2024. Május 09. - 12:37:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sztereó felkészülése a 2008-as tavaszi szezonra :)  (Megtekintve 213716 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Június 18. - 13:09:18
Válasz #1335
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...sok gyengém van..az egyik épp a hát vastagsága. 2009 őszére csodát fogtok látni mert "Frank Zane" nyugdíjba vonul és a helyére egy ÚJ Jaroslav Horvath kerül!!!  >:D @-o @:-) :-oD =/+' ;D

2008. Június 18. - 13:10:38
Válasz #1336
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
"Az asztal aki ránk vár...még nincs minden fenn"
 jól néz ki /7% ;D

Szerintem az a Ligh Cola a kakukktojás :D

2008. Június 18. - 13:14:40
Válasz #1337
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Készültem egyébként a chips és a kóla light volt. Na jó az összes többi nem.  ;D

2008. Június 18. - 16:27:43
Válasz #1338
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mostmár tényleg szeretném lezárni a topicot (csak nemtom hogy kell  ;D),de látom nagyon népszerű.

Bizony néha előkerülnek dolgok amelyekre sokszor büszkébb vagyok mint magára az eredményekre. Egy-két ilyet had osszak meg veletek. Sajnos régebbi e-maileket nem tudok belinkelni...de nagyon sok volt olyan ami már majdnem meghatóra sikerült. Én az a típus vagyok aki ha segít valakinek akkor jobban izgul mint az aki a színpadon van,de talán ez így is van rendjén. Remélem sok fiatal és öreg felkészülésében tudok majd aktívan részt venni amellett hogy meghódítom a 2009-es színpad mindegyikét.

Két kedvencem amit féltve őrzök...és olyanoktól kaptam akiket mint versenyzőket is nagyon elismerek és mint magánemberek is a legjobb barátaim közé tartoznak.  :-){

1. Emlék Tóth Endrétől és Göncz Sadától.
2. Yvették írták tegnap....és egy brutál nagy ajándékkosár kíséretében minden széppel és jóval elláttak.
3. Ez meg amiért érdemes volt egy kicsit hanyagolni a Nutellát.

2008. Július 03. - 15:25:10
Válasz #1339
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Júúújjj egy fontos dátumot elfelejtettem és senki nem szólt.  :(

Utoljára páros világbajnok nem Szikszay Gabi és Kozma Zoli volt 1990-ben hanem...

...Taksonyi Erika és Kis Horváth István 1997-ben@:-) @:-) :-):-):: :-):-):: :-)!

Elnézést hogy a brutál lexikális tudású Nutzilla is ekkorát bakizott.  :-){

2008. Július 03. - 15:46:04
Válasz #1340
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Júúújjj egy fontos dátumot elfelejtettem és senki nem szólt.  :(

Utoljára páros világbajnok nem Szikszay Gabi és Kozma Zoli volt 1990-ben hanem...

...Taksonyi Erika és Kis Horváth István 1997-ben@:-) @:-) :-):-):: :-):-):: :-)!

Elnézést hogy a brutál lexikális tudású Nutzilla is ekkorát bakizott.  :-){

Ma dekoncentrált vagyok...és iszonyú nehéz ezekre a "régi" időkre visszanézni...mert az internet szerint szinte nem is léteznek.

Tehát helyesen:

Taksonyi Erika és Kis Horváth István 1996-ban lettek páros világbajnokok.   :-):-)::

2008. Július 03. - 15:52:14
Válasz #1341
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
No és egy kis hír Buranits Ildikó tolmácsolásában:

Harald Hoyler a NAC elnöke egy levélben külön megköszönte hogy "ilyen felkészült „Stark” csapat ment" látott és győzött.


2008. Július 03. - 15:53:44
Válasz #1342
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
No és egy kis hír Buranits Ildikó tolmácsolásában:

Harald Hoyler a NAC elnöke egy levélben külön megköszönte hogy "ilyen felkészült „Stark” csapat ment" látott és győzött.



Nem véletlenül szerepelnek a gyurmában!Prof :-)!