2024. Május 09. - 05:34:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sztereó felkészülése a 2008-as tavaszi szezonra :)  (Megtekintve 213686 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 28. - 18:51:52
Megtekintve 213686 alkalommal
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hátha majd valakit ez is érdekel.

A tavaszi szezonra január elején kezdtem a felkészülést. Miben változik az eddigi felkészüléshez képest a mostani?

1) Tökéletes étrendkiegészítő arzenált vonultathatok fel az Extremefit jóvoltából.
2) Az alapozó vagy tömegnövelő időszakban eddig én minden sz..rt összeettem...mert szeretek enni minden sz.art. n ;D (lásd:édesség) Életemben először tisztán eszem az ún alapozás alatt is. Már úgy látom fogytam...a testzsír legalábbis biztos. A diéta 3 hete 94-ről kezdődött,most 97,5.  ;D Eddig jól halad...de mikor megy lefelé majd?  !+"%
3)Szeretném végre egyszer megcsinálni a minőségi izmokat is...mint pl a farizom...ezért már bevetettem most a női gyakorlatokat. Nagyon látványos vagyok közben.  ;D
4)A has mostmár heti kettő alkalommal bent van az edzésben.
5)Nemsokára a lépcsőházat is igénybeveszem a segg és comb feljavítására. ( tizediken lakom  ;D)
6) Az edzőtársam George is együtt diétozik velem tehát a szenvedés méginkább kölcsönös.

Az étrend: Szénhidrát: rizs,zabpehely,zöldség ( kb 300-400 gramm ch )
               Fehérje: turmixok,hal,tojás  ( kb 200-300 gramm körül )

Étrendkiegészítők: Nitrotech, ON Whey, ON Optimen, Glutamin SR, Probolic SR.

A fehérjebevitel 70% turmix! Nem volt még megfelelő észérv ami miatt ne így csinálnám. Az aminósavprofil összeállhat folyékony állagból is. Szilárd kaját eszek,tehát még arra sem lehet fogni. Miért kellene pont a csirke? Az hülye idétlen kinézetű jószág.  ;D

Versenyek közül kb 5 lesz amit kiválasztottam: Az utolsó júniusban lesz egyúttal a krém is,illetve a maximális topformát ezek kívánják majd. Kettő közül még kitalálom vagy a NAC Vb Görögország vagy a NABBA International VB szintén ott.

Lesz eközben egy Bihac Openem,egy Herkules Kupa asszem,remélem egy BSN Grand Prix is.

Plussz életemben először Vb szinten is indulok párosban Balla Yvettel. Már megvan a zene...és a show is. Nem kispályás lesz az biztos! Emlékezni fognak ránk az tuti! De ez még titok.Talán lesz alkalmunk bemutatni itthon is.

Lesznek majd képek is...meg csinálok kisvideókat is...

2008. Január 28. - 19:07:23
Válasz #1
Nem elérhető

Johnnyx


Hát hogyne érdekelne! Szurkolunk neked  (:-)
A 70% turmix nem rossz dolog szerintem sem. Én is így csinálom néhányszor (mondjuk gyakran kényszerből), ha nem vagyok otthon egész nap, általában magammal szoktam cipelni egy doboz Nitro-Tech-et   :-oD
Egyetek zabot!

2008. Január 28. - 19:10:14
Válasz #2
Nem elérhető

hopika


Hát hogyne érdekelne! Szurkolunk neked  (:-)
A 70% turmix nem rossz dolog szerintem sem. Én is így csinálom néhányszor (mondjuk gyakran kényszerből), ha nem vagyok otthon egész nap, általában magammal szoktam cipelni egy doboz Nitro-Tech-et   :-oD

Ahogy én is! :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 28. - 20:03:07
Válasz #3
Nem elérhető

Bubee


Hola Béka!  !+"%  ;D

Egy részletes étrendet írnál ha megkérlek szépen?  ::)  8-} Kiváncsi vagyok mégis h néz ki egy napi kajálás az általad említett forrásokból  8-}  --)  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 28. - 20:35:41
Válasz #4
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ahan hogy belekössél!  >:D ;D

Hónapra átgondolom,tudományosan alátámasztom, és nincs az az isten aki bele tudna kötni a táplálkozásomba.  <:-) ;D

Lesz majd szó a tőkehalászlémről...és a konyhaművészetet megújító remekműveimről a reformbundáskenyérről...és még sorolhatnám.  ;) ;D

2008. Január 28. - 20:40:42
Válasz #5
Nem elérhető

Bubee


Ahan hogy belekössél!  >:D ;D

Hónapra átgondolom,tudományosan alátámasztom, és nincs az az isten aki bele tudna kötni a táplálkozásomba.  <:-) ;D

Lesz majd szó a tőkehalászlémről...és a konyhaművészetet megújító remekműveimről a reformbundáskenyérről...és még sorolhatnám.  ;) ;D

Nagyon helyes  8-} Ki leszel vesézve, teccikérteni?  8-}  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 28. - 20:45:40
Válasz #6
Nem elérhető

fastor


Ahan hogy belekössél!  >:D ;D

Hónapra átgondolom,tudományosan alátámasztom, és nincs az az isten aki bele tudna kötni a táplálkozásomba.  <:-) ;D

Lesz majd szó a tőkehalászlémről...és a konyhaművészetet megújító remekműveimről a reformbundáskenyérről...és még sorolhatnám.  ;) ;D
Łł=
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 28. - 20:48:40
Válasz #7
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mindegy mit eszek...az eredmény ugyanaz lesz...telt,definiált,erezett,esztétikus,frenkzenoid alaptípusú szoborszerű remekmű.  @-o ;D

Na megyek és eszek egy kis legyet...

Brekk!  ;D

2008. Január 28. - 22:20:37
Válasz #8
Nem elérhető

mushroom


Lefogadom, hogy van valami nutella ízű kiegészítőd azért bírod az édességmegvonást  ;D Sok sikert és kitartást!

2008. Január 28. - 22:20:37
Válasz #9

csudri

Vendég
...Plussz életemben először Vb szinten is indulok párosban Balla Yvettel...

Hűűű, esetleg Őt is üdvözölhetjük majd itt a fórumon? Talán képeket is kaphatunk a felkészüléséről? Naaaa.....!

2008. Január 29. - 06:51:28
Válasz #10
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Rakok fel majd Yvettről is képeket...de ő is még most kezdte az alapozás időszakot. Le voltak betegedve nemkicsit...náluk is felütötte a fejét a láz.  :(

De mostmár talán okés.

2008. Január 29. - 08:33:51
Válasz #11
Nem elérhető

Skorpió


A reformbundáskenyér engem is érdekelne.  ;)

2008. Január 29. - 09:26:47
Válasz #12
Nem elérhető

sasa


Szia Zsolt!

Nem leszel vékony Yvett mellett? @-o

2008. Január 29. - 09:28:55
Válasz #13
Nem elérhető

endre66


 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)    De dúrva!!!
EZT SZÉPEN BEKÉRDEZTED!!!!!   Łł=
(+)


 !+"%

2008. Január 29. - 09:32:00
Válasz #14

csudri

Vendég