2024. Május 10. - 02:10:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: EDZŐTERMEK  (Megtekintve 65014 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 13. - 23:18:23
Válasz #45
Nem elérhető

BrianB


Én tudok. Nyíregyházán van egy amatőr cucc: fekvepad, rúd, 100kg súly, meg két szerelhető 1kezes. kb 60e
komplett konditermi felszerelés: 3m
volt gold's win terem felszerelései: 40m
Az a 40m nem sok egy picit?
Hát igen, az még azért a gépparkért is sok (Flex Fitness Equipments/kb 20-25gép padokkal együtt + Ivanko súlykészlet, rudak és kézisúlyzók, kardio gépek). Max 15-öt ér. Most nagyon benne vagyok, úgyhogy vágom a használtgép árakat. ;D

2008. Június 13. - 23:24:33
Válasz #46
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Csak nem edzőtermet nyitsz ::)
Igen a Te árad reális.Hiába jó gépek-de már egyrészt régiek ,rengeteg időt álltak,felújításra van szükség és hát a szívem fáj,hogy azt kell mondjam,hogy így használatlanul a piaci (tehát nem a reális vagy az eszmei)értéke szinte az ócskavaséval egyenértékű egy üzletember szemében
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 13. - 23:37:45
Válasz #47
Nem elérhető

BrianB


Csak nem edzőtermet nyitsz ::)
Igen a Te árad reális.Hiába jó gépek-de már egyrészt régiek ,rengeteg időt álltak,felújításra van szükség és hát a szívem fáj,hogy azt kell mondjam,hogy így használatlanul a piaci (tehát nem a reális vagy az eszmei)értéke szinte az ócskavaséval egyenértékű egy üzletember szemében
Nem én sajnos, egy barátom. Csak a berendezés rám van bízva. Ezekkel a tényleg jó minőségű gépekkel az a jó, hogy a vázuk az örök életű, tehát csak a mozgó alkatrészeket kell cserélni. Elég kiinduli a tieidből (galaxy) vagy a Pintér Feriéből (inconex). Ha jól tudom mindkettő a Gym80-hoz tartozik. Az meg szerintem a lapsúlyos gépek csúcsa. Árban is. :-O. Viszont a vázakkal soha nem lesz gond. Én a lehető legtökéletesebbet próbálom összerakni, hálistennek az árral nem igazán kell foglalkoznom ;D. Így lesz minden, mi szem-szájnak ingere - Hammer Strength; Gym80; Cybex; Icarian; és ha minden összejön akkor vagy Ivanko vagy GPI kézisúlyzók és rudak. ;)

2008. Június 13. - 23:39:31
Válasz #48
Nem elérhető

George


Csak nem edzőtermet nyitsz ::)
Igen a Te árad reális.Hiába jó gépek-de már egyrészt régiek ,rengeteg időt álltak,felújításra van szükség és hát a szívem fáj,hogy azt kell mondjam,hogy így használatlanul a piaci (tehát nem a reális vagy az eszmei)értéke szinte az ócskavaséval egyenértékű egy üzletember szemében
Nem én sajnos, egy barátom. Csak a berendezés rám van bízva. Ezekkel a tényleg jó minőségű gépekkel az a jó, hogy a vázuk az örök életű, tehát csak a mozgó alkatrészeket kell cserélni. Elég kiinduli a tieidből (galaxy) vagy a Pintér Feriéből (inconex). Ha jól tudom mindkettő a Gym80-hoz tartozik. Az meg szerintem a lapsúlyos gépek csúcsa. Árban is. :-O. Viszont a vázakkal soha nem lesz gond. Én a lehető legtökéletesebbet próbálom összerakni, hálistennek az árral nem igazán kell foglalkoznom ;D. Így lesz minden, mi szem-szájnak ingere - Hammer Strength; Gym80; Cybex; Icarian; és ha minden összejön akkor vagy Ivanko vagy GPI kézisúlyzók és rudak. ;)
Hé Brian szólj már a barátodnak, hogy Szegeden is nyisson egy ilyen termet :D

2008. Június 13. - 23:51:03
Válasz #49
Nem elérhető

BrianB


Csak nem edzőtermet nyitsz ::)
Igen a Te árad reális.Hiába jó gépek-de már egyrészt régiek ,rengeteg időt álltak,felújításra van szükség és hát a szívem fáj,hogy azt kell mondjam,hogy így használatlanul a piaci (tehát nem a reális vagy az eszmei)értéke szinte az ócskavaséval egyenértékű egy üzletember szemében
Nem én sajnos, egy barátom. Csak a berendezés rám van bízva. Ezekkel a tényleg jó minőségű gépekkel az a jó, hogy a vázuk az örök életű, tehát csak a mozgó alkatrészeket kell cserélni. Elég kiinduli a tieidből (galaxy) vagy a Pintér Feriéből (inconex). Ha jól tudom mindkettő a Gym80-hoz tartozik. Az meg szerintem a lapsúlyos gépek csúcsa. Árban is. :-O. Viszont a vázakkal soha nem lesz gond. Én a lehető legtökéletesebbet próbálom összerakni, hálistennek az árral nem igazán kell foglalkoznom ;D. Így lesz minden, mi szem-szájnak ingere - Hammer Strength; Gym80; Cybex; Icarian; és ha minden összejön akkor vagy Ivanko vagy GPI kézisúlyzók és rudak. ;)
Hé Brian szólj már a barátodnak, hogy Szegeden is nyisson egy ilyen termet :D
Feltétlen  /:-) ;D
Egyébként ilyen felszerelés nem hiszem, hogy lenne még egy az országban. De lesz még más érdekes is. Majd, ha kész jelzem. Bár már szinte most fullon van a terem, hogy még meg se nyitott. :o

2008. Június 14. - 13:28:58
Válasz #50
Nem elérhető

tomi


Tudom, hogy sok érte, de nem én árulom, higgyétek el.  ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2008. Június 14. - 13:30:07
Válasz #51
Nem elérhető

zotja


gyorsan ráraktál egy kis hasznot :D  ;D  ))=/

2008. Július 05. - 18:31:59
Válasz #52
Nem elérhető

tomasz


Mi egy olyan teremben edzünk ahol évekig még fűtés sem volt.Saját készítésű fekpad,guggoló keret,sőt még van pár maszek tárcsa is.Ide tényleg csak azok járnak akik szeretnek edzeni.Főleg erőemelők,fekvenyomók meg egy erősember arc(aki valószínűleg hamarosan az első osztályú bajnokságban fog nyomulni-Darázs Team =/+').
Ha nagyobb eső van akko itt-ott befolyik a víz meg ilyesmi,de nem probléma ;D.
Van sok más terem a környéken,de nekünk ez kell :-){
Egy kérdés:
Hamarosan egy hétre Keszthelyre megyek a családdal nyaralni.Nem tudtok ott egy jó termet?Na nem ilyen fittynyesszesre gondolok,hanem ahol lehet normálisan edzeni.
Addig is toljátok keményen!
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Június 29. - 07:29:39
Válasz #53
Nem elérhető

izomboy


Figyelem Akció!
Ha ma vásárolsz terem bérletet a BALANCE SE edzőterembe, kipróbálhatod magad  20 méteres gyors, mell, és hát ússzásban,
az új fejlesztésű talajvízzel töltött medencénkben ˝=/


Be nézet a Duna vize .

2009. Június 29. - 09:37:34
Válasz #54
Nem elérhető

zotja


Sztem ez csak izzadtság,mert olyan keményen nyomjátok  :D

Hogy ment az oda be?  ????...

2009. Június 29. - 09:45:25
Válasz #55

Torony

Vendég
Sztem ez csak izzadtság,mert olyan keményen nyomjátok  :D

Hogy ment az oda be?  ????...

csak feltételezem, hogy úgy, hogy a vízszint magasabb lett, mint a padlószint, és a gravitáció miatt, ugye... valszeg az is közrejátszhatott, hogy nem hermetikusan van szigetelve...

2009. Június 29. - 09:51:56
Válasz #56
Nem elérhető

FirstLady


Sztem ez csak izzadtság,mert olyan keményen nyomjátok  :D

Hogy ment az oda be?  ????...

csak feltételezem, hogy úgy, hogy a vízszint magasabb lett, mint a padlószint, és a gravitáció miatt, ugye... valszeg az is közrejátszhatott, hogy nem nermetikusan van szigetelve...
vagy felbugyogott a talajból... a magas vízszint miatt :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 29. - 09:57:57
Válasz #57
Nem elérhető

Boresz


Sztem ez csak izzadtság,mert olyan keményen nyomjátok  :D

Hogy ment az oda be?  ????...

csak feltételezem, hogy úgy, hogy a vízszint magasabb lett, mint a padlószint, és a gravitáció miatt, ugye... valszeg az is közrejátszhatott, hogy nem nermetikusan van szigetelve...
nem pince helyiségben van kialakítva a terem? akkor "simán" érthető ez a belvíz a teremben
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 29. - 12:11:00
Válasz #58
Nem elérhető

izomboy


Így van, pincéről van szó.
Vasárnap 11körűl kezdet fel jönni a víz a lefolyókból.

Azt hittem paranormális tevékenység, és vödörrel hordtam ki a vizet hogy mentsem a termet.
De leesett hogy ha a vízszint magasabb mint a terem padlója , a tevékenységem hiábavaló ***))))

Szépen végig néztem ahogy a pöce szagú víz átmossa a gépeket :-Đ

2009. Június 29. - 12:14:12
Válasz #59
Nem elérhető

zotja


akkor mehet a gumicsizmában edzés  :D