2024. Május 09. - 13:21:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A NAGY FOGYÁS Fitnessbarbie-val :-)  (Megtekintve 50961 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 16. - 01:39:37
Válasz #105
Nem elérhető

kaza


Közben tanult magyar IFBB tisztségviselő barátaim a súgólyukból felszólnának: "Mindkét kéz a tarkóóóón!"

 ;D :D ;D :D

Linda nagyon tuti vagy! sokkal jobb mint tavaly,  rengeteget fejlodtel!!
hany kg ment le rolad, tudom 80,5 rol indultal
szuper vagy es meg van idod rengeteg mostmar csak ki kell tartanod!
irhatnal a mentalis dolgokrol nekem, hogy mivel tartod magad eletben dieta alatt, vagyis mivel osztonzod magad


Ledi jo latni teged is itt, el voltam tunve, puszi

2008. Október 16. - 21:49:57
Válasz #106
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mosmá' télleg nem lehet mögösmerni.  :-O  Ha vége a versenynek Lindus enned kell velem egy nagy tábla csokit.  ;)

De a képekből látom hogy ennyire éles forma még nem volt soha!  :-)!

Pistit biztos hogy zaklatni fogom telefonon...kell az infó...minden!  ;)

Úgy sejtem vagy mától vagy holnaptól ch töltés?  /7%

2008. Október 17. - 01:13:01
Válasz #107
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Közben tanult magyar IFBB tisztségviselő barátaim a súgólyukból felszólnának: "Mindkét kéz a tarkóóóón!"

 ;D :D ;D :D

Linda nagyon tuti vagy! sokkal jobb mint tavaly,  rengeteget fejlodtel!!
hany kg ment le rolad, tudom 80,5 rol indultal
szuper vagy es meg van idod rengeteg mostmar csak ki kell tartanod!
irhatnal a mentalis dolgokrol nekem, hogy mivel tartod magad eletben dieta alatt, vagyis mivel osztonzod magad


Ledi jo latni teged is itt, el voltam tunve, puszi
Szia Kaza!

Köszönöm a hozzászólásokat  :)!
Január elején 82.5 kg-ot nyomott a mérleg .... ;D.
Szóval fokozatosan azóta 22.5 kg-ot fogytam le.

Épp pár perce néztem a súlyomat pontosan 60 kg vagyok  :) :) :).

Nekem a diéta az viszonylag jól megy, mert (szerencsére  ;D) a szénhidrátok nélkül nagyon jól elvagyok akár egész évben is.
Amikor viszont a zsírokat (lenmagolaj, mogyoró, mandula) is teljesen elvettem, akkor eléggé rosszul voltam és hirtelen nagyon el lapultak az izmaim.....de pár nap alatt hozzászoktam.

Nekem egyedül ami már egy kicsit nehezemre esik így a vége felé az a napi 2-2.5 óra kardió  @-o.
De az is csak amiatt, mert nagyon unalmas....ezért álltalában lekötöm magam valamivel közben, zenehalgatás,olvasás.
Hát igen ::)  :P  már az összes szennylapot kiolvastam a teremben ami mozdítható  ::) és Steve is szokott nekem kedveskedni minden héten egy-egy újabb pletykalappal  :D ;D :D.

2008. Október 17. - 01:26:18
Válasz #108
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Mosmá' télleg nem lehet mögösmerni.  :-O  Ha vége a versenynek Lindus enned kell velem egy nagy tábla csokit.  ;)

De a képekből látom hogy ennyire éles forma még nem volt soha!  :-)!

Pistit biztos hogy zaklatni fogom telefonon...kell az infó...minden!  ;)

Úgy sejtem vagy mától vagy holnaptól ch töltés?  /7%
Szia Sztereó!

Csokit? Naaaaaa ne már...mi ez hűtlenség?!  :-Đ Hogyhogy nem egy üveg nutellát  ;D :D???

Ch töltés ma azért még nem lesz.
Majd szombat du.-estétől.

Ma még lesz váll-kar edzésem + némi láb ......ja és a kardiók  ;D
Szombaton is fogok még edzeni.

Most edzések között épp a 750 db strasszkő felragasztásával vagyok elfoglalva ami az egyberészes ruhámra fog kerülni.
Jó kis játék meg kell hagyni .... :D.

2008. Október 18. - 16:44:23
Válasz #109
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
...és ha kardió közben varrnád a strasszokat?  !+"%
Sok sikert kívánok Neked a holnapi versenyedhez!!!
Gép és telefon előtt leszek,ha vannak hírek...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Október 19. - 07:24:19
Válasz #110
Nem elérhető

gurkha


Szia Linda!
Ezen a héten többször is összefutottunk a teremben és így mivel én "élőben" láttalak azt kell,hogy mondjam igencsak meggyőző volt a fizikumod !!!
Sok sikert a mai napra Linda!!!!!
Joci és Bibi.

2008. Október 19. - 21:12:05
Válasz #111
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Gratulálok az eredményhez és a formához /:-)
Ha lesznek képek várjuk :-)!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Október 20. - 02:01:39
Válasz #112
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nagyon büszke vagyok Rád Kicsim!!!   :-* <3! :-*


 @:-) ;-oo-; @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 21. - 00:47:20
Válasz #113
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
...és ha kardió közben varrnád a strasszokat?  !+"%
Sok sikert kívánok Neked a holnapi versenyedhez!!!
Gép és telefon előtt leszek,ha vannak hírek...


Szia Johnny!

Mivel én a kardió jellegű mozgások közül az "intenzívebbeket" részesítem előnyben (lépcsőző, futószalag) így nem tudtam megoldani közben, pedig jó kis ötlet  ;) :D ......2006-ban biciklizés közben alkalmaztam párszor.

Köszönöm a jó kivánságokat!

A szombati napot két dolog miatt is várom már nagyon!
Reggel én fogok versenyezni azért lesz izgalmas, este pedig téged nézhetlek még !

Nanáááááááááá, hogy a második izgibb, hiszen még soha nem láttalak élőben színpadon! 

:-):-)::

2008. Október 21. - 00:51:34
Válasz #114
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szia Linda!
Ezen a héten többször is összefutottunk a teremben és így mivel én "élőben" láttalak azt kell,hogy mondjam igencsak meggyőző volt a fizikumod !!!
Sok sikert a mai napra Linda!!!!!
Joci és Bibi.

Szia Gurkha!

Köszönöm az elismerő szavakat  ;) :)!
Majd mesélek ha összefutunk a héten a Fitness-ben .

2008. Október 21. - 01:57:35
Válasz #115
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Ésssssssss most pedig egy rövidke kis élménybeszámoló :

Vasárnap reggel 6-kor indultunk el Bécsbe.
Sikerült egy kicsit elkeverednünk, de szerencsére mégis sikerült pontosan 9:30-ra oda érnünk.
A regisztráció-ra már az 1.fordulós fekete bikiniben és fekete zárt cipőben kellett fölmenni a színpadra.
Mivel automatikusan a masters kategóriába akarták beírni a nevezésemet, így elgondolkoztam azon hogy talán kicsit túl sok Dream Tan-t kentem az arcomra  :-)(-:.

Aztán a Steve lendületbe jött és kezdtük is a barnítást.
Elég gyorsan lementek a kategóriák úgyhogy a két forduló között csak annyi idő volt, hogy átvettük az egyrészes ruhát, amit egyébként vasárnap hajnal 4-re sikerült befejeznem, de megérte, mert nagyon szép lett Łł= ****:))))))......."Aki nem hiszi járjon utána, jöjjön el szombaton a Symába!!!  ****:)))

Az elődöntő fáradalmait aztán mi az autóban pihentük ki.
3:30 körül mentünk vissza a helyszínre, Steve ismét teljes bedobással kent, öltöztetett, fésült, etetett.....csak inni nem kaptam  :P.

Nem lepődtem meg a 3. helyezésen.....bár volt pár szakártői vélemény akik a szimmetriám és egyes izomcsoportjaim tömege miatt 2.-nak raktak volna, de Gordana Milinkovic-nak a lába szárazabb volt mint nekem, s mivel a Bodyfitness kategóriában (Európában) még mindig az a standard hogy body-s definiciót várnak el a lányoktól, így sejtettem, hogy elém fogják rakni.
Az első helyezett Zrinka Korac definiciója igen komoly volt....sok pasi megirigyelné azokat a keretszálkákat amik az ő fenekén volt.

A viselkedésüket inkább nem jellemezném....a magyar csapat igencsak megbotránkozva nézte ahogy hangosan kiabálva vonultak végig a backstage folyosóján grimaszokat vágva, úgy hogy közben löktek egyet az útjukban állókon.....s persze egy elhagyhatalan kiegészítő folyamatosan velük van: egy cigi a szájukban !

Egyébként a helyszín olyan kis snassz, de azért kellemes hangulatú környezet volt, szerencsére nem voltak hidegek az öltözők sem.

Sajnos a többi kategóriából semmit nem láttam, de a junior fitness a színpadra lépésünk előttünk volt, így még ha csak oldalról is, de volt alkalmam Méri Reni gyakiját megcsodálni ! Hihetetelen  :-O!!!
Nagyon tehetséges fitness versenyző, s szerintem testben is rohamosan fejlődik, úgyhogy jobb ha felkötik a nadrágot a lányok akik a VB győzelemért indulnak majd ellene.
Persze az elismerés Koós Katát is illeti mivel ő adja át neki a napi több órás kifullasztó edzésen a tudását.

Reninek pedig ő volt a "mindenes" segítője  :D.
Hát igen volt aki külön fodrászt, sminkest és barnítóst vitt......de mi a Renivel olyan szerencsések voltunk, hogy egy univerzális segítőnk volt, aki mellesleg még szakmailag is profi!  ;D

Köszönöt Katának, hogy még az én barnításomba is beszállt egy csodahengerrel  @:-)  és amikor a színpadon voltam akkor is folyamatosan hasznos intrukciókat kaptam tőle ami nagyon sokat segített!

Összegészében elégedett vagyok, hiszen életem eddigi legjobb formáját hoztam.....és ez még csak az első verseny volt a szezonban.  :-):-)::
Természetesen megy a hardcore training tovább, már túl is vagyok egy váll-kar-láb edzésen.
A Steve már össze is állította nekem a heti edzésbeosztást és a szomjazás folyamatát  >:D :D.

2008. Október 24. - 01:35:33
Válasz #116
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Képek az Ausztria Kupáról...


 ****)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 01:37:47
Válasz #117
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 01:39:47
Válasz #118
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 01:41:26
Válasz #119
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."