2024. Április 27. - 09:12:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: A NAGY FOGYÁS Fitnessbarbie-val :-)  (Megtekintve 50856 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 29. - 18:52:55
Válasz #15
Nem elérhető

ViCtor


Én mindig találkozom vele:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Február 29. - 18:55:55
Válasz #16
Nem elérhető

kovpeter



2008. Február 29. - 19:13:23
Válasz #17
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member

2008. Február 29. - 20:02:39
Válasz #18
Nem elérhető

kovpeter



2008. Március 12. - 15:29:35
Válasz #19
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Valami hírök? Neköm hírös lögyél! Nyugtass mög hogy nöm csa kén nyüglődök! Linda te milyen kajákat szeretsz off szezonban? ( Ne súgj Steve!  ;D)

2008. Március 12. - 18:27:52
Válasz #20
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Valami hírök? Neköm hírös lögyél! Nyugtass mög hogy nöm csa kén nyüglődök! Linda te milyen kajákat szeretsz off szezonban? ( Ne súgj Steve!  ;D)

Hellóka!

Hát kicsit el maradtam a híradással, mert estére mire oda jutok ,hogy beírjak én inkább az ágyat választom   {-)  ;D ;D ;D.
Majd kicsit jobban igyekszem a jövőben.

Én a diéta miatt nem nyűglődök.
Ilyen szempontból a múltból adódóan szerencsés vagyok, mert jó az önkontrollom  :) és nagyon megy az önsanyargatás. Én  ebben "vagyok 5-ös!  ;D ;D ;D

Viszont előszeretettel keseríti meg már kb 6 hete a napjaimat az, hogy savas a gyomrom, annyira ,hogy sokszor emiatt hányingerem is van.

Eddig összesen egy valamit kívántam meg a diéta alatt:  az Extremefitben Judit kolleganőm fahéjas tejbegríz-ét amit frissen melegen hozott éppen az egyik étteremből és igazi illatfelhőt húzott maga után. Szerencsémre kiment vele az üzletből  :).

Nekem off szezonban a kedvenc szemét kaják : -rántott csirkemell+ hasáb (szigorúan csak amit a Steve anyukája csinál, az éttermi koszt az soha nem jön be)
                                                                  -tejberizs
                                                                  -gyümölcsök
                                                                  -rántott garnélarák

2008. Március 12. - 18:31:56
Válasz #21
Nem elérhető

sasa


Ennyi idős koromban én is az ágyat meg a páromat választottam. @-o
De lezs ez másképp is. {-)

2008. Március 14. - 14:23:21
Válasz #22
Nem elérhető

Rencsi


Hi Linda!
Kis tanácsra szorulnék, remélem tudsz nekem segíteni. Izomzatilag nem állok olyan rosszul magamhoz képest (pl 40kg-val simán gugolok), de a hasi részről nehezen akar lemenni a zsír. A kajálásra odafigyelek, a topicban írt recepteket is 1 (max2 ) per hét alkalmával fogyasztom. Inkább a csirke, tojás, rizs, fehérje, túró összeállítás a jellemző, néha hal. Aerob min. 3-4/hét és 30-60 perc. Zsírégetőnek Dyma-burn használok, de nem igazán érzem hatásosnak. Ha az optimális mennyiségen veszem be a használati utasítás szerint akkor még éjjel kettőkor sem tudok aludni, a fele mennyiségnek meg csak annyi hatását érzem, hogy könnyebben indul a reggel... :-\
Tehát váltani kell, csak az a kérdés, hogy mire..Lipo 6X vagy más. ????...
Előre is köszi!
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Március 15. - 21:37:09
Válasz #23
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Hi Linda!
Kis tanácsra szorulnék, remélem tudsz nekem segíteni. Izomzatilag nem állok olyan rosszul magamhoz képest (pl 40kg-val simán gugolok), de a hasi részről nehezen akar lemenni a zsír. A kajálásra odafigyelek, a topicban írt recepteket is 1 (max2 ) per hét alkalmával fogyasztom. Inkább a csirke, tojás, rizs, fehérje, túró összeállítás a jellemző, néha hal. Aerob min. 3-4/hét és 30-60 perc. Zsírégetőnek Dyma-burn használok, de nem igazán érzem hatásosnak. Ha az optimális mennyiségen veszem be a használati utasítás szerint akkor még éjjel kettőkor sem tudok aludni, a fele mennyiségnek meg csak annyi hatását érzem, hogy könnyebben indul a reggel... :-\
Tehát váltani kell, csak az a kérdés, hogy mire..Lipo 6X vagy más. ????...
Előre is köszi!

Szia Rencsi!

Szerintem próbáld ki a Lipo6-ot vagy a Lipo6X-et .
Nagyon hatákony zsírégető, viszont mindenki azt mondta eddig, hogy tolerálható a pörgető hatása.  :-)!
Engem viszont egyáltalán nem pörgetett  ::).

2008. Március 16. - 13:48:08
Válasz #24
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem a Dymaburn-nek is nagyon jó kis összetétele van.  :-)!
Minden benne van aminek lennie kell.

2008. Március 16. - 14:07:09
Válasz #25
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szerintem a Dymaburn-nek is nagyon jó kis összetétele van.  :-)!
Minden benne van aminek lennie kell.


Ez igaz  @:-) !
Nem is arról volt szó, hogy nem jó  :) , hanem hogy számára nem megfelelő a pörgető hatása miatt.

2008. Március 17. - 14:05:19
Válasz #26
Nem elérhető

Rencsi


Köszi szépen a tanácsot, majd letesztelem, hogy mennyire válik be nálam. (Az eddigivel szerinetem csak a magas koffein miatt van gondom.)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 02. - 18:34:44
Válasz #27
Nem elérhető

cukor


Szia Linda!

Olyan jó olvasni, ahogy leírod a felkészülésedet. Írj még erről, olyan kiváncsi vagyok.
Ja meg egy kérdés: ha te elkzdessz diétázni, akkor mennyi idő után indul be a fogyás (a te diétáddal<== pl). köszi a választ előre is.:)
 :-*
Dórika

2008. Április 10. - 14:21:00
Válasz #28
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szia Linda!

Olyan jó olvasni, ahogy leírod a felkészülésedet. Írj még erről, olyan kiváncsi vagyok.
Ja meg egy kérdés: ha te elkzdessz diétázni, akkor mennyi idő után indul be a fogyás (a te diétáddal<== pl). köszi a választ előre is.:)
 :-*


Szióka!

A fogyás szinte azonnal megindul, de vannak szakaszok amikor megáll, ilyenkor mindig valamit változtatni kell
ill. az is előfordul hogy csak a mérleg nyelve áll meg, de mégis formásabb leszek. :)

2008. Április 13. - 23:17:17
Válasz #29
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Sziasztok!

Újra itt vagyok  :).

Mivel a tavaszi verseny szezont kihagyom és az őszre koncentrálok így kicsit vissza vettem a tempót.
Fokozatosan szeretnék átalakulni, hogy kevésbé legyen megterhelő a szervezetem számára illetve izomzatilag sem fogyjak el mint eddig általában.... :D.
Továbbra is szeretném tartani a heti (max) 1 kg fogyást addig amíg el nem érem a kitűzött célt.
Mindezek mellett ki kell javítanom a hiányosságaimat.

Táplálék kiegészítők használatában annyi változás történt, hogy az edzés után proteinem újra ch-os lett ami általában valamelyik a Muscle Milk finomságok közül vagy BSN Synta-6 sütikrém  :-oD nyami-nyami  @:-).

Zsírégetőnek MHP Anadroxot használok, ami jól működik minden tekintetben és eddig számomra a legjobban bevált pörgető mivel csak fél adagot szedek és mégis elég.
Ami nálam igen ritka, mert olyan alacsony a vérnyomásom, hogyha nem szednék valami pörgetőt mérni sem lehetne s eddig általában Hydroxycutból is 8-at kellett csipegetnem  ;D.

A súlyom jelenleg: 69.5 kg

Edzés továbbra is mindig reggel : súlyzós+kardió (30 perc)+has vagy vádli
Sajnos 1 teljes hetet ki kellett hagynom, mert egy fog gyulladás miatt nem akart a lázam 39 fok alá csúszni....szerencsére izomzatilag semmi negatív változás nem történt rajtam.
Roppant érdekes egy szervezetem van egyébként, ha egy hétig nem edzek és alig eszek akkor sem lapulok el  ::) viszont a fogyás is leáll .... :-\.
 
A kardiót úgy érzem a héttől emelnem kell majd ,de egyenlőre csak 40 percre emelem.

 :-*