2024. Május 09. - 09:31:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A NAGY FOGYÁS Fitnessbarbie-val :-)  (Megtekintve 50957 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Október 24. - 01:43:22
Válasz #120
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 24. - 14:55:22
Válasz #121

Zsuzsi

Vendég
Linda, tényleg nagyon szépek lettek a bikinik,de majd szombaton közelről megsasolom azokat a swarowski köveket, hogyan lettek felrakva.  ****:)))
Jó volt olvasni a beszámolódat,bár kicsit ledöbbentem azon,amit írtál. Nem gondoltam volna,hogy egyesek ennyire nem tudnak versenyezni. (a lökdösődő káromkodó cigizőkre gondolok)
A lényeg persze a jó helyezés és szerintem ahogy változol, jövőre még jobb lesz. :-)!

De még hátra van néhány verseny az idei szezonban is, úgyhogy további sok sikert.  ****:))))))



2008. Október 29. - 02:05:26
Válasz #122
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Képek az IFBB Magyar Bajnokságról
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 29. - 03:07:04
Válasz #123
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 29. - 03:13:11
Válasz #124
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 29. - 03:14:15
Válasz #125
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 29. - 12:10:20
Válasz #126
Nem elérhető

kaza


Barbie
Gratulalok neked, jol lebarnultal a kepeken  :-OO
nagyon jok a kepek, most mi jon, tomegelni fogsz?
nem ugrasy el a NAC versenyre ide 16 n lesz

2008. Október 29. - 19:21:43
Válasz #127
Nem elérhető

Powerpuffgirl


Linda, tényleg nagyon szépek lettek a bikinik,de majd szombaton közelről megsasolom azokat a swarowski köveket, hogyan lettek felrakva.  ****:)))
Jó volt olvasni a beszámolódat,bár kicsit ledöbbentem azon,amit írtál. Nem gondoltam volna,hogy egyesek ennyire nem tudnak versenyezni. (a lökdösődő káromkodó cigizőkre gondolok)
A lényeg persze a jó helyezés és szerintem ahogy változol, jövőre még jobb lesz. :-)!

De még hátra van néhány verseny az idei szezonban is, úgyhogy további sok sikert.  ****:))))))




Gratulálok Én is neked:) Tényleg szépek a bikinik, de a rózsaszín igazán DÖG. Sok sikert a későbbiekben!!!!

 Łł=
Eveee

Life is too short to stay small.

2008. November 02. - 21:17:34
Válasz #128
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Linda, tényleg nagyon szépek lettek a bikinik,de majd szombaton közelről megsasolom azokat a swarowski köveket, hogyan lettek felrakva.  ****:)))
Jó volt olvasni a beszámolódat,bár kicsit ledöbbentem azon,amit írtál. Nem gondoltam volna,hogy egyesek ennyire nem tudnak versenyezni. (a lökdösődő káromkodó cigizőkre gondolok)
A lényeg persze a jó helyezés és szerintem ahogy változol, jövőre még jobb lesz. :-)!

De még hátra van néhány verseny az idei szezonban is, úgyhogy további sok sikert.  ****:))))))




Gratulálok Én is neked:) Tényleg szépek a bikinik, de a rózsaszín igazán DÖG. Sok sikert a későbbiekben!!!!


Köszönöm ppgirl!  :-*

 Łł=

2008. November 02. - 21:27:36
Válasz #129
Nem elérhető

kaza


meselj,  milyen volt a mai verseny??? remelem tudtal a szinpadon porogni ahogy kellett :D
 :-):-):: :-!

2008. November 02. - 21:45:06
Válasz #130
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!!!

Túl vagyok életem első fitness gyakiján!  :)

Nagyon jó kis élmény volt a Bodysport kupán versenyezni.
Bár az elején igencsak nagy kavarás volt, hogy most a Wabba szabályi alapján én milyen kategóriába is tartozok és ott mik az elvárások....de mire szinpadra kerültünk csak kiderült mit kell majd csinálnunk.
Ugyanis a kiírás szerint még lepózolás is lett volna....hmmm még szerencse, hogy csak el volt írva, mert elég érdekesen néztünk volna  ki a Dórival  posedown közben :D ;D :D.

Maga a verseny szerintem igen jó hangulatú volt...barátságos volt a helyszín és a versenyzők végre nekik járó figyelmet és megbecsülést kaptak.
Végre egy igényesen megszervezett rendezvény ahol a lányok virágot kapnak, érmek, kupák és senki nem ment haza üres kézzel.

Nagy nagy köszönönet Gurkhának és lányának Biankának akik ott voltak velem végig és segítettek.
Illetve azt, hogy le tudtam menni (kb 15 év próbálkozás után) ismét spárgába az annak köszönhető ,hogy a színpadra lépés előtti 5 percben Gurkha alaposan kinyújtott. (A pénteki próbán még nem sikerült.  :P)

Ez a verseny a Steve-nek is legalább olyan nehéz volt mint nekem, ugyanis túl azon hogy a hét minden napján végig velem van az edzéseimen, ma reggel ért haza a Studiós fellépésből és már kezdődött is a nagy hajsza: pakolás készülődés....és ismételten a kenés .(amit azért meg kell hagyni igencsak kimerítő meló  :))
Nagyon sokat segít nekem a Drágám és egyben ő az én legnagyobb motivációm is!  <3!  :-){

Sajnos Prodnak és Zsuzsinak el kellett menniük, de azért örülök ,hogy rám szánták az időt és eljöttek.

2008. November 02. - 21:48:55
Válasz #131

Zsuzsi

Vendég
Megnéztem a videót. Szerintem nagyon ügyes voltál. Łł=
Első gyaksinak nem semmi.
Te ezt már gyakoroltad valahol... 8-) ;D

2008. November 02. - 22:09:53
Válasz #132
Nem elérhető

Ms.Figure


A spárga simán megvolt,de én nem is ezen ájultam el,hanem a hídon átforduláson...na, ahhoz azért lazaság kell...hiába van, akinek sok év rg edzés nélkül is mennek dolgok... :-! Łł=

2008. November 02. - 22:32:28
Válasz #133
Nem elérhető

kaza


na ennek orulok ! tok jo !!!
megneztem volna nincs fent neten valahol???  ****:)))
hanyadik lettel ???

2008. November 02. - 22:33:59
Válasz #134
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady