2024. Május 09. - 07:40:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG teszt by God Vazzeg  (Megtekintve 65923 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 29. - 21:31:17
Válasz #165
Nem elérhető

fastor


Néztem hátha megváltozik a malacarc titulus, aztán rájöttem hogy az nem hsz szám függő, mert azt én írtam be  !+"% Na, elmegyek nemsokára lába(do)zni, remélem maradandó lesz, mint az előző heti  =/+'


Kívánok mm-ekben gazdag edzést! o:)

MijazaMM?  ::)  ????...

Hát miliméter!(plussz) :o /:-)
nem mert MACKÓMÉZ ::) ;D
ez jó ;D  Łł=
ha jó honnan lett nekem megint 3 minuszom? :(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 29. - 21:34:36
Válasz #166
Nem elérhető

Ren



2008. Február 29. - 21:53:49
Válasz #167
Nem elérhető

Cressler


off  tőlem tapsot kaptál , egyébként meg ne offoljátok szét Mr. Vazzeg topicját mert szétrúgja a seggetek ;D ;D ;D on


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 29. - 21:59:41
Válasz #168
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehet offolni nyugodtan, itt elfér.. Én nem kaptam minuszt.. (még)  @:-)

2008. Március 02. - 10:34:32
Válasz #169
Nem elérhető

God Vazzeg


Na kérem, ígértem pár adatot:

Kor: 29 év
Magasság: 173cm
Súlyom: nem tudom, nincs itt a mérleg, de olyan 97kg körül  ::)
Testzsír: 20% (3 pontos mérés szerint, nálam általában pontos)
Mellkas: 128cm
Derék: 100cm (ezt én sem értem hogy lett ennyi, felszaladt rám némi zsír  :'( )
Combok: 67/67cm
Felkar: 46.5/47.5cm
Alkarok: 39/39.5cm
Vádlik: 44.5/45cm

Na ebből szeretnék kihozni egy 100-102kg-ot, 48-as karokkal, combra kellene rakni 1-2cm-t, illetve a testzsírom gusztustalan, de ez majd később lesz érdekes, szerencsére nincs problémám a diétával..  :-*

Az igazsághoz még hozzá tartozik, hogy egyrészt betegség miatt, másrészt a betegség melletti sok meló miatt sokszor nem jutottam el edzeni, ennek tulajdonítom ezeket a méreteket, azt hiszem duplán rámfér most ez a "lökés", ezúttal is mégegyszer megköszönve a bodybuilding.hu-nak  :-)!  :-){

Ja és egy kép, mint before:

Kis időközi mérés:
Kor: 29 év még mindig
Magasság: 173cm
Súlyom: 101kg most reggel, üresen, este 103-104  :-O (+4-6kg)
Testzsír: nemtom, mert lusta vagyok mérni, de nem nagyon változott, esetleg felfele..  :-X
Mellkas: 129cm (+1cm)
Derék: 104cm (+4cm) azt hiszem ide jött a sok kaja  :'(
Combok: 68/69cm (+1/+2cm) no comment  :-){
Felkar: 46.5/47.5cm egyszerűen hihetetlen, de karra egy rohadt mm se jött fel  :-O Érthetetlen, mert nagyobbnak látom, lehet placebo  ????...  ::)
Alkarok: 39,5/40cm (+0,5/0,5cm)
Vádlik: 45/45cm (+0,5/0cm)

Le lehet vonni a konzekvenciát, "zsírban az erő"  @:-) Érdekes eredmény született, az látszik hogy folyamatosan éhes vagyok, eszek is, amennyit tudok. Diétában lesz dolog  /:-) Sajnos karra egyszerűen képtelen vagyok fejlődni, pedig szeretem őket edzeni, és szét is tudom őket csapni, durrannak is rendesen  ????... Valószínűleg a válasz a kajában keresendő, sok a CH, és kevés a fehérje, ennek az az oka, hogy egy bizonyos mennyiségű fehérje fölött a szervezetem tiltakozik, óvatosan kell adagolnom (puffadok).

Más: tegnap hát-váll edzés volt, olyan izomláz van a hátamban, hogy majd leszakad  @:-) Jó érzés.. Vállat szétcsaptam szintén, úgy égtek, majd bexartam. Óóó jeee  @-o Egyelőre nem görcsölök, magneb6 befigyelt, meglássuk  :-/-(-:

Pár kép is illusztrációnak, a hasnál oldalt nem a zsír gyűrődik, hanem a hasizom maradéka, ami még látszik, mielőtt valaki elszörnyed  /:-) A kép nem túl jó, elnézést, telóval van készítve  :-){

Elérkeztem a qra végéhez, pénteken abbahagytam a levezetést, lábaztam egy jót, mostanra ért be az izomláz a lábamban  :P

És egy kis méretözön:
Magasság: 173cm (gondolom maradt  :-* )
Súlyom: 101kg reggel, éhgyomorra, este 102
Testzsír: nemtom, sok  :-[
Mellkas: 129cm
Derék: 104cm
Combok: 68/69cm
Felkar: 46.5/48cm hidegen, a bal karom fejlődőképes ahogy látom a jobb nem, valakinek valami ötlet? Agy-izom kapcsolattal van gond, nem érzem úgy..
Alkarok: nem mértem
Vádlik: nem mértem, szerintem nem változott  8)

Összességében pozitívra értékelem a tesztet, hihetetlen számomra hogy legális tápkieggel, középsz@r kajálással ilyen növekedést el lehet érni, utoljára a súlyom akkor volt ennyi, mikor tele voltam, mint a déli busz  :D Rekord súlyom akkor 104kg volt, most 103, 97kg-ról indulva, ami azt jelenti hogy 3 hét alatt jött 7kg(!!!) fel, természetesen nagy része zsír/víz, de az utókúra hatásosságát bizonyítja hogy ebből 4kg meg is maradt, ami szenzációs szerintem. Ezt azért úgy is nézzétek, hogy már vagy 1 éve nem mozdult a súlyom 97kg fölé  /:-)

(Kis OFF, de hátha valakit érdekel: a Superdrol NG-t egy közepes szteroid qrához hasonlíthatónak tartom, a növekedés, feszülés, izomérzés, éhség szempontjából, de ugyanakkor mégse, hiszen az izomláz pl megvan az összes edzés után, ez ugye roidokkal eltűnik. Hatásossága vitathatatlan, viszont aminek hatása van, annak mellékhatása is: rajtam jöttek a rügyek (pattanások) rendesen, olajos bőr rulez. Illetve nálam speciálisan előjött a libidó csökkenése is, amit én az erős antiösztrogén hatásnak tulajdonítok, ugyebár roidok mellett a libidó nő, tehát ez is egy különbség. Érdekes alternatíva lehet roidok HELYETT, de mindenképp hozzáteszem: KORHATÁRT tessék SZIGORÚAN betartani, nem cukorka!)

Érzésre is nagyon jól teljesített a sdng, feszülő izmok (nálam napközben is véletlenszerűen be-bedurrant valamelyik izom), mentális kedv az edzéshez. Erőt nekem nem igazán hozott, inkább csak "erősnek éreztem magam" tőle.

Összegzésem: különösen ajánlott!  :-)!

Képet most nem készítek, (kellene egyet szőrteleníteni  :-X ) kb úgy nézek ki mint az előző képen. Placebo hatás lehet, de hiába nem mutatja a centi, valahogy mégis "nagyobbnak" látom magam, főleg a karjaim, pedig azokkal soha nem vagyok elégedett.. Ha minden jól megy, itt még nincs vége, bele csapok a lcsóba még, más "cuccokkal" is  :-)->

Ezúton mégegyszer megköszönöm Steve Namat-nak, Efitmasternek, és az Extremefitnek, valamint a bodybuilding.hu-nak, és nem utolsó sorban NEKTEK fórumosoknak, hogy ilyen jól sikerült a teszt, gyakorlatilag a kitűzött 48-as hideg kar meglett, köszönöm a biztatásokat, és a segítségeteket is! Eddigi állás szerint viszont fogtok látni a Gyurma valamelyik adásában (külön köszönet Producernek  :-){ ) bár ezt mindenki eldöntheti majd hogy pozitívumként vagy negatívumként kezeli  ;D

Legyetek törekvőek, és mindig előre nézzeket!

Üdv
God Vazzeg

2008. Március 02. - 10:55:01
Válasz #170
Nem elérhető

hopika


Hol az az adás????
Na mi van má'-mér' nem látom???
 @-o

Szép volt a teszt God és a leírás is.Ezek alapján el tudja szerintem dönteni egy leendő vásárló,hogy bepróbálja-e a cuccost,vagy sem.(persze,ha az offjainkat átugorja)
(+)---hátha a karodra megy... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 02. - 10:56:26
Válasz #171
Nem elérhető

hopika


Néztem az adatokat...nem vagyunk mi ikertestvérek?
173-103.... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 02. - 10:57:25
Válasz #172
Nem elérhető

Ren



2008. Március 02. - 10:58:13
Válasz #173
Nem elérhető

God Vazzeg


Néztem az adatokat...nem vagyunk mi ikertestvérek?
173-103.... @-o

Ezért bátorkodtam anno magamat hozzád hasonlítani, elég hasonló adataink vannak, szakállt kivéve, bár az is volt nekem régen..  ;-oo-; Köszi a pluszt, próbáltam objektív maradni a teszttel  :-){

2008. Március 02. - 11:00:17
Válasz #174
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja és megjött a PlasmaJet, holnap már azzal edzek  :-oD  @-o

2008. Március 02. - 11:21:00
Válasz #175
Nem elérhető

fastor


Ja és megjött a PlasmaJet, holnap már azzal edzek  :-oD  @-o

GOD IN THE TV ;D
föcímdal mi lessz? O0
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 02. - 11:33:49
Válasz #176
Nem elérhető

hopika


Néztem az adatokat...nem vagyunk mi ikertestvérek?
173-103.... @-o

Ezért bátorkodtam anno magamat hozzád hasonlítani, elég hasonló adataink vannak, szakállt kivéve, bár az is volt nekem régen..  ;-oo-; Köszi a pluszt, próbáltam objektív maradni a teszttel  :-){

I remeber...fedett,mint Hopika...
 @-o
Na de ez remélem 2 hónap múlva már csak emlék lesz... =/+'
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 02. - 11:41:04
Válasz #177
Nem elérhető

God Vazzeg


Néztem az adatokat...nem vagyunk mi ikertestvérek?
173-103.... @-o

Ezért bátorkodtam anno magamat hozzád hasonlítani, elég hasonló adataink vannak, szakállt kivéve, bár az is volt nekem régen..  ;-oo-; Köszi a pluszt, próbáltam objektív maradni a teszttel  :-){

I remeber...fedett,mint Hopika...
 @-o
Na de ez remélem 2 hónap múlva már csak emlék lesz... =/+'

Kívánom neked  ;-oo-; Majd lehet én is diétázok "picit", meglátjuk mire lesz elég  ;D  8-)

2008. Március 02. - 11:44:14
Válasz #178
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja és megjött a PlasmaJet, holnap már azzal edzek  :-oD  @-o

GOD IN THE TV ;D
föcímdal mi lessz? O0

Tessék:
http://www.youtube.com/watch?v=BfX-s4dcYBg
vagy:
http://www.youtube.com/watch?v=cMLerqyrVas&feature=related

Régen tényleg dj voltam, van is két mélyládám meg egyéb sz@rjaim ha kell valakinek  @:-)

2008. Március 02. - 11:47:28
Válasz #179
Nem elérhető

hopika


Mik vannak pontosan???
Én mindíg bizniszelek hangtechnikai cuccokkal...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!