2024. Április 27. - 12:26:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: keverem-kavarom  (Megtekintve 178151 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Február 22. - 07:54:48
Válasz #720

Tündi-Bündi

Vendég

Gabe, hogy te milyen szemfüles vagy...tudod mint mondottam, újra felhasználjuk a rontott papírokat..az ilyen magán dolgokat oda nyomtatjuk... ))=/ még jó, hogy két oldala van egy lapnak  o:)
Ugye? ;D
Szóval egyik oldat a top secret üzletit titkok, másik oldalt meg a sült hús recept! ;D
Nem az top secret számadatokat tartalmazó doksik mennek egyből a darálóba és onnan a szelektív hulladék gyűjtőbe... ))=/ kísérőket szoktam elrontani vagyis még év elején folyton 2009et írtam 2010 helyett..:) és a főnöknek sem tűnt fel kinyomtattam és aztán a nagyfőnök vette észre...:) van ilyen a legjobb helyen is.. ;D attól még környezet tudatosak vagyunk... :-*
Rencsi már várom az esti edzést hihi.. basszus kulacs most jutott eszembe, hogy a kesztyűm és a fehérjém is Lalinál maradt  ˝=/  ˝=/

2010. Február 22. - 09:06:07
Válasz #721

Tündi-Bündi

Vendég
Az előbbi hozzászólásomból lemaradt a link

http://www.olcso.hu/keres/gy%C3%BCm%C3%B6lcscentrifuga

Fuu ez nagyon jó tipp volt Csaba, köszi...majd mazsolázok én is..egy 10-15öt szánok erre, de a turmix géppel is pórul jártunk...bár szerencsére csere garis..de alul ahol össze csavarod a két elemet elkezdett rozsdásodni..holott egy konyhai cuccnál szerintem alap dolog lenne, hogy rozsdamentesre csinálják, hiszen nap mint nap víz éri... :-\ remélem a centrifugával nem járok így...(majd megvárom míg veszel és, ha már letesztelted akkor veszem meg)  ****:)))

2010. Február 24. - 00:39:55
Válasz #722
Nem elérhető

Rencsi


Egy diétásabb finomság:

KAPROS-TÚRÓS GÖNGYÖLT CSIRKEMELL OREGANOS PARADICSOMSALÁTÁVAL

Hozzávalók:60 dkg csirkemellfilé; 100 g pulykamellsonka (nagy, vékony szeletek); 250 g zsírszegény túró;1 teáskanál friss vagy fagyasztott kaporlevél;1 csipet kakukkfű;só, bors,  Olaj 500 g paradicsom;1 púpozott mokkáskanál oregano;
Olívaolaj;
Elkészítés:
1.   A húst felszeleteljük, vékonyra kiklopfoljuk, megsózzuk, megborsozzuk.
2.   A töltelékhez késvillával összedolgozzuk a túrót, 1 mk sót, kaprot és a csipet kakukkfüvet. A hússzeleteken végigfektetjük a sonkát, egyenletesen eloszlatjuk rajta a kapros tölteléket és szorosan feltekerjük, fogvájóval megtűzzük.
3.   Egy nagyobb serpenyőben olajt hevítünk és hirtelen lángon elősütjük, majd egy jénaiba átpakolva lefedve 20, majd fedél nélkül további 10 percig sütjük.
4.   A salátához a paradicsomot összekockázzuk, ízesítjük 1 mokkáskanál sóval, az oreganoval és 1 ek olívaolajjal. Az egészet összekavarjuk és 1 órán át a hűtőben érleljük.
 /7%
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 24. - 00:44:41
Válasz #723
Nem elérhető

Gabe


Ez jobban néz ki, mint gondoltam volna!  /7%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 24. - 00:50:45
Válasz #724
Nem elérhető

Rencsi


Ez jobban néz ki, mint gondoltam volna!  /7%
Köszi, próbálom mindenből a legjobbat kihozni. Az íze meg nagyon finom, legalábbis én oda meg vissza vagyok a kaporért.
Ez a töltelék meg nem csak betöltve isteni finom. :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 24. - 00:52:14
Válasz #725
Nem elérhető

Gabe


Gondolom!  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 24. - 12:13:33
Válasz #726

Tündi-Bündi

Vendég
Szívet melengető ide betérni, olyan szépeket alkotsz, hogy már vétek megenni...(kivétel a paradicsom  :---- az nem fini) bár, hétfő óta nem vagyok túl jól..egyre kevesebbet birok enni..ma is roston csirkemell volt párolt zöldségekkel és a felét otthagytam, pedig baromi éhes voltam... :-\ remélem semmi komoly..kell az energia péntekre... =/+'  :-*

2010. Február 25. - 21:35:16
Válasz #727
Nem elérhető

Rencsi


Ezennel lezárom a topicom, és soon...  :-):-)::
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/