2024. Április 27. - 12:22:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A NAGY FOGYÁS Fitnessbarbie-val :-)  (Megtekintve 50858 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Február 22. - 19:15:35
Megtekintve 50858 alkalommal
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!

Úgy döntöttem mostantól én is online beszámolok a testemen átmenő folyamatokról.
Remélem ezzel is még inkább sikerül népszerűsítenem a Bodybuildinget a nők felé is. (Vagy legalább a negatív ellenállást kicsit csökkentenem.)

Kedves Sztereó sporttársammal ellentétben én olyannyira szerencsés helyzetben vagyok, hogy én minden este fohászkodhatok a mi Steve Namat  8-) profinkhoz ,méghozzá személyesen és még csak fel sem kell néznem rá, úgyhogy a nyakam tuti nem fog be"állni."
Persze, ha ez a fohászkodás sikerének titka, s így garantált lesz a szuper forma akkor akár le is térdelek  :-)-.   ;D ;D ;D   
Na jó most már elég volt a hülyeségből  :) .

Szóval utoljára 2007 májusban álltam színpadon. Az ezt követő 7 hónapot a tömegépítés határozta meg egészen 2008 januárig.
A tervezett verseny a májusi BSN Hungarian Gp.2 lett volna ,ami ugye még kérdéses  ???? /ezért lett a topic neve is más  :)./ ,de ha már egyszer a "szálkásodás útjára léptem" , akkor folytatom ezt az útvonalat.

Nézzük akkor először a táplálkozást  /7% :

Januártól kezdtem úgymond "letisztítani" az étrendemet, ami = száműztem a gyümölcs, rántott husi..stb ártalmas élelmeket a palettáról.
Nálam a fokozatos szénhidrát csökkentés már szinte be is fejeződött mivel tömegelés alatt is 150 ch körül ettem, így  most szinte minden nap a 0-hoz közelítek.
Ezt most nem kezdem el fejtegetni miért, régi és hosszú történet már, ha esetleg valaki kíváncsi rá akkor itt el tud olvasni egy kis betekintést.
http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?option=com_content&task=view&id=60&Itemid=896
Úgy 4-5 nap után szoktam kicsit megemelni a 50-80 grammra amit Tonhalpástétomos pufirizsből (egyik kedvencem  Łł=) fedezek.
A fehérje bevitelem minimum 2 gramm/testsúlykg, de ez általában több szokott lenni... őőő bevallom őszintén, hogy pontosan nem is tudom mennyi, de majd ki fogom számolni, ha érdekel valakit ;D ;).
Nekem most a csirkemellre esett a választásom, mert 5 év után már "kissé" megutáltam a tonhal konzervet. Úgy gondolom ameddig folyamatosan fogyok addig nem fogom a natúr csirkeciciket leváltani  :D.
A zsírbevitelem minimális, de váltogatva néha ezt emelem meg egyes napokon inkább a ch helyett.Ezt álltalában lenmag olajból vagy mogyoróvajból áll.
Egyébként amik nálam úgymond "bele férnek" egy diétás étrendbe a következők.
Fehérjék: protein turmix, tojásfehérje, fehér húsok, halfélék, túró
Szénhidrátok: zabpehely, rizs, pufirizs, héjában sült burgonya, Muscletech Nitrotech protein szelet.
Zsírok: lenmagolaj, mogyoróval, olajos magvak

Táplálék kiegészítés  :-oD :
[/u]

Az elmúlt 30 napban a Nutrex Lipo 6X-et használtam amivel nagyon meg voltam elégedve.
Természetesen az eredmény sem maradt el  :).
Igazi Kismalac formáról indultam 80.8 kg voltam  :o .Hát a forma most sem sokkal jobb, de halványan már lehet sejteni, ha beállok alapállásba, hogy ez mintha egy Fitness Formás leányzó halvány vonalai lennének  ;D ;D ;D.
Egyedül ami nekem az én szervezetemnek egy kicsit kevés volt az a pörgető hatása, mivel borzasztóan alacsony a vérnyomásom.
Jelenleg 74.6 kg vagyok és pár napja kezdtem el egy szuper zsírégetőt a Muscletech Hydroxycut Max-ot, ami kifejezetten nőknek lett kitalálva.
Napi 6 kapszulát szedek reggel az 1. adagot edzés előtt 3.-at és du a 2.adagot.
Amit  máris érzek :
                  -nagyszerű, de mégis kellemes pörgető hatás
                  -termogén hatás
                  -anyagcsere gyorsulása

A befor képek már elkészültek, de a világért sem szeretnék senkit sokkolni  ;D , így majd 3-4 hét múlva fogom az új képpel összevágva fogom berakni, hogy lehessen látni mennyi változás történt.

Ezenkívül még a diétánál elengedhetetlennek tartom ezeket is :

-Dymatize Iso-100 protein (jelenleg csokis)
-Mhp Aktivite Sport vitamin
-ON. C-vitamin
-ON. B-vitamin
-Alri Venom Hyperdrive ha kell egy kis + pörgető egyes napokon.
-Mhp Glutamin-SR
-Dymatyze BCAA (por)
-Dymatyze folyékony amino
+ PlasmaJet    @-o

Edzés   =/+' :

Eddig este jártam edzeni aminek következménye az volt, hogy nem jutott idő kardiózni, mert ugye 10-kor zár a terem  :o .
Így most áttértem a reggeli edzésre, úgyhogy jövő héttől most már minden súlyzós edzésemet 30 perc kardió követ majd heti ötször.

A testrészeket így osztom fel :
Hétfő: -Váll
Kedd: -Láb
Szerda: -Hát
Csütörtök: -Kar
Péntek: -Váll ( mert Mr Namat szerint fel kell még hozni a vállaimat)

Egyenlőre ennyi  o:) .


 :-*





2008. Február 22. - 19:24:40
Válasz #1
Nem elérhető

Lalika85


Végre!!!    Łł= Łł= Łł=  (hátha több kedve lesz így a lányoknak)
Sok sikert!!!

 ;D
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 22. - 19:28:10
Válasz #2
Nem elérhető

darknight


Üdv újra a fedélzeten >:D >:D >:D!!!

Hajrá-hajrá-hajrá, Linda visszatért :-):-):: :-):-):: Łł= Łł= Łł= <3! <3! <3!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 22. - 19:34:48
Válasz #3
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Vaúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú! Linda,Linda,Linda!!!!!!!!!!!!!!!  @:-) @-o ;D

Untathatsz részletekkel is,és sokkolj a képekkel is.Csináljunk egyvipjelszós részt?  Szóval ott tartottál hogy felnézel Steve-re.  ;D

Ügyesen Linda mert rajtad a világ szeme! Mindenki olvas minket és nők százai,ezrei lesik hogy mit írsz ide! Hajrááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!  ;) :-)!

2008. Február 22. - 19:37:28
Válasz #4
Nem elérhető

hopika


Üdv újra a fedélzeten >:D >:D >:D!!!

Hajrá-hajrá-hajrá, Linda visszatért :-):-):: :-):-):: Łł= Łł= Łł= <3! <3! <3!

 @-o @-o @-o
Yo az asszociáció!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 23. - 00:36:53
Válasz #5
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Így most áttértem a reggeli edzésre, úgyhogy jövő héttől most már minden súlyzós edzésemet 30 perc kardió követ majd heti ötször.
::)

Na ja, bezzeg én meg heti 10-12-szer kardiózok...pedig még nem is diétázok... !+"%

Igaz, formában tart és Linda is örül neki!  :-)(-:


 ;D @:-) ;D



Na, mindent bele Baby!!!  =/+' <:-) <3! :-*
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 23. - 17:11:33
Válasz #6
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2008. Február 23. - 17:19:38
Válasz #7
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Vaúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú! Linda,Linda,Linda!!!!!!!!!!!!!!!  @:-) @-o ;D

Untathatsz részletekkel is,és sokkolj a képekkel is.Csináljunk egyvipjelszós részt?  Szóval ott tartottál hogy felnézel Steve-re.  ;D

Ügyesen Linda mert rajtad a világ szeme! Mindenki olvas minket és nők százai,ezrei lesik hogy mit írsz ide! Hajrááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!  ;) :-)!


Részletekre ? Hmmm milyen részletekre, hogy milyen zöldségköretet eszek a csirke mellé ??? ;D
Szivesen válaszolok bármire, bombázzatok csak a kérdésekkel!!!

Nem kell ide vipjelszó én nyitott vagyok nagyon a világ felé  :D.
Szervezd le nekünk, hogy legyen egy élő adásunk a tv-ben  @:-).
Garantálom komolyabb lesz mint a Győzike, lesz minden....... 0o0o0 :-} :angry: ????... :-\ :-/-(-: :-Đ :'(...... /7% :-oD =/+' @-o :-)o-: :-p :-)- :-):-):: :-/] {-)

2008. Február 23. - 20:54:54
Válasz #8
Nem elérhető

AnitaH



2008. Február 24. - 12:50:57
Válasz #9
Nem elérhető

kovpeter


Hello!

Nem akarsz mégiscsak feldobni pár "befor" képet?  :)

Addig is itt egy Fitnessbarbie óriásplakát:  ;D ;D


2008. Február 24. - 13:45:50
Válasz #10
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Hello!

Nem akarsz mégiscsak feldobni pár "befor" képet?  :)

Addig is itt egy Fitnessbarbie óriásplakát:  ;D ;D



NEM  ))=/

Aki kíváncsi jöjjön be az Extremefitbe  ;D.

2008. Február 24. - 14:09:18
Válasz #11
Nem elérhető

kovpeter


Hello!

Nem akarsz mégiscsak feldobni pár "befor" képet?  :)

Addig is itt egy Fitnessbarbie óriásplakát:  ;D ;D



NEM  ))=/

Aki kíváncsi jöjjön be az Extremefitbe  ;D.

Megyünk. Ha a BKV még nem szüntette meg a takarékosság jegyében az arra járó buszt/villamost.  ;D ;D

2008. Február 29. - 18:06:00
Válasz #12
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Addig is egy kép a tavaszi BSN Hungarian GP.-ről  ;).
Minden rajta van ami a lényeg  ;D EXTREMEFIT   :-):-):: bodybuilding.hu  @:-)

2008. Február 29. - 18:13:52
Válasz #13
Nem elérhető

sasa


Az utóbbi időben kétszer is voltunk szombatonként az Extremefitben, de téged nem találtunk. Szerintem nem is ott dolgozol. Brigi szivesen találkozott volna veled.

2008. Február 29. - 18:27:19
Válasz #14
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Az utóbbi időben kétszer is voltunk szombatonként az Extremefitben, de téged nem találtunk. Szerintem nem is ott dolgozol. Brigi szivesen találkozott volna veled.

Pedig itt dolgozok  ;D , csak pont akkor nem én voltam.
Jövő héten vasárnap viszont én leszek.... hmmm  ::) ?
Én is szivesen taliznék a Brigivel, mert eddig még nem volt alkalmunk soha beszélni  :-):-)::.