Május 09. - 21:31:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG teszt by God Vazzeg  (Megtekintve 65942 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 28. - 13:10:20
Válasz #45
Nem elérhető

Bubee


Vagy..."Hablublabuaaa....click...What the f...bummmmm" by Walter ;D
http://www.youtube.com/watch?v=udtGNPZvIYg

Na ez LOL  Łł= Bár Peanut buddy viszi a prímet nálam  >:D  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 28. - 14:52:24
Válasz #46
Nem elérhető

God Vazzeg


fel van durranva

Te God, ezt h kell csinálni?  ????...  ::) Megmondom őszintén h én csak bedurrantani tudok egy izmot, de fogalmam sincs h lehetne feldurrantani  ????... ::)  >:D Tudnál segíteni?  >:D  --)  ;D

Errefele használjuk a "feldurran" kifejezést, gondolom a méret felfele változása miatt  ;D  ::) Tekintsd szlengnek, vagy tájszólásnak, én vállalom hogy vidéki vagyok   @:-)

2008. Január 28. - 14:53:16
Válasz #47
Nem elérhető

God Vazzeg


Vagy..."Hablublabuaaa....click...What the f...bummmmm" by Walter ;D
http://www.youtube.com/watch?v=udtGNPZvIYg

Nagyon állat a video, köszi szépen  @:-)

2008. Január 28. - 15:05:12
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Január 28. - 15:08:08
Válasz #49
Nem elérhető

BrianB


Fent van ez egész DVD-je magyar felirattal. "Jeff Dunham magyar" és kidobja az összeset. Nagyon állat a csávó @:-)

2008. Január 28. - 15:11:06
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg


Fent van ez egész DVD-je magyar felirattal. "Jeff Dunham magyar" és kidobja az összeset. Nagyon állat a csávó @:-)

Köszi, egyik-másik videoját láttam már, de majd végignézem őket  @:-)

2008. Január 30. - 11:42:42
Válasz #51
Nem elérhető

God Vazzeg


Fejlemények: egész nap feszül mindenem, olyan telített vagyok mint állat, félek is, hogy a belem fog nőni, de azért látom a combomon és a karomon hogy érdekes lesz a teszt vége  o:)

Libidóm nem az igazi, valakinek van hasonló panasza?  :'(

2008. Január 30. - 12:39:05
Válasz #52
Nem elérhető

parrre


Fejlemények: egész nap feszül mindenem, olyan telített vagyok mint állat, félek is, hogy a belem fog nőni, de azért látom a combomon és a karomon hogy érdekes lesz a teszt vége  o:)

Libidóm nem az igazi, valakinek van hasonló panasza?  :'(

Hát szó mi szó, nálam se az a veszett nagy ...
Alvással, kipihentséggel hogy állsz ? Én továbbra is szarul alszok és valahogy nem igazán tudom kipihenni magam . Lehet hogy a libidónak ehhez is köze van.
Egyébként minden más stimmöl .  8-)   ;-oo-;

2008. Január 30. - 14:51:33
Válasz #53
Nem elérhető

God Vazzeg


Fejlemények: egész nap feszül mindenem, olyan telített vagyok mint állat, félek is, hogy a belem fog nőni, de azért látom a combomon és a karomon hogy érdekes lesz a teszt vége  o:)

Libidóm nem az igazi, valakinek van hasonló panasza?  :'(

Hát szó mi szó, nálam se az a veszett nagy ...
Alvással, kipihentséggel hogy állsz ? Én továbbra is szarul alszok és valahogy nem igazán tudom kipihenni magam . Lehet hogy a libidónak ehhez is köze van.
Egyébként minden más stimmöl .  8-)   ;-oo-;

Én is elég rosszul alszom, érdekes módon reggelre álmosodok be, lehet korábban kellene bevenni az utolsó kapszulát? Vagy du bevenni 2-őt?  ????... Nálam amúgy minden nagyon jó, feszülök, talán növök is, étvágy ok, csak ez a rohadt libidó nagyon gáz, új csajom van, és hááát.. Nem egy szemérmes a drága  :-)- Aztán jó lenne a kedvében járni, csakhát ugye, kellene hozzá egy jó f@sz is  @:-)  :-)(-:

Efit!

Nem lehetséges hogy nem eléggé androgén a cumó, és ezért van libidó csökkenés? Valami ötlet?  8-}

2008. Február 01. - 00:01:53
Válasz #54
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


Libidóm nem az igazi, valakinek van hasonló panasza?  :'(

Idézet
Hát szó mi szó, nálam se az a veszett nagy ...
Alvással, kipihentséggel hogy állsz ? Én továbbra is szarul alszok és valahogy nem igazán tudom kipihenni magam . Lehet hogy a libidónak ehhez is köze van.
Egyébként minden más stimmöl .  8-)   ;-oo-;

Idézet
Én is elég rosszul alszom, érdekes módon reggelre álmosodok be, lehet korábban kellene bevenni az utolsó kapszulát? Vagy du bevenni 2-őt?  ????... Nálam amúgy minden nagyon jó, feszülök, talán növök is, étvágy ok, csak ez a rohadt libidó nagyon gáz, új csajom van, és hááát.. Nem egy szemérmes a drága  :-)- Aztán jó lenne a kedvében járni, csakhát ugye, kellene hozzá egy jó f@sz is  @:-)  :-)(-:

Efit!

Nem lehetséges hogy nem eléggé androgén a cumó, és ezért van libidó csökkenés? Valami ötlet?  8-}

Igen, itt a libidó kérdés. Sok mindentől függ, de pár részletre érdemes figyelni a Superdrol NG-vel kapcsolatban.

1. Az SD NG egyik fő hatóanyaga 5-ad-vé és tesztoszteronná konvertálódik, ahogy írtam az elején.(a prasteron vagy más nevén DHEA), ami androgén és anabolikus egyben, és amiből következne a libidó is, elvileg. gyakorlatilag viszont, amit sokan nem vesznek figyelembe, hogy a magas libidóhoz a tesztoszteron magas szintje mellé elég magas ösztrogénszint is kell.(kell egy egyensúlynak jelen lenni ebből) Mivel a Superdrol NG tartalmaz ösztrogén kontrolláló hatóanyagot is, ezért ez itt most kicsit máshogy alakul, mint mikor valaki csak önmagában tesztoszteront nyom és semmit nem használ az ösztrogén kezelésére a kúrájában.(legalábbis jó ideig elfelejtik használni sokan, vagy újabb androgént használnak az ösztrogén elnyomására(mint pl. proviron.)

2. A Superdrol NG, a plusz energiáért tartalmaz elég nagy adag koffeint is, ami valószínüleg kicsit erősen hat és ez is elnyomja a libidót sajnos. Egy kapszula 150mg koffeint tartalmaz, (ami 1-1.5 erős kávénak felelne meg kb.)

3. A Superdrol NG utolsó napi adagját túl későn veszik be, és ezért nem tudnak aludni és így kialvatlanok, ami szintén ronthatja a libidót(a szexuális vágyat.) Megoldás lenne, ha az utolsó napi adagot délután 5 óra előtt venné be, aki használja ezt a kiegészítőt. Tehát mondjuk így alakulna a napi szedés:
1. szem reggel 8-kor
2. szem délben
3. szem délután 3-kor
4. szem délután 5-kor

Hát kb. ennyi a libidóhoz.  8-)
Eddig ötből ketten jelezték a libidó csökkenést. Kár, hogy a többi teszter nem ír semmit ezekről. Jó lenne, ha ismernénk a hangulati, erő, szexuális, kitartás, izomkeménység, koncentráció stb véleményeket a tesztelőktől. Remélem kicsit összekapják magukat és beszámolnak ezekről a naplóikban nekünk, hisz ez lenne a teszt lényege.

gosshh... :-}  :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 01. - 07:49:58
Válasz #55
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza




Libidóm nem az igazi, valakinek van hasonló panasza?  :'(

Idézet
Hát szó mi szó, nálam se az a veszett nagy ...
Alvással, kipihentséggel hogy állsz ? Én továbbra is szarul alszok és valahogy nem igazán tudom kipihenni magam . Lehet hogy a libidónak ehhez is köze van.
Egyébként minden más stimmöl .  8-)   ;-oo-;

Idézet
Én is elég rosszul alszom, érdekes módon reggelre álmosodok be, lehet korábban kellene bevenni az utolsó kapszulát? Vagy du bevenni 2-őt?  ????... Nálam amúgy minden nagyon jó, feszülök, talán növök is, étvágy ok, csak ez a rohadt libidó nagyon gáz, új csajom van, és hááát.. Nem egy szemérmes a drága  :-)- Aztán jó lenne a kedvében járni, csakhát ugye, kellene hozzá egy jó f@sz is  @:-)  :-)(-:

Efit!

Nem lehetséges hogy nem eléggé androgén a cumó, és ezért van libidó csökkenés? Valami ötlet?  8-}

Igen, itt a libidó kérdés. Sok mindentől függ, de pár részletre érdemes figyelni a Superdrol NG-vel kapcsolatban.

1. Az SD NG egyik fő hatóanyaga 5-ad-vé és tesztoszteronná konvertálódik, ahogy írtam az elején.(a prasteron vagy más nevén DHEA), ami androgén és anabolikus egyben, és amiből következne a libidó is, elvileg. gyakorlatilag viszont, amit sokan nem vesznek figyelembe, hogy a magas libidóhoz a tesztoszteron magas szintje mellé elég magas ösztrogénszint is kell.(kell egy egyensúlynak jelen lenni ebből) Mivel a Superdrol NG tartalmaz ösztrogén kontrolláló hatóanyagot is, ezért ez itt most kicsit máshogy alakul, mint mikor valaki csak önmagában tesztoszteront nyom és semmit nem használ az ösztrogén kezelésére a kúrájában.(legalábbis jó ideig elfelejtik használni sokan, vagy újabb androgént használnak az ösztrogén elnyomására(mint pl. proviron.)

2. A Superdrol NG, a plusz energiáért tartalmaz elég nagy adag koffeint is, ami valószínüleg kicsit erősen hat és ez is elnyomja a libidót sajnos. Egy kapszula 150mg koffeint tartalmaz, (ami 1-1.5 erős kávénak felelne meg kb.)

3. A Superdrol NG utolsó napi adagját túl későn veszik be, és ezért nem tudnak aludni és így kialvatlanok, ami szintén ronthatja a libidót(a szexuális vágyat.) Megoldás lenne, ha az utolsó napi adagot délután 5 óra előtt venné be, aki használja ezt a kiegészítőt. Tehát mondjuk így alakulna a napi szedés:
1. szem reggel 8-kor
2. szem délben
3. szem délután 3-kor
4. szem délután 5-kor

Hát kb. ennyi a libidóhoz.  8-)
Eddig ötből ketten jelezték a libidó csökkenést. Kár, hogy a többi teszter nem ír semmit ezekről. Jó lenne, ha ismernénk a hangulati, erő, szexuális, kitartás, izomkeménység, koncentráció stb véleményeket a tesztelőktől. Remélem kicsit összekapják magukat és beszámolnak ezekről a naplóikban nekünk, hisz ez lenne a teszt lényege.

gosshh... :-}  :D


Akkor gondolom én a három emberbe tartozok nem a kettőbe.
Nos. A koncentrációról, az erőről, a kitartásról már én is írtam. Az izomkeménység az változatlan,( véleményem szerint az a két tesztelő aki az izomkeménységet tapasztalta a MASS-FX szedésével érte el. Szerintem.) és a szexuális libidóban sincs változás (napi kettő még simán megy).
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Február 01. - 10:00:46
Válasz #56
Nem elérhető

God Vazzeg


Nos!

Hangulat nagyon jó, van kedv edzeni rendesen, mondhatni "levisz" a terembe a sdng. Erőben nagyon erősnek érzem magam, emeltem szinte minden súlyon, az én súlyom is nőt, kereken 100kg vagyok reggel.. Ez 1 hét alatt 3kg!!  :-)! Koncentráció kiváló, izomérzés és izomkeménység kifogástalan. Tényleg alig akarja az ember abbahagyni az edzést..

Negatívumként az éber alvást említeném, és a libidó csökkenést. Majd korábbra rakom az utolsó szemet, ahogy írtad Efit, a libidó csökkenést ezek szerint nem lehet megoldani, androgén cucc kellene mellé, de nincs.  /:-)

Sanyi: napi kettő nekem is megy, de ha csak ennyi kellene nem sírnék  :-*  ;D


2008. Február 01. - 10:38:12
Válasz #57
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Nos!

Hangulat nagyon jó, van kedv edzeni rendesen, mondhatni "levisz" a terembe a sdng. Erőben nagyon erősnek érzem magam, emeltem szinte minden súlyon, az én súlyom is nőt, kereken 100kg vagyok reggel.. Ez 1 hét alatt 3kg!!  :-)! Koncentráció kiváló, izomérzés és izomkeménység kifogástalan. Tényleg alig akarja az ember abbahagyni az edzést..

Negatívumként az éber alvást említeném, és a libidó csökkenést. Majd korábbra rakom az utolsó szemet, ahogy írtad Efit, a libidó csökkenést ezek szerint nem lehet megoldani, androgén cucc kellene mellé, de nincs.  /:-)

Sanyi: napi kettő nekem is megy, de ha csak ennyi kellene nem sírnék  :-*  ;D


Az jó
Akkor vidd le az asszonyt néha magaddal edzeni aztán biztos lassítani fog a tempón.... ;-oo-;
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Február 01. - 20:39:44
Válasz #58
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kérem, lelábaztam, de valami van a gyomrommal, majdnem behánytam guggolás után  :---- Mindegy, ha ilyen van, összeszorítom a fogam, hogy a sűreje bent maradjon  /7%  !+"%

Ma többen szóvá tették hogy faszántosan növögetek, nem csoda, 100kg vagyok a mérleg szerint, egyszerűen hihetetlen, nem mondanám hogy gyenge a cucc. Anno Mehyldrol-t próbáltam, nem jött ennyire be, bár állítólag erősebb volt  ::)

2008. Február 03. - 11:52:53
Válasz #59
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekesség: most pénteken ugyanúgy lábaztam mint előző héten, és akkor vagy 4-5 napig izomlázam volt, most viszont szinte semmi  ????... Hogy ez most jó vagy rossz nemtom, mert keményebb kiegek mellett is elmúlik az izomláz, illetve nehezen hozható elő.. Na majd meglássuk  /:-)  8-)