2024. Május 20. - 08:43:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: keverem-kavarom  (Megtekintve 178734 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 13. - 18:29:13
Válasz #510
Nem elérhető

fastor


Őzcomb 2 napja a  Pácban  :D  /7%

holnapra felrakom a pác receptet, és többi hozzávaló+ az elkészült finomságról a  képet

Bambi...  :'(  ;D

Bőőőőőőrd  ****:)))
stupid, that's not a bird ****:))) ****:))) ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 13. - 18:29:56
Válasz #511
Nem elérhető

God Vazzeg


Őzcomb 2 napja a  Pácban  :D  /7%

holnapra felrakom a pác receptet, és többi hozzávaló+ az elkészült finomságról a  képet

Bambi...  :'(  ;D

Bőőőőőőrd  ****:)))
stupid, that's not a bird ****:))) ****:))) ****:)))

 !+"%  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 13. - 20:07:50
Válasz #512

SheHulk

Vendég
Őzcomb 2 napja a  Pácban  :D  /7%

holnapra felrakom a pác receptet, és többi hozzávaló+ az elkészült finomságról a  képet

Bambi...  :'(  ;D

Bőőőőőőrd  ****:)))
stupid, that's not a bird ****:))) ****:))) ****:)))

 !+"%  ****:))) ****:))) ****:)))

itc a csríí....

2009. Június 14. - 09:17:08
Válasz #513
Nem elérhető

FirstLady


Reform bolognai

hagyma
darált pulykamell
sűrített paradicsom (nálunk házi van, kerti paradicsomból, minden nélkül, pici sóval)
pici pirospaprika, bazsalikom, oregano, só, bors
3 édesítő bogyó

Tészta: teljeskiőrlésű, vagy durum spagetti

hagymát megpirít, félrehúz, rá pirospaprika, bele hús, pici víz, felforral, majd sűrített paradicsom bele, plusz a fűszerek és az édesítő. Tészta megfőz, rárak, összekever.

Ízlés szerint lehet a szószba tenni reszelt parmezánt, a kész tésztára sajtot reszelni (én egyiket sem szoktam, érthető módon ;) )

Ennyi :)

 /7%

Jobb, mint az eredeti <3!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 15:03:04
Válasz #514
Nem elérhető

Suncity


 <:-)elkészült a finomság <:-)

íme a recept:

-húst többször megmossuk
- eltávolítjuk  a hártyát
- elkészítjük a vad-pácot: -1tasak vadpác/2kg hús
                                    -3dl olivaolaj
                                    -2evőkanál vörösbor ecet
-ezt összekeverjük+ a húst megvagdossuk és mustárral bekenjük
- ráöntjük a őzhúsra úgy, hogy ez a pác ellepje+ bórókabogyó és 2-3napig hűtőben tároljuk

- pácléból kivéve sütjük, ez speciál párolva lett sütve némi száraz vörösborral, apróra vágott szalonnabőrrel ízesítve

tényleg nagyon finom lett, nem rágós, intenzív ízhatással rendelkező tápláló étek
másnapos gyomrom is könnyen emészti  :D

2009. Június 14. - 20:31:17
Válasz #515
Nem elérhető

Rencsi


<:-)elkészült a finomság <:-)

Wow! Ez nagyon jól hangzik!  ****:))))))
Vmiért sztrájkol a gépem és nem nyitja meg a képeket, de kicsiben is guszta nagyon!
Most vad husira vágyom!  :D Tudom, hogy mi lesz a sorsa az őzhúsnak következőre! Köszi!  ;)

Nyulat hogyan szoktad készíteni?
Hátha kapok tippet, mert nálunk a standard: megtisztítva 3-4 napig tejes-fokhagymás tejbe áztatás, majd a sütésnél szalonnával-fokhagymával tűzdelés+néhány fűszer.
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Június 14. - 20:32:30
Válasz #516
Nem elérhető

Gabe


Suncity képeit nekem sem nyitja meg nagyban, minden más képet igen!
Most olyan vadnak érzem magam!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 14. - 20:47:02
Válasz #517

Zsuzsi

Vendég
Át kell nevezni őz-ről,mert az ékezet miatt nem nyitja meg. Én már elkövettem ezt a hibát.  ;D

2009. Június 14. - 21:26:58
Válasz #518
Nem elérhető

Suncity


a nyúl még nem nyúlt ki:)
most leginkább ez az őz hús lesz teríteken <:-)

felarakom még1szer a képeket átnevezve hátha látható lesz

2009. Június 14. - 21:30:55
Válasz #519
Nem elérhető

H. Laci


Suncity képeit nekem sem nyitja meg nagyban, minden más képet igen!
Most olyan vadnak érzem magam!  ;D
nekem sem nyitja meg
"404 - A csatolmány nem található"
 :-!   ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 14. - 21:33:48
Válasz #520
Nem elérhető

Suncity


átnevezve megnyitja  ****)

2009. Június 15. - 12:16:55
Válasz #521
Nem elérhető

Rencsi


ok! megnyitotta! köszi!  :)

Hogy ne legyen olyan száraz és íztelen a mellfilé:  ;)

KÍNAI PÁCOS KAKASMELLFILÉ

Hozzávalók:                        
60 dkg kakasmellfilé (csirke/pulyka); 1 kiskanál só; 1 evőkanál méz; 1 evőkanál fehérbor; 1 kiskanál őrölt fehérbors; 1 evőkanál napraforgó olaj; Sütéshez: olaj

Elkészítés: A felcsíkozott mellfilét összekevered a pác hozzávalóival, hűtőben 1-2 napig érleled és megsütöd szép pirosra, lehetőleg fedő alatt (akkor puhább marad).

Ha tovább érlelitek akkor sincs gond, egyébként ez a kínai szezámos csirke páca, olyat csináltam nem olyan régen és a kimaradt husit meg pácostól elfelejtettem és 3, inkább 4 napig pihentettem, és nagyon jó lett az íze, puhább lett és teljesen átjárták az ízek.

 /7%
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Július 13. - 22:12:04
Válasz #522
Nem elérhető

Rencsi


Sziasztok! Kicsit összejöttek a dolgok a számomra  :-\ , csak ezért hanyagoltam a receptek feldobálását, de pótolom őket szépen sorjában.  :)
Kezdetnek egy Zsoltinak és Zsuzsinak való, mai remekem, avagy lássuk mi maradt még az albiban...  :D

TONHALAS CUKKINI

Hozzávalók: 2 nagyobb cukkini; 10 dkg száraz rizs; 20 dkg lecsöpögtetett tonhalkonzerv; 2 kicsi paradicsom; Negyed fej lilahagyma; 4-5 dkg olívabogyó lé nélkül; Oregano; Bors; 4-5 dkg reszelt sajt, vagy 4 evőkanál tejföl;

Elkészítés:
1.   A rizst enyhén sós vízben feltesszük főni. A víz a rizs térfogatának a kétszerese legyen. Közben a konzerveket lecsöpögtetjük, az olívabogyót összedaraboljuk apróra, akárcsak a hagymát. A bogyókból pár szemet tegyünk félre, hogy a tetejét díszítsük. A cukkinikat meghámozzuk és a elfelezve kivájjuk a belsejüket.
2.   A megfőtt rizzsel összekeverjük a hagymás, olívabogyós halat, majd megborsozzuk és oreganoval ízesítjük még. A tölteléket egyenletesen a cukkinikba simítjuk, majd a tetejét végigrakjuk a félretett olívabogyóval és az elnegyedelt apróparadicsomokkal. A tetejüket továbbá megszórjuk reszelt sajttal, vagy tejföllel. Sütőben 170 fokon 25 percig sütjük.
 /7%
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Július 14. - 21:12:00
Válasz #523
Nem elérhető

Rencsi


Ez nem éppen diétás és egyszerű, de legalább finom és mutatós.  :)

KARDINÁLIS SZELET

Hozzávalók:      
A tésztához:8 tojásfehérje; Édesítőszer: 25 dkg cukornak megfelelő; 3 tojássárgája; 5 dkg liszt;
A töltelékhez: 20 dkg fagyasztott gesztenyemassza; Ízlés szerinti folyékony édesítőszer; 2 evőkanál rum/rumaroma; 1 evőkanál zselatinpor; 0,5 dl víz; 5 dl tejszínhab; Kb. fél kisüveg magozott meggybefőtt;                  
Elkészítés:
1.   Kétféle tésztát kell készítenünk.  A fehérhez a tojásfehérjét habbá verjük egy csipet sóval, majd a legvégén a kemény habba beledolgozzuk lassan a folyékony édesítőt, ügyelve, hogy nehogy összetörjön a hab.  Kétharmadát kanállal a sütőpapírral bélelt tepsire egymástól egyenlő távolságban 2×3, egyenként 35-40 cm hosszú, párhuzamos csíkot rakunk belőle úgy, hogy a csíkok között egy csíknyi helyet kihagyunk.
2.   A sárga tésztához a tojássárgáját és a lisztet óvatos mozdulatokkal a maradék egyharmadnyi édesítős tojáshabba forgatjuk. A fehér habcsíkok közötti 2-2 sávot ezzel a sárga masszával töltjük ki. Előmelegített sütőben, közepes lánggal (180°C) 15-20 percig sütjük, vigyázzunk, nehogy kiszárítsuk.
3.   A töltelékhez a szobahőmérsékleten fölengedett gesztenyemasszát átpasszírozzuk, majd a rummal összedolgozzuk. A zselatint a vízben kevergetve addig melegítjük, míg föl nem oldódik. A tejszínt kemény habbá verjük. 4-5 evőkanálnyit a gesztenyével összekeverünk, így lesz olyan laza az állaga, hogy könnyebben belefogathassuk a többi habot. A már csak langyos olvasztott zselatint belecsorgatjuk, összekeverjük és megkóstoljuk hogy elég édes e, amennyiben nem, utólag folyékony édesítőszert dolgozunk bele.
4.   Az egyik, immár kihűlt tésztalapot alufóliacsónakba helyezzük. Ehhez duplán hajtjuk a fóliát, rátesszük a tésztát, amely köré peremet készítünk, azért, nehogy szétfolyjon a töltelék. A tésztára rákenünk egy réteg gesztenyehabot, amire bőséggel lecsöpögtetett meggyet szórunk, majd a maradék habot rákenjük. A másik tésztalappal befedjük, és egy napra betesszük a hűtőszekrénybe.
5.   Másnap forró vízbe mártott késsel fölszeleteljük.
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Július 14. - 22:48:55
Válasz #524
Nem elérhető

Kozi001


Csirkecomb cukkinivel római tálban

Hozzávalók:

                 » 1 kg cukkini   
                 » 4 x 15 dkg csirkecomb   
                 » 1,5 dl sovány tejföl   
                 » őrölt pirospaprika   
                 » 2 ek. finomra vágott kapor   
                 » só
                 » bors

Elkészítése:

Karikázzuk fel a cukkinit, felét tegyük az előzőleg vízbe áztatott tálba, sózzuk, borsozzuk. A csirkecombot sózzuk, paprikázzuk, és tegyük a cukkinira. A tetejét a maradék cukkinivel fedjük be. A tejfölt megborsozzuk, összekeverjük, és az egész tetejére öntjük. Lezárjuk a római tálat, hideg sütőbe tesszük, 220 fokon kb. 90 percig sütjük. Kaporral hintve tálaljuk.   

Jó étvágyat! <:-)

Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.