2024. Április 29. - 12:48:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: AnimalPak  (Megtekintve 21938 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 06. - 21:29:51
Válasz #15
Nem elérhető

Gababoy


..amugy a B vitamintól van fura szaga.De a többi paknak amugy nincs annyira kellemetlen szaga mint a Paknak.. @:-)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Február 06. - 23:21:07
Válasz #16
Nem elérhető

sany80


En nem mondom hogy nem jo sot inkab azt mondanam nagyon jo csak mar en is nezegetem a tobbi termeket is gondoltam kiprobalom de ezutan hogy az nem budos tuti hogy  kiprobalom.

2008. Február 07. - 06:45:00
Válasz #17
Nem elérhető

ati75


Elég durva súlyok ezek, dobjál már magadról néhány képet hátha a jővőbeni Mr. Olympiát ismerhetjük meg... =/+' @:-)

2008. Február 07. - 11:29:56
Válasz #18
Nem elérhető

Gababoy


 Łł=Olimpiáról szó sincs..!!Okés,majd most már csinálok pár képet,mert ugy is kell küldenem egy katalógusba.De az titok hogy melyikbe @:-)Majd meglátjuk:D

Hát igen az erőmmel semmi baj!Tényleg nem tudjátok hogy meddig vannak hitelesítve az Atlas rudak?Mert tegnap a 300kg után,felraktam rá még 30kilót,és ijesztő volt,felemelkedett a rúd a tartóba 1-2cm. :-\
A többiek mondták hogy ne nagyon emeljen meg mert "Mivan ha ketté törik.... ˝=/Pedig jolenne túlépni ezen a határon már:D
Szóval ti tudjátok meddig vannak?
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Február 07. - 11:52:59
Válasz #19

csudri

Vendég
Łł=Olimpiáról szó sincs..!!Okés,majd most már csinálok pár képet,mert ugy is kell küldenem egy katalógusba.De az titok hogy melyikbe @:-)Majd meglátjuk:D

Hát igen az erőmmel semmi baj!Tényleg nem tudjátok hogy meddig vannak hitelesítve az Atlas rudak?Mert tegnap a 300kg után,felraktam rá még 30kilót,és ijesztő volt,felemelkedett a rúd a tartóba 1-2cm. :-\
A többiek mondták hogy ne nagyon emeljen meg mert "Mivan ha ketté törik.... ˝=/Pedig jolenne túlépni ezen a határon már:D
Szóval ti tudjátok meddig vannak?


300 körül lehet, mert Mr. Deadlift is azért ezd olimpiai rúddal, mert a 400 már sok az Atlasnak.

2008. Február 07. - 12:10:07
Válasz #20
Nem elérhető

L


Csáo Gababoy!

Komoly súlyokat mozgatsz  (:-) ...
Csak a teljesség kedvéért írd már le légyszi a kajádat is ha van időd rá.

L
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 07. - 12:54:06
Válasz #21
Nem elérhető

BrianB


Łł=Olimpiáról szó sincs..!!Okés,majd most már csinálok pár képet,mert ugy is kell küldenem egy katalógusba.De az titok hogy melyikbe @:-)Majd meglátjuk:D

Hát igen az erőmmel semmi baj!Tényleg nem tudjátok hogy meddig vannak hitelesítve az Atlas rudak?Mert tegnap a 300kg után,felraktam rá még 30kilót,és ijesztő volt,felemelkedett a rúd a tartóba 1-2cm. :-\
A többiek mondták hogy ne nagyon emeljen meg mert "Mivan ha ketté törik.... ˝=/Pedig jolenne túlépni ezen a határon már:D
Szóval ti tudjátok meddig vannak?

Ketté törni nem fog, maximum a pusklák törnek le a végéről, ahol a tárcsák vannak (ott a leggyengébb az összes rúd),de nálunk is van aki 400 körül szokott vállvonogatni, és még egyben van az Atlas rúd ;D

2008. Február 07. - 17:23:25
Válasz #22
Nem elérhető

Gababoy


Biztos?Mert nem akarok fizetni érte  @-o
A kajámat mindjárt leírom,amugy fent van az oldalamon..  8-}
Akkor talán jövöhéten megpróbálhatom?Jólenne..!
Ma amugy pihi napom van.Holnap lesz a Mell és tricepsz edzésem.Ha gondoljátok,és tényleg van rá igény,akkor feltehetem az edzésemről szóló blogokat!Ha gondoljátok..


"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Február 07. - 17:38:27
Válasz #23
Nem elérhető

Gababoy


Ide leírom hogy melyik étrend vált be nekem!Szerintem nyugodtan követhetitek Ti is.
Nem írom le hogy hány gramm,mert azt neked kell tudni hogy mennyi CH-t vagy fehérjét
kell bevinned!Ezt az étrendet lehet Iskolába,Munkahelyen is alkalmazni!
Mert ha én is megtudom oldani,akkor Te is!!


Szóval:

1.Zabpehely+3dl tej+fehérjepor (ezt teljesen összekeverjük)
2.ZabTurmix( zabkorpa+fehérjepor+víz)
3.Csirke+Rizs+zöldségek
4.Csirke+Rizs+Zöldségek
5.ZabTurmix
6.Edzés elött valami edzéskedv fokozó(Animal)
7.Edzés
8.Edzés utáni Fehérje turmix! 40-60g fehérje!!!!Én nem rakok bele semmi CH-t!
9.60percel edzés után: Hal,Marhahús vagy CSIRKE:))
  +Rizs (itt már nem szabad nagy mennyiségbe CH-t bevinni)

 3 óránként eszek! 3-4liter vízfogyasztás az alap!Persze magasabbra is viheted!

Nekem ez bevállt!Már kb. 1éve igy étkezek.

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Február 07. - 20:14:20
Válasz #24
Nem elérhető

L


Ide leírom hogy melyik étrend vált be nekem!Szerintem nyugodtan követhetitek Ti is.
Nem írom le hogy hány gramm,mert azt neked kell tudni hogy mennyi CH-t vagy fehérjét
kell bevinned!Ezt az étrendet lehet Iskolába,Munkahelyen is alkalmazni!
Mert ha én is megtudom oldani,akkor Te is!!


Szóval:

1.Zabpehely+3dl tej+fehérjepor (ezt teljesen összekeverjük)
2.ZabTurmix( zabkorpa+fehérjepor+víz)
3.Csirke+Rizs+zöldségek
4.Csirke+Rizs+Zöldségek
5.ZabTurmix
6.Edzés elött valami edzéskedv fokozó(Animal)
7.Edzés
8.Edzés utáni Fehérje turmix! 40-60g fehérje!!!!Én nem rakok bele semmi CH-t!
9.60percel edzés után: Hal,Marhahús vagy CSIRKE:))
  +Rizs (itt már nem szabad nagy mennyiségbe CH-t bevinni)

 3 óránként eszek! 3-4liter vízfogyasztás az alap!Persze magasabbra is viheted!

Nekem ez bevállt!Már kb. 1éve igy étkezek.



Fullos! ;-oo-;
Miért nem tartod fontosnak az edzés utáni ch bevitelt?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 22. - 11:40:57
Válasz #25
Nem elérhető

Gababoy


Üdv Harcosok!
Sajnos ezen a héten elkapott egy kis nátha,egy kis hőemelkedéssel vegyítve..!Ki kellett hagynom 2 edzést,de megpróbálom felfogni "pihenésnek"!
Számításom szerint jövőhéttől ellkezdem az Animal Lifting Programot.Remélem szuper lesz:)
Táplálékkiegésztiők amiket használok majd:
1.Animal Pak
2.Animal Pump
3.Anadrox

Akkor következzen az edzés terv!:

Hétfő: Mell/Bic/Vádli

Mell 


Fekvenyomás: 5 x 8
Ferdepados nyomás kézisúllyal: 4 x 8
Tárogatás: 3 x 8
Szűkennyomás: 4  x 8

Bicepsz


Bicepszhajlítás egyenes rúddal: 4 x 8
Felváltott karú bicepsz : 4 x 8
Scott pad francia rúddal: 4 x 8

Vádli 


Vádlizás állva: 4  x 12
Vádlizás Ülve: 4  x 12
 
Kedd: Lábak/Has

Lábak 


Guggolás: 5 x 8
Lábtolás: 4 x 8 
Felhúzás merevlábbal: 4 x 8
Combfeszítő: 4 x 8 
Combhajlító:  4 x 8

Has


Térdfelhúzás: 4  x 12
Lábemelés: 4 x 12
Felülés római széken: 4 x 12
 

Szerda: OFF

Csütörtök: Hát/Vádli

Hát


Mellhez húzás: 4 x 8
Döntött törzsű evezés: 4  x 8
Döntött törzsű evezés kézisúllyal: 4 x 8
Vállvonogatás: 4 x 8
Hátsóváll vonogatás: 3 x 8

Vádli 


Vádlizás állva: 4 x 12
Vádlizás ülve: 4  x 12
 
Péntek: Váll/Tric/Has

Vállak 


Vállbólnyomás: 5 x 12
Oldalemelés: 5 x 12 
Döntött törzsű oldalemelés: 4  x 12

Tricepsz


Homlokra enegedés: 4  x 8
Tolodzkodás: 4 x 8
Lehúzás csigán: 4 x 8

Has 


Térdfelhúzás: 4 x 12
Lábemelés: 4 x 12
Felülés római széken: 4 x 12

Szombat&Vasárnap: OFF

 =/+'



"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Március 17. - 13:24:07
Válasz #26
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!

Efithez szólnék,vagyis kérdeznék..!Annyi lenne a kérdésem,hogy az Animal Test,és Animal Omega cuccot,mikor lehet majd Magyarországon is megvenni!?Mert nagyon kiváncsi vagyok már erre a két cuccosra!Ha tudsz valami infót,várom szeretettel:)Előre is köszi!
 Łł=
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Március 24. - 20:00:31
Válasz #27
Nem elérhető

Gababoy


Sziasztok!Valaki próbálta már az Orastan A-t?Kiváncsi lennék minden véleményre!
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Április 05. - 20:36:10
Válasz #28
Nem elérhető

Gababoy


Üdv Harcosok!

Ebben a hónapban kipróbálom az A-Bomb és Anadrox kombinációt.Persze megy mellé Animal Pak,és egy kis BCAA is.Kiváncsi leszek az eredményre,már 3napja szedem.Hamarosan hozom a híreket!

 /:-)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2008. Április 07. - 10:54:45
Válasz #29
Nem elérhető

Gababoy


Pár napja szedem az A-Bombot,de még semmi különös hatását nem tapasztaltam.Persze tudom hogy még van ideje kibontakoznia,de azért jolenne egy kis jel hogy szedem:)Az anadrox hozza a kellő hatást kiválló termék! :-){
Ma mell és kar edzés lesz.Mostanság a kart szuperszettbe edzem 1héten kétszer,a többi testrészt pedig egyszer,azok maradtak.
Amióta anadroxot használom,hiszen elötte volt egy kökemény 4hónapos tömegelési fázisom,szépen zálkásodok,erőm megmaradt,sőt még feljebb is mehetett. @:-)
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!