2024. Május 14. - 00:50:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: EDZŐTERMEK  (Megtekintve 65310 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 29. - 12:23:04
Válasz #60
Nem elérhető

Boresz


Így van, pincéről van szó.
Vasárnap 11körűl kezdet fel jönni a víz a lefolyókból.

Azt hittem paranormális tevékenység, és vödörrel hordtam ki a vizet hogy mentsem a termet.
De leesett hogy ha a vízszint magasabb mint a terem padlója , a tevékenységem hiábavaló ***))))

Szépen végig néztem ahogy a pöce szagú víz átmossa a gépeket :-Đ
az lesz majd faxa ha kimegy az ÁNTSZ és .........
nem irigyellek vaze, ha a vizet ki is mered onnan ,az ottmaradt bukét kurva nehéz lesz eltüntetni, vagy bevásárolsz wunderbaumból és minden gépre akasztasz belőle
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 29. - 12:52:28
Válasz #61
Nem elérhető

izomboy


sportegyesületet nem basztatnak.

Tsz sportcipőm van:)

Ja és már szárazra pórszívóztam a szőnyeget.
Jön a fertőtlenítés.
A szag kemény ez tény :----

DE hajnali 3 óta majdnem rendbe tettem egyedűl.

2009. Június 29. - 21:00:09
Válasz #62
Nem elérhető

H. Laci


gravitáció miatt?  :D
amúgy fain nagyon  :D
Nekünk hála isten nincs ilyen kockázat.  @:-)

2009. Június 29. - 21:19:28
Válasz #63
Nem elérhető

God Vazzeg


gravitáció miatt?  :D
amúgy fain nagyon  :D
Nekünk hála isten nincs ilyen kockázat.  @:-)

Ja, nincs, tetőtérben 50 fokban de jó edzeni  ˝=/ Mondjuk örülök hogy egyáltalán ez is van, ha bezárják, nincs más..  :-\

2009. Június 30. - 16:47:48
Válasz #64
Nem elérhető

izomboy


Az ATLAS SPORT cégvezetője kért meg hogy valamilyen formban seítsünk a cégnek, mert egy malőr folytán veszélybe került a cég.

A levél:
   
Kedves Sporttársak!


Segítségeteket szeretnénk kérni egy kb. 150 m2-es komplett terem berendezéséhez szükséges kondícionáló eszközök jelenlegi helyének felkutatásához.

A megrendelővel, a mezőhegyesi Bob-Home Comfort Kft-vel kötött szerződésünk alapján a mintegy 35 db fehér színű, fekete kárpittal szerelt kondícionáló gép és pad, 24 pár egykezes súlyzó és 900 kg súlyzótárcsa 2009. június 3–án elszállításra került telephelyünkről.




A fizetési határidő már lejárt, az ellenérték nem érkezett meg bankszámlánkra, sőt a a cég vezetője egy bizonyos Hanesz Attila nevű 21 éves fiatalember, azóta a békéscsabai irodában dolgozó alkalmazottak számára is elérhetetlen (?!).




Ezért arra kérnénk Benneteket, ha tudtok információval szolgálni arról,


az ügyvezető jelenleg hol tartózkodik (állítólag Komárom környékén, de ez nem biztos),

valaki most nyit új termet, vagy valaki jelentősen bővíti már meglévő termét fehér színű gépekkel




értesítsetek minket, mivel az elmúlt hónapokban ezen kívül más komplett terem berendezésére irányuló megrendelésünk nem volt.

Az információt nem várjuk ingyen. Annak, aki biztos információt tud adni az eszközök jelenlegi helyéről, vagy az ügyvezető tartózkodási helyéről 100.000 Ft készpénzt vagy egy tetszőlegesen kiválasztott kondícionáló gépet tudunk felajánlani az általunk gyártott eszközökből.


Mivel sajnos nem vagyunk egy nagy és tőkeerős cég, a kialakult helyzet pedig a cég fennmaradását veszélyezteti ezért mindenfajta információt és segítséget előre is köszönünk!


Üdvözlettel:


Lovász György

ATLAS-Sport Kft

5700 Gyula, Sarkadi út 5.

Tel/fax: 66 / 463-782

20 / 9136-180
 
 

2009. Június 30. - 19:25:04
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Itt a telephelye a cégnek:
http://www.infobazis.com/?page=detail&id=40701

Adatai:
Hanesz Attila (an: Arató Mária) ügyvezető 5940
Tótkom­lós, Engels u. 8.

Cégjegyzék:
BOB­HOME COMFORT Kereskedelmi és Szolgáltató Korlá­tolt Felelősségű Társaság (5820 Mezőhegyes, 28­as Major 14/B.; [13698025­2­04])
20. 13698025­4511­113­01.
Törölve: 2008. 12. 12.
13698025­4511­113­04.

2009. Június 30. - 19:41:39
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


Én még őt is zaklatnám:


Hanesz András
Cím: Tótkomlós 5940, Engels utca
Telefon: (20) 426-6367
Telefon: (20) 336-6509
Testvér vagy családtag lehet!  8-)

2009. Július 13. - 22:20:21
Válasz #67
Nem elérhető

csaba.r


Van valmi előrelépés az ügyben vagy menjünk oda egy páran innen a fórumrol aztán........ 8-)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 13. - 23:14:24
Válasz #68
Nem elérhető

God Vazzeg


Van valmi előrelépés az ügyben vagy menjünk oda egy páran innen a fórumrol aztán........ 8-)

Ja, hol a 100 ruppóm?  ????...

2009. Július 16. - 20:23:08
Válasz #69
Nem elérhető

tomasz


Felrakok pár képet a helyi edzőteremről.Semmi sallang csak az edzés.






"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Július 30. - 22:13:32
Válasz #70
Nem elérhető

Szandi


Sziasztok!

Oktogon Fitnessről valakinek van tapasztalata?
Váltanék.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Július 30. - 22:28:45
Válasz #71
Nem elérhető

fastor


Sziasztok!

Oktogon Fitnessről valakinek van tapasztalata?
Váltanék.
van
ittlakok vele szemben
zsufolt, pici, de végülis minden dolog megvan benne... csak ténlyeg zsufi nagyon
és nem a legkulturáltabb emberek járnak oda
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 30. - 23:09:53
Válasz #72
Nem elérhető

Szandi


Sziasztok!

Oktogon Fitnessről valakinek van tapasztalata?
Váltanék.
van
ittlakok vele szemben
zsufolt, pici, de végülis minden dolog megvan benne... csak ténlyeg zsufi nagyon
és nem a legkulturáltabb emberek járnak oda

Köszi. Ezt hogy érted?
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Július 30. - 23:18:13
Válasz #73
Nem elérhető

fastor


Sziasztok!

Oktogon Fitnessről valakinek van tapasztalata?
Váltanék.
van
ittlakok vele szemben
zsufolt, pici, de végülis minden dolog megvan benne... csak ténlyeg zsufi nagyon
és nem a legkulturáltabb emberek járnak oda

Köszi. Ezt hogy érted?
értsd, póló nélkül, edzenek stb stb legalábbis, mikor én arra járok mindig látok egy két olyan emberkét ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 30. - 23:25:01
Válasz #74
Nem elérhető

Szandi


Sziasztok!

Oktogon Fitnessről valakinek van tapasztalata?
Váltanék.
van
ittlakok vele szemben
zsufolt, pici, de végülis minden dolog megvan benne... csak ténlyeg zsufi nagyon
és nem a legkulturáltabb emberek járnak oda

Köszi. Ezt hogy érted?
értsd, póló nélkül, edzenek stb stb legalábbis, mikor én arra járok mindig látok egy két olyan emberkét ;D
Értem.:)
És milyen jellegű embereket látsz arra?:D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.