2024. Május 09. - 16:18:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: keverem-kavarom  (Megtekintve 178406 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Február 19. - 14:33:57
Válasz #705
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Okosan kitértél.  ;D



Bazzeg mer tnem esett le, nem okos vagyok, huje!Heti 5! Pár nap és heti 7!
Vagy nem ez?Mert akkor miafaszomvan??????? ;D

Hagyjuk  :D



Te én nem vagyok okosabb, mint egy ötödikes! ;D
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 19. - 14:34:49
Válasz #706

Tündi-Bündi

Vendég
Rencsi neked van gyümi centrifugád..vagy daráló, vagy nemtom hogy hívják, amivel lehet gyümölcs és zöldség leveket készíteni, most hogy jön a tavasz...szeretnék ilyen egészséges lötyiket inni..és lehet csinálok egy pár napos léböjt kúrát is... néha nem árt a megtisztulás  ;D csak nem tudom milyet vegyek...nem akarok nagyon drágát, de olyat se ami első használat után ketté törik  :D

2010. Február 19. - 14:39:44
Válasz #707
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Rencsi neked van gyümi centrifugád..vagy daráló, vagy nemtom hogy hívják, amivel lehet gyümölcs és zöldség leveket készíteni, most hogy jön a tavasz...szeretnék ilyen egészséges lötyiket inni..és lehet csinálok egy pár napos léböjt kúrát is... néha nem árt a megtisztulás  ;D csak nem tudom milyet vegyek...nem akarok nagyon drágát, de olyat se ami első használat után ketté törik  :D

Igaz nem Rencsi vagyok...de nekünk ilyen van, karácsonyra vettem a páromnak.

http://www.edigital.hu/Gyumolcscentrifuga/Philips_HR_1858/90_gyumolcscentrifuga-p42206.html?bid=&partner=

Könnyen tisztítható, tök praktikus, mindent egyben beleszórhatsz...és kész is a finom, friss gyümölcslé.

2010. Február 19. - 14:54:28
Válasz #708

Tündi-Bündi

Vendég
Rencsi neked van gyümi centrifugád..vagy daráló, vagy nemtom hogy hívják, amivel lehet gyümölcs és zöldség leveket készíteni, most hogy jön a tavasz...szeretnék ilyen egészséges lötyiket inni..és lehet csinálok egy pár napos léböjt kúrát is... néha nem árt a megtisztulás  ;D csak nem tudom milyet vegyek...nem akarok nagyon drágát, de olyat se ami első használat után ketté törik  :D

Igaz nem Rencsi vagyok...de nekünk ilyen van, karácsonyra vettem a páromnak.

http://www.edigital.hu/Gyumolcscentrifuga/Philips_HR_1858/90_gyumolcscentrifuga-p42206.html?bid=&partner=

Könnyen tisztítható, tök praktikus, mindent egyben beleszórhatsz...és kész is a finom, friss gyümölcslé.
Mondom olcsót! ***)))) De ha nekem is veszel nem tiltakozom  ****:)))

2010. Február 19. - 14:59:05
Válasz #709
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Rencsi neked van gyümi centrifugád..vagy daráló, vagy nemtom hogy hívják, amivel lehet gyümölcs és zöldség leveket készíteni, most hogy jön a tavasz...szeretnék ilyen egészséges lötyiket inni..és lehet csinálok egy pár napos léböjt kúrát is... néha nem árt a megtisztulás  ;D csak nem tudom milyet vegyek...nem akarok nagyon drágát, de olyat se ami első használat után ketté törik  :D

Igaz nem Rencsi vagyok...de nekünk ilyen van, karácsonyra vettem a páromnak.

http://www.edigital.hu/Gyumolcscentrifuga/Philips_HR_1858/90_gyumolcscentrifuga-p42206.html?bid=&partner=

Könnyen tisztítható, tök praktikus, mindent egyben beleszórhatsz...és kész is a finom, friss gyümölcslé.
Mondom olcsót! ***)))) De ha nekem is veszel nem tiltakozom  ****:)))

Azt írtad nem akarsz nagyon drágát. Van 200ezerért is.  ;D

2010. Február 19. - 15:06:54
Válasz #710

Tündi-Bündi

Vendég
Gyagya!  ****:)))
Rencsi ezt a sok robotért a konyhában!!!Csak Neked a konyhatündérünknek! Most kaptam..a baseball sapis az egyik jó barátom  ;D nagyon hülye, de azért szeretem  ;), nem tehet róla, hogy kiskorában fejre ejtették :) Jó hétvégét!!  :-*
http://sendables.jibjab.com/view/yAjvfRIYdAUQmCO7

2010. Február 19. - 17:05:04
Válasz #711
Nem elérhető

Gabe


na a csajok meglátták a brokkolis husi receptjét a nyomtatóban és már le is csaptak rá :) hétvégén mindenhol ez lesz a menü :) hála neked  :-* fuu rossz lesz smart nélkül bevásárolni :( kicsit elkényelmesedtem... :'(
Ennyit arról, hogy mindent szkennelünk, meg izé-hozé! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 19. - 22:35:20
Válasz #712
Nem elérhető

Rencsi


Gyagya!  ****:)))
Rencsi ezt a sok robotért a konyhában!!!Csak Neked a konyhatündérünknek! Most kaptam..a baseball sapis az egyik jó barátom  ;D nagyon hülye, de azért szeretem  ;), nem tehet róla, hogy kiskorában fejre ejtették :) Jó hétvégét!!  :-*
http://sendables.jibjab.com/view/yAjvfRIYdAUQmCO7

Köszönöm! Tündér vagy Tündi!  :-* Jót nevettem rajta!  ****:)))

Sajnos nincs gyümölcscentrifugám, de majd akarok én is. :)
Ha tisztítókúrát akarsz, akkor van egy tippem. Kb. másfél hónapja minden reggelem egy kanál humuszkészítménnyel indítom. Az íze, hát...hogy is mondjam...a büntetés kategória, de a hatása nagyon jó. Az anyagcserém gyorsult és nem is voltam beteg egyáltalán azóta mióta használom (bár ez nem feltétlenül ez miatt, de sztem nagyban közrejátszik). A termék: http://naturicum.com/category.php?id_category=24 ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 20. - 16:44:02
Válasz #713

Tündi-Bündi

Vendég
Gyagya!  ****:)))
Rencsi ezt a sok robotért a konyhában!!!Csak Neked a konyhatündérünknek! Most kaptam..a baseball sapis az egyik jó barátom  ;D nagyon hülye, de azért szeretem  ;), nem tehet róla, hogy kiskorában fejre ejtették :) Jó hétvégét!!  :-*
http://sendables.jibjab.com/view/yAjvfRIYdAUQmCO7

Köszönöm! Tündér vagy Tündi!  :-* Jót nevettem rajta!  ****:)))

Sajnos nincs gyümölcscentrifugám, de majd akarok én is. :)
Ha tisztítókúrát akarsz, akkor van egy tippem. Kb. másfél hónapja minden reggelem egy kanál humuszkészítménnyel indítom. Az íze, hát...hogy is mondjam...a büntetés kategória, de a hatása nagyon jó. Az anyagcserém gyorsult és nem is voltam beteg egyáltalán azóta mióta használom (bár ez nem feltétlenül ez miatt, de sztem nagyban közrejátszik). A termék: http://naturicum.com/category.php?id_category=24 ;)
Nekem egy brutálisabb tisztítót írt össze a volt kolléganőm...annak az a lényege, hogy fokozatosan állsz le a kemény kajákról, húsokról...aztán ugye csak a frissen facsart gyümi és zöldséglevek..aztán ha meguntad(max 2-3hét, de én csak pár napot szeretnék, mert komoly súlyvesztéssel járhat, és én nem szeretnék elfogyni :) ), fokozatosan állsz vissza a kajákra....és ez nagyon precízen le van írva, ha gondolod majd átküldöm...nekem hál istennek nagyon gyors az anyag cserém...néha már úgy érzem túl gyors és kár belém... ;D én sem vagyok beteges ezt is lekopogom, Lali rengeteg vitaminnal töm már fél éve szal lehet, ezért voltam azóta egyszer megfázva, ami 2 napra nyomott ágyba akkor is hétvégén és hétfőn mintha mi sem történt volna irány a meló :D kolléganőim meg az oltásaikkal együtt váltva vannak betegállományban.. :D ennyit az orvosságokról...fel tudom magam bosszantani mikor meglátok egy savlekötő reklámot, meg hashajtót ajánlanak a nőknek...vááá, ahelyett, hogy naponta megennének egy adag salátát és lúgosító ételeket, na meg jó sok vizet...nem kéne több ezreket ilyen mérgekre költeni, amiben kitudja mi van...lehet utána attól lesz fejfájásuk, amire vehetnek újabb gyógyszert...inkább nem is nézek tv, hanem olvasom a sok okosságot, nem hagyom magam megtéveszteni  ****:)))
Gabe, hogy te milyen szemfüles vagy...tudod mint mondottam, újra felhasználjuk a rontott papírokat..az ilyen magán dolgokat oda nyomtatjuk... ))=/ még jó, hogy két oldala van egy lapnak  o:)

2010. Február 21. - 23:52:50
Válasz #714
Nem elérhető

csaba.r


Itt van ocó gyümölcscentrifúga szerintem rendelek eggyet magamnak is.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 21. - 23:56:58
Válasz #715
Nem elérhető

Gabe



Gabe, hogy te milyen szemfüles vagy...tudod mint mondottam, újra felhasználjuk a rontott papírokat..az ilyen magán dolgokat oda nyomtatjuk... ))=/ még jó, hogy két oldala van egy lapnak  o:)
Ugye? ;D
Szóval egyik oldat a top secret üzletit titkok, másik oldalt meg a sült hús recept! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 22. - 00:05:14
Válasz #716
Nem elérhető

csaba.r


Rencsi a kérdésedre hogy milyen ételek készítek, itt a válasz. ;)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 22. - 00:34:24
Válasz #717
Nem elérhető

Rencsi


Itt van ocó gyümölcscentrifúga szerintem rendelek eggyet magamnak is.

Majd gyümölcscentrifuga ügyileg kikérem a véleményed, mert azért te járatosabb vagy ebben, mint én.
Otthonra ideje egyet beszereznem. :)
Már annyira sikerült megreformálnom a kajáimat diétásabbra, hogy most hétvégén otthon egy hagyományos babfőzeléktől 3 órahosszáig mozdulni nem bírtam, olyan rosszul voltam. Ideje az otthoniakat is rászoktatni a kevésbé gyomorterhelő kajákra. ;D

Na de Gabe! Miből gondolod, hogy nem a sült husi receptem a top secret amit kinyomtatott? Illetve, hogy nem egy tökéletes elterelése az üzleti titkoknak? ***))))  ;D

Húú, Csaba! Ezek a kajcsik nagyon jól néznek ki! Majd egy épp ráérő barátosnémmal betérek hozzád, aztán majd mondom a pincérnek, hogy a te főztödből, sültedből kérünk! ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Február 22. - 00:52:08
Válasz #718
Nem elérhető

csaba.r


Rendben voltak már nállam fórumtársak, a legjobb az egészben az hogy nincs pincér, itt a szakácshoz állsz be és előtted készül minden. ;)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 22. - 01:53:26
Válasz #719
Nem elérhető

csaba.r


Az előbbi hozzászólásomból lemaradt a link

http://www.olcso.hu/keres/gy%C3%BCm%C3%B6lcscentrifuga
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz